Horoskop Anielski na tydzień od 23 do 29 kwietnia

Horoskop Anielski na tydzień od 23 do 29 kwietnia

Czy wierzysz w anioły?

 

Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu.

Religie chrześcijańskie,islamskie i judaistyczne mają aniołów i archaniołów, którzy przynoszą na ziemię ludziom przesłania od Boga. W dniu narodzin syna Bożego niebo wypełniło się aniołami, którzy powiedzieli pasterzom o narodzinach Chrystusa.  Wielu z was nie raz pewnie przydarzyła się sytuacja, kiedy Anioł pomógł rozwiązać problem ,czy wykonać jakieś zadanie.

Każdy z was ma Anioła Stróża, jeśli chcesz od niego spersonalizowane tylko dla ciebie  wskazówki, podpowiedzi po prostu skup się na pytaniu i wyślij do wróżki online SMS z zapytaniem ,który Anioł może ci pomóc i jakie ma dla ciebie rady lub przeczytaj poniższy horoskop.

 

BARAN

Dla Barana będzie to czas odzyskiwania równowagi. Łatwiej będzie Ci zaakceptować sprawy lub sytuacje, które wcześniej mogły Cię drażnić. Znalezienie porozumienia z innymi będzie prostsze, a Twój nastrój lepszy. Z większą rezerwą potraktujesz ewentualne komplikacje, które mogą się pojawić. Znajdziesz też sposób, aby rozładować napięcie psychiczne. To czas spokoju, kiedy energię będziesz czerpał z wewnętrznych zasobów sił i zdrowego podejścia do problemów. Jeśli popełniłeś w przeszłości jakiś błąd, to warto teraz przyznać się do niego i nie szukać winy w innych osobach. Mogą istnieć pewne okoliczności, których nie znałeś, ale nadmierna dociekliwość nie przyspieszy rozwiązania zagmatwanych kwestii. Wykaż się cierpliwością, a we właściwym czasie dotrą do Ciebie informacje, których potrzebujesz, aby ocenić sytuację. Karty anielskie radzą Ci, abyś postarał się kierować szlachetnymi pobudkami w swoich wyborach i osądach i wziął odpowiedzialność za swoje działanie. Pomoże Ci w tym zachowanie dystansu wobec wszelkich życiowych problemów i rozwaga. Będzie to tydzień wyciszenia złych emocji i masz szansę pogodzić się z osobami, z którymi miałeś jakiekolwiek sytuacje konfliktowe lub sporne. Nie powinno braknąć okazji do szczerych rozmów, co pomoże Ci zrozumieć położenie drugiej osoby. Przywracanie kontaktu ze znajomymi z przeszłości jest bardzo prawdopodobne.

BYK

Zasada, że milczenie jest złotem, a mowa srebrem, może okazać się myślą przewodnią na ten tydzień. Nie braknie Ci cierpliwości ani empatii wobec innych osób, w szczególności jeśli będą potrzebować wsparcia i pocieszenia, niekoniecznie poprzez słowa. Czasem lepiej pomożesz komuś dając mu po prostu odczuć, że Ci na nim zależy i jesteś blisko bez względu na okoliczności. Możesz pomóc innym zniwelować stres lub opanować negatywne emocje. Gdy im zabraknie asertywności, będziesz najlepszą osoba, aby przypomnieć, że nie powinni pozwalać otoczeniu zanadto ingerować w ich sprawy. To czas, w którym możesz udzielać wsparcia osobom osłabionym psychicznie przez problemy, które ich chwilowo mogły przerosnąć. Warto również poświęcić czas najmłodszym czyli dzieciom, jeśli będą potrzebować bliskiej osoby, która wykaże się większa siłą ducha i pomoże im przywrócić harmonię i pewność siebie. Zadbaj o bezpieczeństwo i rozwój emocjonalny swojego dziecka. W jakichkolwiek sytuacjach, które wywołują w Tobie poczucie beznadziejności i utraty nadziei na poprawę, nie wahaj się skorzystać z doradcy ezoterycznego, bo właśnie to wskazują karty anielskie jako sposób na znalezienie rozwiązania nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Pomagaj więc,ile potrafisz, ale zadbaj też o przywrócenie w sobie uczucia radości i nie koncentruj się na problemach, tylko skup się na praktycznym ich rozwiązaniu.

BLIŹNIĘTA

Tydzień ten może Ci upłynąć na zastanawianiu się nad przeszłymi wydarzeniami, jeśli zachwiały w Tobie wiarę w drugiego człowieka. Powinieneś sobie z tym jednak poradzić, bo spotkasz na swej drodze życzliwe osoby, które pomogą Ci przywrócić pozytywne myślenie. Nawet z trudnych sytuacji będziesz w stanie znaleźć wyjście i rozwiązać ewentualne problemy. W dużej mierze możesz to zawdzięczać osobom, które chętnie Cię pocieszą i wesprą swoją przyjaźnią. Wzmocnisz się psychicznie i odnajdziesz na nowo energię i siłę potrzebną do działania, choć możesz potrzebować na to określonego czasu. Nie izoluj się więc nadmiernie i nie unikaj towarzystwa, abyś mógł w pełni odczuć pomocne osoby, które pojawią się na Twojej drodze. Rada anielska wskazuje, że powinieneś skupić się teraz na swoich finansach i pracy zawodowej. Jeśli masz trudny czas za sobą, to teraz bądź uważny na ewentualne pomysły lub rady, które do Ciebie docierają. Możesz wpaść na myśl, jak zarobić dodatkowe pieniądze lub może Ci się w tej sferze poszczęścić. Warto nawet zagrać w Lotto w tym czasie. Korzystaj mądrze ze swoich zasobów materialnych i zastanów się, jak nimi gospodarujesz. Nie podejmuj decyzji opartych na ryzyku lub niepotrzebnej brawurze, ale też nie kieruj się strachem. Postaraj się odzyskać pewność siebie i odwagę, jeśli coś wywołało w Tobie obawy. Uwierz w swoje możliwości i siłę przebicia.

RAK

Raki mogą mieć skłonność do dawania innym rad w najbliższym czasie. Głównym tematem mogą być wszelkie zaniedbania, nieodpowiedzialność lub lekceważenie swoich zobowiązań wobec innych osób. Może to dotyczyć opieki nad dziećmi, pracy zawodowej lub kwestii związków partnerskich. Możesz widzieć cudze sprawy pesymistycznie, ale równie dobrze problemy te mogą dotyczyć Ciebie samego i to Ty możesz szukać rady u kogoś, w szczególności gdy sytuacja wymaga specjalistycznej pomocy. Jeśli rzeczywiście masz doświadczenie i wiedzę, aby komuś pomóc, to pojawi się osoba, która będzie szukać wskazówki w określonych problemach. Jeśli to Ty sam masz takie problemy, to będziesz miał przy sobie Anioła, który pomaga dokonać słusznej oceny i wyboru i ułatwi Ci dotarcie do odpowiedniego doradcy oraz uchroni Cię przed ewentualnym błędem lub nieuczciwością. Uważaj w tym czasie na swoje zdrowie i szanuj je, zanim zachorujesz, bo w tym okresie czasu mogą pojawić się jakieś dolegliwości. Postaraj się bez względu na sytuację zachować spokój i dystans. Zanim podejmiesz jakieś konkretne działania, przemyśl dokładnie sytuację, a decyzję podejmij dopiero wtedy, kiedy będziesz pewien, co chcesz osiągnąć i w jaki sposób. Nie doradzaj innym, gdy sam nic nie wiesz o cudzych problemach lub czyjeś kłopoty są Ci obce i Twoje rady miałby się opierać na czystej teorii.

LEW

Dla Lwa może być to czas pewnego przygnębienia, jeśli będzie miał odczucie, że nie może liczyć na wsparcie bliskich osób, przyjaciół, rodziny lub znajomych. Możesz mieć wrażenie, że jesteś w kłopocie i niezbyt interesuje to innych. Trudno będzie o reakcję otoczenia, która wskazywałaby na zrozumienie Twojego położenia. Nawet jeśli otrzymasz jakąś pomoc, to w formie rady, choć niekoniecznie uznasz ją za właściwą dla siebie. Może być trudno pocieszyć Cię lub wesprzeć w tym okresie czasu, zwłaszcza jeśli zabraknie Ci dystansu w ocenie sytuacji i zanadto zaczniesz się przejmować ewentualnymi niepowodzeniami lub rozczarowaniami. Nawet gdy sytuacja wyda Ci się zawiła lub niekorzystna, to możesz liczyć na wsparcie Anioła, który sprowadza niespodziewane możliwości wyjścia z takich sytuacji. Nabierz odwagi i śmiałości w działaniu, a wtedy pojawią się nowe okoliczności lub miłe niespodzianki, które wskażą Ci rozwiązanie. W każdych okolicznościach możesz wykazać się zdecydowaniem i pewnością siebie charakterystyczną przecież dla Twojej energii. Możesz liczyć na dobre zdrowie w tym tygodniu, a także jest to dobry czas na wszelkie decyzje o zmianach diety lub przyzwyczajeń prowadzących do lepszego stanu zdrowia w dalszej perspektywie czyli postaw na profilaktykę. To czas, aby pomyśleć o uzupełnieniu niedoborów witamin lub wzmocnić odporność organizmu czy poprawić kondycję.

PANNA

Będzie to czas, kiedy możesz zainteresować się działaniem afirmacji, pobudzać w sobie pozytywne myślenie i wiarę w siebie i w osiągniecie swoich celów. Jeśli szukasz duchowego porozumienia z istotami anielskimi lub z Bogiem, to możesz mieć intuicyjne odczucie, że właśnie teraz uda Ci się taki kontakt nawiązać . To czas marzeń i wizualizacji swoich pragnień. Twoja wiara może się tak wzmocnić, że będziesz pewny, że wszystko ułoży się po Twojej myśli. Czas wyciszenia, spokoju i potrzeby pewnego zdystansowania się wobec otoczenia. Rozmowy towarzyskie nie będą wydawać się tak pociągające jak zwykle. Mimo wszystko pewne wydarzenia mogą Cię zaskoczyć. Będzie miało to związek z wyjaśnieniami wszelkich sytuacji, w których prawda mogła zostać zafałszowana lub doszło do jakiejś niesprawiedliwości. Będzie przy Tobie Anioł, który broni niewinnych i ujawnia przekłamania. Jeśli wzbudzi to w Tobie obawy, zastanów się, czy nie popełniłeś błędu. Jeśli tak było, czas się do tego przyznać. Wszelkie sytuacje, które wynikły z czyjejś manipulacji, teraz będą powtórnie analizowane i w końcu będzie można ocenić problemy bardziej obiektywnie. To odpowiedni moment na szczere rozmowy, bezstronne spojrzenie na sprawy i przywrócenie harmonii w otoczeniu. Mogą wyjść na jaw różne informacje czy wiadomości, co z pewnością rozjaśni Ci sytuację.

WAGA

Jeśli wcześniej źle oceniłeś jakąś osobę lub nie dostrzegałeś, że jesteś w lepszej sytuacji, niż Ci się zdaje, to teraz odczujesz radość z odkrycia, że dostałeś od Losu więcej, niż sądziłeś. Osoba, której się obawiałeś, okaże się przyjazna bądź pomocna, lub docenisz swoje położenie, jeśli wcześniej nie miałeś świadomości, że tak naprawdę poszczęściło Ci się i okoliczności okazały się bardziej sprzyjające, niż sądziłeś. Możesz w nadchodzącym tygodniu przywiązywać sporą wagę do spraw materialnych i to pod kątem swojej przyszłości finansowej. Jeśli spodziewasz się, że Twoje plany mogą nie przynieść spodziewanych rezultatów, to myśli o finansach mogą zawładnąć Twoim umysłem, tymczasem karty anielskie wskazują, ze czeka Cię niespodziewane wydarzenie w przyszłości, które zmieni Twoje spojrzenie na sytuację. Postaraj się bardziej oprzeć na swojej wiedzy i doświadczeniu, to unikniesz popełniania tych samych błędów. Twoja dojrzałość może być zaletą, jeśli dostrzeżesz w niej swoje mocne strony. W nadchodzącym tygodniu możesz czuć się słabiej niż zazwyczaj, ale w dużej mierze może to wynikać z Twojego nastawienia psychicznego. Nie dodawaj sobie lat, których nie masz i nie zamartwiaj się każdym detalem, który przypomina Ci o upływającym czasie. Jeśli odczuwasz ogólne przemęczenie, wygospodaruj sobie chwilę dla relaksu i przyjemności. Spędzaj więcej czasu na łonie natury.

SKORPION

Skorpionom powinno dopisać zdrowie, ale też i doskonale samopoczucie czyli psychicznie mogą się czuć bardzo stabilnie i harmonijnie. Zdrowe podejście do spraw i problemów da Ci poczucie pewności siebie i spokoju wewnętrznego. Może to być czas poszukiwań sposobów rozwoju duchowego lub w innej sferze np. zawodowej. Jeśli masz odczucie, że potrzebujesz nowej pasji w życiu, to jest to właściwy czas, aby się na tym skupić. Odnawianie lub odświeżanie kontaktów z osobami z przeszłości również jest prawdopodobne lub szukanie rozwiązań dla skomplikowanych sytuacji życiowych. Lekcją do przerobienia dla Ciebie na ten czas jest zastanowienie się, czy doceniłeś właściwie wkład innych ludzi w Twoje sprawy. Jeśli ktoś był kiedyś pomocny, a dziś odwracasz się od niego, znaczy to, że nie doceniasz dobra w swoim życiu, gdy pojawia się na Twojej drodze. Postawa roszczeniowa lub nieumiejętność podziękowania komuś czy okazania mu tego, że doceniasz to, co wniósł w Twoje życie, jest sprawą, którą powinieneś przemyśleć. Zwróć też uwagę, czy niektóre z Twoich refleksji mają podstawę w faktach, czy też są tylko tworami Twojej wyobraźni. Będzie przy Tobie Anioł, który pomaga ludziom noszącym w sercu długo urazę, którzy nie potrafią przebaczyć i zrozumieć innych. Jeśli odczuwasz żal do kogoś, to jest to moment, kiedy łatwiej będzie spojrzeć w nowy sposób na sytuację.

STRZELEC

Strzelcom dopisze szczęście w sprawach zdrowotnych i ogólnej kondycji oraz w sytuacjach, kiedy pojawi się potrzeba zdobycia informacji lub rozszerzenia swojej wiedzy. Dobry czas na wszelkie kursy lub szkolenia czy zdawanie egzaminów. Będzie przy Tobie Anioł, który pomaga przyswoić wiedzę, poprawia pamięć i zwiększa koncentrację. Jeśli interesujesz się ezoteryką, to również w tej dziedzinie możesz dowiedzieć się czegoś nowego lub zdać się na doradców ezoterycznych. W relacjach z innymi ludźmi może zabraknąć poczucia zaufania. Obawy i wątpliwości mogą przeważyć szalę i w tym czasie trudno będzie te problemy pokonać. Niestety możesz zetknąć się z obojętnością i chłodem emocjonalnym w relacjach z innymi. Ogólnie kontakty z płcią przeciwną mogą być trudne ze względu na różne blokady i przeciwności. Nie będzie łatwo zaangażować się w związek, jeśli poznałeś kogoś nowego. Postaraj się potraktować drugą osobę z większą powagą i wsłuchać się, co ma Ci do powiedzenia, co może ułatwić porozumienie. Warto skupić się na sprawach rodzinnych i nie zrzucać odpowiedzialności na innych w przypadku problemów. Nie wypowiadaj się przedwcześnie i zastanów się, zanim wyrazisz swoje zdanie. Nie obiecuj niczego, jeśli nie zamierzasz dotrzymać słowa. Skup się na zobowiązaniach i rozważnie podejmuj decyzje. Może to być czas pewnego wyciszenia, kiedy będziesz potrzebował chwil odosobnienia.

KOZIOROŻEC

Koziorożec może mieć potrzebę odpoczynku, spędzania czasu na łonie natury lub ogólnie znalezienia sposobu na odstresowanie się i chwile beztroskiej przyjemności. W tym czasie możesz liczyć na swoją intuicję, w szczególności w sytuacji gdy trzeba uczciwie i rzetelnie ocenić sytuację, wydarzenie lub zachowanie innej osoby. Nie poddasz się wpływom manipulacji i zdemaskujesz nieszczerość, jeśli będzie miała miejsce. Jeśli w Twoim otoczeniu istnieją jakieś spory lub konflikty, to dzięki Tobie może dojść do porozumienia między zwaśnionymi stronami. Zachowasz równowagę i opanujesz skłonności do popadania w skrajności przy ocenie problemu. Nie zniechęcaj się zbyt szybko, nawet gdy wydarzenia wymkną się spod kontroli, bo jesteś w stanie znaleźć rozwiązanie nawet przy zawiłych nieporozumieniach. Rozwiązaniem będzie przyjecie postawy asertywnej w przypadku ewentualnych negatywnych reakcji otoczenia, zapanowanie nad emocjami i szukanie kompromisu. Możesz zaufać swoim odczuciom wewnętrznym i postarać się znaleźć odpowiednie słowa, aby inni nabrali do Ciebie zaufania i przemyśleli raz jeszcze swoją postawę. Pojawi się szansa, że Twoi bliscy, przyjaciele lub znajomi zechcą odmienić swoje postępowanie, jeśli wcześniej popełniali błędy i niechętnie się do nich przyznają. Jeśli nie zdawałeś sobie sprawy, o co poróżnili się inni ludzie z Twojego otoczenia, to możesz odkryć, o co naprawdę chodzi i załagodzić niesnaski oraz poprawić atmosferę.

WODNIK

Dla Wodników może to być tydzień niespodzianek pod postacią wydarzeń, osób lub nieoczekiwanych okoliczności, które wpłyną na sytuację. To czas odprężenia psychicznego, kiedy z większym zaufaniem możesz podejść do otaczających Cię ludzi, a ewentualne problemy wydadzą się mniej istotne niż zazwyczaj. Będzie przy Tobie Anioł komunikacji, który ułatwia porozumienie z otoczeniem i pomaga rozładować stresy czy napięcia. Będzie to dobry czas na przyjaźnie lub serdeczne kontakty z innymi ludźmi. Nastrój również powinien ulec poprawie. Łatwiej będzie Ci wyrazić swoje uczucia i potrzeby. Poświęć też więcej czasu rodzinie z ukierunkowaniem na potrzeby emocjonalne najbliższych. Ktoś może szukać w Tobie pocieszenia, rozmowy wspierającej, zwłaszcza jeśli znalazł się w kłopocie. Będziesz w stanie pomóc osobom zasmuconym poprzez odpowiednie podejście do ich problemów. Sprawi to, że odzyskają równowagę i pozytywne nastawienie i opanują chwiejne nastroje lub pesymizm. Zwróć więc uwagę na swoje otoczenie, w szczególności na osoby spokrewnione lub mieszkające z Tobą pod jednym dachem i na ich potrzeby. Zdrowe podejście oraz dobre samopoczucie, które może się udzielać innym, mogą okazać się Twoja mocną stroną w przypadku kłopotliwych sytuacji, a poczucie humoru rozładuje napięte sytuacje. Inni ludzie będą Cię teraz potrzebować bardziej niż zazwyczaj.

RYBY

Jeśli do tej pory lekceważyłeś swoje zdrowie, nie przywiązywałeś wagi do trybu życia, jaki prowadzisz, nie myślałeś o swojej kondycji psychicznej lub miałeś niewystarczającą wiedzę na temat tego, jak dbać o siebie, to teraz nadejdzie czas poważnych decyzji i zmian nawyków, które przyniosą w przyszłości wiele korzyści. W końcu spojrzysz z dojrzałością na swoje sprawy, problemy i ocenisz realnie, co należy zmienić, aby utrzymać dobrą formę fizyczną i psychiczną. Dostrzeżesz wyraźnie, co szkodzi Twojemu zdrowiu, co warto zrobić, aby odjąć sobie lat, wyglądać młodziej lub poczuć się aktywniejszym. Nastrój możesz mieć nieco obniżony z tego względu, że zanim poczujesz efekty swoich nowych działań, musi upłynąć nieco czasu, abyś poczuł przypływ energii. W relacjach z innymi ludźmi możesz mieć wrażenie pewnych komplikacji i tego, że nie układa się, jakbyś chciał. Na razie może być trudno zmienić tą sytuację, zwłaszcza że nastrój możesz mieć obniżony w tym momencie. Warto jednak szukać kontaktów, na których Ci zależy, jeśli chcesz posunąć swoje sprawy do przodu i zadbać o relacje, na których Ci zależy. Szukaj rozwiązań nawet w niesprzyjających okolicznościach, a uda się przywrócić równowagę i lepsze nastawienie w znajomościach. Gdy otrzymasz niespodziewanie radę od kogoś, najpierw dobrze ją przemyśl w samotności, zanim zdecydujesz się ją wprowadzić w życie.

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

  708 588 502
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : EZOLINIA -Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 602 lub 603
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Możesz z wróżką również porozmawiać na 

 

 

Wykorzystano ikony  ze strony