Horoskop anielski

Horoskop anielski

Przesłania Anielskie na tydzień od 27 czerwca do 3 lipca 2016

 

PRACA

Doskonały czas na pozbywanie się złej passy ze swego życia we wszystkich sferach życia.

Wróć wspomnieniami do dzieciństwa i przypomnij sobie, jakie wyniosłeś wzorce na temat pracy. Czy Twoi rodzice lub inni bliscy byli zadowoleni i usatysfakcjonowani swoim życiem zawodowym.  Być może nie zdajesz sobie z tego dziś sprawy, ale te wspomnienia zapadły głęboko w Twoją podświadomość i mogą Ci pomagać lub szkodzić dzisiaj. To są pierwsze skojarzenia, jakie masz na ten temat, choć są ukryte głęboko w Tobie. Jeśli są negatywne, możesz się ich pozbyć w tym tygodniu. Możesz to zrobić poprzez Aniołów, które mają moc zmieniania tych wzorców, które nam nie służą, albo poprzez rytuały uwalniające.

...................................................

 

FINANSE

Twoje finanse są w dobrych rękach, bo w TWOICH :) To czas przygotowań do tego, co dopiero nadejdzie. Wykorzystaj go dobrze. Efekty nadejdą później, ale dziś decydujesz o tym, jakie one będą. Usuń blokady, które hamują Cię w Twoim rozwoju. Oczyść swoją energię, swój umysł, aby znalazło się w nim miejsce na nowe pomysły i motywację do realizacji tych koncepcji.

Aby pójść krok dalej, trzeba oczyścić drogę, którą kroczysz. Co Ci nie pozwala wzrastać? Co nie pozwala wzrastać Twoim dochodom? Pozbądź się tej energii, która utrudnia Ci podążanie naprzód.

................................................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Jeśli chodzi o życie uczuciowe, uświadom sobie, że Wszechświat wykreuje dla Ciebie wszystko. To dobre i to złe. Jest niczym pisarz, który tworzy historię dla Ciebie- optymistyczną lub smutną. Jakie myśli wypuszczasz w świat? To jest jak natchnienie do napisania opowieści dla Ciebie. Kreatywność Wszechświata jest bezgraniczna. Stworzy dla Ciebie każdą sytuację, do jakiej go zachęcisz swoim nastawieniem. Zwróć uwagę na irracjonalne i bezpodstawne obawy przed miłością, jeśli takie masz. Boisz się kochać? Być zdradzonym, porzuconym, odrzuconym... Tak naprawdę inspirujesz tym negatywnie wydarzenia, które nadejdą. Pozbądź się poczucia zagrożenia. Na pewno nie chcesz ściągać na siebie negatywnych wizji, które chodzą Ci po głowie. Oczyść swoje serce i umysł.

............................................

 

SAMOPOCZUCIE

Spokój i dobry nastrój zyskasz robiąc sobie przerwę od martwienia się, zajmowania się wszystkim, co zatruwa Ci samopoczucie. Znajdź czas dla siebie. Nic się nie stanie, jeśli przerwiesz codzienny wyścig z czasem i odpoczniesz. Zrób sobie jakąś przyjemność. Nabierzesz lekkości w myśleniu i czuciu. Nie musisz mieć wyrzutów sumienia, inni skorzystają na Twojej lepszej kondycji psychicznej i fizycznej. Czyń dobro zaczynając od siebie samego.

 

Autor tekstu wróżka Miranda

Chcesz osobisty horoskop dla Ciebie napisz:

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)