Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

 

Rzuć okiem na swój tygodniowy horoskop ponieważ z niego dowiesz się, czego możesz się spodziewać w tym tygodniu i jak ominąć ewentualne przeszkody.

 

Jaki będzie tydzień od 21 do 28 stycznia dla poszczególnych znaków zodiaku?

 

BARAN (21 marca – 19 kwietnia)

Zapowiada się tydzień z wyzwaniami. Ogólna energia na ten czas kryje się u Ciebie w karcie 6 buław. Nie nastawiaj się jednak na łatwy i szybki sukces. Na rezultaty będziesz musiał poczekać i włożyć więcej wysiłku w swoje sprawy, aby osiągnąć cel. W tym tygodniu nie braknie Ci zapału i energii w swoich działaniach. Cele mogą wydawać się łatwe i osiągalne, dlatego możesz przedwcześnie dzielić skórę na niedźwiedziu. Nie zniechęcaj się jednak, bo sukces może przesunąć się w czasie, ale nie jest nierealny. Ewentualne trudności mogą być trudne do przełknięcia, bo będziesz pewny siebie i swoich możliwości, jednak druga połowa tygodnia może przynieść nieoczekiwane zmiany i będziesz musiał zmodyfikować swoje plany. Choć będzie rozpierać Cię energia i pomysłów Ci nie braknie, to jednak zabierzesz się za wyzwania, w których zwycięzca może być tylko jeden. Zachowaj więc cierpliwość i bądź konsekwentny w swych działaniach. W związkach partnerskich również będziesz musiał włożyć więcej starań, aby zadowolić swoją połówkę, a jednorazowe wyjście na kolację lub inne drobne przyjemności nie rozwiążą od razu Waszych problemów. Zwróć uwagę na emocje u partnera, bo to zdecyduje o tym, jak będzie się Wam układać. Dążenie do rozmów, które Was zbliżą do siebie emocjonalnie, wywrze lepszy skutek niż jedna miła niespodzianka, którą sprawisz bliskiej osobie.

BYK (20 kwietnia – 20 maja)

Tydzień ten może przynieść Ci zyski materialne, choć nie będą duże, ale przyniosą zadowolenie i pozwolą załatać dziury w budżecie domowym, jeśli masz nieoczekiwane wydatki. Może spożytkujesz te pieniądze na sprawienie sobie lub bliskim drobnej przyjemności. Ciepło domowego ogniska, cieszenie się drobiazgami i obecnością stałych przyjaciół pod patronatem karty Słońca przyjdzie Ci z łatwością, bo będziesz umiał się odprężyć i zrelaksować oraz zapomnieć o kłopotach i stresie. Zapowiada się więc całkiem przyjemny początek tygodnia, jednak niespodziewane okoliczności w późniejszych dniach przerwą Ci tą idyllę i pojawi się sytuacja, w której inne osoby będą oczekiwać z Twojej strony aktywności. Nieoczekiwane wydarzenie będzie wymagać podjęcia szybkiej decyzji  i zajęcia się sprawą bez zwłoki. Wpłyną na to osoby z Twojego otoczenia. Zakłóci to Twój spokój, ale nie da się tego uniknąć. Uważaj na ewentualne konflikty, których się nie spodziewasz, a możesz zostać w nie wciągnięty wbrew swojej woli. Szczególnie wpływ kobiet na Twoje sprawy może być odczuwalny w tym tygodniu. Jeśli są sprawy z przeszłości, o których zapomniałeś, a nie zostały załatwione lub wyjaśnione, to mogą powrócić jak bumerang i raczej Cię to nie ucieszy. Niestety nie można ich tak zostawić.

Zadzwoń do wróżki z Niemiec,wybierz kod 601

 

BLIŹNIĘTA (21 maja – 20 czerwca)

Tydzień szybko minie, bo nie braknie w nim aktywności. Nie zawsze to Ty będziesz tą aktywną stroną, ale na pewno będziesz w centrum wydarzeń wokół Ciebie. Możesz spodziewać się sporego natłoku osób , nagłych zmian i nieoczekiwanych wiadomości, które wskazała karta 8 buław. Koniec z opóźnieniami w sprawach, które wcześniej tkwiły w miejscu. Jeśli masz coś na sumieniu, możesz spać spokojnie i udawać „niewiniątko”. Nikt się nie zorientuje, że masz coś wspólnego z sytuacją, którą inni się emocjonują. Z łatwością przyjdzie Ci ukryć swój udział w czymś, co Twoim zdaniem powinno być ukryte. Możesz odczuwać jednak w związku z całą sytuacją pewien dyskomfort psychiczny. Nie potrwa jednak on zbyt długo, bo już w drugiej połowie tygodnia zaczniesz odzyskiwać równowagę, a Twoje życie zacznie powracać do normy. Pojawią się perspektywy na ciekawą współpracę i z tym optymistycznym akcentem możesz wejść w kolejny tydzień. Przyjaźnie i związki w drugiej połowie tygodnia również będą mogły cieszyć się spokojem i bliskością. Możesz dużo zdziałać zachowując elastyczność i dostosowując się do zmieniających się okoliczności. Unikanie konfliktów i przeczekiwanie niespokojnych sytuacji sprawi, że dojdziesz do porozumienia z ludźmi, na których Ci zależy we właściwym momencie, kiedy sytuacja się uspokoi. Wyczucie do emocji innych osób i znajomość psychologii (choćby intuicyjna) przyniosą dobre rezultaty.

RAK (21 czerwca – 22 lipca)

Rak może się angażować w sprawy przyjaciół i rodziny. Razem z nimi będzie przeżywać ich trudne sytuacje, wspierać, pocieszać i pomagać. Ze względu na empatyczne podejście do osób, które Cię otaczają, może to być trudny tydzień dla Ciebie. Możesz brać na siebie ciężar problemów innych osób, ale też angażować się w sprawy, na które nie masz wpływu. Niestety nie uda Ci się rozwiązać cudzych problemów w ich związkach partnerskich, dlatego pomimo dobrych chęci nie wikłaj się zbyt głęboko w cudze konflikty i problemy, bo być może nie znasz wszystkich szczegółów sytuacji i uczuć każdej ze stron. Możesz być osobą stabilizującą ewentualne trudne sytuacje i uda Ci się przywrócić do pewnego stopnia równowagę w kontaktach między bliskimi osobami lub współpracującymi ze sobą w  grupie, np. w pracy, ale nie wpłyniesz na bezpośrednie relacje między dwojgiem ludzi. To już są ich prywatne sprawy, które muszą sami rozwiązać. Możesz wejść więc w rolę mediatora między zwaśnionymi stronami, ale pewnych barier między nimi nie uda się usunąć, co pokazuje kończąca Twój rozkład 8 mieczy. Dobrze byłoby, abyś nie zapomniał w tym wszystkim o samym sobie i o własnych potrzebach. Nie staraj się niczego przeforsowywać na siłę. Tydzień ten może obfitować w różne wiadomości, które ujawnią przyczynę ewentualnych trudnych sytuacji. Zachowaj cierpliwość i zdrowy dystans, bo w przyszłości będzie łatwiej rozwiązać te problemy.

LEW (23 lipca – 22 sierpnia)

Lew skupi się na własnych sprawach i na korzyściach, jakie może osiągnąć w tym tygodniu. Przede wszystkim będzie dbał, aby nie stracić niczego z dotychczasowych osiągnięć, co powinno się udać bez większych problemów. Praca będzie więc na pierwszym miejscu jak i poczucie bezpieczeństwa finansowego, a także zachowanie prywatności w przypadku kontaktów miedzy ludźmi, co podkreśla 4 denarów jako ogólna energia na ten tydzień. Nawet gdy ktoś będzie chciał wciągnąć Cię w sytuacje lub rozmowy, które nie będą Ci odpowiadały, sprytnie wybrniesz z tego i sam zdecydujesz, co zechcesz powiedzieć lub dać od siebie. Asertywność uchroni Cię przed ingerencją z zewnątrz. Wywlekanie starych spraw i ponowna analiza przeszłych wydarzeń, zwłaszcza jeśli nie dotyczą Cię osobiście, może Cię drażnić, ale spróbujesz mimo to zachować spokój, dystans i obojętność. W drugiej połowie tygodnia możesz mimo wszystko dać się wciągnąć  w cudze sprawy. Nie będziesz się angażował dosłownie, ale trudno będzie uciec całkowicie od tego, zwłaszcza że Twoje otoczenie może się tym interesować.  Zakończenie tygodnia może więc przynieść plotki i wieści o innych, na które nie będziesz miał ochoty. Będzie to tydzień trudny w relacjach z innymi, bo nie pozwolą Ci się spokojnie zająć tym, na czym Ci najbardziej zależy czyli praktycznymi działaniami przynoszącymi korzyści teraz jak i w przyszłości.

PANNA (23 sierpnia – 22 września)

W tym tygodniu Panna będzie chciała utrzymać dystans w relacjach z ludźmi, podejmować decyzje, które zaważą na dalszych kontaktach i oceniać innych, choć z pewną ostrożnością. Mogą pojawić się sprawy z przeszłości, które ją zaabsorbują, bo wyjdą na jaw szczegóły, o których nie wiedziała. Pamiętaj jednak, Panno, że prawda jest dla każdego inna i to co będzie Ci się wydawać jasne w pierwszej chwili, w drugiej połowie tygodnia może się zagmatwać i okazać bardziej skomplikowane. Wstrzymaj się więc z oceną sytuacji, zwłaszcza że są osoby, które świadomie będą wprowadzać Cię w błąd. Dystansu nie uda Ci się utrzymać przez cały ten czas, bo w drugiej połowie tygodnia nastąpią emocjonujące wydarzenia, w które ostatecznie dasz się wciągnąć. W sprawach zawodowych może pojawić się szansa na rozpoczęcie nowego projektu, pomysłu, ale od Ciebie zależy, czy się zaangażujesz i wprowadzisz w życie to, co przyjdzie Ci do głowy,  bo możesz mieć problem ze skupieniem się na bieżących sprawach. As Mieczy to Twój intelektualny atut na ten tydzień, który możesz wykorzystać. Warto więc bardziej zająć się aktualnymi sprawami do załatwienia niż przeszłymi wydarzeniami, które mogą odciągać Twoją uwagę od tego, co może Ci przynieść korzyści. Nie daj się wciągnąć w konflikt, bo będzie on sztucznie kreowany przez osoby, które widzą w tym ukryte korzyści dla siebie.

WAGA (23 września – 22 października)

Źle znosisz wszelkie sytuacje konfliktowe, a nawet nie służy Twojemu zdrowiu angażowanie się nadmiernie w konflikty, które Cię nie dotyczą osobiście, bo może to osłabiać pracę Twojego organizmu. Niestety w tym tygodniu konflikty mogą wisieć w powietrzu. Unikniesz jednak tego balastu zdecydowanie odcinając się od tego rodzaju sytuacji i zajmując się swoimi sprawami. Choćby atmosfera się pogorszyła w Twoim otoczeniu, nie będziesz się tym zajmować i tracić energii na rozwiązywanie sytuacji, w których konflikt interesów wywołuje niezdrowe emocje. Będziesz unikać osób, które manipulują innymi i najpóźniej w drugiej połowie tygodnia osiągniesz spokój, którego potrzebujesz. Zarówno w pracy zawodowej jak i w sferze uczuciowej czeka Cię stabilizacja. Nie dasz się unieść prądowi wydarzeń, jeśli źle wpłynie to na Twoje samopoczucie. Zadbasz o siebie i swoich bliskich oraz będziesz kontynuować dotychczasową aktywność w sprawach, na których Ci zależy. Tydzień dużej równowagi wewnętrznej i harmonii psychicznej, której nie pozwolisz sobie odebrać. Ewentualne zmiany zewnętrzne nie będą mieć na Ciebie wpływu ani na Twoje codzienne życie. Pod koniec tygodnia możesz mimo to czuć znużenie niezdrową atmosferą wokół Ciebie, na którą nie masz wpływu, więc dbaj o zdrowie w tym tygodniu, aby nie zakończył się wymuszonym wypoczynkiem pod postacią choroby, gdyż rozkład dla Ciebie kończy się 4 mieczy.

SKORPION (23 października – 21 listopada)

Jeśli czekasz na konkretne rozstrzygnięcia spraw, to ten tydzień wciąż ich może nie przynieść. Choć w umyśle możesz widzieć świetne perspektywy na przyszłość i jesteś gotów na zmiany, to jednak jeszcze nie jest to czas na podejmowanie nowych wyzwań. Nie próbuj też osiągnąć wszystkiego w pojedynkę, bo się to nie uda, a przynajmniej jeszcze nie w tym tygodniu. Wciąż wpływać będą na Twoją sytuację inne osoby i choć lubisz działać samodzielnie, to przemyśl dobrze kierunek swoich działań. Jeśli kusi Cię, aby podstawić nogę wrogowi, to owszem, przyjdzie Ci to z łatwością i możesz poczuć smak krótkotrwałej zemsty czy gorzkiego zwycięstwa, ale wiedz, że sprawy się wyjaśnią i to jeszcze w tym tygodniu (pokazuje to karta Sprawiedliwości), a wtedy trudno będzie przyjąć tą lekcję pokory. Druga połowa tygodnia to czas na działanie w grupie, w której dobrze się czujesz, choć jedna osoba będzie wyznaczać kierunek reszcie. Tym razem nie będziesz to Ty i będzie trzeba się dostosować do innych i współpracować, a nie rywalizować. Nie powinno jednak zabraknąć dobrej atmosfery w gronie osób, które dobrze znasz i w większości lubisz. Unikaj złośliwości i działań skierowanych przeciwko innym osobom, a unikniesz nieprzyjemności odkrycia ewentualnego podstępu. Uczciwość zdecydowanie Ci się opłaci w tym czasie i nie pozostawi uczucia żalu u innych osób w przyszłości.

Wróżby z Tarota online 

 

STRZELEC (22 listopada – 21 grudnia)

Będzie to tydzień, w którym będziesz mógł zabłysnąć inteligencją, ale nie jako dusza towarzystwa, a raczej strateg w sytuacjach codziennych. Twoja rozwaga i racjonalna analiza sytuacji może być pomocna w trudnych sytuacjach. Zachowasz dystans i opanowanie, którego może brakować innym, a to Ci się w rezultacie opłaci. Nie będziesz się pochopnie angażować  w niepewne sytuacje i przyjrzysz się problemowi z każdej strony, zanim zdecydujesz się na kolejny krok. Okoliczności będą Ci sprzyjały i bez starań ze swojej strony możesz się spodziewać, że sytuacja rozwinie się po Twojej myśli, a dążenia innych, które uznasz za niekorzystne, napotkają na przeszkody i utrudnią im podążanie w kierunku, który Twoim zdaniem nie jest przemyślany, co przyjmiesz z zadowoleniem. Czeka Cię jednak trudna lekcja cierpliwości, którą wskazała 7 denarów. Pewnych spraw nie da się przyspieszyć i będziesz musiał poczekać na rozwiązanie sytuacji. W drugiej połowie tygodnia poczujesz jednak spokój i otoczysz się zaufanymi osobami z grona rodziny lub przyjaciół. W większym gronie łatwiej będzie Ci wytrwać chwile zastoju, gdy sytuacja utknie w martwym punkcie. Ogólnie będzie to tydzień stabilny bez większych zmian, co może Cię nieco niecierpliwić, ale nie będzie szczególnie uciążliwe ze względu na oddanych przyjaciół lub godne zaufania osoby współpracujące z Tobą.

KOZIOROŻEC (22 grudnia – 19 stycznia)

Nie popadaj w pesymizm, gdy sprawy zwolnią tempo lub coś nie będzie się układać po Twojej myśli. Sytuacje, na które nie masz wpływu lub stracisz nad nimi kontrolę, mogą wywołać u Ciebie złe samopoczucie. Może to być ważny tydzień dla spraw rodzinnych, w które nie musisz się angażować nadmiernie, bo inne osoby zajmą się tym, co będzie do zrobienia lub załatwienia. Oprócz spraw rodzinnych pojawią się inne, związane z najbliższym otoczeniem, ale niestety możesz mieć wrażenie niejasnej sytuacji. Nie mylisz się, nie wszystko wokół Ciebie dzieje się jawnie i możesz się spodziewać, że pewne sprawy zostają załatwiane i omawiane oficjalnie, a inne będą przed Tobą ukrywane. Mogą być osoby w Twoim otoczeniu, które działają nieuczciwie za Twoimi plecami i raczej się o tym na razie nie dowiesz.  Druga połowa tygodnia przyniesie jednak więcej informacji, wiadomości i sprawy, które wcześniej zwolniły tempo, z powrotem ruszą do przodu. Poczujesz więcej energii, a nadchodzące wydarzenia wciągną Cię w aktywność, której potrzebujesz. Tydzień powinieneś zakończyć w przyjemnej atmosferze rodzinnej lub w gronie najbliższych Ci osób, co z pewnością Cię odpręży i pozwoli zapomnieć o stresie, co pokazała karta 10 pucharów. Odrobina nudy również Cię ucieszy po zwiększonym tempie działania przy końcówce tygodnia.

WODNIK (20 stycznia – 18 lutego)

Wodnik jako niepoprawny idealista, który wierzy w dobro ludzi, będzie żyć w błogiej nieświadomości tego, co się dzieje wokół niego. Niestety ludzie nie są tak etyczni i moralni, jak chciałby w to wierzyć Wodnik. Możesz być otoczony plotkującymi ludźmi, w szczególności chodzi o grono kobiece, ale nie będziesz wtajemniczany w intrygi, które rozgrywają się wokół Ciebie.  Podczas gdy inni będą walczyć o swoje i to metodami podstępnymi i nieuczciwymi, Ty zajmiesz się swoimi sprawami, bo i tak nie będziesz mieć wpływu na innych ludzi. Nie ufaj zanadto słowom innych i ich intencjom, bo możesz łatwo dać się oszukać lub stać się obiektem czyjejś manipulacji. Łatwo przejdziesz do porządku dziennego nad sytuacjami, które mogą Cię rozczarować, bo ze względu na brak skłonności do rozpamiętywania przeszłości, nie utkniesz w przygnębieniu, choć możesz mieć uczucie, że pewne sprawy toczą się jakby bez Twojego udziału i świadomości. Nie rozmyślaj zanadto na ten temat, bo ten tydzień nie rozjaśni wątpliwości. Nie ma sensu z tego powodu żyć w napięciu, przed czym ostrzega 2 mieczy. Skup się na bieżących sprawach, a przynajmniej w sferze prywatnej zyskasz spokój ducha, co pozwoli Ci zregenerować siły przed rozpoczęciem następnego tygodnia. Ten tydzień będzie się toczył swoim tempem i nie wniesie znaczących zmian czy przełomów w żadnej sferze Twego życia.

RYBY (19 lutego – 20 marca)

 Dla mężczyzn będzie to lepszy tydzień niż dla kobiet spod tego znaku. Panom przyniesie więcej stabilności i pewności siebie pod warunkiem, że sami są osobami decyzyjnymi w swoich sprawach, kobietom konieczność podporządkowania się wpływom męskim lub szefostwu. Dla obu płci tydzień ten przyniesie ważne okoliczności, które wyjaśnią zawiłości, które dotychczas skupiały ich uwagę. Jeśli Twoje starania nie przyniosły wcześniej rezultatów, to teraz rozwiązanie spraw przyjdzie samo i bez Twoich wysiłków. Ucieszy Cię to, jeśli spodziewałeś się sprawiedliwego osądu. Jeśli jednak wolisz dalej toczyć o coś walkę i nie zadowoli Cię wynik, to niestety możesz czuć rozczarowanie. Może się okazać, że nie ma o co dłużej walczyć, a werdykt w sprawie zapadł. Niestety nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, więc może to spowodować, że zaczniesz doszukiwać się kolejnych możliwości i luk, które wcześniej zostały niezauważone w nadziei na powrót do sytuacji, w której „piłka wciąż jest w grze”. Końcówkę tygodnia możesz spędzić na rozpamiętywaniu wszystkich faktów od nowa w poszukiwaniu możliwości odwołania się od pewnych decyzji, które Cię nie zadowolą, co pokazała karta Sądu Ostatecznego. Jeśli uda Ci się uwolnić od tych myśli, szybciej odczujesz poprawę w samopoczuciu, co pozwoli Ci zacząć znów cieszyć się życiem, zamiast analizować przeszłe wydarzenia.

Jeśli chcesz poznaj swój indywidualny horoskop na ten tydzień wyślij SMS
o treści
EZOLINIA Twoje pytanie,data urodzenia i wyślij na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)

Sprawdź również horoskop roczny

Zakaz kopiowania i rozpowszchniania bez linku do tej strony.Wyłączne prawa do horoskopu Ezolinia Wróżby przekazała Wróżka Miranda.