Wróżka Miranda
Napisz do wróżki

708 577 067 wew.1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: POMOC Twoje pytanie na numer 7336
(3,69 zł z VAT)

CZAT

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Wróżka Miranda

ostatnia aktywność
27.07.2021 (23:10)

Drodzy Państwo,

Chciałabym Państwa zachęcić do zastanowienia się nad swoimi pytaniami przed zasięgnięciem porady wróżbiarskiej. Krótkie przygotowanie pytań i uspokojenie myśli będzie skutkować lepszą współpracą między Państwem a wróżką, a prognoza przyszłych wydarzeń będzie bardziej precyzyjna i sprawdzalność wyższa.

Mamy cudowne umysły i wiele myśli w każdej minucie. Każda nasza myśl jest energią i to pozwala odczytać wróżce tajemnice losu, które Państwa interesują. Wróżka wnika w Państwa energię i odczytuje informacje tam zawarte przy pomocy obrazu kart.

Moim zdaniem Państwo znają sami swoją przyszłość. Jest to wiedza, którą posiada każdy z nas, tylko informacje są zawarte w naszej podświadomości i jedynie poprzez nagłe wizje, jasnowidzenie czy sny możemy dowiedzieć się, co tam jest ukryte. Innym najprostszym sposobem jest skorzystanie z pomocy wróżki.

Gdy ktoś rozmyśla o dwóch osobach jednocześnie lub naprzemiennie, ważne jest aby uporządkować chaos w swoim umyśle przed zadaniem pytania.

Zawsze proszę osobę, której wyciągam karty, aby skupiła się na pytaniu, które zadała.

Wróżby Tarot Online Karty Anielskie

Kiedy pytamy o przyszłość, nie należy w tym samym momencie rozpamiętywać przeszłości.

To pozwoli uzyskać naprawdę konkretne i zadowalające odpowiedzi.

Dlatego też jeśli coś wywołuje silne emocje, zwłaszcza negatywne, to dobrze jest najpierw się uspokoić. Lepiej jest też zacząć od pytania, które najbardziej Państwa dręczy, bo inaczej umysł i tak pozostanie zdominowany przez myśli, które wywołują najsilniejsze emocje.

Warto również wspomnieć o tym, że nie tylko tworzymy poprzez myśli określoną energię , ale też nadajemy jej kierunek. Dlatego gdy myślimy o kimś z miłością i czułością, to nasze energia otula tą osobę niczym Anioł. Gdy ktoś złorzeczy, to niestety posyła energię szkodliwą. Uroki i klątwy są niewłaściwym wykorzystaniem potęgi naszych wspaniałych umysłów.

 

Nie stawiam kart kobietom w ciąży, a o zdrowiu wypowiadam się ogólnie, mogę wskazać dolegliwości, które mogą się pojawić, jeśli się temu w porę nie zaradzi, ale nie jest to szczegółowa diagnoza i nie powinna zastępować wizyty u lekarza.

Prognozowaniem przyszłości z kart zajmuje się od 11 lat.Korzystam głównie z kart Tarota, ale z przyjemnością wyciągnę też Karty Anielskie lub przygotuję przesłanie z tych kart na dowolnie wybrany czas lub temat.

Imię Miranda jest moim pseudonimem wróżbiarskim, który przyjęłam ze względu na tradycję, jaka istnieje w Polsce. Od kiedy pamiętam zawsze zwracałam dużą uwagę na swoje sny i dlatego często mam sny prorocze.  Imię Miranda pochodzi z jednego z moich snów, gdzie zostało mi pokazane jako odpowiednie dla mnie.

 

Przy umawianiu się na odpowiedź mailową, podaję czas oczekiwania i dotrzymuję terminu.

Zapraszam serdecznie do kontaktu

Odpowiem na pytania dotyczące tematu: 
-miłości : obecnej (czyli rozkłady partnerskie) a także przyszłej, która dopiero nadejdzie 
– wszelkich relacji z drugim człowiekiem (przyjaznych, neutralnych i wrogich) 
-porozumienia duchowego między partnerami lub osobami sobie bliskimi 
-pracy- obecnej lub przyszłej, jeśli jest poszukiwana nowa praca 
-finansów- na sprawy konkretne lub ogólnie 
-sprzedaży nieruchomości lub podobnych pytań 
-na temat zdrowia podaję ostrzeżenia, nie jest to dokładna diagnoza 
– rozwoju duchowego- w jakim punkcie jest osoba, jakie ma predyspozycje, co będzie rozwijać w sobie i co może jeszcze osiągnąć, ukryte talenty duchowe itp 
– wparcia duchowego czyli przesłania od Aniołów i grup anielskich opiekujących sie człowiekiem 
-horoskopy

Polecam horoskop tutaj

Reiki
Hipnoza
Bioterapia
Tarot

0 opinii

Dodaj opinię