Horoskop anielski od 5 do 11 marca

Horoskop anielski od 5 do 11 marca

 

BARAN

W tym tygodniu powinieneś postawić na cierpliwość i wsłuchanie się w intuicję. Zdecyduj się na pasywną postawę, dyskrecję i pozostawanie w cieniu innych.  Zdaj się na osobę pomocną, która lubi kontrolować sytuację, kieruje się określoną strategią i potrafi zaplanować kilka ruchów do przodu. Jej działanie i zdolność przewidywania różnych ewentualności okaże się strzałem w dziesiątkę. Osiągniesz cel przy pomocy inteligentnych posunięć kogoś innego. Zadbaj o odbudowę relacji, na których Ci zależy. Nie zostawiaj spraw niezałatwionych, sytuacji kryzysowych. Właśnie teraz jest idealny czas, aby naprawić to, co zostało wcześniej zepsute. W drugiej połowie tygodnia możesz osiągnąć cel, choć w wyniku działań innych. Wartościowe relacje mają szansę zostać przywrócone i odnowione, pomimo tego że  wcześniej mogły zostać poważnie wystawione na próbę. Pojawi się możliwość pogodzenia się, otrzymania drugiej szansy w znajomości, na której Ci zależy, choć pozornie możesz nie być aktywny w tym czasie. Wszelkie jednak siły zewnętrzne będą Ci sprzyjać, abyś wreszcie poszedł za swoimi marzeniami i mógł je spełnić. Tydzień ten zakończysz z wiarą, że wszystko jest możliwe. Archanioł Chamuel będzie Cię zachęcał do kierowania się głosem serca i pobudzał nadzieje na urzeczywistnienie Twoich wizji. Umocni w Tobie tęsknotę za spełnianiem pragnień, abyś nabrał odwagi, aby po nie sięgnąć.

BYK

Byk zachowa rozsądek i chłodne widzenie faktów przez cały ten tydzień. Nie da się wyprowadzić z równowagi i skupi się na swoich obowiązkach. W sprawach zawodowych wykaże się profesjonalnym podejściem, w relacjach z innymi może zachować dystans. Bez względu na wydarzenia, planuj swoją przyszłość z wyprzedzeniem. Wiedz, że dobre perspektywy na przyszłość są realne. Nie obawiaj się o to, czy się powiedzie, jakkolwiek wygląda dziś sytuacja. Może nie udać się osiągnąć akurat w tym czasie tego, o czym marzysz, ale ten czas szybko minie. Najważniejsze dla Ciebie w tym tygodniu będzie, abyś nie poddawał się osobom, które nie szanują innych. Ucieszy Cię każda sytuacja, w której ludzka godność przezwycięży wrogość innych osób. Jeśli ktoś zechce pomniejszać wartość innych, żeby samemu lepiej się poczuć, może pobudzić Cię to do głębokich refleksji. W jakiś sposób możesz mieć odczucie, że uderza to w również w Ciebie, co może wywołać wewnętrzny konflikt, a to zmniejszy zapał do działania i reagowania. Ale inni poradzą sobie bez Ciebie. Możesz spokojnie zachować milczenie, zwłaszcza, że będzie przy Tobie Anioł Sofia, który przynosi uzdrowienie poprzez ciszę. Nie jest to łatwa sztuka zamknąć usta, gdy mamy coś do powiedzenia. Anioł ten leczy rany, które odniósł człowiek w świecie zewnętrznym i w ten sposób prowadzi do odnowienia energii i siły wewnętrznej u osoby, którą się opiekuje.

BLIŹNIĘTA

Tydzień minie Ci bardzo szybko i może pojawić się konieczność podróży lub wyjazdu, co może spowodować chwilową rozłąkę z bliską Ci osobą. Sprawy będą nabierać tempa i może brakować czasu na spokojne przeanalizowanie sytuacji i podjęcie decyzji. Decyzje będą Ci  przychodzić teraz z wielkim trudem. Ułatwieniem będą miłe dla Ciebie zbiegi okoliczności, które okażą się sprzyjające. Wykorzystaj Prawo Synchroniczności. Możesz przyciągnąć do siebie określone osoby lub wydarzenia, jeśli skupisz się na tym, czego pragniesz. Najważniejsze dla Ciebie w tym czasie będzie odcięcie się od niekorzystnych wpływów i osób, z którymi Ci nie po drodze. Postaraj się spojrzeć poza iluzję wydarzeń, które się dzieją. Świadomość sytuacji okaże się bardzo korzystna i do tego powinieneś dążyć. Niestety pewne Twoje starania nie przyniosą rezultatu i możesz utknąć na pewien czas w miejscu. Mogą pojawić się opóźnienia lub utrudnienia w sprawach, które zechcesz załatwić. Okoliczności zawodowe mogą okazać się ważniejsze od Twojej sfery prywatnej i wymuszą na Tobie decyzje, które będą niedogodnością w relacjach z bliskimi. Zagadnienia finansowe mogą okazać się szczególnie istotne i niestety trudno będzie pogodzić pracę z życiem prywatnym. Uważaj, abyś nie wpadł w przesadę i nie dopuścił do sytuacji, kiedy poważnie zaważy to na Twoim życiu rodzinnym. Anioł Sofia będzie koił Twój stres i pomagał Ci w chwilach osamotnienia.

RAK

Zapowiada się trudny tydzień, bo będziesz musiał włożyć bardzo dużo starań we wszystkie sprawy, na których Ci zależy. Powinieneś się skupić na pomyśle lub nowej możliwości, która się pojawi przed Tobą. Może to być szansa, która wcześniej przeszła Ci „koło nosa”, a teraz powróci. Poszczęści Ci się, bo możesz spróbować jeszcze raz osiągnąć cel, w szczególności dotyczy to celów zawodowych, finansowych, związanych z przyziemnością. Jeśli otrzymasz wskazówkę, która okaże się niewłaściwa, nie martw się. Ktoś mógł się pomylić i wprowadzić Cię w błąd. Obróci się to jednak na dobre, a nawet ucieszy Cię ta pomyłka w ostateczności. Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Druga połowa tygodnia może być trudna ze względu na relacje z innymi. Możesz mieć uczucie, że inni są źle nastawieni do Ciebie i przyjmiesz postawę samoobronną. Będzie trzeba określić granice dla innych, których nie mogą przekroczyć. Możesz mieć wrażenie braku akceptacji z zewnątrz dla swojego punktu widzenia, poglądów lub działań. Mądrość na ten tydzień przyniosą Ci Elohimy Vista & Kristall. Przypominają, że aby inni chcieli się do Ciebie przyłączyć, muszą mieć wrażenie, że Twoje słowa i działania wypływają z szlachetnych pobudek. Gdy zobaczą w Tobie szczerość i czyste intencje, chętnie Cię wysłuchają, wesprą pomocą i zechcą uczestniczyć w Twych planach. Elohimy te pomagają pozbyć się wzorców niedoskonałości tak, aby inni ujrzeli w Tobie najlepsze cechy, jakie posiadasz.

LEW

Będzie to tydzień emocji, które mogą przysłaniać rozsądek. Możesz mieć skłonność do podejmowania pochopnych decyzji pod wpływem uczuć, dlatego bardzo ważne będzie nabranie dystansu i przemyślenie całej sytuacji. Mieszane uczucia mogą Cię rozstrajać. Odczujesz z jednej strony przypływ optymizmu i pozytywnych uczuć, bo fakty będą przemawiać za tym, że Twoje sprawy mogą się doskonale ułożyć. Obiektywnie oceniając masz powody do radości już teraz, nawet jeśli jeszcze nie osiągnąłeś celu. Z drugiej jednak strony możesz dostawać rady, które będą pozbawiać Cię nadziei i ufności, że przyszłość rozwinie się w korzystnym kierunku. Wstrzymaj się z oceną sytuacji i nie ulegaj manipulacji. Postaraj się nie reagować impulsywnie i oceniaj sytuację z różnych stron. Czas zadziała na Twoją korzyść, więc nie obawiaj się zwłoki. W drugiej połowie tygodnia nadejdą nowe informacje, na które być może czekasz. W sprawach uczuciowych karty mówią o tym, że właściwą osobę już znasz, nie będzie to świeża znajomość. Warto poczekać na rozwój sytuacji obojętnie czy jesteś w związku czy dopiero szukasz swojej połówki. Pomocne będą Anioły Białego promienia, które oczyszczą atmosferę wokół Ciebie, która może być zatruta z powodu plotek lub manipulacji. To Anioły opiekujące się człowiekiem w przełomowych momentach jego życia, przynoszą wieści o nowych początkach i harmonizują emocje.

PANNA

Panna zamknie się w swoich sprawach obojętna na innych. Będą się liczyć sprawy przyziemne, materialne, finanse i ogólne poczucie bezpieczeństwa. Anioły jednak Cię przestrzegają, abyś nie chował głowy w piasek i nie udawał, że nie widzisz problemu. Wokół Ciebie może mieć miejsce nieuczciwa sytuacja, którą Ty zechcesz spokojnie przeczekać. Tak naprawdę w głębi serca wiesz, co się dzieje i co jest słuszne, ale możesz nie mieć ochoty się w to aktywnie angażować lub przeciwdziałać konfliktom, które prowadzą do poważnych problemów. Karty anielskie radzą Ci jednak zająć się tym. W drugiej połowie tygodnia może pojawić się istotna osoba w Twoim życiu, która będzie miała duży wpływ na Twoje sprawy. Może być wspaniałym wsparciem dla osób w potrzebie, gdy będzie czyimś sojusznikiem. Zwróć uwagę, czy masz tą osobę po swojej stronie, co byłoby korzystne. W sprawach uczuciowych nadmiernie chcesz kontrolować sytuację. Nie potrafisz zdać się na Los i chciałbyś, żeby wszystko przebiegało według Twoich planów i wyobrażeń. Pozwól swoim związkom rozwijać się w naturalny sposób. Pomocne będą Anioły fioletowego promienia, aby uzdrowić sytuację. Pomagają przebaczyć, a także uwolnić wszelkie problemy powiązane z karmą człowieka. Nawołują do wprowadzenia zmian w życie i do porzucenia starych, utrwalonych wzorców w  myśleniu, które hamują rozwój.  

WAGA

Przygotuj się na aktywny czas. Może pojawić się szansa przeważenia szali na swoją stronę. Nie obawiaj się stanąć w obronie swoich przekonań lub tego, na czym Ci zależy, bo teraz jednym ruchem możesz osiągnąć to, co wcześniej wydawało się nierealne. Wybierz jednak dobrze moment, kiedy trzeba zacząć działać i się nie ociągaj. W całej sytuacji będzie liczył się czas. Nawet gdy ktoś z rozmysłem zechce zaszkodzić Tobie lub bliskiej Ci osobie, nie osiągnie swego celu. Będziesz odporny na ewentualne próby powstrzymania Twoich działań czy nawet ludzkiej złości. Niestety zwłaszcza w drugiej połowie tygodnia możesz niechcący wywołać w kimś złość i nie będziesz zorientowany, dlaczego tak się dzieje.  Nic Ci jednak nie grozi. Potrafisz wyznaczyć granice dostępu do swojej prywatności i nie jesteś tak podatny na przejawy wrogości, jak to może się wydawać innym. W sprawach uczuć zastosuj zasadę synchroniczności i podążaj śmiało za swoimi marzeniami. Wkrótce pojawi się w Twoim życiu osoba, którą przywołałeś swoją myślą, ktoś kto wydaje Ci się (lub wyda się)  bliski i z kim znajdziesz prawdziwe porozumienie. Opieką obejmie Cię Serafin Kamael, a on uczy koncentracji na pragnieniu. Pomoże Ci aktywować w sobie siłę woli, która zmieni Twoje myślenie i ukierunkuje Cię na spełnianie marzeń. Pomaga przezwyciężyć sytuacje, kiedy to inni sterują naszym życiem.

SKORPION

Będziesz opierać się przed zmianami, a właśnie do nich powinieneś dążyć dla własnych korzyści. Zastój w sprawach, które Cię dotyczą, ucieszy Cię, bo obecna sytuacja Ci odpowiada. Zmiany jednak nadchodzą nieuchronne, czy tego chcesz czy nie. Nie będziesz odczuwał potrzeby przyspieszania niczego i zdasz się na rozwój wydarzeń. Do sytuacji podejdziesz z optymizmem i przekonaniem, że cokolwiek się stanie, nie dotknie Cię to osobiście i nie przyniesie strat, dlatego nie zechcesz się w nic nowego angażować. Anioły zachęcają Cię jednak do zmienienia tej postawy, skoro i tak pewne przełomy są konieczne. W związkach i relacjach wpływ na Ciebie będą miały przed wszystkim finanse. Finanse są istotną częścią życia, ale w tym tygodniu mogą wyznaczać kierunek wszystkim sprawom i łatwo będzie można zapomnieć o tym, co jest najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich. Wpływ przyziemności na Twoje relacje może być przytłaczający. Obecny będzie przy Tobie Archanioł Rafał, aby Ci przypomnieć, że choroby, które masz na myśli, istnieją tylko w Twoim wyobrażeniu. Nie pozwalaj sobie wmawiać chorób, których tak naprawdę nie ma. Rafał przywraca pierwotny idealny stan zdrowia zaczynając od zmian w myśleniu, postrzeganiu problemu. Mówi, że jesteś doskonały, a wszystko inne jest wyuczonym fałszem.

STRZELEC

Będzie to tydzień sprzyjający pozytywnym uczuciom. Nie braknie Ci wrażliwości, cierpliwości, troski o innych, a przy tym świetnej intuicji. Możesz też wiele osiągnąć, bo będziesz miał za sprzymierzeńca osobę wpływową, która ma o wiele więcej możliwości niż Ty sam. Ze strony tej osoby możesz otrzymać pomoc, jakiej potrzebujesz i odnieść sukces, którego pragniesz. Zatriumfujesz, jeśli się na tym skupisz i zaangażujesz w cel. Karty zachęcają Cię do tego. To, co może psuć Ci humor, to niepoważne podejście do życia i ludzkich spraw przez osoby, które Ci nie sprzyjają. Może wprowadzać Cię to w błąd i powodować, że skupiasz się na złudzeniach lub fałszywie oceniasz sytuację. Warto wziąć to pod uwagę. W sprawach uczuciowych możesz pragnąć zgody z kimś, z kim Ci się nie ułożyło wcześniej. Zastanów się też, czy ktoś w Twoim życiu nie próbuje wpłynąć na Ciebie, abyście dali sobie jeszcze jedną szansę. Być może nie zauważasz pewnych wydarzeń. Pomocne okażą się Anioły czerwonego promienia, które uwalniają od złudzeń, uprzedzeń, silnych negatywnych emocji i wszystkiego, w czym człowiek ugrzązł. Obecna sytuacja Ci nie służy dłużej, a możesz mieć trudności, żeby się od niej uwolnić. Te anioły wyprowadzają człowieka z warunków niekorzystnych, aby odnalazł nową przestrzeń, w której będzie cieszył się życiem i wolnością.

KOZIOROŻEC

Będzie to czas rozmów, przemyśleń, ale również weryfikacji planów. Sporo rzeczy może być ukryte przed Tobą. Pomyśl, czy nie opierasz się na plotkach i nie twórz ich sam, bo trudno będzie wyplątać się z tej sieci. Skomplikowane sytuacje mogą się wyjaśnić i to nawet bez Twojego udziału, ale to inni mogą rozpętać burzę, żeby oczyścić atmosferę, choć na razie uda się to tylko częściowo. Złość nie rozwiąże problemów. Brak poszanowania dla prywatności może Cię zaboleć. Relacje i związki między ludźmi mogą być oczerniane, ale mimo to powinieneś w tym czasie dążyć do uspokojenia emocji i odbudowywania swojej stabilizacji. Możesz osiągnąć spokój i zadowolenie prywatne, jeśli o to zadbasz. Nie musisz do tego stosować żadnych specjalnych metod. W relacjach uczuciowych warto się uwolnić od niekorzystnych wpływów i osób, które Ci szkodzą. W drugiej połowie tygodnia nadejdą wydarzenia, w których to nie ślepe przeznaczenie będzie decydować o Tobie. Wszystko będzie zależeć od Twojego wyboru. Otrzymasz możliwość decydowania. Twoim opiekunem będzie Anioł troski pełnej miłości, który należy do osobistej grupy anielskiej każdego człowieka. W trudnych chwilach jest pocieszycielem i pomaga zrzucić z siebie ciężar smutku. Skieruje Twoją uwagę na to, co jest piękne w Twoim życiu i uzdrowi Twoje emocje.

WODNIK

Wodnik może spodziewać się dobrych wieści w tym tygodniu. Liczne sytuacje zadowalające mogą poprawiać mu humor. Będą to krótkie chwile, ale przyniosą spora radości, a być może również i satysfakcji. Skup się na pracy i zadbaj o wszystkie sprawy, które czekają na załatwienie. Pilnuj swoich zobowiązań i wywiązuj się z terminów. Dbaj o wszystkie ważne relacje z ludźmi. Przeznaczenie sprowadzi na Twoją drogę miłe, skromne i pomocne osoby. Nie zwracaj uwagi na tych, którzy zechcą wytknąć Ci niewłaściwe cele, bo będzie to wynikać z nieszczerych intencji. W drugiej połowie tygodnia możesz odczuć przypływ kreatywności, więc wykorzystaj go dobrze, bo pomysłów możesz mieć więcej niż zazwyczaj. Dobrze byłoby, abyś je realizował bez zwłoki. W życiu uczuciowym karty wskazują na więcej romantyzmu niż zazwyczaj. Oznacza to nowe znajomości, które dobrze się zapowiadają, a przynajmniej wniosą świeżość i nowe wrażenia, które wyprą rutynę i przyzwyczajenie w przypadku Wodników wolnego stanu. Twoim opiekunem będzie Archanioł Michał nazywany anielskim policjantem. Pomaga w realizacji wszystkich nowych planów i chce, abyś zdał się na wolę Bożą, a swoją postawił na drugim miejscu, co sprawia, że ludzka siła i możliwości zwiększają się dziesięciokrotnie. Zdaj się więc na jego opiekę, a żadne zło Cię nie dotknie pod jego ochroną. 

RYBY

Rybom będzie trudno podjąć decyzję w tym tygodniu. Możesz mieć uczucie, że nadszedł czas, aby dokonać wyboru, ale nie spiesz się. Karty anielskie wyraźnie wskazują, że więcej zyskasz, jeśli wstrzymasz się z oceną sytuacji, nie będziesz niczego przyspieszał i zachowasz dyskrecję w sprawach prywatnych, osobistych. Słuchaj głosu swojej intuicji, daj sobie więcej czasu na rozważania, przeanalizuj swoje potrzeby i wiedz, że czas działa na Twoją korzyść. Cierpliwość, spokój i przekonanie, że tak naprawdę nic dobrego Cię nie ominie, co rzeczywiście jest Ci przeznaczone, spowodują, że nie przyjdzie Ci z trudnością wstrzymanie się, aż sprawy dojrzeją i Ty sam ujrzysz jaśniej, czego pragniesz. W drugiej połowie tygodnia mogą nawet pojawić się dodatkowe opóźnienia, którymi nie musisz jednak się zamartwiać. W sprawach uczuciowych możesz mieć potrzebę wycofania. Jeśli nie jesteś pewien uczuć drugiej strony, daj jej czas i sobie, aby się rozeznać w sytuacji. Teraz to Ty i Twoje emocje będą najważniejsze. Twoim Opiekunem będzie Archaii przemiany, która rozbudza intuicję. Podążaj za jej podszeptami, a okaże się, że nawet Twoje przeciwności są Ci dane dla Twojego rozwoju i mogą Cię zaprowadzić do sytuacji bardziej korzystnej niż ta, której pragniesz w chwili obecnej. Zaufaj swoim uczuciom i myślom, a doprowadzą Cię do miejsca przeznaczenia. 

Jeśli szukasz możliwości rozwiązania swoich problemów wyślij SMS o treści ISR.CZM Pytanie na numer 73480 (3,69zł z VAT)

 

Horoskop jest autorskim utworem sporządzonym na potrzeby Ezolinia Wróżby online i nie zawiera fragmentów ani elementów już istniejących utworów i dzieł i nigdzie poza Ezolinia Wróżby nie jest i nie będzie publikowane.