Horoskop numerologiczny 2017 - Numerologia

Horoskop numerologiczny 2017 - Numerologia

Czym jest numerologia ? Przeczytasz tutaj ( najedź na napis)

Numerologiczną wibracją roku 2017 jest liczba 1.

„Jedynka” jest liczbą początków, nowych przedsięwzięć.
Tak więc w 2017r, każdy z nas ma szansę na dokonywanie poważnych zmian w swoim życiu
„Jedynka” sprzyja również realizacji zawodowej i energii materii

Energia liczby 1  daje nam impuls do działania, do tworzenia czegoś na nowo i od nowa np. zdobywanie nowej pracy, przeprowadzka do nowego domu, zakończenie pewnych etapów w życiu i rozpoczęcie czegoś nowego. Dodatkowo „jedynka” wiąże się z pozycją lidera, czyli w 2017r „na świeczniku” będą wszystkie dominujące sprawy w naszym życiu – które wpłyną na kolejne lata numerologiczne. „Jedynka” skłania do aktywnego postępowania, do działania i realizacji.W celu obliczenia osobistego roku numerologicznego musisz dokonać kilku prostych działań: - Oblicz swoją liczbę urodzenia, np.:
01-01-1990 =
 0+1+0+1+1+9+9+0 = 21,
2+1=3

- Następnie dodaj do siebie wszystkie cyfry wchodzące w skład roku 2017:
 2+0+1+7=10 ,
 1+0=1.

- Po otrzymaniu dwóch liczb : liczby urodzenia (3) oraz aktualnego roku (1),
dodajemy je do siebie : 3+1=4

W ten sposób otrzymamy liczbę osobistego roku numerologicznego, a teraz zachęcamy do analizy horoskopu numerologicznego 2017

 

Tak więc:

Jedynka:


w 2017r czeka Cię szybkie podejmowanie ważnych decyzji. Zakończyłeś już pewien etap w swoim życiu, co za tym idzie czas wprowadzić  nową energię.
Materia:
Dużo samodzielnej pracy przed Tobą. Może Ci się wydawać, że ciężko Ci podjąć poważną decyzję i będziesz widział ją jako zaważającą na Twojej karierze. Nic bardziej mylnego! Przemyśl wszystkie za i przeciw, bądź gotów do działania a sam będziesz zaskoczony jak sprawy się potoczą!
Uczucia:
Ponieważ „Jedynka” sprzyja energii materialnej, możesz „uciec” w pracę zaniedbując niektóre relacje. Natomiast jest to dobry moment na nowe związki, nowe przyjaźnie. Można się spodziewać również nowych członków rodziny.
Rada:
Światu potrzebne jest wszystko to, co masz do zaoferowania, tak więc doceń moc tego, co możesz dać.

Dwójka:


Horoskop numerologiczny na 2017 rok będzie Ci sprzyjał w rozwiązaniu spraw formalnych/urzędowych
Materia:
Dość ostrożnie będziesz podchodził do wszelkiego typu propozycji związanych z podwyższeniem finansów. Będziesz starać się analizować wszystko krok po kroku, aczkolwiek pamiętaj, że to co zasiejesz to sam zbierzesz.
Uczucia:
Czeka Cię rok pełen wrażeń. Pojawienie się nowej energii może zwiastować początek jakiegoś związku. Dużo ciepłych i miłych wiadomości od przyjaciół. Jeśli jesteś w związku – uważaj na manipulacje nowych/trzecich osób.
Rada: Niezwykłe życie może się tworzyć i rozwijać nawet w trudnych warunkach.

Trójka:


Rok nowych nadziei, nowych uczuć, nowych istot. Mimo Twoich obaw o niezakończonych sprawach z przeszłości, rok 2017 minie wesoło i rodzinnie.
Materia:
Rok sprzyja wszelkim podróżom służbowym, nowym przedsięwzięciom, nowym kontraktom. Dużo pracy przed Tobą, która Ci się opłaci. Pamiętaj, ze wiara czyni cuda i w przypadku kiedy będziesz chciał się poddać – uwierz, że dasz radę!
Uczucia:
Zakończenie „toksycznych” związków i relacji. Przyglądanie się bliżej pewnym zależnością między mężczyzną a kobietą. Z „Szarych myszek” wyłonią się dominujące aspekty osobowości. Pojawi się również klika ciekawych propozycji na miłe spędzenie czasu z przyjaciółmi. Oczekuj również większych imprez rodzinnych
Rada:
Nie spełnisz swych pragnień, kiedy żyjesz w zbytnim pośpiechu, szukasz dróg na skróty i sztucznie próbujesz uzyskać rezultat.

Czwórka:


Rok dość burzliwy i emocjonalny. Dużo pracy przed Tobą ale również dużo przyjemności.  Z jednej strony przytłoczenie, z drugiej burza emocjonalna
Materia:
Wszelkie sprawy urzędowe i prawne szybko zostaną rozwiązane. Finansowo stabilnie a nawet można spodziewać się niejakich wygranych pieniężnych. Uważaj jednak na zazdrosnych ludzi, mogą Ci w tej sprawię zaszkodzić.
Uczucia:
Mimo wszelkich niepewności , uśmiechnij się. Drzwi stoją przed Tobą otworem! Nie kryj się już z uczuciami! Pokaż co masz do zaoferowania czy to rodzinie czy przyjaciołom. To również czas na naprawę relacji z innymi ważnymi dla Ciebie osobami. Nie przedkładaj jednak energii materii nad relacjami z innymi.
Rada:
Uważaj na fałszywe obietnice. Nie chodź na skróty i nie wierz pochlebcom. Miej się na baczności gdy stajesz oko w oko z czym co wydaje się być nazbyt idealne.

Piątka :


Rok wszelkich niepewności przed czymś nowym. W 2017r będziesz bardzo bronił własnego „Ja” przed innymi.
Materia:
Ciężko będzie zakończyć Ci pewien etap związany z energią materii. Będziesz musiał również dokonywać wyborów na które nie jesteś gotowy. Staraj się nie manipulować innymi w celu odniesienia sukcesu -  bo wtedy tak szybko jak się pojawił, tak szybko odejdzie i stracisz na tym.
Uczucia:
w 2017r poczujesz się dużo bezpieczniej wśród swojej rodziny. Przykre etapy z przeszłości zostały zwieszone -  to nie jest czas na rozdrapywanie ran. Rok 2017 sprzyja Ci w oderwaniu się od rzeczywistości, o wielu nowych poznanych znajomych w którymi będziesz mógł konie kraść.
Rada:
Nie bój się i idź wraz z biegiem wydarzeń. To może być przygoda!

Szóstka:


W roku 2017 zaczniesz dostrzegać to, czego w 2016r nie dostrzegałeś. Otworzą Ci się oczy na sprawy rodzinne. Dzięki swojej inteligencji znajdziesz odpowiednie rozwiązania na zaistniałe sytuacje.
Materia:
Dzięki swojemu doświadczeniu i zaangażowaniu zostaniesz wyróżniony. Może skłonić Cię do no nowych przedsięwzięć czy wyjazdów.  2017r będzie sprzyjał Ci w energiach materialnych. Do dzieła!
Uczucia:
Usatysfakcjonowanie rodziny w sprawach materialnych. Planujesz kupno mieszkania lub postawienie domu? Jest to bardzo dobry okres! W 2017 roku samotne „piątki” mają możliwość stworzenia nowego, pełnego uczuć związku. Natomiast osoby już w związkach – skupcie się na sobie, a poczujecie się jak dopiero co zakochani w sobie!
Rada:
We wszystkich Twoich relacjach obecnie możliwe jest pozytywne porozumienie z drugą stroną

Siódemka:


Jesteś na dobrej drodze do spełnienia swoich marzeń. Nie unoś się jednak za bardzo w euforii. Zachowaj rozsądek.
Materia:
Nie wszystko przyjdzie Ci tak łatwo, jednak nie rezygnuj z marzeń! Uważnie obserwuj i analizuj wszystko to co się dzieje. Czasami jedna zła decyzja może zaważyć o Twojej sytuacji materialnej.
Uczucia:
Poświęcałeś się innym? 2017 rok to czas byś zaczął skupiać się na sobie! Stój na straży swoich uczuć a wtedy rozbudzą się w Tobie pożądania o jakich nie zdawałeś sobie do tej pory sprawy! To czas na uwolnienie swojego potencjału. Dzięki temu dostaniesz bardzo ciekawe propozycje spotkań. Przeszłość zostaje za Tobą!
Rada:
„Człowiek planuje, a Bóg kieruje”

Ósemka:


Dużo przeszkód i przykrych sytuacji spotkało Cię w 2016r? Nie martw się, nadszedł ich koniec! Rok 2017 to czas kiedy znajdziesz siłę by stawić czoła wszelkim problemom. Jesteś już gotów!
Materia:
Pokładasz wielkie nadzieje na wyjazd? Stoisz przed pewnym wyborem?  Wstrzymaj się. To nie jest odpowiedni czas na podejmowanie tak poważnych decyzji. Znajdź najpierw harmonię w sobie, w przeciwnym razie czeka Cię ogromne rozczarowanie
Uczucia:
Rok 2017 to dobry czas na poświęcenie uwagi swojej rodzinie. Planujesz dziecko? Działaj! Jesteś samotny? Rozejrzyj się, czasami możesz nie dostrzegać miłości stającej tuż za rogiem.
Rada:
Jeśli poświęcisz czas na skorygowanie swojego punktu widzenia i zobaczenie rzeczy takimi jakimi są, będziesz mógł podziwiać ich doskonałość.

Dziewiątka:


Przed Tobą okres poważnych przemyśleń i podjęcie ostatecznych decyzji. Czas by zakończyć to co niedokończone. Rok 2017r to czas głębokich refleksji.
Materia:
Nie jest to dobry czas na nowe przedsięwzięcia, gdyż masz jeszcze niepozałatwiane stare sprawy. Czas to wszystko zakończyć. Zastanów się jak poradzić sobie ze swoją sytuacją materialną. Uspokój się – znalezienie harmonii jest tutaj zbawienne.
Uczucia:
Dziewiątki będące w związku odczują w końcu upragnioną stabilizację. Jednakże niech uważają na różne propozycje od osób trzecich, które mogą poważnie namieszać w tej upragnionej stabilizacji. Samotne Dziewiątki -  to nie jest dobry moment na rozpoczynanie nowych związków – skupcie się na sobie, na niezałatwionych jeszcze sprawach, gdyż te ciągnąć się będą za wami przez długi czas
Rada:
Zamiar z którym się nosisz, ma wpływ na innych

Horoskop numerologiczny 2017 udostępnij nie kopiuj !

Zobacz już dziś, co Cię czeka w przyszłości!

 

 

 

Kariera w Numerologii

 

Liczby w naszym życiu są od zawsze,ja bardzo lubię numerologię. Liczby nie tylko określają człowieka,ale też jego potencjał.

Jeśli chcesz się dowiedzieć o swoich predyspozycjach zawodowych wystarczy,że zsumujesz wszystkie cyfry Twojej daty urodzenia np. 29.VII 1977(2+9 +7+1+9+7+7 =6)
i przeczytasz poniższy tekst.

A więc do dzieła:

Twoja LICZBA TO 1

Pomysł na życie, na pracę to Twoja natura,nie boisz się ryzyka, nieznanych Ci wyzwań,lubisz iść do przodu,ceni Cię niezależność. Słuchanie poleceń nie jest Twoją mocną stroną,zdecydowanie wolisz by one płynęły z Twoich ust,z tego też powodu warto by było gdybyś swoją karierę kierowała na samodzielne stanowisko. Jako szef wiesz wszystko najlepiej a Twoje nastroje są zmienne, i lepiej omijać Cię z daleka,gdy wstaniesz lewą nogą.

Twoja LICZBA TO 2

Cierpliwość i dyscyplina to Twoje życiowe motto,nie znasz słowa „spóźnienie” i nie tolerujesz tego u innych.Świetnie słuchasz innych,nie tylko w pracy, cenisz dobre relacje z ludźmi,przyjemną atmosferę w pracy,rządzenie nie wychodzi Ci najlepiej. Twoją wadą jest to, że źle znosisz krytykę,zawsze potem izolujesz się od innych,za to nawet przy drobnej pochwale rosną Ci skrzydła. Nie nadajesz się do pracy gdzie panuje bezkompromisowa rywalizacja, nie wybijesz się na pierwszy plan. W pracy za to świetnie potrafisz opiekować się słabszymi,nauczać,w roli mediatora czy nauczycieli była byś całkiem nie zła. Jako szef była byś ulubienicą pracowników,nie krytykuje,wysłucha,problem było by to,że inni szybko weszliby Ci na głowę.

Twoja LICZBA TO 3

Gdy coś dzieje,jesteś w swoim żywiole,ruch,przemieszanie się z miejsca na miejsce to Twoje ulubiona zajęcie.Nie lubisz czekać,brakuje Ci cierpliwości, kręci Cię życie w pośpiechu.Weźmiesz na siebie kilka zadań na raz i wykonasz wszystkie na czas,doskonale radząc sobie ze wszystkim,choćby inni łapali się za głowy i twierdzili,że nie podołasz. Kreatywność, rywalizacja, szalone pomysły to jest to, co lubisz. Jako handlowiec zgarnęłabyś nagrodę pracownika roku. Jako szef biegałabyś na ważne spotkania,towarzyska,rozmowna,z łatwością nawiązywałabyś bogate kontakty,które szybko przenosiłyby się ze sfery zawodowej w prywatną?

Twoja LICZBA TO 4

Twoja zasada w pracy i w życiu- kieruj się logiką i rozumem a mniej emocjami.Zawsze działasz rozsądnie,a gdy na drodze do celu pojawi się przeciwność,przeanalizujesz problem i znajdziesz inne rozwiązanie,jeśli plan A nie wypalił. Boisz się powiedzieć,że czegoś „nie umiesz”,dlatego uczysz się wszystkiego, co tylko jest od Ciebie wymagane. Przywiązujesz się do miejsca pracy i jeśli znajdziesz odpowiednią pracę zostajesz w niej na lata. Swoich decyzji nie podejmujesz w pośpiechu,zawsze rozważasz rożne opcje. Nowości nie są dla Ciebie, wolisz swój konserwatywny styl. Praca badaczki czy urzędnika będzie dla Ciebie ekscytująca. Jako szef jesteś niezwykle wymagająca,trzymasz dyscyplinę,żadne spóźnienie nie umknie Twojej uwadze.

Twoja LICZBA TO 5

Radość zawodową sprawiają Ci coraz to nowe wyzwania,inaczej zaczynasz się nudzić,i zmykasz by poszukać bodźców gdzie indziej.Zmiana pracy razy w roku, zmiana nawet miasta, dla Ciebie to nie problem. Zarobki nie są dla Ciebie najważniejsze pod warunkiem,że firma zapewni Ci ciągłą możliwość rozwoju. Szybko się uczysz,dwa kierunki studiów,kursy,nowinki,to jest Twoje życie.
Masz w sobie duży potencjał twórczy,zawód dziennikarza byłby dla Ciebie wymarzony. Jako szef ciągle szukasz nowych rozwiązań i często działasz z zaskoczenia, pod wypływem impulsu.

Twoja LICZBA TO 6

W pracy spokojna, zrównoważona, ale bywa, że czasem wpadasz w złość,chętnie pomagasz innym, tworzysz dobrą atmosferę w swoim zespole, gdyż nie lubisz napiętej sytuacji. Ludzie Cię lubią, gdyż masz serce na dłoni, nikomu nie odmówisz, nawet, jeśli czujesz, że ktoś Cię wykorzystuje. Punktualna jak nikt inny,często nawet zjawiasz się przed czasem. Masz skłonność do skupiania się na szczegółach
co dla niektórych bywa niezrozumiałe. Terapeuta a może lekarz w tych kierunkach zajdziesz wysoko, gdyż dla innych staniesz się niekwestionowanym autorytetem. Jako szef zadbasz o stworzenie dobrych warunków pracy i sprzyjający klimat w biurze, gorzej,gdy ktoś nadepnie Ci na odcisk,wtedy możesz już szukać innej pracy.

Twoja LICZBA 7

Idealna praca dla Ciebie,to praca dla siebie i praca na swoim, wtedypokazujesz pełnię swoich możliwości,trudno Ci się dogadać z zespołem,a tylko z jednego powodu bywasz zbyt krytyczna i nie masz problemu z wyrażaniem własnego zdania. Gdy Twoja praca jest także Twoją pasją możesz pracować bez ustanku. Jako szef masz analityczną naturę.Trudno Cię przekonać do swojej racji,jesteś niezwykle uparta.

Twoja LICZBA 8

Jako pracownik stale dążysz to zaspokojenia swoich ambicji potrafisz poświęcić mnóstwo czasu i wysiłku,by osiągnąć sukces zawodowy.
Pracę cenisz bardziej niż życie osobiste,nie boisz się ryzykować,lubisz wyzwania, ale w pracy jesteś nastawiona głównie na wynik,ile zarobiłaś, co osiągnęłaś, jaka jest Twoja pozycja, no i oczywiście porównanie, czy Twoje wyniki znajdują się na podium. Dla Ciebie własna firma byłaby dobrym rozwiązaniem. Jako szef możesz być pracoholikiem i tego samego będziesz wymagać od swoich podwładnych.

Twoja LICZBA TO 9

W pracy ważne są dla Ciebie dwie rzeczy by efektywnie pracować potrzebujesz być chwalona i doceniana wtedy rozkwitasz i rośniesz w siłę. Nie lubisz konfliktów zawodowych,bardziej zależy Ci na utrzymaniu pozytywnych relacji. Przy wykonywaniu swoich obowiązków jesteś bardzo dokładna,więc szybkość działania nie wchodzi w grę.Jako pracownik sprawdzisz się w zawodzie eksperta-także państwowego: bycie policjantką będzie stanowić dla Ciebie nie lada wyzwanie,gdyż nie lubisz, jak ktoś narzuca Ci swoje zdanie,a na tym stanowisku Twoje będzie mieć przede wszystkim znaczenie. Jako szef umiesz zadbać o swoich podwładnych chyba,że ktoś Cię oszuka,wtedy już mu nie zaufasz.

Masz dylemat w związku z pracą? Zadzwoń 708 588 502 kod 3

Autor wróżka Anna Bell