Anielski horoskop tygodniowy

Anielski horoskop tygodniowy

Przesłania Anielskie na tydzień od 23 do 29 maja

 

PRACA

Anioły zachęcają, aby zrobić coś bezinteresownie.  Możesz pomóc radą , ofiarować swój czas, wiedzę i umiejętności.  Dobra energia powróci do Ciebie, choć niekoniecznie w formie zapłaty finansowej. To dobry czas na  pracę charytatywną,  zajęcia sie wolontariatem.

W pracy kieruj się intuicją, zwróć uwagę na podpowiedzi osób, które mają wyczucie w biznesie lub w branży, w której pracujesz. Jeśli nie masz koncepcji co zrobić ze swoją karierą zawodową, to ktoś może podsunąć Ci pomysł, który okaże się strzałem w dziesiątkę.

Anioły będą pomocne w oczyszczaniu negatywnych emocji i skojarzeń z pieniędzmi i z pracą. Pomogą uzdrowić negatywne wyobrażenia, przekonania, poczucie winy. Każdy, kto poprosi ich o pomoc,  otrzyma wsparcie i zachętę do pozytywnych zmian.

........................................

 

FINANSE

Czas na nowe pomysły i inspiracje dotyczące zarabiania i wydawania pieniędzy. Możesz chcieć podjąć się nowej pracy lub zlecenia. Uświadomisz też sobie, jak poprawić swoją sytuację i jednocześnie realizować swoje marzenia. Pieniądze mają wartość, gdy dzięki nim podnosimy poziom radości w naszym życiu. Możesz zdecydować się na zakup czegoś nowego, co poprawi Ci samopoczucie lub zmieni sposób postrzegania codzienności. Otaczanie się przedmiotami, które wprowadzają nową, pozytywną energię, jest tak naprawdę doskonałą inwestycją na przyszłość.

Warto zrezygnować z przedmiotów, które Ci nie służą i nie podobają się, a nową przestrzeń zapełnić tym, co podnosi Ci nastrój.

.....................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

W tym tygodniu będzie trzeba coś wybaczyć, aby nie przyciągać do siebie ludzi i zdarzeń podobnych do tych, jacy ranili Cię w przeszłości. Dopóki nie przebaczymy, będziemy dostawać kolejne szanse na uzdrowienie dawnych emocji poprzez przyciąganie podobnych sytuacji. Zamiast więc przerabiać w kółko te same negatywizmy, lepiej uwolnić stary gniew.  Czy czujesz wypalenie czy masz poczucie porażki, możesz to zmienić dzisiaj. Tydzień ten służy temu, aby pozwolić odejść przeszłości i zacząć żyć teraźniejszością. Coś się kończy, czas ruszyć naprzód. Pozwól sobie na pozytywną zmianę. Nowa miłość będzie piękniejsza, a relacje z  ludźmi wspanialsze, jeśli pozwolisz zagoić się starym ranom. Twoja energia życiowa, wiara i siła serca odrodzą się ponownie.

Może powrócić stara miłość, która Cię kiedyś zraniła i prosić o jeszcze jedną szansę.

..................................

 

SAMOPOCZUCIE

Pewne sytuacje w rodzinie lub najbliższym otoczeniu trzeba uzdrowić, bo mają wpływ na Twoje samopoczucie. Ważne będzie przebaczenie, aby cała sytuacja nie ciągnęła się za Tobą niczym energetyczna negatywna chmura, która nie pozwala Ci dojrzeć jasnych stron życia.

Bedzie to czas dobry na zwolnienie tempa i znalezienie czasu na regenerację sił. Spędzenie czasu na podziwianiu piękna natury może przynieść wiele korzyści. Wyciszenie jest potrzebne, aby odnaleźć drogę do siebie samego. Zamiast szukać uporczywie rozwiązań dla problemów, lepiej będzie przywrócić równowagę swojemu ciału i psychice. Wtedy podświadomość sama znajdzie odpowiedzi, których szukasz. Najlepiej jednak działa w stanie relaksu.

 

Jeśli chcesz indywidualny horoskop tygodniowy zadzwoń Połączenie krajowe tel.708 588 502 kod 7
(3,69 PLN z VAT/min)
 
Kontakt z wróżką przez SMS-a:
SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)
 
Wróżka Miranda 2016  Wszelkie prawa zastrzeżone.Nie kopiuj!Udostępnij