Czy miłość jest zapisana w gwiazdach.Walentynkowy Horoskop 2019

Czy miłość jest zapisana w gwiazdach.Walentynkowy Horoskop 2019

 

Niezależnie od tego, czy jesteś samotny w Walentynki, czy w związku,  sprawdź nasz specjalny horoskop Walentynkowy.

BARAN

Od lutego do lata: Baran zakocha się spontanicznie, nawet jeśli tego nie planował. Uczucia będą na pierwszym miejscu. Szczególnie panie spod tego znaku mogą łatwo ulec nowych uczuciom, gdy się pojawią. W przypadku znajomości na odległość, sytuacja okaże się problematyczna, bo będzie prowadzić do wybuchów zazdrości. Pani Baran nie da się podporządkować mężczyźnie i panowie będą musieli wziąć pod uwagę jej racje. Panowie spod tego znaku zjednają sobie przychylność kobiety zaprzyjaźniając się z nią, co pozytywnie wpłynie na ich szanse, aby pogłębić taką znajomość. Barana będą pociągać kobiety zaborcze lub skomplikowane.

Jesień-zima: O ile nie znajdziesz nikogo do związku w pierwszym półroczu, zwróć uwagę, z kim planujesz się wiązać i jaki charakter ma nowo poznana osoba. Jeśli powie Ci, że nie jest gotowa do związania się na stałe i lubi towarzystwo i nowe znajomości , to przyjmij to na poważnie, gdyż tego rodzaju znajomości się nie utrzymają . Jeśli zdecydujesz się zaprzyjaźnić z kimś, kto potrzebuje dużo wolności, a Ty pragniesz stabilnej relacji, istnieje obawa, że z powodu różnic charakteru możecie się rozstać, gdyż nie zechcesz być z kimś takim. Panie mogą liczyć na powodzenie u mężczyzn wraz z końcem roku. Pojawi się szansa na poznanie wartościowej osoby.

BYK

Od lutego do lata: Będziesz miał wiele okazji, aby poznać interesujące osoby, ale nie oceniaj nikogo pochopnie. Jeśli okażesz obojętność i chłód, a z opóźnieniem odkryjesz, że przegapiłeś w ten sposób interesującą znajomość, możesz próbować to później naprawić. Nie daj się ponieść iluzjom, bo wydarzenia potoczą się niepomyślnie. Nieporozumienia mogą wywołać żale i rozstania. Możliwe są krótkie znajomości bez przyszłości, ale ostatecznie z końcem lata odkryjesz atrakcyjną osobę, która okaże się tą wymarzoną połówką, z którą zechcesz pogłębić znajomość.

Jesień-zima: Unikaj nadmiernych emocji i pochopnych decyzji jak również rywalizacji o obiekt uczuć lub przemyśl dokładnie swoje posunięcia, gdyż Twoi znajomi lub przyjaciele mogą dotkliwie Cię zranić swoją oceną Twojego życia uczuciowego. Szczególnie kobiety spod znaku Byka powinny unikać sytuacji, które mogą wywołać w przyszłości plotki i domysły. Osoby, które zrobią na Tobie wrażenie nieśmiałych, mogą okazać się bardziej zdecydowane niż sądziłeś lub nawet porywcze przy bliższej znajomości. Zwłaszcza kobiety spod znaku Byka mogą mylić się w osądach. Możesz zakochać się w kimś na pozór spokojnym, kto później pokaże swój prawdziwy temperament.

BLIŹNIĘTA

Od lutego do lata: Czas z kimś się rozstać i pożegnać się z przeszłością. Dopóki tego nie zrobisz, będziesz czuć się zagubiony lub zaczniesz wmawiać sobie winy, których nie masz na sumieniu. Nie potrwa to jednak długo, bo w związkach partnerskich zechcesz odnowić uczucia, jeśli poczujesz zazdrość o osobę trzecią. Singielki poczują namiętność do nowej znajomości, a panowie mogą poznać poprzez swoich przyjaciół lub wyjątkowe okazje atrakcyjną kobietę, której okażą swoje zainteresowanie w sposób nie budzący żadnych wątpliwości, że im zależy. Nastaw się na przyjaźnie i nowe towarzystwo, w którym poznasz kogoś odpowiedniego dla siebie.

Jesień-zima: Panie spod znaku Bliźniąt zechcą skorzystać z okazji, że obiekt ich marzeń nie dogaduje się ze swoją partnerką. Jeśli zauważysz, że w innym związku brakuje uczuć, możesz zapragnąć poznać bliżej mężczyznę, który Twoim zdaniem tkwi w nieudanym związku. Choć zacznie się namiętnie i gorąco, emocje z czasem opadną i zainteresowanie przerodzi się w przyjaźń. Nie będziesz obawiać się ryzykownych sytuacji, choć uczucia wyklarują się z opóźnieniem. Istnieje obawa, że będziesz żałować pochopnych decyzji i przyznasz się przed samą sobą, że popełniłaś błąd w ocenie sytuacji, kiedy będzie już za późno, dlatego przemyśl, czego chcesz, zanim zaczniesz działać.

RAK

Od lutego do lata: Singlom trudno będzie wejść w stały związek partnerski, choć będą do tego dążyć. Wszelkie znajomości na odległość nie będą łatwe do utrzymania, zwłaszcza jeśli wkradnie się podejrzliwość co do partnera. Twoje podejrzenia będą nieuzasadnione. Kobiety Raki będą mieć szczęście w przyjaźniach z mężczyznami, jeśli jednak nie będą to kontakty bezpośrednie, możesz stworzyć jedynie związek mentalny z drugą osobą, który będzie bardzo wolno rozwijał się w kierunku bliższej znajomości. Będziesz mieć skłonność do ukrywania takich emocji jak zazdrość, zaborczość i podejrzliwość.

Jesień-zima: Będziesz drażliwa w temacie flirtu i intymności, jeśli uznasz, że znalazłaś się w sytuacji niepożądanej. Staraj się nie ranić swych bliskich poprzez niekontrolowane emocje wynikające z nadwrażliwości. Spotkasz osoby zazdrosne w miłości, u których uczucia miłosne łatwo mogą zmienić się w przyjaźń. Nie zakochuj się przedwcześnie, gdyż zaangażowanie ze strony drugiej osoby może osłabnąć, co postawi Cię w niezręcznej sytuacji. Nie okazuj nadmiernie swego zainteresowanie, jeśli czujesz, że ktoś nie odwzajemnia Twych uczuć.

LEW

Od lutego do lata: Lwice powinny uważać na przyjaciółki, gdyż mogą okazać się bardzo zazdrosne, co będzie im szkodzić w życiu uczuciowym. Przysporzy to też wiele problemów, wywoła negatywne emocje, a nawet może prowadzić do rozstań. Trzymaj dystans wobec koleżanek, które interesują się tym samym mężczyzną co Ty. Masz szansę poznać kogoś, z kim się zaprzyjaźnisz, a z czasem przemieni się to w flirt. Panowie również powinni liczyć się z tym, że będą otoczeni zazdrosnymi kobietami, więc jeśli pojawi się kobieta, która Cię zainteresuje, trzymaj ją z daleka od intryg i ciekawskich.

Jesień-zima: Single mają szansę na związek przyjacielski, który z czasem przerodzi się w głębsze uczucie i większe zainteresowanie lub fascynację. Panie mają największą szansę poznać mężczyznę oddalonego miejscem zamieszkania od nich, zaś Lwy panowie mogą mieć rywala, ale nie powinien wpływać znacząco na ich związki z kobietami. Nie koncentruj się na poczuciu zagrożenia wynikającego z innych znajomości, których się obawiasz, bo Ty również potrzebujesz czasu, by Twoje uczucia się wyklarowały i abyś miał pewność, czego chcesz naprawdę. Do końca tego roku samotne Lwy mają szansę znaleźć swoją połówkę, do której poczują szczere uczucia i namiętność. Będą to znajomości, w których zainteresowanie będzie wzajemne.

PANNA

Od lutego do lata: Choć nie znajdziesz obiektu uczuć, który naprawdę wywoła w Tobie silne uczucia, to jednak możesz angażować się w krótkie znajomości pod wpływem chwilowych emocji lub namiętności, zwłaszcza jeśli poczujesz chęć sprawdzenia się i wzięcia udziału w rywalizacji z innymi kobietami. Uważaj jednak, aby nie dawać złudnych nadziei, bo jeśli mężczyzna uzna, że się w nim szczerze zakochałaś, będzie o tym opowiadał Waszym znajomym. Panowie mogą wpaść w drobne tarapaty, gdy zaangażują się w przyjaźń z kobietą, którą inni będą odbierać jako bardziej poważną relację. Ostatecznie szczęście będziesz mieć w przyjaźniach wirtualnych lub na odległość.

Jesień-zima: Panowie spod znaku Panny znajdą obiekt zainteresowania, który obudzi w nich pożądanie. Nie spiesz się za bardzo i zorientuj się w sytuacji uczuciowej takiej kobiety, gdyż jeśli w przeszłości została zraniona, to teraz może nieśmiało odpowiadać na Twoje gesty zainteresowania, co może Cię zmylić i doprowadzi do stagnacji takiej znajomości, gdyż zniechęcisz się przedwcześnie. Z końcem roku znajdziesz jednak atrakcyjną przyjaciółkę, a panie mogą liczyć na lojalnego przyjaciela. Przemyśl jak adorować kobietę, aby nie uznała Cię za niepoważnego kandydata do związku i podejdź z taktem do wrażliwych osób, a zwiększysz swoje szanse.

WAGA

Od lutego do lata: Choć nie braknie Ci uroku osobistego i masz wiele do zaoferowania, może braknąć Ci śmiałości w poznawaniu nowych mężczyzn. Trzymaj się z daleka od przyjaciółek, które nawzajem ranią się, abyś i Ty nie stała się obiektem ich ataków i nieprzychylności. Wszelkie nowe znajomości, które wywołają w Tobie uczucia, mogą być hamowane przez osoby zazdrosne i dociekliwe, więc chroń swoją prywatność. Panowie podobnie jak panie będą narażeni na wścibskie osoby, które będą ingerować lub rywalizować o nowe znajomości, więc ostatecznie osobom spod znaku Wagi łatwiej będzie znaleźć przyjaźń niż wejść w trwały związek.

Jesień-zima: Zainteresujesz się mężczyzną, który nie będzie tego wart. Nie okaże Ci, że mu zależy na Tobie i to Ty będziesz musiała zabiegać o niego, co nic Ci nie da w rezultacie, gdyż mężczyzna ten będzie wchodził w krótkotrwałe znajomości. Do końca roku poznasz jednak tego właściwego, który okaże się szczerą i prawdziwą miłością, na jaką czekałaś i o jakiej marzyłaś. Panowie także znajdą miłość, której pragną i okaże się to prostsze, niż będzie wydawało się to początkowo. Zwróć więc uwagę, czy otrzymujesz wyraźne sygnały, że komuś na Tobie zależy, a z pewnością nie pomylisz się w ocenie i będziesz wiedzieć, która osoba jest Ci przeznaczona i da Ci szczęście.

SKORPION

Od lutego do lata: Mężczyźni Skorpiony mają szansę poznać miłość swego życia. Przemyśl, jak będziesz zdobywać uczucia bliskiej Ci osoby, gdyż pomimo pozornej nieśmiałości możesz używać słów raniących. Nawet jeśli istnieją powody, dla których jesteś taki drażliwy, nie popełniaj błędów i nie rań bliskich. Swoją miłość poznasz przez plotkującą osobę. Będzie to tak głębokie i wyjątkowe uczucie, że może spowodować, że zaczniesz myśleć o ślubie. Panie nie powinny dać się sprowokować do aktów  zazdrości, gdyż przeznaczony im mężczyzna do końca lata stanie się ich partnerem życiowym. Ogólnie Skorpiony będą mieć wyjątkowe szczęście w miłości.

Jesień-zima: Ci, którzy nie odnajdą swojej połówki do lata, będą musieli poczekać do następnego roku, gdyż w okresie jesienno-zimowym czekają Cię krótkie znajomości, które nie rozwiną się w nic poważnego. Ty sam musisz zmienić nastawienie, jeśli szukasz kogoś do związku, gdyż możesz mieć skłonność do interesowania się zbyt wieloma osobami i braknie priorytetów w poszukiwaniach miłości. Nie zabraknie za to towarzystwa, ale małe będą szanse, aby znaleźć kogoś do związku. Jeśli zrezygnujesz ze znajomych, którymi się otaczasz, to do końca roku nie będzie łatwo znaleźć nowe grono osób, z którymi znajdziesz wspólny język.

STRZELEC

Od lutego do lata: Strzelce mogą wzbudzać zazdrość otoczenia lub będą obracać się w towarzystwie pozornie przyjaznym, jednak wzajemnie o siebie zazdrosnym. I panie i panowie spod znaku Strzelca powinni znaleźć właściwą osobę do związku w tym okresie czasu, choć po głowie mogą im chodzić przemyślenia, którym nie warto poświęcać uwagi. Skup się na tym, co Los cennego Ci przyniesie, a samotnym być nie powinieneś i nie koncentruj się na przykrościach, bo to spowoduje, że poczujesz się niepewnie. Strzelec będzie umiał jak zawsze wybrnąć dyplomatycznie nawet z drażliwych sytuacji.

Jesień- zima: Gdy otoczenie da Ci się we znaki, zmienisz swoje postępowanie i będziesz bardziej nieugięty w przypadku osób ingerujących w Twoją sferę prywatną. Jeśli nie uda się uniknąć konfliktu, staniesz do konfrontacji. Staniesz się bardziej asertywny i taką samą znajdziesz partnerkę. Jeśli czujesz, że wiele Was łączy i jesteście podobni w postrzeganiu codziennych spraw i życia, to do końca tego roku pożegnacie się z pewnymi przyjaciółmi, jeśli Waszym zdaniem będą wprowadzać chaos w Wasze sprawy prywatne. Mogą zaistnieć sytuacje, kiedy dojdziecie do wniosku, że nie odpowiada Wam zachowanie reszty towarzystwa i się odseparujecie od nich. Strzelce mogą przejść przemianę wewnętrzną, w wyniku której z osoby łagodnej staną się osobą bardziej stanowczą i podobnego partnera znajdą.

KOZIOROŻEC

Od lutego do lata: Samotne Koziorożce mogą zainteresować się osobą, o której sporo mówią jego znajomi lub przyjaciele. To w ich gronie dowiesz się o kobiecie, która wzbudzi fascynację, jednak braknie Ci śmiałości, by się do niej zbliżyć. Znajdziesz kogoś jednak, kto chętnie Cię zapozna z obiektem Twych zainteresowań. Wybierz jednak właściwą osobę, gdyż zbytnia natarczywość może wywołać odwrotny skutek od zamierzonego. Panie będą się podobać mężczyznom, choć zabraknie im odwagi, by zaproponować spotkanie, a gdy pojawi się odważny, możesz uznać, że jego zachowanie Ci się nie podoba. Koziorożcom warto poradzić, aby postępowały z taktem i wyczuciem przy zapoznawaniu się z nowymi osobami.

Jesień-zima: Jesień przyniesie Koziorożcom nową miłość, choć trudno będzie oderwać swą ukochaną od przyjaciółki, która będzie towarzyszyć jej na każdym kroku. Nie zniechęcaj się jednak i szukaj okazji, aby się zbliżyć do takiej osoby, bo nawet jeśli będzie się wydawało, że znajomość ta szybko się zakończy, z czasem okaże się, że jest szansa na trwały związek pod warunkiem, że uda Wam się poukładać pewne przyziemne sprawy, które mogą utrudniać Wam kontakty. Panie powinny odsunąć na bok przyjaciółki, jeśli chcą znaleźć czas na randkę i nie chodzić na spotkania z koleżankami. W sprawach miłości kieruj się intuicją, a znajdziesz rozwiązanie w przypadku każdej trudności.

WODNIK

Od lutego do lata: Wodniki złagodnieją w codziennych sytuacjach, a nawet mogą działać wyciszająco na swoje otoczenie, co przyda się bardzo, gdyż Wodnik może znaleźć się w skomplikowanej sytuacji. Ani kobietom ani mężczyznom spod tego znaku nie grozi samotność, jednak trudno będzie o prywatność, gdyż w Twoje związki i znajomości będzie wtrącać się kobieta o zazdrosnym charakterze. Staniesz również przed dylematem czy wybrać miłość czy przyjaźń, jeśli Twoja połówka okaże się zazdrosna. Nie uda Ci się podtrzymać jednej i drugiej znajomości. Aby nie doprowadzić do konfliktu , czekają Cię decyzje co do różnych znajomości.

Jesień-zima: W przypadku mężczyzn Wodników to czas kiedy panowie mogą szukać przygody i nie zechcą poważnie się wiązać z nikim. Uważaj jednak, by w ten sposób nie przesłać kobiecie fałszywych sygnałów, że Ci na niej zależy, aby się nie angażowała i wiedziała, że nie masz zbyt poważnych planów wobec niej. Wodniczki nie będą traktować zbyt poważnie mężczyzn deklarujących im uczucia, co może okazać się błędną oceną sytuacji, nawet jeśli odniesiesz wrażenie, że łączy Was tylko przyjaźń. Ogólnie Wodnik może mieć skłonność do niewłaściwej oceny swoich sytuacji uczuciowych lub zgłaszania pretensji do partnera, choć to obwinianie okaże się niesłuszne.

RYBY

Od lutego do lata: Zakochane panie spod znaku Ryb będą chciały pokazać się od swej najlepszej strony, więc postarają się hamować negatywne emocje takie jak podejrzliwość czy zaborczość, aby ich obiekt zainteresowania ujrzał w nich najlepsze cechy charakteru. Zachowaj jednak ostrożność w sferze uczuciowej, bo możesz poznać mężczyznę, który będzie mówił Ci o wielkiej miłości, a z czasem okaże się niestały w uczuciach i nawet przyjaźń z nim zostanie ostatecznie przerwana. Panowie mogą poznać więcej niż jedną kobietę, którą się zainteresują, ale jeśli będą długo się zastanawiać nad tym, czy podjąć inicjatywę, ostatecznie nie wejdą w bliższą znajomość z żadną z tych pań.

Jesień-zima: Choć Ryby samotne nie będą i pojawią się szanse na rozszerzenie znajomości, to jednak może braknąć im otwartości i mogą przeżywać przeszłe przykrości, co będzie hamować je w rozwijaniu nowych znajomości. Nie lokuj pochopnie swych uczuć, bo może się okazać, że osoba, która Ci się podoba, ma romans z kimś innym. Nawet jeśli nie uda Ci się w bezpośrednich kontaktach poznać kogoś wartościowego, nie poddawaj się, bo znajdziesz wiernego towarzysza w świecie wirtualnym lub zaprzyjaźnisz się z kimś oddalonym od swojego miejsca zamieszkania.

Przeczytaj także Walentynkowe przepowiednie heart  Horoskop Miłosny