Horoskop miłosny na wrzesień

Horoskop miłosny na wrzesień

Baran
Drobne gesty mogą przełamać największe lody. Wprost okazuj miłość swojemu partnerowi, nie czekaj biernie. Single bądźcie aktywne i otwarte na nowe kontakty.

Byk
Czeka Cię wiele spotkań towarzyskich i imprez okazjonalnych ,ale nie dawaj swojemu partnerowi powodów do zazdrości bo okazji do flirtu i będzie dużo. Singli czeka miły wypad i zabawa do świtu.

Bliźnięta
Znajdźcie czas tylko dla siebie. Pokażcie sobie nawzajem, jak ważni jesteście dla siebie. W waszej sypialni będzie gorąco a rozstań będzie tyle co powrotów. Samotni czas wyruszyć dalej niż kolejna strona w Google.

Rak
Zorganizuj czas dla siebie i swojego partnera może kolacja albo wypad za miasto. Niech nie zabraknie szaleństwa, pożegnajcie rutynę. Samotni częściej organizujcie spotkania i zapraszajcie znajomych.

Lew
Nie czeka was żadne miłosne trzęsienie ziemi, ani nic spektakularnego. W stałych związkach czas na zmiany. U singli śmiało możecie zamknąć drzwi za rutyną …będzie się dużo dziać.

Panna
W stałych związkach podróż zmieni wasze relacje, bardziej zbliżycie się do siebie. Nie zabraknie chwil miłosnego uniesienia a singlom nie będzie brakowało okazji do miłych flirtów i towarzyskich spotkań.

Waga
Daj się ponieść fantazji. Może spontaniczny wypad lub nieoczekiwany seks rano poprawi wzajemne relacje. Tydzień również szczęśliwy dla singli możliwe ,że poznacie miłość życia.

Skorpion
Jesteś solo? Poznasz kogoś interesującego spoza granic kraju, więc pakuj walizkę podróżną. Jeśli masz partnera to zaangażuj się bardziej w swój związek, a unikniesz niepotrzebnych spięć.

Strzelec
Samotnym szczęście będzie sprzyjać. Na horyzoncie pojawi się fascynująca osoba. Dla osób w parach nie ignorujcie jego/jej zdania każdy ma prawo mieć swoją wizję co do spędzania wolnego czasu.

Koziorożec
Czekają was chwile namiętności a związek odżyje erotycznie. Pozwólcie sobie na eksperymenty. Samotni pamiętajcie miłość nie czeka za rogiem. Czas wyruszyć na poszukiwanie przygód.

Wodnik
Szczęście w miłości czeka także niesparowane Wodniki. Wiele męskich serc uda wam się złowić .Zaobrączkowane pary czeka was niesamowita euforia i wielkie wybuchy namiętności.

Ryba
Single miejcie oczy i serca otwarte czeka was wiele romantycznych chwil. Wychodźcie na imprezy, do znajomych. Nie pozwólcie, by dopadła was wrześniowa chandra. W stałych związkach będzie stabilnie.

Przeczytaj więcej i poznaj horoskop miłosny

Inni czytają także Horoskop miłosny na październik