Horoskop biznesowy na rok 2019

Horoskop biznesowy na rok 2019

Prawie żadna decyzja życiowa nie jest tak ważna jak wybór pracy ,w której spędzamy 1/3 naszego życia. Horoskop zawodowy może być pomocny przy wyborze kariery a horoskop biznesowy pokaże w jakim kierunku iść, jakie podjąć decyzje jak zdobyć intratne kontrakty handlowe.

Wodnik

Rok 2019 będzie dla Wodników, prowadzących działalność gospodarczą ,czasem wdrożenia projektu, którego wstępne zarysy zrodziły się rok wcześniej. Rysuje się konieczność dopracowania finansowych założeń biznesplanu z uwagi na fakt wyklarowania się decyzji urzędowych, które do tej pory pozostawały w fazie decyzyjnej. Wodniki otrzymają pozytywne decyzje organów administracji publicznej. Nowy Rok będzie szczególnie korzystny dla Wodników, właścicieli firm budowlanych lub takich, których biznes wiąże się ze ścisłą współpracą z branżą deweloperską. Swojego powodzenia finansowego osoby urodzone w tym znaku mogą szukać również w branżach związanych z nauką i nowymi technologiami. Lekarze i kosmetolodzy zajmujący się biznesem mogą śmiało zainwestować w innowacyjny produkt służący poprawie zdrowia i urody kobiet.

Tygodniowy horoskop dla Wodnika
Miesięczny horoskop dla Wodnika
Roczny horoskop dla Wodnika

Horoskop przygotowała wróżka Viktoria

Ryby

Zodiakalne Ryby, które przyzwyczaiły się do dużych zysków uzyskiwanych dzięki małym nakładom i redukcji kosztów, będą musiały zweryfikować swój sposób prowadzenia firmy. Rynek niejako wymusi na Was drodzy szefowie konieczność inwestycji oraz wprowadzenia do swojej oferty sprzedażowej lub usługowej, nowych produktów lub technologii. Karty sugerują konieczność rozpoczęcia działań już na początku roku, aby później nie ulegać panice lub wdrażania „na szybko” niedopracowanego projektu. Szczęśliwe możecie , drogie Ryby, liczyć na bardzo korzystną propozycję od kobiety. Dzięki jej staraniom, kompetencjom oraz wsparciu finansowemu nowa gałąź działalności przyniesie, po połowie roku, oczekiwany sukces.

Tygodniowy horoskop dla Ryb
Miesięczny horoskop dla Ryb
Roczny horoskop dla Ryb
 

Baran

Dla Baranów prowadzących własne biznesy rok 2019 przyniesie możliwości wprowadzenia na rynek nowych , globalnych marek powiązanych z sieciami handlowymi, bo właśnie inwestowanie w takie firmy okaże się najbardziej korzystne a zwrot z inwestycji będzie szybszy niż wynikający z założeń biznesplanu. Problematyczna, jedynie ,może okazać się alokacja aktywów finansowych, szczególnie dla tych Baranów, które odkryły, że ich dotychczasowy wspólnik w nieuczciwy sposób wyprowadzał pieniądze z firmowego konta. Niestety, trzeba będzie się z takową osobą rozstać. Nie odkładajcie tej decyzji , gdyż im dłużej zwlekacie , tym trudniej będzie odzyskać zainwestowane w poprzednich latach pieniądze.

Tygodniowy horoskop dla Barana
Miesięczny horoskop dla Barana
Roczny horoskop dla Barana
 

Byk

Wchodząc w nowy 2019 rok, musicie drogie Byki definitywnie rozstać się z pomysłem na prowadzenie nowego biznesu, który to został wam przedstawiony w 2018. Jeżeli nie sprawdzicie wszystkich jego prawnych i merytorycznych aspektów okaże się on wysoce ryzykowny. Dlatego już na początku roku warto zorganizować globalne spotkanie i przeprowadzić tak zwaną burzę mózgów wśród pracowników. Postawcie na rozwiązania zaproponowane nie przez doświadczonego wygę a raczej przez młodą, ambitną i kreatywną osobę. Jeżeli Wasz, drogie Byki, biznes powiązany jest z nocnym życiem rozrywkowym, otworzenie nowego lokalu okaże się strzałem w dziesiątkę. Zadbajcie jednak o to, aby uzyskać wszystkie wymagane pozwolenia i sprawdźcie uczciwość dostawców.

Tygodniowy horoskop dla Byka
Miesięczny horoskop dla Byka
Roczny horoskop dla Byka
 

Bliźnięta

Energia sukcesu i nastawienie na jego uzyskanie pochodzące z 2018 roku zamanifestuje się w nowym 2019 roku. Będzie on szczególnie łaskawy dla, Bliźniaków, właścicieli firm z branży reklamowej oraz public relations. Pozostałym branżom karty sugerują skierowanie oferty biznesowej szczególnie do zamożnych kobiet. Bardzo dobrze rozwijać się będzie branża ślubna oraz powiązana z artykułami dla kobiet ciężarnych. Wasze plany biznesowe zabezpieczcie, drogie Bliźniaki, stosownymi umowami prawnymi, nie róbcie niczego „na słowo’, gdyż istnieje niebezpieczeństwo, iż Wasz inwestor strategiczny lub klient kluczowy może wycofać się z danych obietnic.

Tygodniowy horoskop dla Bliźniąt
Miesięczny horoskop dla Bliźniąt
Roczny horoskop dla Bliźniąt

Rak

Dla Raków rok 2019 będzie pasmem biznesowych sukcesów. Nie poddawajcie się, gdyż karty pokazały, że inwestycja zapoczątkowana w 2018 roku nie rozwijała się tak szybko jak myśleliście. Tarot zaleca zachowanie spokoju oraz przyjęcie propozycji od młodego człowieka lub wprowadzenie oferty skierowanej do bardzo młodych ludzi. Najlepsze zyski uzyskają te Raki, których biznes powiązany jest z branżą turystyczną rozszerzoną o usługi typu SPA. Postarajcie się podpisać kontrakt z firmą o uznanej i znanej pozycji na rynku. Ta współpraca przyniesie krociowe zyski. Jeżeli będziecie otwarci na nowe, innowacyjne produkty i pomysły świat stanie przed Wami otworem.

Tygodniowy horoskop dla Raka
Miesięczny horoskop dla Raka
Roczny horoskop dla Raka
 

Lew

W 2019 roku biznesowe plany Lwów wreszcie nabiorą kształtów, a Lwi właściciele firm wyprowadzą swoje firmy na czele branży. To Wy drogie Lwy będziecie dyktować warunki i staniecie się liderami biznesu. Nareszcie!!!!. Rok sprzyjał będzie decyzjom finansowym. Nie będziecie narzekać na brak propozycji. W gronie waszych klientów mogą znaleźć się ważne i znane osoby. Przyjęcie propozycji współpracy od światowego lidera z branży wojskowości okaże się niezwykle lukratywne. W 2019 szczególny rozwój czeka firmy związane z nauką, nauczaniem i nowymi rozwiązaniami technicznymi. Mogą to być projekty maszyn. Tarot pokazuje że jakaś polska firma, na której czele stoi Lew będzie uczestniczyć w projekcie zbudowania urządzenia do komunikacji w kosmosie. Ogólnie rok niezwykle obfitujący w sprawy biznesowe. Uważajcie na przepracowanie. Rodzina jest też ważna o ile nie ważniejsza.

Tygodniowy horoskop dla Lwa
Miesięczny horoskop dla Lwa
Roczny horoskop dla Lwa
 

Panna

Właściciele firm powinni w 2019 roku szukać nowych możliwości biznesowych i nowych rynków zbytu. Im więcej czasu spędzicie w podróżach biznesowych i spotkaniach z klientami tym lepiej dla Was. Energia sukcesu sprzyjać Wam będzie o ile wyjdziecie poza granice w dosłownym i przenośnym znaczeniu tego słowa. Szczególnie rozwijać się będą branże powiązane z importem eksportem oraz działalnością agencji celnych. Pomyślcie jednak o skierowaniu jakiejś nowej oferty dla stałych i starych klientów. Wprowadzenie programu lojalnościowego okaże się genialnym posunięciem. Słuchajcie ludzi ze swojego otoczenia. Działajcie w zespole.

Tygodniowy horoskop dla Panny
Miesięczny horoskop dla Panny
Roczny horoskop dla Panny

Waga

Wagom karty Tarota sugerują, aby nie spieszyć się z działaniem i nie brać pierwszej nadarzającej się propozycji, gdyż kolejna będzie dużo lepsza. Rok 2019 będzie sprzyjał budowaniu solidnych podstaw, na których będzie opierać się Wasz przyszły biznes. Podejmujcie przemyślane decyzje. Najlepsze rozwiązania znajdują się w Waszych głowach. Karty zalecają wyciszenie i medytację. Pierwszą połowę roku poświęćcie na określenie podziału obowiązków. Kontrolujcie koszty i wydatki. Genialne umysły znajdują genialne rozwiązania dzięki jodze.

Tygodniowy horoskop dla Wagi
Miesięczny horoskop dla Wagi
Roczny horoskop dla Wagi

Skorpion

Niestabilna sytuacja firm należących do Skorpionów wreszcie, wraz z rozpoczęciem 2019 roku, zacznie się uspokajać. Karty sugerują, że w celu poprawy jakości zarządzania będziecie musieli skorzystać ze szkoleń. Niezależnie od wieku na naukę nigdy nie jest za późno. Dzięki Waszym nowym kontaktom oraz nieformalnym spotkaniom firma zyska poważnych kontrahentów i znacząco zwiększycie zyski. Zorganizujcie spotkanie plenerowe gdzie spotkają się zarówno Wasi pracownicy jak i klienci. Kary mówią, że najważniejsze, finansowe decyzje zapadną nie w wygodnych fotelach i zaciszu gabinetów, ale na łonie natury przy grillu i piwie. Uważajcie na Urząd Skarbowy i zwroty VAT. W takich przypadkach szukajcie rozwiązań „po znajomości”, zasłanianie się paragrafami przyniesie odwrotny skutek.

Tygodniowy horoskop dla Skorpiona
Miesięczny horoskop dla Skorpiona
Roczny horoskop dla Skorpiona
 

Strzelec

Wiele firm należących do Strzelców może przechodzić w 2019 roku problemy finansowe . Niektóre z nich na skutek kłótni ze wspólnikiem mogą się podzielić. Karty zwracają również uwagę na poprawienie konkurencyjności firmy i jakości produktu. Sugerują też konieczność wycofania z rynku pewnych towarów lub partii produktów w celu poprawienia ich jakości. Wbrew pozorom takie działanie umocni zaufanie Waszych klientów. Lepiej wycofać bubel i przeprosić aniżeli stracić wiernych odbiorców. Tarot zaleca konieczność lepszego dostosowania funkcjonalności produktów i usług do potrzeb klientów. Jeżeli wcześniej zauważycie wadę towaru, przemyślicie i wdrożycie strategię naprawy tym bardziej wzrośnie szansa na utrzymaniu się na rynku.

Tygodniowy horoskop dla Strzelca
Miesięczny horoskop dla Strzelca
Roczny horoskop dla Strzelca

Koziorożec

Właściciele Koziorożce, których firmy poniosły w 2018 roku straty w wyniku zamknięcia zagranicznych rynków zbytu mogą w 2019 roku liczyć na ustabilizowanie sytuacji finansowej. Nie będzie konieczności redukcji etatów, ale trzeba będzie wdrożyć procedury cięcia kosztów. Może to potrwać do połowy roku. Dzięki wprowadzeniu do firmy inwestora a właściwie inwestorki strategicznej idą się pozyskać nowe rynki zbytu i wyprowadzić firmę na finansową prostą. Z końcem 2019 roku będziecie drogie Koziorożce pić szampana nie tylko z okazji Sylwestra.


Tygodniowy horoskop dla Koziorożca
Miesięczny horoskop dla Koziorożca
Roczny horoskop dla Koziorożca
 

Zainteresuje Cię także Horoskop anielski