Horoskop tygodniowy

Horoskop tygodniowy

 

Dowiedz się, co czeka Cię w nadchodzącym tygodniu.

 

Baran

Wydarzenia: rzeczy, które do tej pory ciągnęły się niemiłosiernie, lub też stały w miejscu- rusza do przodu. Wy też powinniście drogie Barany troszkę zażyć ruchu na świeżym powietrzu, wybrać się na spacer ( pomimo zimy tylko z nazwy w niektórych rejonach Polski).

Szansa: ten tydzień stoi pod znakiem szansy na powiększenie swoich dochodów. To też możliwość na upolowanie (zakup) czegoś fantastycznego do domu, to także stabilizacja i pewność dobrobytu a także spokoju ducha.

Przestroga: uważajcie w miejscach publicznych, na przejściach dla pieszych, możecie wejść w niepotrzebną dyskusję, spotkać opór materii jeśli za bardzo będziecie naciskać na to by było tak jak sobie to wymyśliliście. Jednym słowem ośli upór omijać z daleka- lepiej odpuścić pewne sytuacje niż się denerwować.

Byk

Wydarzenia: ten tydzień może być dla Was dość trudny drogie Byki, wydarzenia w Waszym życiu. Sytuacje mogą nie obrać takiego kierunku jaki by Was interesował, co może przyczynić się do sporego stresu i chwilowego zwątpienia w słuszność osądów. Cel może się nieco odsunąć co wywoła chwilowe zniechęcenie.

Szansa: jednak pomimo wydarzeń, jest szansa na to, ze dobrze zakończą się sprawy i sytuacje na których Wam zależy. Trzeba być tylko wytrwałym w tym co się robi. Upór i determinacja – jeśli są uzasadnione- mogą przynieść radość i powód do świętowania.

Przestroga: W tym tygodniu Wasz partner drogie panie może nieco utrudnić Wam życie- niekoniecznie celowo- czasami nawet niechcący. To może być partner życiowy, któremu nie będzie się chciało ruszyć palce, lub też może nastąpić sytuacja, gdzie nagle się rozchoruje co z zasady może pokrzyżować plany- szczególnie tym, którzy wybierają się w inne rejony na ferie.

Bliźnięta

Wydarzenia: część z Was może w tym tygodniu odkryć jakieś tajemnice rodzinne, niekoniecznie te chwalebne. Ci, którzy poszukują przodków do drzewa genealogicznego- w końcu trafią na właściwy trop. Ktoś coś powie i wszystko się połączy w całość. Części z Was może przydarzyć się flirt z kimś kogo dopiero poznaliście.

Szansa: tu sprawy urzędowe są możliwe do rozwiązania, w sumie to rozwiązanie samo przyjdzie. Bądźcie cierpliwi kochani a wszystko się wyjaśni. To doda Wam skrzydeł, napełni nadzieją i z radością spojrzycie w przyszłość.

Przestroga: nie kręćcie się w kółko w tym samym temacie, dajcie sobie chwilę odpoczynku. Niech Was nie zwiedzie chwilowy sukces, bo może się okazać ślepą uliczką. Uważajcie na informacje- zanim przekażecie dalej- sprawdźcie czy warto.

Rak

Wydarzenia: ten tydzień będzie pod znakiem czyjegoś smutku. Ktoś może potrzebować Waszej pomocy, wsparcia. Osoba ta będzie wymagała zwiększonej uwagi niż dotychczas, także przygotujcie się psychicznie, że łatwo nie będzie. Czeka Was sporo rozmów, pertraktacji i tłumaczenia, do tego potrzeba cierpliwości i empatii, pamiętajcie, ze dobro wraca w dwójnasób.

Szansa: w powiązaniu z wydarzeniami można by powiedzieć, że wskazanie właściwej drogi, pomoc w dokonaniu wyboru może spotkać się ze sporą dozą wdzięczności ale i nie tylko. To da Wam radość i korzyści w przyszłości.

Przestroga: nie narzucajcie się ze swoimi pomysłami, każdy ma prawo wyboru własnej ścieżki życia, postępowania. Nie róbcie z siebie guru i wszechwiedzącego- nawet jeśli posiadacie wiedzę i dozę optymizmu zdolną przenosić góry- nic na siłę- każdy decyduje sam za siebie- nawet jeśli otrzymuje złote rady.

Lew

Wydarzenia: w tym tygodniu główną rolę będą odgrywać w Waszym życiu kobiety. Czy to matka, kochanka czy koleżanka- będzie miała spory wpływ na Wasze postępowanie, myślenie i decyzje. Powinniście trochę uważać, ponieważ rady dawane przez tę kobietę mogą być niezbyt trafne i pozytywne dla Was. Zanim zaczniecie działać- sprawdźcie czy to przyniesie korzyści Wam, czy tylko radzącej.

Szansa: czekać Was mogą jakieś pozytywne wiadomości dotyczące dziecka, nowo obranej drogi. Coś może Was zaskoczyć- ale pozytywnie, tylko nie bądźcie naiwni jak dziecko. Pozytywne wiadomości – może nie wywołujące dzikiej euforii właśnie do Was idą drogie Lwy.

Przestroga: karty przestrzegają przed skostnieniem, nie trzymajcie się utartych ścieżek i poglądów. Grunt to umieć się dostosować do sytuacji, być elastycznym- to zwiększa szansę na powodzenie w tym co chcecie osiągnąć.

Panna

Wydarzenia: uwaga na kobiety w ciemnych włosach, mogą to być Wasze przełożone, osoby lubiące plotki i intrygi. Bądźcie ostrożni w kontaktach z kobietami na stanowisku wyższe niż Wasze. Osoby korzystające z usług służby zdrowia mogą w tym tygodniu trafić na takie pielęgniarki, które nie do końca są uprzejme a także wykonują obowiązki nie tyle z pasją ile gubi je rutyna i nierzadko chęć wyżycia się na innych.

Szansa: zacieśnienie więzi z osobą, na której nam zależy- to zarówno może być przyjaciel domu, jak i partner życiowy. Może to być również spotkanie kogoś kto nas wysłucha, doradzi a także przyniesie tym samym ulgę. Jeśli macie potrzebę komuś się wyżalić- ten tydzień daje na to szansę.

Przestroga: drogie panie-nie dajcie się zdominować swym partnerom, w tym tygodniu mogą być wyjątkowo zaborczy a przy tym dość nieprzyjemni. Karty na ten tydzień przestrzegają

również przed zbytnimi utarczkami z urzędnikami- lepiej ugryźć się w język, niż żałować, bo można na tym stracić- nie tylko nerwy.

Waga

Wydarzenia: drogie Wagi czeka w tym tygodniu mnóstwo wiadomości- tych dotyczących domu jak i w domu. Wiadomości nie powinny być nieprzyjemne, wywołujące chwilowe stany euforii. Może to być zapewnienie o uczuciu, pozytywna odpowiedź dotycząca pracy, co prawda nawet gdyby miał być przejściowa- ucieszy – bo jak to mówią lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

Szansa: szanse na dobre jedzenie, chociaż mogliście nie być do końca przekonani co do jakości lokalu, do którego idziecie, w sprawach biznesowych uda się rozwiać wątpliwości i pokierować sprawę zgodnie z wcześniejszymi zamiarami.

Przestroga: nie pędźcie na złamanie karku, bo wydaje się, że jak będziecie chwilę później- świat się zawali, karty przestrzegają w tym tygodniu przed podejmowaniem pochopnych decyzji, wyrywaniem się przed szereg.

Skorpion

Wydarzenia: ktoś albo coś może w tym tygodniu nagle rozjaśnić Wam sytuację, to co było niepewne i zawikłane- nagle może okazać się dziecinnie proste i praktycznie samo się rozwiąże. Sytuacja stanie się klarowna i jasna a Wy pozbędziecie się wątpliwości. Szybkość reakcji może Was nieco zaskoczyć. Uważajcie tez na potyczki słowne z osobami starszymi, ponieważ ktoś w dwóch zdaniach może pozbawić Was złudzeń.

Szansa: ten tydzień stoi pod znakiem spotkania na swej drodze osoby płci pięknej, która może stać się dla nas ważniejsza niż byśmy przypuszczali. To też szansa na porozumienie z szefowymi oraz wzbudzenia w otoczeniu podziwu i autorytetu.

Przestroga: kochani, w tym tygodniu nie bierzcie wszystkiego dosłownie do siebie, dbajcie o swoje emocje, zarówno te pozytywne jak i negatywne, bo serduszko może dać o sobie znać.

Strzelec

Wydarzenia: bujanie w obłokach sprzyja- ale do czasu. Drogie Strzelce- w tym tygodniu ktoś może Was brutalnie sprowadzić na ziemię, pokazać nagą prawdę, która nie wygląda tak jak wcześniej o tym myśleliście. Trzeba będzie skorygować plany i zdać się na logikę. Uważajcie na ludzi, którym wydaje się, że wszystko wiedzą najlepiej- sami myślcie i jeśli uważacie, ze coś jest niezgodne z Waszą doktryną- nie bójcie się oponować.

Szansa: tu ładnie karty korespondują z wydarzeniami tego tygodnia, macie szansę na skorygowanie dotychczasowych planów i nie obierania fałszywej ścieżki. Nie idźcie na łatwiznę a ominą Was kłopoty.

Przestroga: karty ostrzegają przed huraoptymizmem. Nie wierzcie do końca w to co widzicie, sami sprawdzajcie wszelkie informacje, bo mogą okazać się błędne lub też ktoś może celowo wprowadzać Was w błąd.

Koziorożec

Wydarzenia: ten tydzień będzie obfitował w szansę biznesowe- porozumienie, znalezienie dobrego partnera w biznesie. Nawet gdyby to miał być kontakt jednorazowy. Grajcie drogie Koziorożce w gry- w tym tygodniu większa niż zazwyczaj szansa na wygraną, nawet niewielką- ale taką, która ucieszy i zwróci koszty zakupu losu. Część z Was wybierze się na obiady, kolacje biznesowe uwieńczone podpisaniem kontraktu.

Szansa: zatrudnienie dla bezrobotnych leży w zasięgu ręki. Spodziewajcie się zaproszeń na rozmowy, niespodziewanych wyjść z rodziną a także uniknięcia plotek i oszczerstw na swój temat. Możecie też kogoś oczyścić z niesłusznych podejrzeń.

Przestroga: karty w tym tygodniu ostrzegają przed podróżami, nagłymi zmianami tras. Uważajcie w miejscach publicznych, galeriach by nie zgubić drogi do wyjścia, na schodach ruchomych itp. urządzeniach.

Wodnik

Wydarzenia: większość wydarzeń tego tygodnia będzie miała związek z pracą, część z Was będzie się czuła jak ryba w wodzie w tym co robi, część zaś będzie chodzić tu i tam, snuć się i trochę markować pracę. W domu może pojawić się większe towarzystwo niż na co dzień, większa ilość wypitego alkoholu i pochłoniętego jedzenia. Na efekty długo nie trzeba będzie czekać. Osoby na diecie- oszukiwać będą same siebie, ze nadal na niej są. W pracy uważajcie też na czcze obietnice.

Szansa: przed Wami poznanie jakiejś małej tajemnicy, ktoś może zechcieć Wam się zwierzyć, możliwość poznania osoby płci pięknej, która może Was zachwycić. To też szczęśliwe odkrycie, miłe wiadomości i nauka dająca radość.

Przestroga: nie załamujcie się, jeśli coś idzie nie po Waszej myśli, wszystkie drogi prowadzą do Rzymu- tylko nie można samemu sobie obierać szansy na osiągnięcie celu. Zanim podejmiecie decyzję- dwa razy pomyślcie.

Ryby

Wydarzenia: ten tydzień będzie obfitował w kontakty z osobami wysoko postawionymi. To czas na kontakty urzędowe, a także na poprawę własnego autorytetu. Niestety zaistniałe sytuacje mogą kosztować Was sporo nerwów, pyskówki mogą przerodzić się w poważne konflikty, po których drogie Ryby będziecie miały ochotę zamknąć się na cztery spusty w domu i nikogo nie oglądać. Czasami lepiej pomyśleć niż działać lub się odizolować niż przeć na ślepo do przodu. Zwracajcie uwagę na wszelkie zapisy w umowach żeby potem się nie okazało, że działacie niezgodnie z literą prawa.

Szansa: w tym tygodniu będziecie mieć szansę wycofania się z jakiegoś zobowiązania, które nie do końca było Wam na rękę. To też szansa na wyjście z relacji, która nie daje satysfakcji. Rozwiązanie ( nie bez nerwów i stresów) wymagające sporo komunikacji.

Przestroga: nie kluczcie, nie szukajcie „łatwiejszej” drogi, ponieważ może Was to kosztować więcej niż przypuszczacie. Działajcie zgodnie z prawe, nie próbujcie dzięki oszustwu uzyskać lepszego wyniku, bo droga do celu może okazać się dłuższa niż byście chcieli.

Autor wróżka Sophia

Chcesz indywidualną poradę?

Wyslij SMS:MEDIUM Twoje pytanie na numer 73480
( cena 3.69 zł z VAT)