Horoskop Anielski

Horoskop Anielski

 

Horoskop Anielski miesięczny- horoskop na bieżący miesiąc

2 października obchodzimy Święto Aniołów Stróżów. Święto Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela przypada natomiast na 29-ego września. Tego dnia możemy zwracać się nie tylko do tej trójki Archaniołów, ale również i do pozostałych.

Archanioł Michał jest nazywany pogromcą Szatana i wierzy się, że szczególnie 29 września przebywa blisko Ziemi. Jego imię oznacza: „Któż jak Bóg”. Warto prosić go o pomoc w zwalczaniu wszelkiego zła oraz w sytuacjach, które wymagają od nas dużej odwagi lub są związane ze sporymi zmianami w życiu.

Archanioł Rafał pomaga we wszelkich sytuacjach związanych ze zdrowiem, gdyż wtajemnicza ludzkość w tajniki medycyny, a jego imię oznacza „Uzdrowienie Boże”. Uznaje się go również za Anioła od podróżowania oraz patrona bratnich dusz.

Archanioł Gabriel jest Aniołem narodzin i wcieleń, dlatego wspomaga pary, które mają problem z poczęciem oraz opiekuje się niemowlętami, a jego imię oznacza „Moc Twórcza Boga”. Wzywać go można również w sprawach adopcyjnych dzieci.

W Święto Aniołów Stróżów warto podziękować swojemu Aniołowi za nieustanną opiekę i pomoc w codziennych sprawach. Jeśli ktoś odczuwa taką potrzebę, może tego dnia zapalić świecę, ale najważniejsza będzie rozmowa ze swoim Aniołem Stróżem, aby poczuł, że jego obecność jest doceniona i zauważona. W horoskopie na nadchodzące dni można znaleźć informacje ogólne, na jakich sprawach będą skupiać się Anioły, aby pomóc osobom spod wymienionych znaków zodiaku i z pewnością zaznaczy się tam również ślad działań Aniołów Stróżów.

BARAN

Baran może obecnie odczuć siły anielskie, które pobudzają go do kreatywności i rozwoju jego talentów. Jeśli otworzysz się na podszepty intuicji, znajdziesz oryginalne rozwiązania dla swoich problemów. Wykorzystuj dobrze swoje możliwości, ale nie popadaj w skrajności i zachowaj skromność w ocenie swoich sukcesów. Wszelkie kontakty z doradcami ezoterycznymi mogą dodać Ci otuchy w najbliższym czasie i znajdziesz wsparcie emocjonalne u osób zajmujących się sferą rozwoju duchowego. Uporządkowanie swoich wątpliwości i zaakceptowanie pewnych sytuacji wynikających z przeznaczenia i działania sił nadprzyrodzonych będzie istotne dla sfery Twoich uczuć i wniesie optymizm i dobre nastawienie do spraw istotnych aktualnie w Twoim życiu oraz pozwoli zachować nadzieję na szczęśliwe rozwiązania ewentualnych trudności. Nawet jeśli tkwisz w skomplikowanej sytuacji, która może się rozwinąć w różny sposób, dominujące siły anielskie przy Tobie pomogą Ci z czasem zrozumieć wszystkie trudności, które staną na Twojej drodze i uchronią Cię przed popełnieniem błędu w ocenie wydarzeń. Tajemnice zostaną w swoim czasie odsłonięte, abyś mógł obiektywnie ocenić problem i aby uniknąć wszelakiego rodzaju niesprawiedliwości. W nadchodzącej przyszłości warto zaufać intuicji, która będzie Ci podpowiadać, co jest dla Ciebie najlepsze, o ile wsłuchasz się w swój wewnętrzny głos.

BYK

U Byków będą ważne bliskie relacje z innymi np. partnerstwo, dzieci, rodzina lub osoby, na których im zależy. Będą przy Tobie Anioły, które zechcą uwrażliwić Cię na potrzeby osób, które kochasz i jednocześnie pomogą Ci wyrazić swoje uczucia, aby Twoja troska i miłość została zauważona i doceniona. We wszelkich sytuacjach trudnych wykorzystaj swoje doświadczenie i wiedzę, aby rozwiązać ewentualne problemy. Możesz być wsparciem dla bliskich, jeśli podejdziesz odpowiedzialnie i dojrzale do trudności, jakie możesz napotkać Ty lub Twoi bliscy. Śmiało zdaj się na wiedzę płynącą z Twoich osobistych doświadczeń oraz zaobserwuj, jakie nawyki działają niekorzystnie na Wasze sprawy. W najbliższej przyszłości ważne będzie, aby zatroszczyć się o zdrowie zarówno fizyczne jak i samopoczucie, jeśli coś wywołuje spadek witalności i energii. Przemyśl w jakich sytuacjach i okolicznościach dostrzegasz pierwsze objawy spadku odporności lub energii do działania. Zastanów się nad zwykłymi codziennymi przyzwyczajeniami, bo sedno problemu możesz znaleźć w szczegółach, które pomijasz. Otaczające Cię siły anielskie będą skupione na zwróceniu Ci uwagi na sposoby poprawienia zdrowia oraz ogólnie wszystkich Twoich relacji uczuciowych, która są dla Ciebie ważne. Temat opieki, troski i miłości to będą główne tematy, na których skupią się Anioły, aby zharmonizować i upiększyć Twoje życie.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta w najbliższym czasie mogą zwracać dużą uwagę na wszelkie sygnały, które otrzymują od własnej podświadomości. Mogą to być ważne informacje zawarte w symbolach sennych, przekazy wiadomości od doradców ezoterycznych lub podszepty własnej intuicji. Anioły zechcą zwrócić Ci uwagę na Twoje życzenia i intencje, jakie posyłasz innym, bo będzie to ważne dla sfery Twoich uczuć. Wszelkie kontakty i spotkania z ludźmi lub trudności w kontaktach będą dla Ciebie wskazówką, jakie relacje obecnie dominują Twoje życie i jakie zmiany będzie trzeba zaprowadzić w tym temacie. Możesz zetknąć się z sytuacjami, w których trudno będzie odróżnić dobro od zła lub natkniesz się na ludzi, którzy zechcą Cię namówić do czegoś, co przyniesie złe skutki, lub sam odczujesz pokusę dokonania niewłaściwej decyzji. Interwencja Aniołów ułatwiających uwolnienie się z wszelkich sytuacji toksycznych może okazać się więc bardzo korzystna. Cokolwiek zdecydujesz się uczynić, wiedz, że obiektywna prawda ostatecznie zwycięży, więc ostrożnie dokonuj wyborów, abyś później nie żałował popełnionych błędów. Nie sprzymierzaj się z ludźmi, którzy mają nieszczere intencje. Oceń bezstronnie osoby zaangażowane w pojawiające się wydarzenia i szczerze podejdź do ewentualnych nieporozumień, bo siły anielskie w Twoim otoczeniu będą czuwać nad sprawiedliwym osądem i uczciwym przebiegiem zdarzeń.

RAK

Przy Rakach będą Anioły wspierające go we wszelkich staraniach zawodowych oraz pracy nad sobą i wszelkich formach samodoskonalenia. Powinieneś odczuć siły wspierające Cię w wytrwałości w dążeniu do celu. Twoje wysiłki się opłacą, bo jesteś przygotowywany do czegoś nowego, co dopiero dojrzewa i objawi Ci się w dalszej przyszłości. Być może będzie to nowa praca, projekt lub nowa znajomość w Twoim życiu, która poszerzy Twoje horyzonty. Anioły będą dodawać Ci pewności siebie, abyś nie obawiał się poszukiwać nowych rozwiązań, które przyniosą Ci prawdziwe poczucie spełnienia. Aby odważyć się i podjąć decyzje o nowych sprawach, które dopiero się pojawią, będzie Ci potrzebna również siła przebicia i przebojowość w pozytywnym znaczeniu tych słów i takie wsparcie również otrzymasz, gdyż możesz mieć skłonność do nadmiernej ostrożności i rozwagi, zwłaszcza jeśli żywisz jakieś urazy z przeszłości, które hamują Twój rozwój. Jeśli nie powiodło Ci się w realizacji pewnych planów, to będziesz mógł ponownie przyjrzeć się swoim działaniom i ewentualnym błędom, jakie mogły zostać popełnione i spróbować jeszcze raz spełnić swe marzenia wybierając inną drogę lub sposób. W najbliższym tygodniu możesz być na etapie poszukiwań, gdyż pewne sprawy będą jeszcze ukryte przed Tobą i zostaną Ci ujawnione z pewnym opóźnieniem.

LEW

Lew powinien skupić się na równowadze wewnętrznej. Będziesz miał przy sobie Anioły Oświecenia i Mądrości, które będą przebudzać Cię do świadomości, abyś wzmocnił się wewnętrznie. W umyśle wciąż mogą pojawiać się refleksje nawiązujące do przeszłości lub trudności z przebaczeniem, jednak Twój punkt widzenia może być przesycony emocją. Oznacza to, że inne osoby zaangażowane w całą sytuację, mogą mieć więcej dystansu od Ciebie. W najbliższym czasie Anioły będą wspierać Cię w odważnych posunięciach, jeśli takie zaplanujesz i zajmiesz się ich realizacją. Ważne będzie dla sfery Twoich uczuć, abyś zaakceptował sprawy takimi, jakie są, wtedy gdy się ich zmienić nie da, zwłaszcza jeśli wpływ na to mają osoby z zewnątrz. W nadchodzących dniach Lew może odczuć negatywnie wpływy zewnętrzne, które mogą go rozdrażniać i wpływać komplikująco na sprawy lub wywoływać nerwowość. Wpływy te jednak będą słabnąć, jeśli uda Ci się rozładować ewentualne napięcia i odnaleźć cel, który Cię zainspiruje do działania. Anioły będą odbudowywać w Twoim życiu poczucie harmonii wpływając na Twoje relacje z innymi osobami. Doceń prawdziwych przyjaciół, na których naprawdę możesz polegać i bliskich, którzy zawsze stają po Twojej stronie, ale w obliczu negatywnych sytuacji nie obawiaj się stanąć po stronie siebie samego czyli zadbaj o własne interesy i okaż pewność siebie osobom, które ewentualnie niekorzystnie oddziaływają na Twoje sprawy.

PANNA

Przy Pannie będą Anioły, które zechcą zwrócić uwagę na wszelkie znajomości przynoszące konflikty i niemożność przebaczenia. Zastanów się nad przeszłymi sprawami i nad tym, z kim łączą Cię nieporozumienia, które pozostawiły ślad w Twojej psychice i wciąż są nierozwiązanym problemem. Być może straciłeś kontakt z tą osobą, a może jest to ktoś bliski, z kim trudno Ci znaleźć kompromis. Anioły będą Cię zachęcać do uczciwej i szczerej rozmowy, nawet jeśli miałoby to oznaczać powroty do bolesnych wspomnień. Nie podchodź życzeniowo do swoich relacji z innymi ludźmi licząc, że z czasem popełnione błędy same się naprawią lub czas uleczy dawne urazy. Nad każdą przyjaźnią, miłością lub inną wartościową znajomością będziesz musiał popracować. Postaraj się zrozumieć uczucia i punkt widzenia drugiej strony. Nie zostawiaj swoich związków przypadkowi i słowom wyrażanym na oślep bez zastanowienia. Każde Twoje słowo i Twój wysiłek włożony w zrozumienie drugiej osoby, zostanie zauważony i odwzajemniony, jeśli będziesz miał szczere intencje. O przyjaźnie i związki należy dbać i pielęgnować je na co dzień. Możesz pragnąć pocieszenia i tego, żeby ktoś bliski okazał Ci więcej wsparcia i życzliwości, ale druga strona może pragnąć tego samego i czuć odrzucenie z Twojej strony. Anioły będą pobudzać Cię do empatii i serdecznego wyrażania swoich emocji i przemyślanych wypowiedzi, za które będziesz mógł wziąć pełną odpowiedzialność.

WAGA

Waga powinna zwrócić uwagę w najbliższym czasie na niebezpieczeństwa wynikające z praktykowania czarnej magii i kontakty z ludźmi, którzy mogą przynieść poważne kłopoty w przyszłości. Możesz odczuć zainteresowanie wszystkim, co jest tajemnicze i założyć, że przyniesie to dobre skutki dla Ciebie w przyszłości, ciekawe doświadczenia i rozwój Twojej osobowości. Zachowaj ostrożność w ocenie ludzi, z którymi będziesz mieć kontakt, bo istnieje ryzyko, że zaprzyjaźnisz się z kimś, kto okaże się znajomością mocno toksyczną w przyszłości. To, co nieznane i niezbadane w Twoim życiu, nie musi oznaczać rozwijających się miłych niespodzianek, a wręcz odwrotnie- może to przynieść Ci kłopot, z którym będzie trudno sobie poradzić. Aby uniknąć niezdrowego uzależnienia od drugiej osoby, która pod przykrywką przyjaźni, wniesie w Twoje życie fałsz, zastanów się, zanim taka relacja rozwinie się zanadto. Siły anielskie zechcą zwrócić Ci uwagę, że pewne sytuacje mogą wynikać z Twojej wrażliwości i braku umiejętności bycia asertywnym. Nie bądź zbyt łatwowierny i nie szukaj kompromisu z agresywnym otoczeniem. Pewne osoby mogą pragnąć zaniżyć Twojej poczucie wartości, jednak udaje im się to tylko wtedy, jeśli brak Ci wiary w siebie. Możesz stać się obiektem zainteresowania pewnych osób właśnie dlatego, że ulegasz łatwo manipulacji i sprzymierzasz się z osobami toksycznymi, aby nie prowokować w nich złości do swojej osoby.

SKORPION

Skorpion może hamować się przed wyrażeniem swojej siły w świecie zewnętrznym, jeśli ma bagaż doświadczeń, który go w tym blokuje. Dostrzeż w swoich doświadczeniach i wiedzy przewagę nad osobami, które ich nie mają, abyś miał dość odwagi i pewności siebie, aby realizować swoje cele. Twoje dojrzałe podejście do problemu może być Twoim atutem, jeśli będziesz umiał wyciągnąć właściwe wnioski z przeszłych wydarzeń. Będą przy Tobie siły anielskie, które będą oparciem duchowym i wniosą również pozytywne myśli w Twój umysł, abyś dostrzegł poczucie humoru w każdej sytuacji. Będą również namawiać Cię do poszukiwań nowych ścieżek rozwoju duchowego, kierowania się wartościami wyższymi i polubienia chwil w samotności. W przypadku jakichkolwiek dolegliwości fizycznych Anioły będą namawiać Cię do przyjrzenia się tym sprawom, gdyż może się okazać, że pewne problemy zdrowotne wcale nie są takie, jak sądziłeś. Może wynikać to z nastawienia do doszukiwania się w sobie chorób, których nie masz lub z błędnej diagnozy i warto wyjaśnić wszystkie wątpliwości w tym temacie, abyś nie opierał się na błędnych przesłankach. Dotyczy to również Twoich bliskich. W nadchodzących dniach Anioły będą prowadzić Cię w kierunku polepszenia wszystkich relacji uczuciowych. Będzie się to wiązało z wybaczaniem, jeśli w przeszłości miały miejsca jakieś nieporozumienia i uzdrawianiem relacji, na których Ci zależy najbardziej.

STRZELEC

Strzelec podejdzie z dystansem do życiowych problemów. Będą przy Tobie siły anielskie, które uczą odpowiedzialności i kierowania się szlachetnymi pobudkami, nawet w styczności z negatywnymi sytuacjami, które czasem trzeba zaakceptować jako część życia ludzkiego. Jeśli zapragniesz chwil odosobnienia od innych, aby przemyśleć pewne kwestie, to czerp z tego siłę i przyjemność, gdyż wzmocni Cię to psychicznie i pomoże znaleźć rozwiązanie nawet w skomplikowanych sytuacjach. Twoje otoczenie może podchodzić zupełnie inaczej do spraw niż Ty, co może powodować wrażenie sporej różnicy w postrzeganiu codzienności. Możesz być zapraszany w najbliższym czasie na wszelkie uroczystości w gronie rodziny lub przyjaciół albo innego rodzaju spotkania, które mają na celu odprężenie się i beztroskie spędzenie czasu. Będzie to ważne dla Twojej sfery uczuciowej, gdyż może zmienić Twoje poglądy na ludzkie relacje. Możesz zaobserwować różne sytuacje, kiedy czasem owa swoboda w postępowaniu i wyrażaniu się może prowadzić do zachowań nieodpowiedzialnych lub prowadzących do konfliktów. Poczucie beztroski nawet w gronie najbliższych nie powinno przekraczać pewnych granic, gdyż może przestać być relaksem, a zmienić się w niewłaściwe podejście do drugiego człowieka. Jeśli jesteś z kimś zaprzyjaźniony lub na kimś Ci zależy, to takie sytuacje mogą ujawnić sprawy, które zmienią Twój punkt widzenia, przez co pojawi się potrzeba nowych decyzji.

KOZIOROŻEC

Anioły wpływające na stan ducha Koziorożca będą pozytywnie wpływać na jego komunikatywność i sposób wyrażania swoich emocji lub myśli. Będzie Ci łatwiej porozumieć się z osobami, które są dla Ciebie ważne. Otaczające Cię siły anielskie będą dodawać Ci śmiałości w realizowaniu swoich marzeń. Zastanów się, jakie skrywasz życzenie, choć brak Ci zdecydowania, aby spróbować je zrealizować. Przyniosłoby Ci to poczucie spełnienia, w związku z czym w najbliższym czasie masz „zielone światło” na realizację takich zamierzeń. Ważne będzie też, aby odnaleźć równowagę pomiędzy pracą i odpoczynkiem. Korzystaj mądrze z wolnego czasu i poświęć go na coś, co przyniesie Ci prawdziwy relaks i wyzwoli poczucie humoru. Możesz mieć tendencję do dystansowania się wobec osób, które z Twojego punktu widzenia nie doceniają Cię lub nie dostrzegają Twoich drobnych lub większych przysług, pomocnej dłoni i szybko zapominają o swoich przyjaciołach. Skup się więc na najbliższych. W nadchodzących dniach będą przy Tobie Anioły pomocne w sytuacjach, gdy należy wywiązać się z określonych zobowiązań. Jeśli czekają Cię spotkania lub kontakty z osobami, z którymi łączą Cię ważne sprawy, możesz liczyć na wsparcie oraz podpowiedzi w decyzjach, które wymagają rozwagi i ostrożnej analizy sytuacji. Dobrze przemyśl każde posunięcie, zanim się do czegoś zobowiążesz i sprawdź swoje możliwości. Dzięki temu uda Ci się doprowadzić swoje projekty do końca.

WODNIK

W najbliższym czasie przy Wodnikach będą Anioły przynoszące zmiany i uwalniające z sytuacji, które nie wpływają na nie rozwijająco. Pomogą Ci się otworzyć na nowe możliwości, mogą rozpocząć nowe etapy w Twoim życiu i będą rozbudzać Twoje zainteresowanie i pobudzać ciekawość, abyś wybierał nowe kierunki i rozwiązania w swojej codzienności. Nie chodzi o decyzje podejmowane pod wpływem chwili, a raczej takie, które pozwolą Ci właściwie zatroszczyć się o swoje sprawy i swoich bliskich, co będzie łatwiejsze, jeśli przeniesiesz swoją uwagę na nowe horyzonty, jakie się ujawnią. Pomogą Ci także odbudować wewnętrzną równowagę, wyzwolić się z wszelkich sytuacji budzących irytację, a w dalszej przyszłości przyniosą przeobrażenia w sferze emocjonalnej. Zechcą, abyś przyjrzał się lepiej ludziom, których odbierasz jako negatywnych i zrozumiał ich postępowanie. Zechcą zbudzić w Tobie współczucie i większą wyrozumiałość dla ludzkich błędów i słabości, abyś potrafił wybaczyć. Będzie to kolejny etap uwalniania się na poziomie emocji. Bądź przygotowany na niespodziewane wydarzenia lub odkrycia dotyczące różnych osób. Nie zapominaj również o tym, że w relacjach międzyludzkich ważne będzie, aby dbać o wzajemne zrozumienie na co dzień. Jeśli zaniedbasz swoje kontakty, to same się nie uzdrowią i nie polepszą. Wsparcie otrzymasz też przy wszelkich sytuacjach, kiedy będzie trzeba coś załatwić, obiektywnie ocenić, wyjaśnić, podjąć się zobowiązań i wywiązać się z terminów.

RYBY

Ryby odczują poprawę nastroju i z większym dystansem będą umiały ocenić wydarzenia. Dostaniesz wsparcie ze strony Aniołów, które zechcą przywrócić Twoje zaufanie do ludzi, abyś uwierzył, że są osoby serdeczne i życzliwe wokół Ciebie. Nie oznacza to jednak, że zechcesz od razu więcej kontaktów z ludźmi. Będzie to czas wyciszenia i uporządkowania swoich myśli w samotności. Nawet gdy Twoi znajomi lub przyjaciele będą proponować Ci spotkania lub jakąś formę rozrywki, możesz odczuć potrzebę poświęcenia czasu sobie samemu i zadbania o swój własny komfort psychiczny. Przemiana w Twoim samopoczuciu nie będzie więc związana z bezpośrednią ingerencją osób trzecich, a raczej będzie rodzajem łaski duchowej. Doceń osoby, które w Twoim życiu sprawdzają się jako prawdziwi przyjaciele i polegaj tylko na tym, co wiesz na pewno czyli na sprawdzonych informacjach, konkretnej wiedzy i nie kieruj się domysłami, bo właśnie to skutkuje problemami i błędną oceną sytuacji. Zachowanie dystansu do świata zewnętrznego w nadchodzących dniach ma służyć Twojemu rozwojowi, a aktywność towarzyska zejdzie na plan drugi. To doskonały czas, aby korzystać z porad doradców ezoterycznych, jeśli odczuwasz taką wewnętrzną potrzebę. Przyjrzenie się swoim sprawom i zagłębienie w osobiste dylematy przyniesie Ci dużo korzyści emocjonalnych. Będziesz miał również przy sobie Anioły motywujące do pójścia drogą swoich marzeń.

Wróżka online zaprasza na wróżby

 

Horoskop tygodniowy Anielski od 3 do 9 września

BARAN

U Barana pojawiają się więzy karmiczne, które będzie trudno uwolnić. Dotyczą większej grupy osób lub Twojej rodziny. Zastanów się, jakie sprawy ciążą Ci w ostatnim czasie, a dotyczą nie tylko Ciebie, ale również innych osób. Nawet jeśli będziesz czuł, że czas przełamać stare wzorce i rozwiązać problemy, a nawet zechcesz doprowadzić do przełomu i zmiany na lepsze, nie będzie to łatwe. Możesz mieć wrażenie, że stałeś się ofiarą niesprzyjających okoliczności, nieprzychylnych ludzi, którzy nie chcą przyjąć Twojego punktu widzenia, choćbyś nawet starał się ze wszystkich sił przyjąć postawę jak najbardziej harmonijną i nastawioną na zgodę. Jeśli masz sprawy niedokończone, niezałatwione, warto poświęcić im uwagę, aby móc pójść dalej. W przeciwnym razie ugrzęźniesz w tej sytuacji. Karty anielskie radzą Ci pozbyć się uprzedzeń i gniewu wobec osób, które go wywołują. Nie uzależniaj swojego życia od spraw innych. Zajmij się swoimi zainteresowaniami i skup się na własnych potrzebach, a z siebie daj tyle, ile powinieneś, aby zamknąć rozdziały, w których Twoja rola się wyraźnie zaznaczyła w przeszłości. Będziesz skupiał przy sobie osoby przyziemne i pragmatyczne, z czego może wynikać skłonność do nadmiernej krytyki lub zarozumiałości. Jeśli jednak przyjmą właściwą postawę, mogą Cię zmotywować do realizacji Twoich zamiarów i pragnień.

BYK

Byk może mieć skłonności do kierowania się materializmem. To pieniądze i sfera zawodowa będzie skupiać jego uwagę. Możesz mieć wrażenie, że nie potrzebujesz żadnego wsparcia duchowego od sił wyższych, żeby osiągnąć swoje cele, pragnąć być w centrum uwagi, a przy tym ignorować opinie innych oraz głos własnego serca. Byk może zapragnąć władzy, zainteresowania z zewnątrz lub kariery, ale również do spraw uczuciowych może mieć podejście zabarwione taką postawą. Otoczenie będzie Twoim sumieniem, które będzie Ci podpowiadać, co jest dla Ciebie dobre, jednak mogą nie zauważać konieczności podjęcia zmian w życiu. Jeśli zmienisz nieco swoje nastawienie, wsłuchasz się w intuicję i nie będziesz za bardzo skupiał się na materialnej stronie życia, to możesz spotkać wartościową osobę, przeżyć miłość, nowe uczucie, bo właśnie to doświadczenie stoi na Twojej drodze w najbliższym czasie. Karty anielskie mimo wszystko radzą Ci zachować więcej dystansu i nie angażować się przedwcześnie. Możesz tłumić głos serca, nie widzieć dokładnie rzeczywistości i czy dana znajomość rozwinie się w pożądanym kierunku, więc spójrz z boku na samego siebie w tej sytuacji. Pewna osoba może skrycie podłączać się pod Ciebie energetycznie pragnąc z Tobą kontaktu lub rozmowy, ale nie odezwie się do Ciebie, choć będzie myśleć o Tobie.

BLIŹNIĘTA

Osoby spod znaku Bliźniąt mogą poprawić kondycję lub podjąć decyzje, które pomogą w polepszeniu sytuacji tak w sprawach zdrowotnych jak i samopoczucia. Jest to więc dobry czas na wszelkie postanowienia, które mają zapoczątkować wzrost sił witalnych. W swoim gronie osób znajomych,bliskich lub być może nieznajomych znajdziesz kogoś, kto natchnie Cię mądrością wynikającą z intuicji i podszeptów głosu serca. Twoje postrzeganie świata zewnętrznego będzie zależne od tego, jak traktujesz siebie samego. Jeśli akceptujesz i lubisz siebie, to będzie Ci łatwo okazać serdeczność innym osobom, a to będzie znak, że jesteś na właściwej drodze. Postaraj się wykazać empatią wobec drugiego człowieka, nawet jeśli na pierwszy rzut oka dostrzeżesz więcej wad niż zalet. Rada dla Ciebie jest taka, abyś szukał porozumienia i pozytywnych emocji z drugim człowiekiem, w szczególności w Twojej sferze prywatnej czyli w miłości i partnerstwie. W natłoku różnych wydarzeń nie zapomnij o bliskiej osobie i znajdź czas na okazanie uczuć, bo może Was bardzo zbliżyć ciepły kontakt i wzajemne zrozumienie. Szukaj dobrych cech i wspomnień zamiast skupiać się na negatywnych stronach związku. Może się o Ciebie upomnieć niezałatwiona sprawa zawodowa lub finansowa, którą będzie trzeba się zająć. Nie zwlekaj i nie przekładaj spraw na potem, bo zwykła codzienność też jest ważna.

RAK

Zakochany Rak lub będący w szczęśliwym związku partnerskim będzie skupiony na drugiej osobie i może przeżywać chwile szczęścia i wspaniałego porozumienia ze swoją połówką. Rak samotny może wyczuć myśli i uczucia, które są mu przesyłane przez osobę, która będzie myśleć o nim ciepło, uczuciowo i życzliwie, co udzieli się osobom spod tego znaku i nabiorą bardzo empatycznego podejścia do innych. Jeśli coś stoi na przeszkodzie Twojego szczęścia, Anioły radzą, abyś nie bał się podejmowania radykalnych decyzji, bo masz wsparcie w takich działaniach i w ostateczności dobrze na nich wyjdziesz. Nie kieruj się opinią otoczenia. Twoja dobra energia, którą roztoczysz, może wpływać harmonijnie na ludzi, którzy Cię otaczają, co przejawi się lepszym nastrojem. W przypadku cudzych problemów, znajdziesz doskonałe rozwiązanie nawet dla trudnych sytuacji. Przypływ pomysłowości, kreatywności i umiejętność znajdywania nietypowych rozwiązań będzie Ci towarzyszyć, o ile nie braknie zapału w pokonywaniu trudności. Jeśli Twoi bliscy będą odczuwać smutek, rozczarowanie lub przykrości, będziesz wspaniałym pocieszycielem, a nawet będziesz w stanie uzdrowić czyjeś negatywne emocje. Nie żałuj więc czasu i energii na pomoc innym lub wsparcie duchowe, bo właśnie to będziesz potrafił nadzwyczajnie.

LEW

Lew będzie zajęty sferą zawodową lub finansami i w tym zakresie uda mu się osiągnąć poziom perfekcji, której może braknąć innym. Nie chodzi wyłącznie o umiejętności zawodowe, ale również rozwiązywanie karmy, którą się stworzyło. Będziesz w stanie zerwać wszelkie niekorzystne zależności zawodowe, które wnosiły zamęt i chaos lub nawarstwiały Twoje problemy. Niestety możesz zetknąć z wszelkimi przejawami złych cech charakteru człowieka. Czeka Cię nieprzyjemne rozczarowanie, bo możesz być nieprzygotowany na taką sytuację. Możesz poczuć się zraniony i trudno będzie puścić w niepamięć to, co się wydarzyło , ale jednocześnie przyniesie Ci to prawdziwy przełom w myśleniu i ostatecznie przyniesie dużą korzyść. Przejrzysz na oczy w sprawie, co do której wcześniej miałeś złudzenia, co można było wykorzystać przeciwko Tobie. Kiedy ujrzysz rzeczywistość taką, jaka ona jest naprawdę, przyniesie Ci to ulgę, bo nie zechcesz dłużej poświęcać swojego czasu i energii na coś, co miało tylko ładną oprawę, a skrywało brzydką prawdę. Nie wahaj się podejmować decyzji na podstawie nowych wydarzeń, nawet jeśli znajdą się osoby, które będą Cię odciągać od tego pomysłu. Osoba chora lub osłabiona fizycznie może podbierać Ci energię, ale niekoniecznie musi być w tym coś złego. Np. dziecko, które źle się poczuje, przytula się do dorosłego i podobnie może być w Twoim przypadku.

PANNA

Panna zetknie się z osobami bardzo pewnymi siebie, które będą dążyć do celu z determinacją i brakiem wątpliwości co do słuszności obranej drogi. Będziesz wolał skupić się bardziej na sobie, niż świecie zewnętrznym i karierze. Pewne sytuacje mogły spowodować w przeszłości przykrości, które sprawiły, że przestałeś słuchać swojej intuicji i teraz nadejdzie czas szukania szczęścia przede wszystkim w sobie. Zacznij od siebie, bo to sprawi, że stworzysz wokół siebie energetyczną przestrzeń korzystną do pozytywnych zmian w Twoim życiu. Okaż sobie samemu zrozumienie i akceptację dla swoich cech charakteru. Skup się na teraźniejszości i zwracaj uwagę na swoje własne odczucia. Okaż sobie więcej serdeczności, co wpłynie pozytywnie na Twoje relacje z innymi i sprawi, że odwzajemnią Twoje nastawienie. Wpłynie to też regenerująco na kondycję Twojego ducha, umysłu, emocji i organizmu. Karty anielskie radzą Ci zadbać o swoje ciało i ochronę energetyczną przed ewentualnymi negatywnymi wpływami z zewnątrz. Słuchaj tego, co podpowiada Ci Twoje ciało. Możesz liczyć również na wsparcie anielskie we wszelkich decyzjach przełomowych, radykalnych, które mają służyć Twojemu zdrowiu. Jest to bardzo ważny temat dla Ciebie na najbliższy czas i może przynieść uzdrowienie na każdej płaszczyźnie Twojego życia.

WAGA

Wagom nie będzie sprzyjać otoczenie, które może mieć skłonności do nadmiernie krytycznego oceniania innych. Ludzie wokół Ciebie mogą kierować się uprzedzeniami, przesądami, złudzeniami, oceniać niesprawiedliwie i doszukiwać się niedoskonałości w swoim własnym życiu. Jeśli znasz osoby wiecznie niezadowolone, narzekające lub uważające, że pracy i pieniędzy jest za mało dla wszystkich, więc trzeba o to bezwzględnie walczyć, to niestety w najbliższym czasie możesz mieć problemy z takimi ludźmi. Pogoń za zyskiem, zarobkiem, produktami z telewizyjnych reklam może dominować ich życie i mogą przekonywać Cię, że tylko to liczy się w życiu. Możesz odczuć potrzebę zachowania milczenia i nawet jeśli nie podzielasz takich opinii, nie będziesz prawdopodobnie miał dość odwagi, żeby przedstawić im inny punkt widzenia spraw codziennych i priorytetów, którymi należałoby się kierować, aby przeżyć życie szczęśliwie. Karty anielskie radzą Ci jednak wyrazić swoje zdanie bez względu na to, co robią inni. Twoja potrzeba milczenia może też wynikać z tego, że skupisz się bardziej na tym, jak Ty sam czujesz się ze sobą i być może uznasz, że nie warto uczestniczyć w sytuacjach, w których wyróżniasz się swoim podejściem i zdecydujesz się skupić na własnych sprawach. Nie musisz mieć jednak obaw, że źle wyjdziesz na wyrażeniu swojego zdania.

SKORPION

Skorpionom karty anielskie radzą oczyścić się energetycznie z tego względu, że będą im posyłane myśli i energie niekorzystne. Plotki lub myślokształty będą lgnąć do Skorpiona i zanieczyszczać jego osobistą energię. Zadbaj więc o sprawy, którym poświęcasz uwagę, bo od tego będzie zależało, czy odczujesz inspirację, odnowę i harmonię wewnętrzną. Możesz wspomóc się kryształami, które podniosą poziom Twojej energii. Skorpion będzie bardzo otwarty na kontakty z innymi ludźmi, w szczególności zażyłości oparte na bliskich przyjaźniach lub miłości. Ważnym tematem będzie partnerstwo i miłość. Łatwo znajdziesz właściwe słowa, które wyrażą Twoje uczucia i nie zabraknie Ci siły woli w realizowaniu swoich celów. Samotny Skorpion będzie intensywnie poszukiwał prawdziwej miłości. Otoczenie nie będzie miało wpływu na Twoje decyzje, bo pragnienie spełnienia najskrytszych marzeń będzie silniejsze niż wpływy zewnętrzne. Inni podejdą z większym pragmatyzmem i przyziemnością do Twoich emocji, ale nie wpłynie to ostatecznie na Twoje decyzje. Zwróć uwagę, komu powierzasz swoje przemyślenia i czy takie kontakty nie wywołują plotek, o których nie będziesz wiedział. Będzie to dobry czas na spotkania z ukochaną osobą lub bliskim przyjacielem, gdyż będziesz wyjątkowo intensywnie nastawiony na relacje uczuciowe i nie braknie Ci wyczucia do emocji drugiej osoby.

STRZELEC

Strzelec wejdzie z pozytywną energią w nadchodzący tydzień i załatwionymi sprawami i problemami. Jeśli miałeś gorsze samopoczucie, teraz możesz poczuć poprawę. Zwróć uwagę jednak na swoje kontakty z innymi ludźmi, gdyż będą silnie obniżać Twoje nastroje i ogólnie poziom Twojej osobistej energii. Nawet jeśli ich słowa będą brzmiały całkiem miło i uprzejmie, to jednak mogą negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie, w szczególności w sytuacjach gdy będą opowiadać Ci o cudzych sprawach, które mogą brać się z pogłosek i plotek i nie mieć nic wspólnego z prawdą. W przypadku Strzelców warto zastanowić się, czy dyskusje w takiej sytuacji mają sens. Nawet jeśli będziesz chciał przekonać innych do swojego punktu widzenia, czy rzeczywiście chodzi Ci o to, aby znaleźć argumenty na to, co czujesz intuicyjnie jako prawdziwe. Niektórzy nie chcą zmieniać zdania, bo już je mają i nawet jeśli mijają się z prawdą, mogą nie mieć potrzeby dostrzeżenia tego. Karty anielskie radzą Ci podejść inaczej do tematu i nie szukać utartych ścieżek w sprawach, na których Ci zależy. Nie musisz robić tak, jak robią inni. Pozwól sobie na wybór drogi, którą nikt jeszcze nie wybrał i której nikt nie zna. Bądź pewnego rodzaju pionierem w swoich decyzjach. Kieruj się pomysłem, kreatywnością i poszukuj nietypowych rozwiązań. Łącz intuicję z pragmatycznym podejściem do życia.

KOZIOROŻEC

U Koziorożca może pojawić się radykalna zmiana dotycząca jego zdrowia i ciała na skutek dostrzeżenia tego, co mu szkodzi. Być może nieświadomie spożywasz produkty, które wywołują negatywne skutki w organizmie lub zaczniesz nową dietę, wzmocnienie ciała witaminami lub nowe postanowienia przyniosą poprawę kondycji. Poprawa ta nastąpi w momencie, kiedy dostrzeżesz błąd w dotychczasowym działaniu i olśni Cię, co robisz nie tak. Zarówno jeśli chodzi o sprawy przyziemne jak i kontakty z ludźmi negatywnymi, szkodzącymi Ci, będziesz umiał odpowiednio postąpić, aby odciąć się od wszystkiego, co Ci nie służy. Oczyszczanie energii też jest wskazane i prawdopodobne w Twoim przypadku lub rezygnacja z kontaktów z pewnymi osobami. Nie będziesz miał wątpliwości, z kim warto podtrzymywać znajomość, a z kim nie. Znajdą się również w Twoim otoczeniu osoby, które okażą Ci wiele serdeczności, gdyż nie mają konfliktów z innymi ludźmi, bo takich unikają. Osoby, które źle sypiają, mogą przemeblować pokój lub wprowadzić innowacje, które spowodują poprawę snu a także są możliwe wszelkie zmiany nawyków, które przyniosą uzdrowienie i pozytywne rezultaty. Oceniaj sytuacje rzetelnie i sprawiedliwie. Unikaj ludzi krytycznych i bezwzględnych w swoich poglądach, co prowadzi do braku szacunku wobec drugiego człowieka i skupiania uwagi na poczuciu niedostatku.

WODNIK

Karty anielskie radzą Wodnikom stworzyć sobie prywatne niebo na Ziemi. Oznacza to, że Twoje samopoczucie będzie w dużej mierze zależeć od Ciebie samego. Wodnik będzie miał tendencję do wyciszenia emocji, skupienia się na sobie, na swoich potrzebach i ochronie swojej przestrzeni energetycznej, co może przyczynić się do poprawy jego zdrowia fizycznego jak i nastrojów i ogólnej formy. To czas odnowienia swojej energii i nie brania udziału we wszelkich sytuacjach, w których kierunek osądu wyznaczają przesądy, a nie fakty. Wodnik będzie w stanie obserwować swoje przemyślenia i wybierać te, które mu odpowiadają czyli w pewien sposób kontrolować swój umysł. Twoje otoczenie może nie rozumieć Twoich potrzeb, ale nikt Cię o nie spyta. Oznacza to, że otaczające Cię osoby będą polegać na własnych wizjach i odczuciach, a następnie będą podążać za własnymi marzeniami i pragnieniami nie zważając na Ciebie czy Twoje przemyślenia lub pragnienia. Nie polegaj więc na innych, bo będą wpatrzeni w swoje wyobrażenia. Zajmij się rzeczywiście sobą i swoją codziennością. Wodnik może stosować metody oczyszczania się z negatywnych podłączeń energetycznych lub odcinać się automatycznie na poziomie podświadomym od osób, które takiego połączenia z nim będą szukać.

RYBY

Ryby mają dobry czas na wszelkie planowane zmiany w organizacji codziennego dnia tak, aby sobie życie ułatwić lub uprzyjemnić. Jeśli pomoże Ci przemeblowanie lub przeorganizowanie dnia, to śmiało możesz teraz się tym zająć. Swój czas możesz poświęcić na rozmowy z osobami manipulującymi innymi lub zranionymi takimi manipulacjami. W Twoim otoczeniu znajda się nieszczere osoby, które nie zważają na cudze uczucia i bez wyrzutów sumienia przeinaczają fakty tak, aby dopasować słowa do tego, co chcą osiągnąć, nawet jeśli wyrządzą przy tym komuś krzywdę lub postąpią niesprawiedliwie. Możesz czuć potrzebę naprawienia podobnych sytuacji lub atmosfery wśród swoich bliskich, jeśli dojdzie do takiego nadużycia zaufania. Zwróć uwagę na każde słowo, które wypowiadasz, bo zajmiesz się tematem, który będzie już częścią karmy czyli doświadczenia, które będzie powracać w takiej czy innej formie, aż zostanie do końca załatwione i wybaczone. Jeśli chcesz uczestniczyć w tym lub jesteś ofiarą takiej sytuacji, dobór słów może zadecydować, czy to się uda czy zostanie przeniesione na inny czas w przyszłości, kiedy to problem powróci jak bumerang. Nie pogłębiaj więc żadnych starych urazów. Anioły wskazują na konieczność zwrócenia uwagi na każde słowo i docenienie jego wagi i skutków, jakie przyniesie.

Przeczytaj także horoskop miesięczny KLIK

 

Horoskop od 20 do 26 sierpnia

BARAN

W sferze zawodowej Baran wykaże się zdecydowaną postawą. Będziesz mógł cieszyć się dotychczasowymi sukcesami oraz osiągnięciami, które przełożą się na pewność finansową. Jeśli pojawią się przeszkody, będziesz szukał rozwiązań nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Nie powinieneś mieć wątpliwości, jakie obrać metody działań i nie braknie Ci pewności co do decyzji, jakie będzie trzeba podjąć. Nie wdawaj się jednak w spory, bo druga strona będzie nieugięcie trzymać się swoich racji i nie uda Ci się przekonać innych do swoich opinii. Nawet jeśli z osobami współpracującymi wytyczysz sobie jeden kierunek działań, może się okazać, że ostatecznie będziecie musieli poddać się niekorzystnym przepisom lub decyzjom urzędowym, na które wpływu mieć nie będziecie. Ostrożnie inwestuj i weź pod uwagę okoliczności, aby realnie ocenić ryzyko. W sprawach uczuciowych czas niekorzystny, bo zarówno Ty jak i bliska Ci osoba możecie znaleźć się w niekomfortowej sytuacji z powodu niekorzystnych wpływów zewnętrznych. Może się okazać, że otoczenie nie weźmie Twojego zdania pod uwagę, a Twoja połówka może być osądzona jako osoba, która popełniła poważne błędy, które powinna naprawić. Trudno będzie znaleźć równowagę w sprawach prywatnych i właściwie ocenić wydarzenia.

Czatuj z wróżką za jedyne 1.50 zł skorzystaj z tarota online i  Kliknij TUTAJ

BYK

W pracy zawodowej możesz poczuć się tak pewnie, że zechcesz zdobyć cel za wszelką cenę i wszelkimi metodami, zwłaszcza jeśli uda Ci się coś podsłuchać lub podejrzeć, co nie było przeznaczone dla Ciebie. Argumenty innych nie będą Cię przekonywać, nawet gdy usłyszysz logiczne i rozsądne wyjaśnienie. Twoje otoczenie będzie musiało wziąć pod uwagę Twoje racje, nawet jeśli się z Tobą nie zgodzą. Możesz zostać oceniony jako człowiek niespokojny czy powierzchowny, więc postaraj się zachować równowagę w osądach. Znalezienie kompromisu lub wyjścia z sytuacji okaże się jednak możliwe, co powinno rozładować atmosferę w pracy. W życiu uczuciowym Byk nabierze pozytywnego nastawienia do partnera lub nowych znajomości. Singlom najbliższy czas może nie sprzyjać w kontynuowaniu świeżych znajomości, bo mogą pojawić się niespodziewane okoliczności lub utrudnienia w kontaktach. Jeśli zbyt długo trzymałeś drugą stronę w niepewności, to nie zechce czekać dłużej, aż się zaangażujesz. Może też okazać się, że miała inne wyobrażenia co do dalszego rozwoju tej znajomości i przyszłości. Nawet jeśli znajdziesz pokrewną duszę, jej plany mogą być zmienne lub pojawią się wydarzenia, których nie przewidzieliście, które staną Wam na przeszkodzie. Możliwe chwilowe rozłąki z bliskimi.

BLIŹNIĘTA

W sferze zawodowej mogą pojawić się korzystne znajomości, które otworzą przed Tobą nowe perspektywy. Zwróć uwagę na osoby zdecydowane co do celów, jakie chcą osiągnąć, zmotywowane i kreatywne. Możesz mieć skłonność do niewłaściwej oceny sytuacji lub osoby. Może skończyć się na błędzie lub pomyłce, niewłaściwym osądzie, ale zachowaj powściągliwość, abyś nie oskarżył kogoś bezpodstawnie i właściwie docenił wkład innych osób w swoją pracę. Wstrzymaj się z krytyką, bo istnieje duże prawdopodobieństwo popełnienia błędu. Trudno będzie załatwić sprawy urzędowe, a biurokracja może utrudnić komuś realizację zamierzeń. Postaraj się negocjować bez doszukiwania się wad w drugiej stronie, bo w dalszej perspektywie lepiej na tym wyjdziesz. W życiu uczuciowym zbliża się niezbyt sprzyjający czas dla rozwiązywania sporów lub konfliktów, które mogą ustać, ale tylko dlatego, że zabraknie chęci do kontynuowania konfliktowych sytuacji, a nie z powodu porozumienia, które chciałbyś osiągnąć. Nie licz na szczęśliwe zbiegi okoliczności, a jeśli jesteś singlem, to możesz odczuć spadek zainteresowania swoją osobą, kontaktami lub spotkaniami. Możesz mieć styczność z osobami obojętnymi, które skupiają się na prywatnych sprawach, nawet jeśli prowadzą życie monotonne i nudne z Twojego punktu widzenia.

RAK

W najbliższym czasie nie polegaj za bardzo na osobach, z którymi współpracujesz, bo może sie okazać, że plany ulegną zmianie na skutek błędnych decyzji, możliwe wycofanie się z pomysłów, które wydawały się wcześniej trafione lub osoba na którą liczyłeś, nie będzie miała środków do zainwestowania ze względu na swoje prywatne problemy. Rozważ nowe rozwiązania i poszukaj nowych możliwości zrealizowania projektów zawodowych, gdy pojawią się trudności. Nawet kontakty zawodowe oparte na przyjaźni nie na wiele się zdadzą, jeśli pomysły nie będą dobrze przemyślane i realnie ocenione. Planowane zwiększenie dochodów może nie dojść do skutku, a potencjalni inwestorzy mogą się wycofać. W życiu uczuciowym czas niespokojny u Raka. Partner może postępować impulsywnie lub chcieć podkreślić swoją pozycję w związku, przez co możesz poczuć, że Twoje potrzeby są zaniedbywane lub spychane na drugi plan. Jeśli czekają Cię ważne decyzje w partnerstwie, trudno będzie znaleźć kompromis. Nie naciskaj mimo to zbytnio, żeby pokazać że masz rację, bo nie pomoże Ci to w zażegnaniu ewentualnych sprzeczek, a partner będzie chciał dla przeciwwagi jeszcze bardziej udowodnić, że jego argumenty są słuszne. Różnice charakterów mogą wyjść na jaw i licz się z tym, że partner może mieć zmienne humory, które utrudnią Wam porozumienie.

LEW

W pracy możesz zetknąć się z sytuacją, gdy ktoś zechce „zagrać” na Twoich uczuciach, wywołać obawy lub w inny sposób wpłynąć na Ciebie, jednak działania te mogą służyć zatuszowaniu czegoś nie do końca uczciwego lub legalnego. Możesz nie być do końca świadomy sytuacji, więc przemyśl, zanim podejmiesz się działań i nie trać czasu lub pieniędzy na sprawę, która może się skomplikować lub sprowadzić na Ciebie kłopoty. Twoje otoczenie może widzieć to bardziej egoistycznie , jeśli zyski nie będą pewne lub z innych powodów nie zechcą się angażować. Nawet jeśli ktoś zadeklaruje pomoc, nie ciesz się przed czasem, bo nie ma pewności, czy obietnice zostaną spełnione później. Lepiej będzie zrezygnować ze wszystkich interesów, które nie wydają Ci się do końca jasne lub uczciwe. W sprawach uczuciowych skupisz się bardziej na przyjaźniach niż miłościach. Może pojawić się konieczność omówienia czegoś z przyjacielem, który wykaże dużo cierpliwości dla ewentualnych problemów, jakie mogą się pojawić i będzie szukał kompromisu i porozumienia. Nawet jeśli sytuacja będzie skomplikowana i będzie budzić niejasności, istnieje możliwość zrozumienia argumentów drugiej strony bez wdawania się w sprzeczki czy spory. Single czeka zawieszenie kontaktów z osobami, które poznały. Lew może dojść do wniosku, że z określoną osobą mu nie po drodze.

PANNA

Panna będzie czuła dużo większą motywację i chęć do działania, niż jej otoczenie. Niestety nie uda Ci się zarazić inne osoby swoim nastrojem czy optymistycznym podejściem. Jeśli planujesz ulepszenie w firmie i liczysz na wsparcie innych, a może Twoim celem będzie zbiórka pieniędzy na zakup nowego sprzętu lub jakiś szczytny cel czy też zorganizujesz inne przedsięwzięcie, które wymaga zaangażowania ze strony ludzi z pracy, zdaj się raczej na siebie. Osoby, z którymi współpracujesz, mogą mieć własne problemy, a ocena sytuacji może się zmieniać. Nawet jeśli poświęcisz wiele energii i czasu, aby wciągnąć wszystkich w tego typu akcję, może się okazać, że zostaniesz z tym sam, bo braknie zainteresowania Twoim pomysłem. W życiu uczuciowym złe wpływy z przeszłości dadzą znać o sobie. Wszelkie przykre wspomnienia lub obawy wynikające z przeszłych doświadczeń mogą powracać. Osoby, na których Ci zależy, mogą także kierować się bardziej przeżyciami przeszłymi, niż mieć potrzebę zapomnienia o minionym i otwarcia się na Waszą znajomość, żeby dać jej jeszcze jedną szansę. Możesz niespodziewanie odkryć punkt widzenia drugiej osoby, co bardzo Cię zaskoczy i zburzy Twoje wyobrażenia, a po tym możesz nie czuć potrzeby naprawiania Waszej relacji. W gronie najbliższych znajomych lub rodziny spędzisz spokojnie ten czas.

WAGA

W miejscu pracy osoby, z którymi współpracujesz, mogą robić wrażenie nerwowych lub niespokojnych i mogą mieć do kogoś nieuzasadnione pretensje, które nie będą miały żadnych podstaw. Będziesz mógł zaobserwować zachowania nieprzyjemne w odbiorze i chęć postawienia na swoim. Nie słuchaj ludzi, którzy się przechwalają swoimi osiągnięciami, które mogą być zmyślone, aby zaimponować innym. Możesz mieć wrażenie, że uczestniczysz w grze pozorów, która ma ukryty cel, który będzie trudno pojąć, bo nikt nie zechce zdradzić prawdziwych przemyśleń i intencji. Zachowasz prawdopodobnie ostrożność i wyjdziesz założenia, że lepiej nie wchodzić innym w drogę, dopóki sytuacja się nie wyjaśni. W sprawach uczuciowych singlom trudno będzie się doczekać kontaktu z osobą, na której im zależy. Możesz mieć wrażenie zastoju i poczucie, że już się nie da niczego zrobić w tej sprawie i nawet nie będziesz mieć pewności, co tak naprawdę wpłynęło na taki rozwój sytuacji. Jest szansa, że z czasem sytuacja nieznacznie się rozjaśni i dotrą do Ciebie wiadomości, które nakreślą Ci, w czym problem. Może się okazać, że pewne znajomości nie mają szansy się rozwijać ze względu na otoczenie, które próbuje wymusić na kimś określone decyzje. Jeśli z jakiegoś powodu komuś nie odpowiada znajomość, w którą się zaangażowałeś, to może wywierać negatywny wpływ na drugą stronę stosując szantaż emocjonalny lub inne dziwne metody, aby osiągnąć swój cel.

SKORPION

Niesprzyjający czas, aby przeforsowywać nowe pomysły w pracy, nawet jeśli widzisz w tym zysk dla firmy. Może się okazać, że Twoje plany z punktu widzenia szefa są nieprzemyślane, a zyski zbyt małe, aby warto się angażować. Nie uda się nikogo przekupić i nie próbuj tych metod, bo źle na tym wyjdziesz. Przemyśl każde posunięcie, zanim zadziałasz, abyś to Ty sam nie został źle oceniony. Jeśli czekasz na decyzje urzędowe, mogą być niepomyślne. Nierealne plany lepiej jest porzucić, nawet jeśli w obecnej pracy nie odpowiadają Ci warunki. Jeśli myślisz o zmianie, to przeanalizuj, jak zrobić to najkorzystniej i czy warto głośno wyrażać swoje niezadowolenie w obecnym miejscu. Nie licz na spełnienie obietnic w najbliższym czasie. W życiu uczuciowym zachowaj szczególną ostrożność. Możesz mieć do czynienia z oszustem lub manipulantem, który postawi Cię w takiej sytuacji, że trudno będzie wyjść z tego obronną ręką. Jeśli jesteś w stałym związku partnerskim, wpływ takiej osoby może popsuć Ci relacje z partnerem. Jeśli jesteś singlem, unikaj mieszania się osób trzecich w Twoje prywatne sprawy, a jeśli Twoja nowa znajomość pozwala innym ingerować w swoje sprawy, zastanów się, jaką przyszłość miałby taki związek. Możesz mieć styczność z osobami fałszywymi, obłudnymi, które uniemożliwią rozwój Twoich relacji lub będą szkodzić stałym związkom.

STRZELEC

W pracy możesz mieć kłopot z osobą płci przeciwnej, która będzie uporczywie próbować Cię uwieść opierając się na błędnych wyobrażeniach na Twój temat. Nawet jeśli niczym jej nie zachęcisz, może adorować Cię z zaskakującym uporem i cierpliwością. Chwilami możesz odbierać to nawet jako naciski lub presję, a osoba, której to dotyczy, nie przyjmie żadnych argumentów. Możesz być postawiony w sytuacji bardzo trudnej, kiedy współpraca z taką osobą będzie koniecznością, nawet jeśli nie będzie Ci to odpowiadać, o ile nie chcesz z pracy zrezygnować. W miłości też nadchodzi trudny okres. W życiu prywatnym to Ty możesz być oskarżany o wszelkie nieuczciwości, oszustwa matrymonialne lub niewłaściwe traktowanie partnerki, zwłaszcza jeśli partnerka będzie o tym komuś opowiadać. Możesz być postawiony w bardzo negatywnym świetle, a Twoje przewinienia będą bez końca analizowane i przywoływane. Sytuacja może stać się mocno przeciążająca, zwłaszcza jeśli inni zechcą wziąć w obronę osobę, którą skrzywdziłeś lub ktoś z otoczenia będzie uważać, że kogoś źle potraktowałeś. Wszelkie sytuacje, które mogą być ocenione jako próba uzależniania partnera od siebie lub wymuszania na nim czegokolwiek, będą krytykowane. Będzie to więc tydzień, kiedy tematy osobiste i uczuciowe czy partnerskie zaznacza się w obu sferach Twojego życia.

KOZIOROŻEC

W pracy zawodowej zwróć uwagę na osoby, na których opierasz ważne plany. Brak realizmu i racjonalnych podstaw w ocenie sytuacji może przynieść Ci poważne straty finansowe, pozbawić kontraktów lub stałych klientów, jeśli ich masz. Nie dowierzaj firmom, które na pozór wydają się solidne i wiarygodne, a mogą mieć problemy z płynnością gotówkową. Możesz być wprowadzany w błąd lub druga strona będzie snuła plany w całkowitym oderwaniu od rzeczywistości. Przyniesie to rozczarowanie i trudno będzie wyjaśnić ewentualne niejasności. Nie ma sensu również zbyt otwarcie rozmawiać o swoich sprawach zawodowych z innymi, bo będą i tak mieć przekonanie, że wiedzą lepiej, jaką masz sytuację, co ostatecznie może Cię zirytować. W życiu uczuciowym single mogą nie mieć chęci na zbyt zażyłe kontakty z płcią przeciwną, zwłaszcza jeśli uznają, że taka znajomość nie wnosi nic pozytywnego w ich życie. Również osoby z zewnątrz mogą ingerować w Twoje sprawy i narzucać Ci, jak powinieneś podejść do określonych znajomości. Możesz poznać osobę, którą nietrafnie ocenisz, a z czasem może się okazać, że Twoje wyobrażenia były kompletnie niewłaściwe. Trudno będzie o znajomość romantyczną, bo najbardziej prawdopodobne jest, że pojawią się na Twojej drodze osoby pragmatyczne i nie poszukujące nikogo do pary.

WODNIK

W najbliższym czasie możesz modyfikować swoje plany, jeśli okaże się, że wkładałeś wysiłek w coś, co nie przynosi satysfakcji lub ogranicza Cię w jakiś sposób. Może się okazać, że zrezygnujesz z określonych zamierzeń przed ich realizacją, jeśli cel okaże się chybiony. Nie opieraj się na osobach z zewnątrz, bo będzie im brakować realizmu, a nawet możesz zetknąć się z nieuczciwością zawodową. W dalszej perspektywie mogą nadejść wiadomości, które Cię nie ucieszą, ale przyniosą nowe zadanie lub projekt, do którego będzie trzeba podejść z wytrwałością i systematycznością, która się ostatecznie opłaci. W sprawach uczuciowych nie będziesz otwarty na nowe znajomości. Single mogą poznać osobę, która pod pozorami wrażliwości skrywa naturę cynika i może z ironią podchodzić do innych ludzi, a przy tym narzucać im swój sarkastyczny punkt widzenia. Możesz czuć się oszukany, ale też nie zechcesz angażować się w żadne tego typu znajomości, nawet jeśli taka osoba będzie uparcie szukać możliwości kontaktu z Tobą. Emocjonalnie chłodny tydzień z Twojego własnego wyboru. Swoją uwagę i czas poświęcisz najbliższym i osobom zaprzyjaźnionym na resztę spraw zachowując obojętność. Spotkania rodzinne możliwe oraz przyjemne chwile z bliskimi. Priorytetem będzie spokój i sprawy prywatne.

RYBY

W nadchodzącym tygodniu nie uda Ci załatwić spraw, które opóźniają się ze względu na niesprzyjające okoliczności lub mają związek z innymi osobami, które nie będą w stanie podjąć się zaplanowanych działań pomimo najlepszych chęci. Kieruj się rozsądkiem a nie bezpodstawnym optymizmem i oceń realnie szanse na zrealizowanie planów. Możesz zostać poproszony o kierowanie grupą ludzi lub dostaniesz awans, który umożliwi Ci podejmowanie decyzji dotyczących innych pracowników w firmie. Jeśli prowadzisz własny biznes, będziesz potrzebował poważnych partnerów w interesach, aby osiągnąć cel i wzmocnić swoją pozycję. Czeka Cię czas stabilny bez zagrożeń, choć współprace z pewnymi osobami mogą nie dojść do skutku, nie z Twojej winy. W sprawach uczuciowych możesz być postawiony w niekomfortowej sytuacji, kiedy druga strona zechce zaimponować otoczeniu w sposób, który Ciebie może postawić w niezbyt korzystnym świetle. Może być trudno temu zaradzić. Nie będziesz miał ochoty podtrzymywać kontaktów z osobami, które działają na Twoja niekorzyść. Single mogą mieć trudność, aby poznać wartościową osobę w tym tygodniu, gdyż mogą mieć kontakty z osobami, które pragną przede wszystkim zwrócić na siebie uwagę bez przywiązywania wagi do potrzeb i uczuć drugiej osoby. Spełnienie znajdziesz więc łatwiej w sprawach zawodowych niż prywatnych.

Kliknij i powróż sobie u wróżki online

 

Przesłania Anielskie

BARAN

W nadchodzącym czasie przyjrzyj się swojemu życiu i przeszłym wydarzeniom. Zwróć uwagę na to, jak dochodziłeś do różnych dóbr rozumianych nie tylko jako dobra materialne ale również wszystko, co ma wartość dla Ciebie. Jeśli osiągnąłeś to poprzez odpowiednie działanie, pozytywne oczekiwania oraz mądre nastawienie do życia, to możesz się tym w pełni cieszyć. Kiedy jesteś gotów na pozytywne wydarzenia, tworzysz energię dostatku dla innych, tak jak odczuwając radość, tworzysz energię szczęścia, którą możesz się podzielić. Gdy cele wydają się trudno osiągalne, zastanów się nad swoimi przekonaniami. Sama chęć posiadania wielu rzeczy i ekspansywność w dążeniach do celu, nie przyniesie pozytywnych rezultatów. Warto zachować cierpliwość i pogodzić się z sytuacją, gdy czegoś osiągnąć nie zdołasz. Nie masz wpływu na wszystkie wydarzenia czy innych ludzi oraz ich decyzje. Obserwuj swoje myśli i zwróć uwagę, jakie masz wewnętrzne nastawienie, bo to będzie decydować o tym, czy Cię zadowoli to, co masz. Cokolwiek zrobisz, zadziała Prawo Przyciągania czyli możesz przyciągnąć do siebie pozytywne skutki lub ściągnąć na siebie problemy. W kontaktach z ludźmi to czas, kiedy milczenie okaże się lepszym rozwiązaniem niż rozmowa. Postaraj się zachować dyplomatycznie w wypowiadaniu swoich opinii i ocenie sytuacji.

BYK

Byka może zaskoczyć sytuacja, której nie przewidział, co sprawi, że będzie trzeba zastanowić się jeszcze raz nad tym, co tak naprawdę dzieje się wokół Ciebie. W szczególności w sytuacjach kiedy będzie Ci się wydawało, że nie zwracasz na siebie uwagi i w związku z tym będziesz postępował zupełnie swobodnie, nie spodziewając się, że ktoś obserwuje Twoją aktywność, może się okazać, że wcale nie jesteś taki anonimowy i niezauważany, jak sądziłeś. Postaraj się w nadchodzącym czasie przyjąć założenie, że ludzie dookoła Ciebie przywiązują wagę do tego, co robisz, co mówisz i swoim postępowaniem wywołujesz określone reakcje. Nawet gdy wierzysz, że jesteś zupełnie sam, to tak naprawdę stale otaczają Cię istoty anielskie, które potrafią również wpłynąć na rzeczywistość wokół Ciebie, poruszyć pewne energie i wywołać określony skutek widzialny w świecie zewnętrznym. Tak naprawdę nigdy nie jesteś więc sam. Pozwól sobie odczuć te energie anielskie, a będzie to miało też wpływ na Twoje decyzje. Anioły te mogą uaktywnić w Tobie pozytywne myślenie lub pomóc Ci w polepszeniu relacji z innymi ludźmi. Jeśli odczuwasz zmienność nastrojów lub pesymizm, możesz również liczyć na ich wsparcie. Gdy uświadomisz sobie, że stale masz przy sobie towarzystwo- widzialne lub niewidzialne- może to zmienić Twoje postrzeganie siebie i swojego życia.

BLIŹNIĘTA

Przyjrzyj się swoim znajomościom. Jeśli masz wrażenie, że otaczają Cię osoby, które tworzą fałszywy wizerunek, aby wzbudzić w Tobie zaufanie, nawiązać przyjaźń, tworzą iluzję osoby serdecznej, a potem okazuje się, że bardzo Cię zawiedli, a być może wykorzystali Twoją ufność lub naiwność, to możesz poczuć się skrzywdzony lub nieuczciwie potraktowany. Czym więcej będziesz miał podobnych sytuacji w życiu, tym bardziej możesz dojść do przekonania, że prześladuje Cię pech lub przyciągasz do siebie takie osobowości. Ważne będzie, abyś uświadomił sobie, jakie to budzi w Tobie przemyślenia i odczucia. Jeśli czujesz się ofiarą sytuacji, to nieświadomie tworzysz wzorzec, który przyciągnie do Ciebie kolejne takie osoby. Osoby oszukujące innych mają problem same ze sobą. Nie szukaj więc przyczyny lub winy w sobie. Uwolnij się od takiego towarzystwa i nastaw na inne doświadczenia w kontaktach z ludźmi. Zaczniesz inaczej postrzegać siebie w tej sytuacji. Nawet gdy zostaniesz potraktowany niesprawiedliwie lub oszukany, uwolnij się od myśli o tym i pozwól tej osobie odejść z Twego życia. Nie trać wiary w człowieka z powodu rozczarowania. Znajdziesz wokół siebie osoby, które wyrażają swoje uczucia autentycznie, nie tworzą sztucznego dystansu ani też nie szukają możliwości wykorzystania drugiej osoby.

RAK

U Raka aktualny będzie temat finansów oraz szczęścia do pieniędzy. Jeśli masz przekonanie, że pewnym osobom sprzyja szczęście w tych sprawach, a innym nie, to blokujesz w ten sposób przypływ dobrobytu do siebie. Tak naprawdę w Twoim życiu będzie się manifestować dokładnie to, w co wierzysz i co wydaje Ci się prawdą i rzeczywistością. Ta prawda jest względna i może być inna dla każdego. Jeśli ktoś wierzy, że słyszy podszepty intuicji lub uważa, ze kontaktuje się np. z Aniołami, jego rzeczywistość będzie zupełnie inna niż osób, które wierzą tylko w rzeczy namacalne. Wewnętrzne przekonanie o tym, jak funkcjonuje świat i jakie zasady rządzą ludzkim Losem, wpływa na to, co wydarza się w Twoim życiu. Pieniądze będą dla jednych ludzi jedynie formą wymiany a nie wartością samą w sobie, a dla innych to one będą decydować o poczuciu szczęścia w życiu. Los sprzyja tym, którzy wierzą, że im będzie sprzyjał. Spraw, aby stało się to Twoją wewnętrzną rzeczywistością, a przestanie Cię dręczyć poczucie pecha, niesprawiedliwości lub poczucie braku czy niedosytu w sprawach materialnych. Zobacz w wyobraźni swoje marzenie, jakby już się spełniło. To Twoja wewnętrzna rzeczywistość czyli Twoje myśli i przekonania podsycone wiarą utrwaloną w podświadomości tworzą wydarzenia zewnętrzne, a nie na odwrót. Od tego będzie zależało Twoje powodzenie.

LEW

U Lwów nadchodzą zmiany, przed którymi osoby te mogą się wzbraniać. Jeśli masz skłonności do nieustannego kontrolowania sytuacji, to postaraj zmienić swoje nastawienie i zaufać temu, co Los chce Ci przynieść. Może dotyczyć to różnych sfer Twojego życia. Być może na przykład zechcesz wywalczyć sobie lepsze warunki finansowe w obecnym miejscy pracy, a życie „popchnie” Cię w kierunku zmian, których nie przewidziałeś, może nawet pojawi się nowa propozycja zatrudnienia. Albo zależy Ci na przyjaźniach z określonymi osobami, a Los wniesie w Twoje życie nowych znajomych lub całkiem nowe środowisko ludzi. Nadchodzące wydarzenia mogą wywołać w Tobie przemianę wewnętrzną , która będzie zgodna z Twoim przeznaczeniem i sprawi, że poczujesz się sobą. Jeśli więc zamartwiasz się, co przyniesie przyszłość, odczuwasz napięcie psychiczne, gdy sprawy nie układają się po Twojej myśli, czujesz się zmęczony trudnościami, przestań z tym walczyć i poddaj się wydarzeniom. Czekają Cię zaskakujące sytuacje, które możesz potraktować jak przeszkody na swojej drodze albo jak przygodę. Czym więcej będziesz się „siłował”, aby postawić na swoim, tym bardziej się zmęczysz, a cel trudno będzie osiągnąć. Postaraj się być bardziej elastycznym wobec tego, co może się zdarzyć i przyjąć p