Horoskop anielski tygodniowy

Horoskop anielski tygodniowy

 

Horoskop anielski

BARAN

Nadchodzi tydzień, który może przynieść Ci pewne rozczarowania w sferze zawodowej. Pojawią się ważne kwestie związane z istotnym kontrahentem, szefem lub osobą na której polegasz w swoich codziennych zadaniach i projektach zawodowych. Pewne umowy mogą zostać zerwane lub Ty sam zdecydujesz o tym, że współpraca, która miała przynieść wiele korzyści, nie wniesie zysków, jakich oczekiwałeś. Zgubne mogą okazać się szczegóły lub niejasne kwestie. Nie braknie Ci zdecydowania w działaniu, ale wydarzenia, które nadejdą, mogą sprawić, że pojawi się potrzeba zmiany kierunku działań, co może rozproszyć Cię lub zdezorientować. Unikaj konfliktów na tle detali, które okażą się nieważne w dalszej perspektywie. W życiu uczuciowym możesz mieć skłonności do porządkowania spraw, które wywołują niepokoje. Jeśli uznasz, że popełniłeś błąd, będziesz dążył do naprawienia sytuacji. Twoi bliscy będą w dobrym nastroju, który sprawi, że chętnie podzielą się z Tobą swoimi przemyśleniami, tym co ich cieszy i na pewno znajdą czas na rozmowę z Tobą odsuwając od siebie mniej istotne kontakty. Single będą w sytuacji wyborów uczuciowych. Możesz poznać dwie interesujące osoby w tym samym czasie, co przyniesie konieczność podjęcia decyzji co do dalszych losów tych znajomości. Panowie mogą spodziewać się telefonów lub innych form kontaktu ze strony wielu koleżanek w podobnym czasie.

BYK

Dla Byków będzie istotne w nadchodzących dniach, aby zmieniły swoją strategię działania w sferze zawodowej, jeśli chcą odnieść sukces, szczególnie w handlu. Nawet jeśli uważasz, że w Twojej branży zawodowej trudno jest wyjść poza pewien schemat, to zauważysz taką konieczność, gdy zyski nie będą tak wysokie, jakbyś sobie tego życzył. Powinieneś rozważyć wszelkie możliwości wyjścia z komercyjnego i powierzchownego podejścia do tego, co masz do zaoferowania. Twoi klienci nie nabiorą się na żadne sztuczki, nawet jeśli zaproponujesz im gratisy z rzeczy, które są Ci zbędne. Tylko szersze spojrzenie na sytuację może przynieść oczekiwane rezultaty. Jeśli współpracujesz z osobami, z którymi trudno jest Ci znaleźć porozumienie, to w tym tygodniu możesz to odczuć mocniej niż zwykle. W sferze prywatnej zechcesz oczyścić się z zarzutów, jeśli uważasz, że takie są Ci stawiane i przedyskutować wszystkie sprawy, które nie dają Ci spokoju. Jeśli dotychczas wzbraniałeś się przed powiedzeniem bliskiej osobie o swoich rozterkach, to teraz powinieneś się przełamać. Możesz liczyć na wsparcie i kompromisowe rozwiązania ze strony bliskich. Pojawi się konieczność porozmawiania o negatywnych emocjach, które wymykają się spod kontroli. Single mogą się zakochać lub poważnie zainteresować kimś, ale na razie nie ujawnią swoich uczuć i zdecydują się przyjrzeć najpierw z dystansem nowej znajomości.

BLIŹNIĘTA

Odczujesz pogorszenie atmosfery w swoim miejscu pracy spowodowane pewnego rodzaju rywalizacją wewnątrz firmy lub zazdrością o zarobki. Mogą wyjść na jaw drobne pomówienia lub niejasne sytuacje, które odbierzesz jako przykre dla siebie, co chwilowo pogorszy Twoje samopoczucie i sprawi, że z pewną niechęcią odniesiesz się do nadchodzących wydarzeń. Nie ma jednak powodu do zmartwień, gdyż wszelkie spory uda się pomyślnie wyjaśnić i do końca tygodnia z pewnością powróci spokój, co umożliwi Ci realizację swoich planów zawodowych. Pomimo niesprzyjających początkowo okoliczności ostatecznie nic nie stanie na przeszkodzie zadaniom zawodowym, jakich się podejmiesz. Na Twoje życie prywatne mogą mieć wpływ kontakty zawodowe. Nawet po godzinach pracy będą dzwonić znajomi powiązani z Tobą zawodowo, co sprawi, że trudno będzie wypocząć lub możesz mieć zmienne nastroje. Postarasz się zdystansować do wydarzeń, jakie nadejdą i nawet jeśli będzie Ci ta sytuacja przeszkadzać, nie dasz po sobie poznać, że jest to dla Ciebie problematyczne. W sprawach finansowych trudno będzie coś załatwić ze względu na brak potrzebnych informacji. Single, które mają wrażenie, że nie powiodło im się z jakąś znajomością, zdecydują się ponowić próbę kontaktu i ponownie zdobyć zainteresowanie wybranej osoby.

RAK

W pracy możesz być niespokojny i doszukiwać się złych intencji u osób, z którymi współpracujesz. Nawet drobne przysługi lub propozycje, które powinny wydać Ci się teoretycznie korzystne, będą wzbudzać w Tobie niejasne podejrzenia, co sprawi, że możesz ogólnie czuć się niezbyt dobrze w tej atmosferze braku zaufania. Będzie wynikać to z plotek ze strony osób fałszywych Twoim zdaniem lub złośliwych albo wyjdzie na jaw poważny błąd. Jeśli wykonałeś jakieś zadanie, które wydawało się perfekcyjnie zrealizowane, a z czasem pojawiły się wątpliwości co do wykonania, to może wywołać to nawet konflikt w pracy, który trudno będzie załagodzić pomimo włożonych w to starań. W sferze prywatnej możesz skupić się na wybrnięciu z mniejszych lub większych nieszczerości, co powinno udać się bez większych problemów. Masz to szczęście, że Twoi bliscy kochają Cię mocno i akceptują również Twoje błędy czy wady. Mimo wszystko unikaj przekłamań, bo w przeciwnym razie będziesz musiał się separować od osób, które mogłyby zdradzić Twoje przewinienia, których nie chciałbyś ujawniać bliskim. Single nie będą skłonne do rozwijania nowych znajomości, gdyż będą doszukiwać się ukrytych motywów, które mogłyby ich narazić na nieprzyjemności lub znajomość bez dobrych perspektyw na przyszłość.

LEW

W sprawach zawodowych możesz odczuć przeciążenie obowiązkami, gdy okaże się, że nie możesz liczyć na oparcie ze strony osób, z którymi współpracujesz. Szczególnie jeśli polegasz na potężnych kontrahentach, w najbliższym czasie może być trudno porozumieć się co do kwestii, w których przydałaby się ich pomoc przy załatwieniu ważnej sprawy. Z tego powodu czeka Cię żmudna praca, w której będziesz musiał w dużej mierze opierać się na własnej intuicji w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Warto abyś poszukał innej możliwości wybrnięcia z trudności, które mogą się pojawić przy dopracowywaniu Twoich projektów zawodowych, gdyż trudno będzie doprowadzić sprawy do końca. W życiu prywatnym będziesz musiał nabrać dystansu do osób manipulujących wokół Ciebie, jeśli chcesz spokojnie żyć swoimi sprawami w nadchodzącym czasie. Nie warto emocjonować się wydarzeniami lub osobami, które mogą przenosić na Ciebie negatywne emocje i frustracje, choć niemiłe odczucia możesz mieć z tego powodu. Mimo wszystko jeśli masz jakiekolwiek sprawy do wyjaśnienia, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to właśnie teraz, nawet jeśli znajdą się osoby, które będą ingerować w Twoją sferę prywatną. Wszelkie niedomówienia mogą zostać szczęśliwie wyjaśnione. Dla singli nie będzie to czas sprzyjający poszukiwaniom nowych znajomości.

PANNA

Trudny tydzień w sferze zawodowej dla Panny. Jeśli pracujesz nad ważnym projektem, nie będzie łatwo go sfinalizować. Ostrożnie przyjmuj również nowe zadania do realizacji, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że nie uda się ich pomyślnie zakończyć, nawet jeśli się bardzo nad nimi napracujesz. Istnieje ryzyko, że nowy projekt zostanie wycofany, zmieniony lub Twoje wysiłki się nie opłacą, co sprawi Ci przykrość lub znajdziesz się w nieprzyjemnej sytuacji. Klient może się wycofać z podpisania umowy, gdy ją przygotujesz. Nie jest to dobry moment do poważnych inwestycji lub planowania długodystansowego. Twoja praca może zostać niedoceniona. W sferze prywatnej czeka Cię natomiast czas sprzyjający, kiedy łatwo znajdziesz porozumienie z bliską osobą. Odpoczniesz psychicznie w towarzystwie tych, których kochasz. Możesz też liczyć, że pomogą Ci uporządkować sprawy, które chodzą Ci po głowie lub wesprzeć w jakiś sposób. To czas drobnych gestów w związkach partnerskich, które będą świadczyć o tym, że zależy Wam na sobie, choć nic nie będą Cię kosztować, a mogą sprawić małą radość Tobie lub drugiej osobie. Każda chwila wspólnie spędzona wzmocni Wasz związek. Single mogą poznać kogoś w tym tygodniu lub rozglądać się za atrakcyjną znajomością. Ktoś może Cię prowokować, abyś się nim zainteresował.

WAGA

Przygotuj się na drobne niesnaski w pracy, co nie będzie oznaczało poważnych komplikacji, a jedynie drobne trudności codzienne komunikacyjne. Możesz mieć zupełnie świeży pomysł, który warto wcielić w życie lub spojrzysz z nowej perspektywy na dotychczasowe sprawy. Jeśli prowadzisz firmę, istnieje duże prawdopodobieństwo, że wpadniesz na nowy pomysł wynagradzania ludzi za ich szczególne starania w pracy. Pokażesz się od strony osoby życzliwej i pomocnej, jednak pewnych sytuacji nie unikniesz. Nastroje w firmie mogą być zmienne i jest możliwy jakiegoś rodzaju konflikt w dalszej perspektywie. Na wszystko znajdziesz pomysł i sposób i tydzień zakończy się stabilnie. W sferze prywatnej zachowaj ostrożność w ocenie bliskich Ci osób lub znajomych, bo istnieje ryzyko, że odtrącisz kogoś wartościowego przez pomyłkę lub niewłaściwą ocenę. Twoi bliscy będą w doskonałym nastroju i ich poczucie humoru powinno Ci się ostatecznie udzielić, a przynajmniej złagodzić nastroje. Sprawy zawodowe lub finansowe mogą wpływać na Twoje otoczenie, choć niekoniecznie będą dotyczyć ich osobiście. Ważne będzie, aby zająć się wydarzeniami, które mają rzeczywiście znaczenie, dodają Ci otuchy i optymizmu i na tym się skoncentrować. Singlom przyjdzie łatwiej flirt i poznawanie nowych osób, nawet jeśli w ostatnim czasie nie odnieśli sukcesów w sferze miłosnej.

SKORPION

Tydzień stabilny zawodowo i bardzo pracowity. W najbliższym czasie możesz myśleć perspektywicznie i oceniać cały swój życiowy dorobek lub osiągnięcia swojej firmy na rynku, jeśli jesteś właścicielem firmy. Mogą pojawiać się gorsze nastroje, które spowodują, że będziesz martwić się momentami o swoją przyszłość finansową, choć nie widać żadnych zagrożeń w najbliższym tygodniu. Postaraj się nie zamartwiać na zapas i podtrzymywać pozytywny nastrój. Znajdź czas na odpoczynek lub sprawienie sobie drobnych radości codziennych. Praca zespołowa powinna układać się dobrze, choć czeka Cię sporo pracy i będzie trzeba konsekwentnie realizować cele. W życiu prywatnym czekają Cię nieco gorsze stosunki z otaczającymi Cię ludźmi. W Twoim otoczeniu może pojawić się osoba złośliwa, która nie będzie zwracać uwagi na uczucia innych, a jej tok myślenia będzie ukierunkowany na chłodną analizę, która może przerodzić się w upór lub wyrazić negatywnymi reakcjami na wydarzenia. Swoje emocje skryjesz w sobie i nie dasz się sprowokować do kłótni. Jeśli pewne sprawy są ukryte w sytuacji, która Cię absorbuje, to jest szansa, że przynajmniej częściowo odkryjesz nowe fakty. Single będą dbać o swoje własne samopoczucie bardziej niż o kontakty z nowymi znajomymi. Nie zechcesz stracisz poczucia władzy i kontroli, jaką daje Ci pewien dystans.

STRZELEC

U Strzelca w sprawach zawodowych nadchodzi czas, kiedy pojawi się potrzeba przeorganizowania i uporządkowania wszystkich spraw. Zwłaszcza te, które budzą negatywne emocje, wywołują stres lub niechęć, właśnie one będą teraz najważniejsze i kiedy uporasz się z nimi, w końcu poczujesz ulgę i będziesz mógł skupić się na innych sprawach. Zdobądź się na więcej dystansu i tolerancji wobec nadchodzących wydarzeń, bo tydzień ten może przynieść przełom, na który czekałeś. Pewne sprawy z przeszłości mogą wywierać wpływ na pracę zespołową, ale dzięki wsparciu ważnej osoby lub Twojemu szefowi masz szansę zakończyć projekt, który Cię znużył lub zostanie on oddany innej osobie. Możliwe zmiany na stanowiskach, co dla Ciebie może oznaczać awans lub nowe możliwości rozwoju. W życiu prywatnym mogą ponosić Cię złe emocje, szczególnie jeśli bliska Ci osoba będzie zadawać za dużo pytań, które nie będą Ci na rękę lub nie zechcesz poruszać pewnych tematów. Bez względu na Twoje nastawienie do sytuacji, pewne sprawy mogą wyjść na jaw. Czym bardziej osoby z Twojego prywatnego otoczenia będą drążyć niepożądane z Twojego punktu widzenia tematy, tym mocniej może Cię to irytować. Single nie będą umawiać się na randki i skupią się na stałych znajomościach, które mogą mieć związek z ich pracą zawodową. Jeśli masz partnera w pracy płci przeciwnej, to głównie z nim spędzisz czas. Powiązania służbowe i zawodowe nie dadzą Ci jednak okazji do spotkań o charakterze bardziej prywatnym.

KOZIOROŻEC

W nadchodzących dniach możesz dowiedzieć się istotnych rzeczy na temat finansów, spraw majątkowych lub innych, które dotyczą tematu dóbr materialnych. Sprawy te mogą dotyczyć również firmy, w której pracujesz. Jeśli miałeś jakiś plan, może okazać się on chybiony lub źle przemyślany. Nie popadaj w negatywne emocje, bo znajdziesz inne rozwiązanie lub ktoś podsunie Ci nowy pomysł, jednak będziesz potrzebował przemyśleć wszystko raz jeszcze na spokojnie. Najważniejsze będzie, aby nie ulegać nastrojom, lecz przeanalizować sytuację na chłodno. Do końca tygodnia przyjdzie Ci do głowy rozwiązanie ewentualnych problemów. W życiu prywatnym możesz nieświadomie być ostoją dla osób fałszywych i zakłamanych. Zastanów się, kogo bierzesz w obronę lub udzielasz jakiegokolwiek wsparcia, gdyż osoby te mogą okazać się zupełnie inne, niż sądziłeś. Bliskie Ci osoby mogą zachowywać się chłodno lub z dystansem, ale tylko dlatego, że przegapiłeś sygnały, że dzieje się coś niedobrego już w przeszłości lub nie dbałeś o swoje relacje z bliskimi. Mimo wszystko znajdziecie porozumienie w taki sposób, aby nie tworzyć konfliktów codziennych. Znajdziesz czas na relaks i znajomych lub rodzinę, jeśli planujesz spotkania. Single czeka decyzja co do dalszych posunięć wobec świeżych znajomości, co nie będzie łatwe, jeśli mają za sobą nieudane związki, co spowoduje, że będą ostrożnie analizować sytuację.

WODNIK

Wodnik może zetknąć się w sprawach zawodowych z projektem lub zadaniem, który wzbudzi w nim ogromne wątpliwości. Jeśli uznasz, że pod pozorami interesującego projektu kryje się coś, co może przysporzyć problemów lub jest złym wyborem, nawet jeśli wydaje się korzystne na pierwszy rzut oka, nie zechcesz się w to angażować, nawet jeśli miałoby to oznaczać zerwanie kontaktu z kontrahentem, firmą lub klientem. Nie poprzesz też pomysłu, jeśli nie będziesz mieć przekonania, że rzeczywiście służy to dobrym celom i przyniesie pozytywne rezultaty. Może wiązać się to ze stratami, ale podejmiesz to ryzyko. Jeśli w przeszłości miałeś tego rodzaju sytuacje, to w najbliższym tygodniu pewne sprawy powrócą i uda się je pomyślnie uporządkować. Powinieneś w związku z tym również odczuć poprawę nastroju. W życiu prywatnym własne towarzystwo może okazać się bardziej interesujące niż czas spędzony ze znajomymi. Może mieć to związek ze spadkiem dobrego nastroju, ale w końcu humor Ci się poprawi i Twoje kontakty i relacje z przyjaciółmi nabiorą rozpędu. Twoi bliscy mogą mieć chęć na spotkania z osobami dawno niewidzianymi, które mogą nie dojść do skutku. Single będą mieć styczność z osobami chłodnymi, które zachowują pewne sztywne ramy, które uniemożliwiają pogłębienie więzi. Twój urok osobisty na nic się nie zda wobec takiego dystansu.

RYBY

Czeka Cię ogólnie stabilny tydzień zawodowo. Odczujesz polepszenie samopoczucia, a jeśli miałeś jakieś sytuacje stresujące z osobami, z którymi współpracujesz, to teraz nastąpi polepszenie stosunków między Wami. Ewentualne niejasności mają szansę zostać wyjaśnione. Możesz również oczyścić się z zarzutów, jeśli takie były Ci stawiane. Dobra atmosfera w pracy i poczucie swobody wśród otaczających Cię osób dobrze wpłyną na rozwój sytuacji. Zwróć jednak uwagę w tym tygodniu na szczegóły i detale, bo to one mogą przynieść największy kłopot. Postaraj się z dużą dokładnością i sumiennością wykonywać wszelkie obowiązki, bo jeśli coś przeoczysz, będzie trudno naprawić błędy albo opóźnienia, które z tego wynikną, zepsują Ci wyniki pracy. W życiu prywatnym będzie więcej zmiennych nastrojów i jeśli pojawią się przykre sytuacje, to będziesz musiał postarać się je rozwiązać, a jednocześnie tymczasowe rozwiązania nie przyniosą efektów długotrwałych. Jeśli coś postanowisz, to trzymaj się tego cały czas, a nie jedynie w chwilach problematycznych. Pojawi się osoba w tym tygodniu, która interesuje się cudzymi sprawami zawodowymi lub finansowymi. Możesz dowiedzieć się o zależnościach i powiązaniach, o których nie wiedziałeś. Single zainteresują się nową znajomością, ale może brakować im odwagi, aby zaproponować spotkanie i w związku z tym mogą ukrywać swe uczucia.

Horoskop Anielski od 14 do 20 stycznia

BARAN

To, co czujesz we własnym wnętrzu, jest dla Ciebie wskazówką na temat tego, co dzieje się wokół Ciebie. Anioły przestrzegają Cię przed osobą, która może wywołać problemy w Twoim życiu lub znacząco obniżyć Twoje samopoczucie wpędzając Cię w poczucie winy lub inne negatywne emocje. Nie zajmuj się plotkami, oszustwami, słowami, które mają negatywną moc, bo wzmacniasz w ten sposób siły mroku, które wywołują u Cienie niskie stany emocjonalne. Strzeż się manipulacji i otwórz się na zmiany, które wkrótce wniosą Anioły w Twoje życie. Zbliża się poważna zmiana, którą zapoczątkuje Twój osobisty Anioł Stróż. Nastaw się wewnętrznie na przełomowy moment w Twoim życiu, który przyniesie transformację duchową i wyciągnie Cię z Twoich niższych stanów emocjonalnych. Nadchodzi czas, w którym powinieneś skupić się na upiększeniu i uszlachetnieniu swojego życia. Anioły pomogą Ci uwolnić się od przeszłości, presji otoczenia i zwrócą Twoją uwagę na wszystko, co jest piękne i co wnosi nową wartość w Twoją codzienność. Zachęcą Cię do rozwijania swoich talentów i komponowania swych dni w taki sposób, abyś odnalazł w nich harmonię i pokój ze sobą. Gdy poczujesz wewnętrzną równowagę, będzie to znak, że Anioły są blisko Ciebie i wspierają budowanie nowego ładu w Twoim życiu.

BYK

Dostrzegłeś iluzję, w jakiej tkwiłeś dotychczas i nie możesz tłumaczyć się, że nie dostrzegasz prawdy o swoim życiu lub o sytuacji, o której sporo myślisz. Złudzenia prysły lub wkrótce tak się stanie. Możesz mieć skłonność mimo to do działania według utartego schematu tak, jakbyś tej prawdy nie widział. Twój Anioł Stróż będzie próbował zwrócić Twoją uwagę na fakt, że teraz, skoro ujrzałeś co kryje się pod iluzją, nie możesz działać ignorując to, że przejrzałeś na oczy. Zwróć uwagę czy nie jest tak, że choć wiesz, że Twoi przyjaciele lub rodzina nie mają racji w określonej sytuacji, to chcesz tak bardzo pozostać w grupie akceptowany, że zgodzisz się na samooszukiwanie, aby tylko dostroić się do innych, do ich poglądów i do ich emocji, bo trudno jest stanąć po właściwej stronie. Jeśli nie odłączysz się od innych, gdy nie mają racji, Twoja osobista energia dostroi się do niższych wibracji tych osób. Będziesz nadal akceptowany, ale kosztem siebie samego i wyrzeczenia się prawdy, którą czujesz we własnym sercu. Błogosławieństwem dla Ciebie będzie Twoja wewnętrzna walka w duszy między tym co dobre a co złe, między swoim wyższym Ja a Twoim egoizmem. Nie szukaj wroga na zewnątrz, bo znajdziesz go we własnym wnętrzu. Czeka Cię walka o swoją duszę ze swoim wewnętrznym wrogiem. Anioły przestrzegają Cię przed niskimi energiami, które będą brać się z plotek, czarnej magii lub innych niebezpieczeństw.

Kliknij TUTAJ i porozmawiaj z wróżką na CZAT

BLIŹNIĘTA

Gdy odczujesz własną moc w swoim sercu, a przeszłość porzucisz za sobą, aby rozpocząć nowe lepsze życie, aby realizować swoje marzenia, zachowaj ostrożność, gdyż istnieje obawa, że uwalniając jedną karmę, możesz szybko wpaść w sidła następnej. Nadchodzi czas, kiedy możesz czuć silną potrzebę funkcjonowania wśród ludzi i jeśli się zagubisz w nowej sytuacji, przestaniesz słyszeć głos własnej intuicji. Nie ma w tym nic złego, że chcesz bardziej otworzyć się na inne osoby, ale to nie inni powinni być Twoim drogowskazem. To podszepty intuicji pomogą Ci rozpoznać właściwe rozwiązania, abyś nawet w obliczu trudności życiowych, był w stanie wykorzystać wszystkie szanse na rozwój, jakie kryją się w tej sytuacji. Anioły będą zsyłać Ci wskazówki, jak dotrzeć w miejsce swego przeznaczenia. Nie kieruj swego wzroku na innych, ale do swojego wnętrza, jeśli nie chcesz ich przegapić. Zaufaj swoim myślom , jakie sie pojawią. Jeśli otaczasz się zwierzętami, roślinami lub minerałami, ich energie będą również pomocne w rozszerzeniu Twojej wrażliwości na znaki z otoczenia. Będziesz uzdrawiany z wszelkich zranień emocjonalnych i odczujesz pocieszenie, choć możesz nie rozumieć przyczyny tej zmiany w swoich uczuciach. To Twoje osobiste Anioły skierują Twoją uwagę na piękno i harmonię tkwiące w codziennych dniach. Twoja dusza będzie uzdrawiana ze smutków.

RAK

Jeśli masz wrażenie, że nic już nie jest w stanie Cię naprawdę zachwycić lub wywołać entuzjazm, zwróć uwagę, jakie myśli posyłasz światu i jakie opinie przyjmujesz do siebie i starasz się żyć według nich, choć tak naprawdę nie pochodzą z Twojego serca i własnych odczuć. Gdy siła uczuć wyższych w Twoim życiu słabnie, zaczynasz całą swą energię skupiać na zwykłej codzienności. Jeśli rzeczywiście skupiasz się na teraźniejszości i pozwala Ci to głębiej odczuć piękno, które Cię otacza, możesz w ten sposób cieszyć się nawet drobiazgami. Jeśli jednak czujesz, że Twoje życie jest pozbawione duchowej głębi, pamiętaj, że sam możesz stworzyć wokół siebie bardziej sprzyjającą przestrzeń, która przyciągnie do Ciebie pozytywne wydarzenia i doprowadzi Cię do celu Twego przeznaczenia. Aby pokonać własne ograniczenia i przestać żyć według określonego schematu, warto abyś zaczął kierować się głosem serca w swoich decyzjach, nawet jeśli dotyczą małych spraw. Rób to, co lubisz. Postaraj się dostroić do wyższych częstotliwości energii poprzez skupianie uwagi na tym, co Cię cieszy i co kochasz robić. W ten sposób wypełnisz swoją codzienność energią miłości, co zmieni wibrację Twojej przestrzeni życiowej, w jakiej funkcjonujesz. Zanim rozpoczniesz jakąkolwiek rozmowę z drugą osobą, jeśli wydaje Ci się konieczna, zastanów się, czy nie odczuwasz żalu wobec przeszłych zdarzeń. Wybacz tej osobie, zanim z nią porozmawiasz, bo w przeciwnym razie wyniknie z tego kłopot.

Polecamy także HOROSKOP TYGODNIOWY Z TAROTA KLIK

LEW

W najbliższym czasie możesz czuć się zagubiony w sytuacjach, które się pojawią i ze względu na to stracić kontakt z własną intuicją. Nie będziesz potrafił odnaleźć się w wydarzeniach tak, aby wiedzieć w głębi duszy, co powinieneś uczynić. Próby nabrania dystansu do ludzi i okoliczności nie przyniosą skutków, jakich oczekujesz. Będzie trzeba pewne sprawy wyjaśnić i oczyścić energię wokół siebie, aby poczuć się lepiej. To zagubienie będzie miało związek z tym, że za bardzo przyjąłeś do siebie cudze przekonania lub sam pogrążyłeś się w negatywnych refleksjach, które wysłane w świat, powróciły do Ciebie jako ograniczenia, złudzenia, uprzedzenia lub gniew. Trudno będzie oczyścić się z tej całej negatywnej energii, w której się znalazłeś. Nie musisz jednak dłużej tkwić w niejasnych sytuacjach i warto podjąć wszelkie próby mające na celu wyjaśnienie tego, czego nie rozumiesz oraz oczyszczenie swojej energii wewnętrznej. Czas, abyś odnowił swą energię. Kiedy jesteś negatywnie nastawiony, obniżasz samopoczucie swego otoczenia. Choć pewne sprawy mogą wydać się trudne do zamknięcia, to nie braknie Ci odwagi i pewności siebie, aby stanąć w obronie swego honoru, poczucia godności lub zawalczyć o swoje racje. Nie poddawaj się, gdy czujesz, że masz słuszność i nie rezygnuj ze swoich celów, gdy ktoś zechce Cię zniechęcić. Inne osoby mogą tak zwiększać swoją pewność siebie wywierając wpływ na innych.

PANNA

Pomimo dobrych intencji możesz narobić bałaganu wokół siebie, jeśli przeoczysz ważne kwestie, związane z emocjami innych ludzi. Nie staraj się niczego naprawiać na siłę. Jeśli zauważysz, że wydarzyło się coś niedobrego, możesz szukać rozwiązań, aby uzdrowić sytuację i sprawić, że wiara w marzenia stanie się znów realna albo przynajmniej motywująca do działania. Nie zawsze jednak można tak szybko i łatwo pozbyć się problemów, jeśli pozostawiły ślady w czyimś sercu. Nie zawsze udaje się łatwo naprawić zło. Może się okazać, że ktoś bliski Ci został tak zraniony, że nie jest gotów, aby po prostu pójść dalej i zapomnieć o przeszłości. Zwróć uwagę na emocje osób, które Cię otaczają. Jeśli wydarzyło się coś, co mocno ich dotknęło, nie uda się naprawić zła, dopóki w sercu nie wybaczą pewnych sytuacji. Będą przy Tobie Anioły, które ześlą Ci zrozumienie, abyś nie popełnił błędu i nikogo nie poganiał w decyzjach. Dystans i spojrzenie z wyższej perspektywy na wszystko, co dzieje się wokół Ciebie, powinny powstrzymać Cię przed przedwczesnym działaniem. Może zdarzyć się tak, że ktoś bliski nie będzie gotów wtajemniczać Cię w swoje sprawy. Uszanuj taką decyzję. Aby znaleźć wyjście z sytuacji, będzie trzeba więcej czasu, a osoba zraniona może potrzebować słów otuchy, pocieszenia i zrozumienia dla jej emocji.

WAGA

Jeśli sądzisz, że najłatwiej zachować pozytywną energię trzymając się z daleka od niektórych osób lub zachowując bardzo duży dystans do sytuacji, to w tym tygodniu otwórz się bardziej na kontakty z innymi ludźmi. Pojawi się osoba, poprzez którą będą działać Anioły w Twoim życiu. Nie będziesz musiał szukać duchowych wskazówek, bo pojawią się one wraz z obecnością tego człowieka. Zwróć uwagę na jego słowa i ciesz się jego obecnością, bo może dać Ci wsparcie emocjonalne lub okaże się w inny sposób pomocy w trudnej sytuacji. Pewne sprawy są dla Ciebie niezrozumiałe, a nawet możesz tkwić w iluzji, która nakłania Cię do poświęcania się sprawie, która wygląda zupełnie inaczej, niż Ci się wydaje. Gdybyś poznał prawdę, poczułbyś ulgę. Istotnym problemem, którym należałoby się zająć będą również tematy siły Ego i tego jak to wpływa na Twoją codzienność. Anioły chciałyby, abyś zrozumiał, że nie musisz udowadniać innym, że jesteś interesujący i warto zwrócić na Ciebie uwagę. Pozwól ludziom mieć inne zdanie niż Ty. Dopuść głos intuicji, zamiast kierować się nadmiernie oceną zrodzoną w umyśle, bo możesz nie dostrzegać, że zaczynasz uczestniczyć w grze pozorów, gdzie każdy próbuje udowodnić swoją wyższość nad innymi. Jeśli wykonujesz pracę zawodową, gdzie tego rodzaju sytuacje są bardzo częste i masz odczucie, że dochodzi do rabunku energii, pomyśl o zmianie, gdyż próba ochronienia się przed negatywnym wpływem otoczenia może się inaczej nie powieść.

SKORPION

W najbliższym czasie możesz zająć się oczyszczaniem swojej przestrzeni życiowej. Potrzeba uwolnienia się z wszelkich toksycznych zależności, relacji, starych wzorców zachowań lub negatywnych osób z Twego otoczenia będzie dla Ciebie bardzo istotna. Jeśli w przeszłości zostałeś zraniony lub wydarzyło się coś, co niekorzystnie wpłynęło na Twoje emocje, poczułeś się niewłaściwie potraktowany, to teraz zechcesz uporządkować te sprawy. W szczególności zechcesz odseparować się od wszystkich osób, które nie okazują szacunku innym, przez co podbudowują własne Ego. Nie zechcesz służyć takim interesom, jeśli będzie się to odbywać Twoim kosztem. Nie musisz obawiać się żadnego zła w nadchodzących dniach, bo cokolwiek spotka Cię, co uznasz za szczególnie niesprawiedliwe lub nawet podłe, nie dotnie Cię tak naprawdę, gdyż siły anielskie będą pomagać Ci wyjść z tego bez szwanku. Jeśli chcesz sobie pomóc oczyścić się z wszelkich negatywnych wpływów, przyjmij z dystansem słowa, które popłyną do Ciebie i nie szukaj w nich odpowiedzi na swoje pytania. Nie doszukuj się prawdy w tym, co usłyszysz lub dowiesz się, a sięgnij po nią do własnego wnętrza. Aby zdemaskować iluzję, musisz sięgnąć do źródła wiedzy, a nie znajdziesz jej w żadnych znakach zewnętrznych. Staraj się powstrzymać przed krytyką i podążaj za własną intuicją, która rozświetli Ci drogę.

STRZELEC

Odczujesz równowagę między tym, co podpowiada Ci serce i umysł. Jest to wyższa mądrość, która nie kieruje się suchymi faktami, a jest ponad nimi, bo dopiero z tej perspektywy widzi prawdę bez przekłamań. Patrząc sercem uda Ci się dojrzeć więcej. Skup się na ludzkim wnętrzu, a nie na pozorach. W najbliższym czasie relacje uczuciowe nabiorą nowego znaczenia. Dojrzyj iluzję, w jakiej żyłeś dotychczas i porzuć ją, gdy tylko zrozumiesz, że źle pojmowałeś dotychczas swoją sytuację. Wczuj się w położenie drugiej osoby i pozwól wydarzeniom swobodnie się rozwijać. Nie narzucaj sam sobie żadnych zasad i pozwól sobie cieszyć się chwilą. Anioły będą Ci przypominać o tym, że warto poświęcić czas dla zrobienia czegoś dla czystej przyjemności, beztroski i radości, na którą zasługujesz. Nie daj się omamić wizjami zła, które nie istnieją. Słuchaj, co podpowiada C intuicja. Nie pozwól innym decydować o sobie, gdyż ich oczekiwania mają związek z ich poglądami lub humorami, które nie powinny wpływać na Twoje sprawy. Pozwól sobie na spontaniczne decyzje, z kim chcesz rozmawiać i kogo obdarzać serdecznością, przy czym nie zapomnij, że najważniejsze będzie, abyś również z taką serdecznością traktował samego siebie. W najbliższym czasie ze strony sił anielskich dostaniesz pomoc w uwolnieniu się od wszelkich negatywnych wpływów osób, z którymi nie chcesz być w bliższych kontaktach. To dobry czas na oddzielenie przyjaciół od osób, które Ci szkodzą.

KOZIOROŻEC

W nadchodzących dniach będziesz w stanie wiele osiągnąć używając siły woli i ukierunkowując się na wyraźnie określone cele. Tworzysz sam swoje życie za każdym razem, gdy jesteś świadomy swoich pragnień i odczuć i potrafisz je zmieniać i dostosowywać do tego, co chcesz osiągnąć. To sprawia, że możesz kontrolować sytuację, bo inni nie są w stanie wywrzeć wpływu na Twoje uczucia. Ty sam o nich decydujesz. Sam dla siebie będziesz autorytetem i na sobie będziesz mógł polegać. Zwróć uwagę, czy nie działasz chwilami rutynowo i co tak naprawdę Cię motywuje do działania. Jeśli przemyślisz wydarzenia, które rozgrywają się obecnie w Twym życiu, możesz dokonać ciekawych odkryć dotyczących sytuacji, które szkodzą Tobie lub komuś bliskiemu z Twego otoczenia. Nie braknie Ci umiejętności pokonywania problemów nawet w trudnych sytuacjach. Znajdziesz rozwiązania dla każdej przeciwności, jaka się pojawi. Jeśli będzie to dotyczyć bliskiej Ci osoby, wskażesz jej sposoby na ominięcie trudnych sytuacji lub usunięcie przeszkód. Zauważ jednak emocje osób, z którymi się zetkniesz, gdyż mogą pojawić się sytuacje, które wymagają delikatności w działaniu i wyrażaniu swoich opinii. Każda sytuacja, którą postrzegasz realistycznie jako rzeczywistość, którą można zmieniać i naginać do swej woli, niesie w sobie pokłady emocji, których nie powinieneś ignorować.

WODNIK

Skupienie na zwykłej codzienności może sprawić, że przeoczysz ważne wydarzenia, które się pojawią. Kierując się rozsądkiem, pamiętaj o tym, że nawet racjonalne posunięcia mogą skrywać w sobie różne intencje i nie zawsze oznaczają mądrość. Bywa, że kryją się pod tym podświadome informacje, które zakodowałeś i nie zdajesz sobie z nich sprawy. Unikaj również rozsądku, który pojawia się pod wpływem cudzych poglądów i nie przyjmuj opinii innych jako słusznych tylko dlatego, że oni uważają, że ich punkt widzenia jest tym najwłaściwszym. Prawdziwa mądrość będzie mieć źródło w Twojej intuicji, którą możesz świadomie zagłuszać mając mylne poczucie, że sam dokonujesz wyborów co do swoich emocji i działań. Anioły zachęcają Cię do zwrócenia uwagi na przyjazne osoby, które masz w otoczeniu. Tylko osoby, które akceptują siebie w stu procentach, emanują energią, która przyciąga do nich niczym magnes. Nie skupiaj się na sytuacjach, które niosą negatywne skojarzenia. Zauważaj częściej to, co dzieje się dobrego w Twoim życiu i otocz się takimi ludźmi. To w Twoim umyśle rozstrzygnie się, co tak naprawdę wybierasz dla siebie. Zadecydują o tym Twoje myśli i emocje. Anioły będą wspierać Twoje wybory wewnętrzne, które przyniosą pozytywne zmiany. Postaraj się nie piętrzyć przeszkód, które istnieją tylko w Twoich wyobrażeniach.

RYBY

Twoja wewnętrzna moc będzie wypływać z samoakceptacji. Czym bardziej akceptujesz siebie, tym bardziej interesujący wydasz się otoczeniu i tym więcej dobrych cech ujrzysz w innych ludziach. To Ty będziesz stroną, która obdarza innych bezinteresownością w nadchodzących dniach. Jeśli odczujesz pragnienie, aby ktoś odpowiedział Ci tym samym, choć okaże się bardziej zamknięty w sobie niż Ty, doceń chwile ciszy i milczenia, bo będą miały uzdrawiającą moc. Dokonanie jakichkolwiek zmian w relacjach z innymi osobami nie nadejdzie dokładnie w taki sposób, jak sobie to wyobraziłeś. Nawet jeśli uparcie będziesz podążać za głosem intuicji, aby przerwać milczenie lub rozłąkę z bliską Ci osobą, nie dokona się to w takim tempie, jakbyś sobie życzył. Nie obawiaj się jednak niepowodzenia, gdyż nawet chwile ciszy będą działać na Twoją korzyść. To cisza sprawi, że negatywne wpływy z przeszłości ustąpią. Jeśli czekasz na ważne słowa lub sam masz coś ważnego do powiedzenia, zdaj się na siły anielskie, a dodadzą mocy każdemu wypowiedzianemu słowu i pomogą Ci w wyrażeniu siebie w sposób, który zwiększy szanse na porozumienie. Zatrzymaj się, gdy masz odczucie, że okoliczności Ci chwilowo nie sprzyjają. Zawierz Aniołom, które Cię prowadzą, a zaskoczą Cię swoją skutecznością w udzieleniu Ci pomocy w sprawie, na której Ci zależy.

Jeśli interesuje Cię horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny zapraszam do zakładki “Napisz do wróżki

Polecamy także BEZPŁATNE HOROSKOPY KLIK