Horoskop tygodniowy od 19 do 25 lutego

Horoskop tygodniowy od 19 do 25 lutego

Horoskop dla 12 znaków zodiaku.

BARAN

Tydzień dość rutynowy dla Barana z dużą umiejętnością zgodnej współpracy z innymi, ale bez spoufalania się z ludźmi. Swoje plany, marzenia i refleksje zachowasz dla siebie. Możesz odczuwać pragnienie podzielenia się z kimś swoimi skrytymi przemyśleniami, ale ostatecznie nie zdecydujesz się na ten krok. Czasem nie jest to korzystne pozwalać innym oceniać nasze oczekiwania co do przyszłości lub pomysły, które chodzą nam po głowie, bo nie zostaną właściwie zrozumiane. Może brakować Ci osoby naprawdę zaufanej, która okaże przyjaźń i dyskrecję dla Twoich prywatnych spraw. Możesz więc mieć tendencję do odgradzania się i chronienia swojej prywatności przed innymi. Nie zechcesz, aby to inni analizowali i oceniali, co jest dla Ciebie dobre a co nie. Jeśli chodzi jednak o konkretne sytuacje, w których trzeba coś załatwić lub nad czymś popracować, tutaj zdobędziesz się na elastyczność, rozsądek i wykażesz kompetencją w sprawach zawodowych. Druga połowa tygodnia może wydać Ci się nieco nużąca i nudna, ale spokojna. Skupisz się na rodzinnych sprawach. Atmosfera w domu będzie przyjemna i relaksująca Cię. Dopiero zakończenie tego tygodnia przyniesie zmianę. Sprawy z przeszłości przestaną mieć znaczenie, a Ty ujrzysz nowy cel. Może nadejść do Ciebie poprzez nowe wiadomości. W kolejny tydzień wejdziesz z zupełnie nową energią, co pokazuje karta 6 mieczy, a zmiany poprzedzą interesujące wydarzenia.

Poznaj przepowiednie sporządzoną  specjalnie dla Ciebie ,wyślij SMS
HOROSKOP Twoje pytanie wyślij na 73480 (3.69 zł z VAT)

BYK

Jest duże ryzyko, że w tym tygodniu popełnisz błąd, jeśli nie będziesz bardzo ostrożny. Pojawi się sytuacja, kiedy nie będziesz świadomy, w co się pakujesz. Ostrzega przed tym karta Głupca. Pewne sprawy lub szczegóły będą przed Tobą ukryte. Osoby biorące udział w wydarzeniach będą kierować się motywami, których w ogóle nie bierzesz pod uwagę. Uważaj, abyś nie dał się wykorzystać. Możesz dać się wciągnąć w konflikt lub namówić na błędną decyzję. Licz się z tym, że nie wszystko jest takie, jak będziesz sądził, albo będzie Ci coś wmawiane. Uważaj, abyś nie dał się oszukać w tym czasie lub abyś to Ty sam nie wyszedł na nieuczciwego z powodu braku informacji albo tego, że ktoś wprowadził Cię w błąd. Koło Fortuny nie będzie Ci przychylne w tym tygodniu. Do wszystkich tych spraw będzie trzeba powrócić i to bardzo szybko i ponownie się nimi zająć, zweryfikować, rozsądzić, popracować nad nimi, a to nie będzie przyjemne, bo będzie wymagać od Ciebie bardzo dużo czasu i ciężkiej pracy. Można powiedzieć, że ten błąd będzie Cię drogo kosztował, więc pomyśl wcześniej, zanim uwikłasz się w problematyczny epizod. Weź to pod uwagę, że istnieje duże prawdopodobieństwo błędnej oceny sytuacji i lepiej się wstrzymać i dobrze zbadać szczegóły. To, co pójdzie łatwo i szybko, obróci się na niekorzyść. Miej oczy szeroko otwarte i unikaj chodzenia na skróty, bo kilka razy będziesz pracował nad jedną sprawą.

BLIŹNIĘTA

Tydzień niespokojny zawodowo. Licz się z donosami, reklamacjami lub nawet anonimami, jeśli w Twojej firmie jest to możliwe. Nie zmieni to Twojej mocnej pozycji zawodowej czyli szkodliwy wpływ z zewnątrz nie wpłynie znacząco na Twoją pracę, ale może Ci to przynieść rozczarowanie, że w ogóle coś takiego miało miejsce. Mogą się również pojawić osoby, które pod pozorem załatwienia czegoś zechcą wybadać Twoje metody pracy, podkraść Ci klienta, dać nadzieję na interesujące zlecenie i się wycofać itp. Będzie to destabilizować Twój rytm pracy i ostatecznie wywoła emocje. Licz się z nagłymi zmianami w pracy, odwołanymi zadaniami, zmarnowanym czasem poświeconym sprawie, która w rezultacie nie będzie realizowana. Możesz liczyć na to, że szef ostatecznie doceni Cię jako pracownika i decyzje będą Ci sprzyjać, ale będzie trzeba zdecydowanie ujawnić fakty, zburzyć czyjeś plany i oczyścić złą atmosferę, o czym mówi karta Wieży. Dopiero wtedy wszystko zacznie pomału wracać do normy, a Ty do równowagi emocjonalnej. Korzystne współprace zostaną zachowane, a osobom nieprzychylnym nie uda się zaszkodzić Ci w pracy zawodowej jak i w sferze prywatnej, ale stres może być odczuwalny. W weekend postaraj się odprężyć, bo wszystko skończy się dobrze, choć psychicznie możesz jeszcze czuć pewne napięcie.

RAK

Energia Raka na ten tydzień to 5 mieczy. Nieuczciwości będą wisiały w powietrzu. Swoją sytuację i swoich bliskich ocenisz jako zagrożoną i aby przywrócić spokój sobie i najbliższym możesz mieć skłonności do mijania się z prawdą i fałszowania faktów. Oczywiście z Twojego punktu widzenia będzie to działanie dla dobra wszystkich. Jeśli zechcesz zmylić innych, pójdzie Ci to z łatwością. Uwierzą Ci, zwłaszcza że możesz mieć dobre wyczucie do emocji i obaw innych i będziesz wiedzieć, jak to wykorzystać dla swoich celów. Twoje psychologiczne podejście przekona ich, ze masz rację. Jeśli wybierzesz jednak drogę kłamstwa w imię spokoju, możesz odczuć pewne napięcie umysłu, bo będziesz wyczekiwać wiadomości o rozwoju wydarzeń i zastanawiać się, czy sprawa się nie wyda. Zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia może się pogłębić to uczucie. Pomyśl, czy Twoi bliscy na pewno byliby tego samego zdania czyli że cel uświęca środki i czy to jedyne wyjście z sytuacji. Chcesz działać dla dobra grupy, rodziny, ale jednocześnie możesz chcieć ich zmylić, aby nie dowiedzieli się prawdy. W tym tygodniu jesteś bezpieczny. Nikt się nie dowie, jeśli zadziałasz skrycie. Będziesz też intensywnie poszukiwać informacji, których nie posiadasz. Pewna nowa inicjatywa może nie być Ci na rękę i wzbudzi to silne emocje z końcem tygodnia, ale też pobudzi Twoją kreatywność.

LEW

Lwom tydzień ten przyniesie dominację uczuć nad rozsądkiem. Nie pogubisz się w codziennych sprawach pomimo pewnych słabości na tle uczuciowym. Z łatwością będziesz wprowadzał w swoje życie wszystkie plany, które wymagają profesjonalnego podejścia, wiedzy, bezstronności i dyplomatycznego podejścia. Mimo to w sprawach zawodowych możesz czasem podjąć decyzję kierując się empatią, zrozumieniem, serdecznością czy współczuciem. Twoje nastawienie do ludzi i wydarzeń będzie podsycone przez uczucia i zwiększoną wrażliwość na drugiego człowieka. Może Ci to przeszkadzać w pracy, ale trudno będzie Ci nad tym całkiem zapanować. Szczególnie w drugiej połowie tygodnia poczujesz silną chęć, aby zrobić coś, co podpowie Ci serce. Będziesz chciał wypełnić pustkę emocjonalną i poczucie wypalenia, o czym mówi 8 pucharów, a potrzeba ta będzie na tyle intensywna, że zrobisz to, czego naprawdę pragniesz w głębi duszy. Będzie to czas poszukiwania prawdziwej przyjaźni i osoby, która zrozumie Twoje najskrytsze potrzeby, okaże cierpliwość i troskę o Twoje sprawy. Koniec tygodnia przyniesie rozdarcie między głosem rozsądku a uczuć i zaczniesz rozważać, co jest bardziej właściwe i jak powinieneś naprawdę postąpić i czy Twoje pragnienia nie wiodą Cię na manowce i z tym dylematem zakończysz tydzień.

PANNA

Czas odzyskiwania równowagi wewnętrznej i wyciszania emocji. Jeśli coś wcześniej powodowało, że angażowałeś się zbyt intensywnie, to teraz łatwiej będzie spojrzeć z dystansem na sytuację. Odzyskasz też nadzieję, że nieporozumienia jeszcze można wyjaśnić i wszystko poukładać po Twojej myśli. To da Ci siłę i wiarę, że jesteś na właściwej drodze. Zarówno w sprawach uczuciowych jak i zawodowych przeorganizujesz swoje życie. Przyjrzysz się ewentualnym problemom w pracy i poszukasz konkretnych rozwiązań. Nie będzie to daremna analiza ani rozczulanie się nad sobą, tylko metodycznie i systematycznie zaczniesz jeszcze raz wszystko planować i realizować od nowa tak, aby przywrócić stan rzeczy do sytuacji, zanim doszło do problemu. Nadmierna oszczędność pokazana przez 4 denarów może okazać się utrudnieniem, jeśli okaże się, że jakaś inwestycja byłaby wskazana. Również w sprawach uczuciowych odnajdziesz się na nowo. Zakochani poczują powtórnie sens miłości. Powróci cierpliwość i optymizm, nawet jeśli do tej pory w tej sferze życia miałeś komplikacje. Jeszcze możesz się wahać, czy pójść za uczuciem. Możesz obawiać się zaangażowania, ale pragnienie może okazać się silniejsze i pomimo wszelkich wątpliwości zechcesz pójść za głosem serca. Wciąż nie będzie to łatwa decyzja dla Ciebie, a Ty będziesz się wahać, czego naprawdę chcesz.

WAGA

Nie będzie to tydzień przynoszący konkretne zmiany, choć Waga może ich potrzebować. Ewentualne okazje i szanse, jakie się pojawią, będzie bardzo trudno wykorzystać, żeby posunąć sprawy do przodu. Opóźnienia są bardzo prawdopodobne, jeśli czekasz na jakieś decyzje. Będziesz poszukiwać rozwiązań dla swoich problemów czy sytuacji, które Ci nie odpowiadają, ale będą to poszukiwania wewnętrzne czyli przemyślenia bez ujawniania ich otoczeniu. Możesz potrzebować chwil dla siebie i nie powinieneś mieć trudności, aby ten czas dla siebie wygospodarować. Nawet gdy pojawi się jakiś interesujący pomysł, będziesz go analizować w duchu i w samotności, o czym mówi Pustelnik. Trudno będzie wdrożyć go w życie w tym akurat tygodniu. W drugiej połowie tygodnia skupisz się głównie na sprawach zawodowych, a jeśli coś będzie Cię martwić, to mało prawdopodobne, abyś wciągał w to otoczenie czy nawet przyjaciół. Raczej zachowasz maskę osoby zadowolonej i nikt z zewnątrz nie pozna po Tobie, że czegoś Ci brak. A brak ten możesz odczuć i może mieć to związek z wszelkimi sytuacjami, które wywołują u Ciebie poczucie rutyny, wypalenia lub zmęczenia. Choć pozornie wszystko jest w porządku, możesz odczuć pragnienie znalezienia nowego celu w swoim życiu, nowych emocji lub wyzwań. Z takimi refleksjami i odczuciami zakończysz ten tydzień.

SKORPION

Skorpion zacznie tydzień z dużą energią i siłą przebicia. Może to być pracowity tydzień albo z ważnym wyzwaniem w tle, na co wskazuje karta Rydwanu. Nawet jeśli jakieś sprawy nie poszły po Twojej myśli, teraz do nich powrócisz i na nowo się nimi zajmiesz. Być może podejmiesz się trudnego zadania, a może będzie ono wymagać od Ciebie cierpliwości i konsekwencji, bo wciąż w tym tygodniu trudno będzie Ci osiągnąć cel. Nie braknie Ci uporu, samodyscypliny i samozaparcia, aby zająć się wszystkimi sprawami, które tego wymagają. Uważaj, abyś nie przesadził z tempem pracy, bo jeśli za dużo na siebie weźmiesz, to w drugiej połowie tygodnia, będziesz musiał zwolnić ze względu na zmęczenie lub nawet pogorszenie stanu zdrowia. Nie grozi Ci jednak zbyt długi postój, bo nawet jeśli

się wycofasz z pewnych spraw na skutek przeforsowania, to w weekend odpoczniesz na tyle, aby od poniedziałku znów powrócić do aktywności. Mogą pojawić się sprawy urzędowe, które nie będą Ci na rękę, ale nie uda się tego obejść. Może się też okazać, że zajmie Ci to więcej czasu niż sądziłeś lub okaże się to w jakiś sposób problematyczne. Po krótkim odpoczynku i wycofaniu z działań w końcówce tygodnia, zregenerujesz się i znów podejmiesz się działań, które mają na celu poszukiwanie nowych sposobów rozwoju zawodowego lub osiągnięcia większej satysfakcji emocjonalnej.

STRZELEC

Tydzień minie Ci szybko, może się wiele dziać lub Ty sam zwiększysz swoją aktywność w tym czasie. Bądź przygotowany na okoliczności wymagające krótszych lub dłuższych podróży lub wyjazdów. Nie braknie Ci kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań w sytuacjach skomplikowanych lub trudnych. Mogą nadejść wiadomości, które Ci się nie spodobają, ale nie stracisz przy tym zdecydowania w swoich posunięciach. Dopiero w drugiej połowie tygodnia wydarzenia sprawią, że zaczniesz się wahać i analizować raz jeszcze swoje położenie. Trudno będzie Ci znieść wszystkie sytuacje, które będą Cię blokować lub uniemożliwiać działanie według własnego uznania, np. uzależnianie swoich wyborów od innych osób, okoliczności czy tak zwanej Wyższej Konieczności. Aby ruszyć do przodu musiałbyś się najpierw uwolnić od błędnego koła, w jakie wpadłeś. Wątpliwości mogą utrzymać się do końca tygodnia. Wewnętrzny konflikt, czy kierować się tylko rozsądkiem, czy jednak odczuciem, empatią i intuicją będzie trudno złagodzić. Zwolnij tempo, gdy decyzja okaże się skomplikowana. Wcale nie musisz jej podejmować już teraz. Zamiast tego zajmij się czymś, co pozwoli Ci się zrelaksować, o czym mówi karta-rada dla Ciebie- 9 pucharów, a jaśniej zobaczysz realia i nabierzesz dystansu, którego potrzebujesz. Znajdź czas dla przyjaciela lub przyjaciółki.

KOZIOROŻEC

Choć zwykle stoisz twardo na ziemi, to jednak w tym tygodniu wyobraźnia może Cię nadmiernie ponieść, na co wskazuje karta 7 pucharów. Nie daj się jej zwieść, bo możesz błędnie oceniać fakty. Wydarzenia mogą Cię zaskoczyć i pobudzić do tworzenia wyimaginowanych wizji. Nie będziesz wiedział, jak ocenić sytuację, więc będziesz brał pod uwagę różne możliwości. Ogólnie temat miłości i związków partnerskich będzie dominującym zagadnieniem, który będzie zaprzątał Ci umysł. Nie skupiaj się na tym zbyt mocno, bo może to doprowadzić do problemu w sferze finansowej. Kiedy Ty będziesz snuł przypuszczenia co do stanów uczuciowych, mogą pojawić się okoliczności, które odbiją się na stanie Twojego konta. Zachowaj czujność, bo jest duże prawdopodobieństwo, że stracisz kontrolę nad sytuacją w sferze materialnej. Skup się bardziej na bieżących problemach, bo jeśli je zignorujesz , to trudno będzie znaleźć rozwiązanie dla tej sytuacji później. Istnieje obawa, że popadniesz w chwilowy marazm w czasie weekendu ze względu na sprawy, które utkną w miejscu, a także poczucie braku możliwości wyjścia z sytuacji. Nie wpłynie to też pozytywnie na Twoje relacje z innymi, bo możesz mieć chęć odgrodzenia się od bliskich i trudno będzie wpłynąć na polepszenie Twojego samopoczucia. Miej więc oczy szeroko otwarte, bo ten tydzień wymaga realizmu.

WODNIK

U Wodnika mogą się pojawić ważne sprawy rodzinne, o czym mówi karta 10 denarów, które będą wymagały od niego większego zaangażowania, ale w dobrej atmosferze. Dzieciom będzie trzeba poświęcić więcej czasu niż zazwyczaj. Możesz być bardziej uczuciowy w tym tygodniu, co może wpłynąć na Twoje spojrzenie na sprawy i samopoczucie. Unikaj skupisk ludzi, bo możesz złapać przelotną grypę, bo na druga połowę tygodnia karty wskazują silne przeciążenie, które może mieć związek ze słabszą kondycją. Nie odbije się to na Twoich zobowiązaniach, ale wszystko będzie wymagało większego nakładu wysiłku i trudu, aby zrealizować to, co zostało zaplanowane. Jeśli się na coś uprzesz, trudno będzie Cię odciągnąć od Twych zamiarów. Nawet gdy nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, nadal uporczywie będziesz się tego trzymać. Nie zamkniesz spraw, które Twoim zdaniem wciąż wymagają poświęcenia uwagi. Dopiero kiedy się z tym uporasz, poczujesz się lepiej. Nadejdą też wydarzenia, które sprawią Ci wiele radości i satysfakcji w sferze uczuć. Ogólnie sprawy będą szły ku polepszeniu, ale bardzo powoli, a niedzielę odczujesz przypływ sił. Odzyskasz równowagę pod warunkiem, że nie będziesz analizował przeszłych wydarzeń, bo to może wywoływać negatywne skojarzenia i przeszkadzać w wypoczynku weekendowym.

RYBY

Choć wolałbyś pójść za głosem intuicji i uczuć, to jednak w tym czasie będziesz musiał zwrócić uwagę na fakty. Realia będą wyznaczać kierunek Twoich działań i decydować o dalszych posunięciach. Nie będzie to miłe, ale rozsądek zwycięży. Znajdziesz też czas na wewnętrzną analizę swoich emocji, co pomoże Ci szybciej dojść do równowagi i łatwiej pogodzić się z rzeczywistością. Na zewnątrz pokażesz więc twarz pokerzysty, choć w duchu oddasz się odczuciom intuicyjnym, gdy nie będzie Ci to przeszkadzać w codziennych obowiązkach. Czekają Cię zwyczajne dni, ale też i poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa, na co wskazuje 4 buław. Czas spędzony w domowym zaciszu wyda się nieco monotonny, ale za to unikniesz niepokojów czy niepożądanych wydarzeń. W kontaktach z innymi wykażesz się właściwą dyplomacją i kompromisowością, co pomoże Ci utrzymać dobre stosunki z otoczeniem. Jeśli liczysz na szczególne wydarzenia, które zaspokoją potrzebę głębszych wrażeń, to nie nadejdą szybko. Zawodowo również spokojnie, choć możesz osiągnąć nieznaczny sukces. Nie zapewni Ci to od razu awansu, ale z pewnością przyniesie satysfakcję osobistą i wpłynie pozytywnie na Twój wizerunek w pracy. Weekend możesz spędzić z bliską Ci osobą, co Cię przyjemnie odpręży.

 

Horoskop jest autorskim utworem sporządzonym na potrzeby Ezolinia Wróżby i nie zawiera fragmentów ani elementów już istniejących utworów i dzieł i nigdzie poza Ezolinia Wróżby nie jest i nie może być publikowane.