Horoskop miłosny na wrzesień

Horoskop miłosny na wrzesień

 

Horoskop na wrzesień 2017 dla 12 znaków zodiaku.

 

Baran drogie Barany- w tym miesiącu możecie spotkać na swej drodze mężczyznę -przewodnika duchowego. To ktoś kto potrafi skupić na sobie uwagę, Dla osób samotnych oznacza poznanie kogoś kto sprawi, że poczujecie się jakbyście otrzymali nieziemski prezent- gwiazdkę z nieba. To też oznacza iż spotkacie kogoś, kto jest niebywale szczęśliwy, lub też Wy możecie sprawić, że tak właśnie ktoś się przy Was poczuje. Karta aury miesiąca zapowiada zmiany, które nadchodzą- mogą dotyczyć sposobu myślenia, postrzegania świata.

 

Byk - aura miesiąca każe zwrócić uwagę przede wszystkim na duszę a także i ciało. W kwestii zdrowia zestaw kart mówi o tym aby zwrócić uwagę na dietę. Lato latem, grille itd. no i waga/figura u niektórych z Was może pozostawić wiele do życzenia. W kwestii pracy możecie się spotkać z przychylnością szefa. Może Was tez spotkać uznanie finansowe lub też będziecie brać udział w intratnym przedsięwzięciu. W kwestii miłości- to flirty, romanse - na Twej drodze jest osoba, która wie jak i potrafi się o Ciebie zatroszczyć.

 

Bliźnięta - miesiąc pod znakiem spełnionych marzeń a także pozytywnych myśli. Wasza dusza w tym miesiącu zazna spokoju.To cisza, spokój, rozleniwienie. Możliwe kontakty z osobami starszymi, bardzo dobre kontakty w rodzinie. Harmonia  będzie w tym miesiącu na pierwszym miejscu.  W kwestiach zdrowia należy baczną uwagę zwrócić na dolny odcinek pleców, który może części z Was przysporzyć problemów. Kwestie finansowe na stabilnym poziomie, brak wstrząsów, niespodziewanych wydatków - jednym słowem wszystko w normie. 

 

Rak - drogie Raczki, w tym miesiącu niespodziewanie mogą wypłynąć na światło dzienne sprawy, które do chwili obecnej były Wam nieznane. Będą również sprawy, które sami chcieliście skrzętnie ukryć. To może przysporzyć Wam niemało stresu a także spowodować spadek formy. Osoby posiadające stałego partnera mogą mieć w tym miesiącu więcej niż dotychczas spięć, utarczek itd. Jeśli zamierzacie zwierać umowy- czytajcie to co jest napisane drobnym druczkiem, by potem nie czuć się oszukanym. Słońca coraz mniej a wraz z tym częściej może dopadać gorsze samopoczucie i brak sił witalnych. To może być również efekt letniego szaleństwa.

 

Lew  - dla Was drogie Lwy to może być miesiąc pt. "pod górkę a biednemu wiatr w oczy.  Na poziomie zawodowym możecie napotkać trudności, które będą się piętrzyć, to może być również "krecia robota" osoby, która niezbyt przychylnie na Was patrzy. Uważajcie również na szefa- jeśli do tej pory pobłażał Waszym błędom- w tym miesiącu Wasze notowania mogą polecieć w dół. Głowa do góry drogie lwy- obok Was jest ktoś, kto pomoże, otrze łzy jeśli zajdzie taka potrzeba i sprawi, ze znów poczujecie się panem swojego życia. Zwróćcie uwagę również, czy osoba, która Wam pomaga sama nie potrzebuje pomocy.

 

Panna -miesiąc wrzesień niesie Wam drogie Panny sporo rozmów, czasami pyskówek i zmian. W sferze finansowej zmiany idą w dobrym kierunku. Mogą pojawić się propozycje godne rozważenia. Dla handlowców- przypływ gotówki ze sprzedaży. Będziecie tryskać pomysłami. Czego nie dotkniecie, będzie przynosić korzyści- oczywiście nic bez zaangażowania. W uczuciach sporo sie zadzieje- randki, spotkania a także wyznania, które w dalszej perspektywie przyniosą korzyści dla obu stron.Zdrowie- to zmiana diety na lżejszą, należy zwiększyć ilość wypijanych napojów- nie mam na myśli wyskokowych. Ćwiczenia w wodzie- basen itd. wyjdą Wam tylko na zdrowie.

 

Waga  miesiąc wrzesień dla Was drogie Wagi zapowiada się pod znakiem zmian i podejmowania decyzji. Sporo nerwów niektóre z nich mogą Was kosztować ale coś za coś.Jak to mówią lepsza zła decyzja niż żadna. Niektórzy z Was będą zmuszeni do podjęcia decyzji w związkach- czy ta osoba to ta właściwa,czy może ta druga będzie lepsza.Karty ostrzegają by nie iść po najmniejszej linii oporu, ponieważ byle jakie decyzje mszczą się w dwójnasób. Decyzje mogą dotyczyć nie tylko Was ale i Waszych najbliższych- braci, kuzynów a także osób o męskich cechach charakteru. Być może trzeba będzie podjąć tzw. męską decyzję w sprawach finansowych, także drogie Wagi  do dzieła strach ma tylko wielkie oczy.

 

Skorpion  - Skorpiony w tym miesiącu skupią sie głównie na kwestiach pracy i wszystkiego co z tym związane. Ida do Was ważne informację drogie Skorpiony. Cos co Wam przeznaczone ostanie w tym miesiącu ujawnione. Nie wszystkie wiadomości będą bardzo dobre, ale też niekoniecznie złe.Uważajcie w tym miesiącu na propozycje, które z początku mogą wydawać się bardzo korzystne  aczkolwiek mogą zawierać haczyki, na które trzeba zwrócić uwagę.Praca- jeśli podpisujecie dokumenty zwróćcie uwagę na ich poprawność po to by nie musieć czegoś poprawiać, pilnujcie opłat, spłat ratalnych by za miesiąc nie otrzymać upomnienia.W kwestii zdrowia- zanim załamiecie sie po przeczytaniu wyników badań powtórzcie je tak dla pewności ten miesiąc pokazuje się pod znakiem pomyłek i fałszywych diagnoz.

 

Strzelec - Was drogie strzelce może czekać w tym miesiącu tajemniczy wyjazd, ktoś z bliskich może chociaż zrobić Wam niespodziankę.  Może też dopaść Was niepewność czy lub wyjawić tajemnicę bliskim czy też nie. Większość tych spraw może dotyczyć pracy. Nowych projektów, które są dopiero w powijakach. Decyzja może dotyczyć również  dalszego dokształcania, podnoszenia kwalifikacji. W sferze uczuć to skrywane uczucie i podjęcie decyzji o ujawnieniu się, wyznaniu. W kwestii zdrowia zajdzie konieczność dalszych badań ze względu na trudności w postawieniu właściwej diagnozy.

 

Koziorożec - Wam drogie Koziorożce gwiazdy ( i karty ) w tym miesiącu sprzyjają, idzie do Was radość. Ci, którzy myśleli, ze nie maja juz szans- dostana drugą. Szczęście będzie Wam sprzyjać- na wszystkich poziomach i we wszystkich sferach. Hazardziści maja szansę na małe wygrane, inwestycje, które dobrze nie rokowały mogą się okazać szczęśliwym trafem. W miłości są  możliwe flirty i romanse, nowe możliwości dla samotnych. W pracy być może tylko podwyżka ale też możliwy awans. Zdrowie nic dodać nic ująć.... będziecie tryskać humorem, optymizmem i radością. Łapcie byka za rogi, podejmujcie ryzyko, bo się opłaci. Spokój ducha i zadowolenie będzie waszym drugim imieniem.

 

Wodnik - ten miesiąc zapowiada się pod znakiem szczęścia i spełnionych nadziei w kwestiach domowych przede wszystkim. Harmonia i spełniające sie marzenia. W miłości to czas pokojowych relacji, szczerego i dającego poczucie zadowolenia związku. Wolne wodniki mogą odnaleźć miłość, która je uskrzydli, a przynajmniej osobę, która sprawi, ze świat będzie wydawał sie piękniejszy.W kwestiach finansowych brak problemów, zastojów i przykrych niespodzianek. Praca też da Wam sporo satysfakcji, chociaż czasami drogie Wodniki możecie się czuć przytłoczone, trochę odizolowane. Jeśli Wasze zdrowie szwankowało teraz będzie lepiej, trochę odetchniecie a przynajmniej większość z Was.

 

Ryby– drogie Rybki dla Was miesiąc wrzesień to zmiany w sercu, uśmiech losu i nowe możliwości na każdym polu. Los puszcza do Was oczko nie przegapcie tego. Sukces jest w zasięgu ręki, pozytywne myślenie przyciąga pozytywne rozwiązania. Niejedno z Was może otrzymać nieoczekiwana gratyfikację, wygrać los na loterii  lub bonus w innej postaci. W miłości możecie otrzymać od losu drugą szansę, może to być nieoczekiwane spotkanie z kimś z przeszłości, które wprawi was w doskonały nastrój. Rybki, które aktualnie nie planują potomstwa powinny wzmóc czujność- los Was może niechcący obdarzyć potomkiem.

Horoskop sporządzony na wyłączność Ezolinia Wróżby.

Autor wróżka Sofia

KONTAKT :

708 588 502 Kod 8
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS:MEDIUM Twoje pytanie na numer 73480
( cena 3.69 zł z VAT)