Horoskop od 26-ego lutego do 4 marca

Horoskop od 26-ego lutego do 4 marca

BARAN

Nie będzie to łatwy tydzień, ale nie poniesiesz poważnych strat. Twój rozsądek i inteligencja pozwolą Ci dostrzec, które pomysły są nierozsądne, a zadania  problematyczne. To Cię uchroni przed niemiłymi sytuacjami, choć stresu nie unikniesz, co pokazuje 10 buław. Może się okazać, że inni żądają od Ciebie rzeczy, w które nie chcesz się angażować. I będziesz miał słuszność. Napięta atmosfera może być jednak wyczuwalna przez cały tydzień. Będziesz starał się zachować wycofaną postawę wobec wszelkich inicjatyw, które obudzą w Tobie wątpliwości. Nie braknie Ci cierpliwości w unikaniu konfliktów i przedsięwzięć, w których niejasne będą intencje osób zaangażowanych. Zwłaszcza w sprawach zawodowych mogą pojawić się okoliczności, kiedy nie zechcesz brać udziału w jakimś projekcie i zdecydowanie odmówisz, jeśli uznasz, że jest to niekorzystne. Będzie to trudny tydzień w pracy, bo  będziesz się czuć przeciążony obowiązkami. Jeśli masz możliwość poproszenia kogoś o pomoc, to zrób to, bo inaczej możesz mieć odczucie, że Twoje życie jest chwilowo wytrącone z równowagi. Stres może Ci towarzyszyć niestety przez cały ten czas, choć ostatecznie ze wszystkim dasz radę i wykażesz się profesjonalnym podejściem. W weekend postaraj się odprężyć, bo będziesz tego naprawdę potrzebował. Pozwól sobie odpocząć psychicznie.

BYK

Byk może wpaść w sidła miłości w tym tygodniu i zakochać się od pierwszego wejrzenia, a uczucie będzie intensywne. Trudno będzie Ci się opędzić od myśli o osobie, która wywoła w Tobie stan zakochania, co bardzo Ci utrudni normalne funkcjonowanie. Sprawy będą naglić, w pracy może być dużo do zrobienia, a miłość będzie Cię odciągać od obowiązków. Będzie to na pewno przyjemny stan, zwłaszcza jeśli jesteś stanu wolnego. Jeśli masz partnera lub partnerkę, to uczucie to skomplikuje Ci życie. Jest mało prawdopodobne, aby związane Byki zdecydowały się pójść za głosem świeżego uczucia ze względu na wszelkie powiązania ze stałym partnerem jak dzieci czy finanse. Rozsądek wróci Ci w drugiej połowie tygodnia, kiedy zaczniesz na chłodno analizować fakty. Ten tydzień może Cię zmęczyć, bo z jednej strony będziesz musiał zapanować nad emocją, aby zająć się przyziemnymi obowiązkami, a z drugiej strony Twoja połówka (jeśli jesteś w związku) może zauważyć coś niepokojącego i zacząć Ci się bacznie przyglądać. Aby nie wzbudzać podejrzeń będziesz musiał więc zachować pozory normalności. Trudno będzie Ci zachować równowagę między realiami, a światem marzeń, w jakich możesz się pogrążyć, o czym mówi 7 pucharów. Nie wydarzy się jednak w tym czasie nic, co mogłoby zagrozić Twojej stabilizacji zawodowej. Będzie Cię to jednak kosztować nieco wysiłku. Powrót do rzeczywistości może nie być przyjemny.

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu zdecydowanie zechcesz pójść za głosem intuicji, głównie w sprawach zawodowych. Może wpaść Ci pomysł do głowy, jak zyskać, zarobić więcej, jak podnieść swoje kwalifikacje zawodowe lub wejść w korzystną współpracę, na której Ci zależy. Nie braknie Ci entuzjazmu ani uporu w działaniach. Odczujesz przypływ energii, a nawet się rozmarzysz na temat nowych możliwości, jakie mogą się pojawić przed Tobą, jeśli tylko się odpowiednio zaangażujesz. Niestety cel, który wybierzesz, może okazać się chybiony lub nieosiągalny pomimo najlepszych chęci i dużej aktywności włożonej w jego realizację. Niespodziewane okoliczności mogą popsuć Ci plany, co przyjmiesz z przykrością, ale też i z akceptacją, o czym mówi 4 Mieczy. Tak naprawdę nie stracisz niczego ze swojej pozycji, ale jeśli zechcesz sięgnąć po więcej, to może się okazać, że Twój wybór nie jest tym idealnym dla Ciebie. Twoja energia, witalność i siła przebicia mogłyby być lepiej wykorzystane, jakbyś odpowiednio wybrał obiekt marzeń, zwłaszcza że po głowie może Ci chodzić kilka pomysłów czyli odkryjesz więcej możliwości samorealizacji. Czeka Cię więc skomplikowana decyzja. Przemyśl, który wybór będzie najlepszy. Nie poświęcaj swojej wspaniałej energii celom nierealnym, a zainwestuj ją w to, co przyniesie pewny sukces.  

RAK

Przemyśl, czy nie jesteś w jakimś konflikcie z nawyku i przyzwyczajenia, a nie z prawdziwego przekonania. Ta sytuacja może się ciągnąć bez końca, jeśli Ty sam nie podejmiesz w końcu decyzji, żeby zaprzestać tej szarpaniny. Mogą Cię cieszyć porażki Twojego wroga, a martwić jego chwile spokoju i szczęścia, a Koło Fortuny będzie przynosić Ci zmienne sytuacje, które ostatecznie nie przyniosą nikomu ani satysfakcji ani zwycięstwa. Tym sposobem nic nie osiągniesz, a pod koniec tygodnia będziesz  wyczerpany i możesz się doszukiwać wrogości nawet tam, gdzie jej nie ma. Dobrze byłoby dla Ciebie, abyś jeszcze raz przyjrzał się wszystkim takim sytuacjom i poszukał nowych rozwiązań, bo szkoda Twojej energii na przepychanki. Tylko Ty sam możesz to zmienić, bo inaczej utniesz w „nałogu” trwania w sytuacji, która odbiera Ci radość z życia i uniemożliwia zajęcie się swoimi sprawami tak, jak na to zasługują. Zacznij budować coś konstruktywnego bez porównywania się z innymi i bez angażowania się w sprawy rodzące konflikty. Jeśli czujesz, że masz konkurencję zawodową, to lepiej wyjdziesz na szukaniu sposobu, aby pokazać się z jak najlepszej strony niż na skupianiu się na posunięciach osób, które uważasz za nieprzychylne Twoim planom. W weekend odpręż się,albo odwiedź wróżkę online  bo ten tydzień może być bardzo napięty.

LEW

Lwom tydzień ten przyniesie pełną gamę emocji, ale ostatecznie nie podejmą prawdopodobnie żadnych konkretnych decyzji.  Możesz mieć odczucie, że utkwiłeś w miejscu, na co wskazuje 4 Buław, co nie będzie Cię cieszyć akurat w tym czasie, ale trudno będzie Ci się zdobyć na posunięcie, które wprowadziłoby jakąś zmianę w Twoje życie. W tym tygodniu będziesz więcej  myślał nad nowymi możliwościami, niż działał. Będziesz miał zdolność widzenia spraw z nowej perspektywy, co może samego Cię zaskoczyć. Być może okaże się, że wszystko wygląda inaczej, niż sądziłeś, więc będzie to wymagało przemyśleń, ale przyniesie Ci też wzrost wiary w siebie lub w możliwość zrealizowania celów, które wcześniej były poza zasięgiem, albo nie przychodziły Ci do głowy. Możesz też czuć się zdezorientowany. Poczucie humoru powinno Ci pomóc nabrać dystansu. W drugiej połowie tygodnia nie ufaj temu, co usłyszysz, bo mogą pojawić się osoby, które zechcą Cię oszukać lub wprowadzić w błąd. Możesz też się dowiedzieć czegoś ciekawego na tematy, które do tej pory budziły w Tobie wiele niejasności i wątpliwości. Obawy przed postawieniem spraw jasno i wyjaśnieniem sytuacji nie pomogą Ci w podjęciu decyzji. W weekend wciąż może „wisieć” nad Tobą wybór, którego nie umiałeś dokonać. Prawdopodobnie wybierzesz postawę wyczekującą licząc, że wszystko samo się wyjaśni i ułoży po Twojej myśli. Będziesz potrzebował czegoś, co wzbudzi w Tobie pozytywne emocje i motywację. Na razie jednak nie będziesz wiedział, na czym stoisz i będzie Cię to hamować w działaniach.

PANNA

Wokół Panny może się sporo dziać w tym tygodniu, ale nie poruszy to w niej głębszych uczuć. Dostrzeżesz sytuacje, kiedy ludzkie relacje opierają się na schematach pozbawionych szczerości. Możesz zauważyć to u innych, a być może i we własnym życiu. Układy oparte na konserwatywnych założeniach, które są wyprane z autentycznych uczuć, zrozumienia, ciepła i bliskości. Związki, które trzymają się ze względu na poczucie obowiązku, zależności, ale nie ma w nich już od dawna prawdziwych więzi. Będziesz się jednak czuć bezpieczniej wiedząc, że jest coś, co trzyma stary porządek nawet wbrew logice, aby nie posypał się jak domek z kart. Nie znaczy to jednak, że nie dojrzysz problemu. Będziesz wolał udawać, że go nie widzisz. Strach przed zmianami i weryfikacją poglądów będzie silniejszy od chęci szukania rozwiązania dla niezdrowej sytuacji. Jednocześnie zdziwisz się obojętnością na Twój Los innych osób. Nie możesz liczyć jednak na ciepłe relacje, skoro godzisz się na związki oparte na konieczności lub zależnościach. Możesz je odczuć wyraźnie, ale będziesz wolał przyjąć postawę osoby zadowolonej i akceptującej ten stan. W drugiej połowie tygodnia skupisz się bardziej na sprawach zawodowych, o czym mówi 9 denarów. Przy końcu tygodnia odczujesz potrzebę otwarcia się na innych, być może poznania nowych ludzi, ale będziesz musiał przełamać uprzedzenia.

WAGA

Możesz odczuć spadek formy w tym tygodniu, bo 4 mieczy jest kartą ogólną dla Ciebie na ten tydzień. Zmotywuje Cię to do postanowień mających na celu poprawę kondycji ogólnej, ale bądź konsekwentny, bo inaczej poprawa będzie krótkotrwała. Przydałby Ci się odpoczynek w celu zregenerowania sił. W sprawach zawodowych może być trudno osiągnąć rezultaty, które Cię zadowolą, bo będzie trzeba włożyć sporo wysiłku, żeby zrealizować cele, a może brakować Ci sił i energii potrzebnej do tego. Ten tydzień będzie wymagał dużego zaangażowania się w sprawy, pomysłowości i uporu, a tego może Ci brakować. Wiesz sam najlepiej, jak poprawić swoje samopoczucie, jakich dokonać zmian w codziennych przyzwyczajeniach, aby odnowić swe siły, ale będziesz musiał je wprowadzić w życie i zacząć od razu. Nie zostawiaj tego na później. W relacjach z ludźmi możesz dojść do porozumienia z osobami, z którymi miałeś kłopot wcześniej lub możesz się z kimś pogodzić, ale osoby trzecie mogą źle wpływać na Twoje znajomości i psuć to, co uda Ci się naprawić, więc może sprawić Ci to przykrość. Nie zniechęcaj się jednak, bo lepiej jest spróbować pójść krok dalej, niż rezygnować.  Ostrożnie z finansami, bo mogą się pojawić nieprzewidziane wydatki, nagłe awarie sprzętów itp. Następny tydzień rozpoczniesz pracowicie.

SKORPION

Skorpion będzie więcej przeżywał, niż okazywał na zewnątrz. Po jakimś smutku czeka Cię prawdziwa radość i spełnienie, które obrazuje miedzy innymi karta Słońca. Zwłaszcza dotyczy to relacji przyjacielskich a nawet zakochanych Skorpionów. Przewinienia bliskich osób zostaną wybaczone w sercu, ale niekoniecznie wyrażone słowem. Możesz chcieć zachować kamienną twarz i powstrzymać reakcje zewnętrzne, aby druga strona nie była do końca pewna, czy uzyskała z Twojej strony to wybaczenie. W duchu będziesz więc coś świętował, ale nie dasz po sobie tego poznać. Jeśli miałeś jakieś wątpliwości co do osoby i jej intencji, to tak do końca się one jeszcze teraz nie rozwieją. W drugiej połowie tygodnia możesz odczuć wewnętrzny konflikt, czy dalej się odgradzać czy jednak wyciągnąć rękę do zgody. Koniec tygodnia przyniesie Ci wyjaśnienia spraw, które wydają się zagmatwane, co nie znaczy, że od razu podejmiesz jakieś decyzje. Czas szczęśliwy w sprawach zawodowych, może przynieść Ci satysfakcję, choć po części również dlatego, że przywykłeś do stałej rywalizacji, konkurencji i pewnego stanu napięcia w pracy i potrafisz sobie dobrze poradzić ze stresem. Do końca tygodnia powinieneś zamknąć sprawy, które tego wymagają, a przy tym poczujesz motywację do działania i będziesz potrafił zmotywować innych. 

STRZELEC

Strzelec dostanie szansę na wartościową znajomość w tym tygodniu. Dla pewnych osób może to oznaczać powrót do znajomości, która wcześniej nie miała szans, a dla innych całkiem nową znajomość. Od Ciebie jednak zależy, czy złapiesz szczęście, które podsuwa Ci Los. Będzie to znajomość prywatna, która może z przyjaźni zrodzić się w głębszą więź u Strzelca wolnego stanu. Zależy dużo od Twojej śmiałości i przekonania, czy zechcesz znaleźć wspólny język z taką osobą. Na pewno udałoby się znaleźć wspólne priorytety, co mogłoby Was zbliżyć, ale trudno będzie Ci się zdobyć na poszukiwanie zbieżnych przekonań i celów. Pewne osoby mogą być nieprzychylne tej znajomości, ale karty radzą Ci dobrze zastanowić się, jakimi motywami kierują się te osoby. Jeśli uznasz z góry, że się nie uda i się wycofasz, to jeszcze pod koniec tygodnia będziesz rozważał, czy dobrze postąpiłeś. W pracy możesz odczuć napiętą atmosferę pod przykrywką normalności i codziennych obowiązków. Rywalizacja wśród kolegów i koleżanek może nie być dostrzegalna gołym okiem, ale każdy będzie miał na myśl swój interes, pomimo pracy w grupie. Zechcesz zachować dystans w takich sytuacjach, co wskazuje Pustelnik, ale nie do końca uda Ci się odgrodzić od ewentualnych konfliktów czy spięć, a współpraca może okazać się wyjątkowo trudno w tym czasie.  

KOZIOROŻEC

Jeśli będziesz planował wprowadzenie zmian, które mają przynieść poprawę Twojej sytuacji, kondycji, to nie zapomnij o tym, że najważniejsze będzie, abyś trzymał się konsekwentnie tego, co sobie wyznaczyłeś za cel. Nie trać czasu na wyszukane pomysły, tylko kieruj się rozsądkiem. Ustal dokładny plan i się go trzymaj, bo jeśli zaczniesz przekładać realizację na potem zasłaniając się tym, że jeszcze nie jesteś gotów, to w drugiej połowie tygodnia przyjdą konsekwencje Twojego niezdecydowania. Słuchaj rad osób, które dobrze Ci życzą i w tej sytuacji raz ustąp i nie bądź zbyt uparty w swoich przekonaniach. Nie szukaj idealnych rozwiązań dla swoich problemów, tylko rozwiązuj je metodami, które są Ci dostępne teraz. Zweryfikujesz je potem, jeśli zajdzie taka potrzeba. Nie łudź się, że sprawy same się ułożą, tylko działaj. Druga połowa tygodnia może przynieść trudności z porozumieniem się w pracy. Zadania mogą zostać „przegadane”, a w praktyce okaże się, że są niemożliwe lub trudne do zrealizowania. W razie opóźnień, wykorzystaj ten czas na odpoczynek, a później dostaniesz dodatkową szansę na zrealizowanie swoich planów. Możesz mieć do czynienia z osobami, które łatwo zmieniają zdanie i choć dojdziecie pozornie do porozumienia, możliwe jest, że ktoś się wycofa niespodziewanie lub wydarzy się coś, co uniemożliwi Wam kontynuowanie tego, co ustaliście.

WODNIK

Będzie to tydzień, który przyniesie Ci wiele bodźców, które poruszą Cię emocjonalnie i intelektualnie. Pojawią się nowe odkrycia, pomysły, możliwości i nowe emocje, bo w Twoich kartach pojawiają się aż trzy Asy na ten czas. To dobry moment, aby wchodzić w nowe przedsięwzięcia, bo Asy symbolizują nowe początki pod każdym względem. Możesz zacząć inaczej myśleć, inaczej działać i inaczej czuć. Bodźce te będą ogólnie poruszać Cię pozytywnie, wzmagać empatię, przyjacielskie uczucia, wrażliwość i intuicję. W sprawach, co do których byłeś nieświadomy sytuacji do tej pory, nadejdą okoliczności, które rozjaśnią Ci ukryte aspekty sprawy. Dowiesz się czegoś ważnego lub sam dokonasz istotnego odkrycia. Dostrzeżesz coś, co wcześniej umykało Twojej uwadze. Nie będziesz jednak nadwrażliwy. Wobec osób Ci obojętnych zachowasz zwykły dystans. Nie dasz się wytrącić z równowagi albo zmotywować do czegoś, co Cię nie przekonuje. Aby wpłynąć na Twoje odczucia, trzeba mieć „klucz” do Twojego serca i wiedzieć jak postępować z Wodnikiem, a nie każdy będzie w stanie dopasować odpowiedni klucz, aby na Ciebie wpłynąć. Poświęć uwagę swojej rodzinie i wykaż się dużą cierpliwością w tym tygodniu we wszystkich sprawach, które trzeba omówić lub załatwić. Niektóre z nich będzie można załatwić za czyimś pośrednictwem. 

RYBY

Będzie to pracowity tydzień, który upłynie Ci w energii 8 Denarowej. W pracy możesz zostać obarczony obowiązkami, co do których brak Ci doświadczenia lub uważasz, że nie są odpowiednie do Twoich kwalifikacji itp. Mimo wszystko poradzisz sobie ze wszystkim bez większych trudności, nawet jeśli nie otrzymasz żadnej pomocy. Na szefa lub osobę decyzyjną trudno będzie wpłynąć. Zdaj się na samego siebie. Tym razem to inni mogą mieć na niego większy wpływ, a Tobie pozostanie dostosować się do sytuacji. Dopiero pod koniec tygodnia zaczniesz jeszcze raz analizować jak doprowadzić do zmian, które Cię usatysfakcjonują, zwłaszcza jeśli uznasz, że ktoś Cię wykorzystuje. Nie musisz mieć za to żadnych obaw, czy wykonasz zadania na czas. Spokojnie podejdziesz do każdej sprawy i skrupulatnie się nią zajmiesz. Dotrzymasz obiecanych terminów, a wszystko to dzięki dobrej organizacji i skupieniu na celach bez rozpraszania się na inne rzeczy. Jeśli rozważasz pożyczkę lub kredyt, to temat ten będziesz analizować w drugiej połowie tygodnia i zbierać informacje. Na życie prywatne może brakować Ci czasu albo będziesz czuć się nieco zmęczony. Jeśli chcesz przeforsować swoje zdanie w sprawach domowych, to teraz będzie to trudne. Spróbuj jeszcze raz na spokojnie omówić to w weekend w bardziej sprzyjającej atmosferze.

Masz indywidualne zapytania do wróżki wyślij

SMS o treści : HOROSKOP Twoje pytanie na numer 73480 za jedyne 3.69 zł brutto

Horoskop jest autorskim utworem sporządzonym na potrzeby Ezolinia Wróżby i nie zawiera fragmentów ani elementów już istniejących utworów i dzieł i nigdzie poza Ezolinia Wróżby nie jest i nie będzie publikowane.