Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

Przesłania Anielskie na tydzień od 25 do 31 lipca

 

PRACA

Nowe wyzwania przyniosą spełnienie. Znajdź czas na odprężenie się i zajęcie czymś, co sprawia Ci radość, bo w stanie relaksu i przy odrobinie poczucia humoru łatwiej znajdziesz wyjście z każdej sytuacji. Poproś Anioły o wskazanie Ci tego, czego szukasz lub potrzebujesz.  Twój wypoczęty umysł zobaczy wszystko jaśniej, a na pytania znajdziesz odpowiedź szybciej, niż sądziłeś.

Jeśli spodziewasz się awansu, to jest szansa, że teraz spełni się Twoje marzenie.  Wprowadź więcej równowagi między pracą, a czasem wypoczynku.

...........................................

 

FINANSE

W finansach pomagać będzie Archanioł Rafał. Choć jest uzdrowicielem ciała i duszy, pomoże Ci uleczyć tą sferę życia.  Źródło Twoich zmartwień tkwi głębiej, niż przypuszczasz. Anioły jednak bez trudu odnajdą sedno problemu i otoczą je swoją uzdrawiającą energią.  Jeśli możesz gdzieś wyjechać i odpocząć, jest to właściwy moment, aby zrobić sobie przerwę od codzienności i uspokoić myśli.

Możesz poprosić Archanioła Rafała, aby pracował nad Tobą w czasie Twojego snu.

.............................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Zapowiada się emocjonujący tydzień. Czas spotkań, który możesz wykorzystać na kontakty z przyjaciółmi. Gdy otrzymasz zaproszenie, skorzystaj z niego. Jest bardzo prawdopodobne, że właśnie teraz spotkasz kogoś, kto Cię głęboko poruszy, a nawet możesz się zakochać.

Poznawaniu nowych osób mogą towarzyszyć romantyczne uczucia, a szczere rozmowy płynące z serca jeszcze bardziej Was zbliżą.

Nie daj się jednak ponieść emocjom zbyt intensywnie i postaraj się zachować odrobinę dystansu do sytuacji.

Osoby, które poznasz w tym momencie, niekoniecznie planują pozostać w Twoim życiu na dłużej. Dlatego upewnij się, czego możesz się spodziewać, zanim się zaangażujesz.

W stałych związkach można się spodziewać zaręczyn albo budowania planów na przyszłość.

..................................................

 

SAMOPOCZUCIE

Możesz mieć poczucie zmęczenia emocjami i wydarzeniami. Niepokoje te jednak przeminą , a odnalezienie pokoju  wewnętrznego jest pewne. Będą to chwilowe zawirowania, którymi nie musisz się zamartwiać. Pomoże Ci to odnaleźć właściwą drogę, którą będziesz podążać dalej.Możesz odkryć, co hamuje Cię w Twoim rozwoju i w rezultacie się umocnisz. Anioły chętnie ześlą Ci teraz przyjaciela, który podobnie jak Ty czuje i będzie wspaniałym towarzyszem w chwilach wątpliwości. Wsparcie drugiej osoby doda Ci pewności siebie i przyniesie ukojenie.

Autor tekstu wróżka Miranda