Horoskop Biznesowy od 19 do 25 marca

Horoskop Biznesowy od 19 do 25 marca

BARAN

Trudności w porozumieniu się z szefem lub współpracownikami mogą utrudniać Ci działanie w sferze zawodowej. Jeśli negocjujesz warunki jakiejś współpracy, znalezienie kompromisu może nie być łatwe. Załatwienie spraw, w których musisz polegać na innych, okaże się więc momentami problematyczne, zwłaszcza jeśli masz w pobliżu niesprzyjające Ci osoby. Jeśli planowałeś pracę dodatkową, która ma wzmocnić Twoją sferę finansową, to teraz jest dobry moment, aby podjąć się czegoś nowego. Poprawi to Twoją stabilność, a pomysł ten okaże się trafiony, nawet jeśli wcześniej się wahałeś. Niespodziewane zlecenie lub umowa, nawet jeśli wystąpią komplikacje przy omawianiu warunków, może dojść do skutku i przyniesie korzyści. Pojawi się więc możliwość wzrostu dochodu, ale na chwilę obecną nie będziesz pewien, czy będzie to stały przychód dodatkowy. Będzie mieć związek z nową inicjatywą lub możliwością, jaka pojawi się w najbliższym czasie. Bądź ostrożny z inwestycjami, bo okażą się ryzykowne. Możesz sporo zarobić przy odrobinie szczęścia, ale równie dobrze stracić. Lepiej nie być zbyt rozrzutnym w najbliższym czasie i planować bardzo rozważnie swoje wydatki. Zwróć uwagę na wszystko, co jest pisane drobnym drukiem, abyś nie podpisał dokumentów w formie niekorzystnej dla Ciebie. Nie rozmawiaj o szczegółach swego życia zawodowego z plotkarzami, bo mogą wykorzystać informacje, aby Ci szkodzić.

BYK

Twoja kariera zawodowa ma szansę na rozwój. Umocnisz swoją pozycję, a nawet możesz próbować zdobyć nowe rynki zbytu, co ułatwi rozwój Twojej firmy. Dynamika w tej sferze będzie widoczna bez względu na to, czy jesteś przedsiębiorcą, czy pracujesz dla kogoś. To będzie pracowity czas, kiedy kierunek działań będzie jasny, a nawet możesz śmiało wyznaczać nowe cele i rozszerzać swoją działalność. Otwórz się na nowe możliwości, jeśli tylko się pojawią, bo możesz wiele osiągnąć i zyskać niezależność finansową. Osoby poszukujące pracę mają bardzo duże szanse na zatrudnienie się w tym czasie. Możliwe wyjazdy i podróże służbowe. Będzie to intensywny i komunikatywny czas w sferze zawodowej. Nie zawierzaj ważnych spraw osobom bez doświadczenia. To niewłaściwy moment na to. Lepiej ich najpierw przeszkolić lub poczekać, aż pogłębią swoją wiedzę, abyś nie stracił angażując ich w sprawy, do których nie są przygotowani. Unikaj też decyzji pospiesznych, pochopnych lub ryzykownych. Nie angażuj się w zbyt wiele spraw naraz, bo możesz nie dać rady ich doprowadzić do końca. Konkurencja może powodować straty w finansach. W sytuacjach konfliktowych trudno będzie odzyskać pieniądze, które Ci się należą. Twoje finanse w tym czasie będą zależały od Twojej siły przebicia i umiejętności przekonania partnerów biznesowych, aby zaufali właśnie Tobie. Nie warto brać się za współpracę z osobami konfliktowymi, bo będziesz tego żałował.

BLIŹNIĘTA

Satysfakcjonujący czas w sferze zawodowej. Jeśli wcześniej ciężko pracowałeś na swój sukces, to teraz możesz cieszyć się powodzeniem i zadowoleniem ze zrealizowanych zadań . Zdobywając zaufanie u partnerów biznesowych zyskałeś też wizerunek wpływowej osoby. Współprace, które nawiązałeś, będą pewne, stałe i bezpieczne. Twoja firma osiągnie silną pozycję na rynku, a jeśli pracujesz u kogoś, to zostaniesz doceniony, a nawet możliwy jest awans lub premia. To czas sprzyjający pomnażaniu pieniędzy, więc rozwijaj się i działaj aktywnie, abyś nie osiadł na laurach właśnie teraz, kiedy możesz osiągnąć jeszcze więcej. Możesz liczyć też na poparcie urzędów w ważnych sprawach i wygrywać przetargi, jeśli w nich uczestniczysz. Wytrwałość się opłaci. W tym tygodniu może się okazać, że istotna dla Ciebie umowa nie zostanie zawarta, ale nie wpłynie to znacząco na ogólną kondycję Twojej firmy. Ewentualne odpływy finansów mogą pojawić się tylko na Twoje własne życzenie czyli np. z powodu jakiegoś kaprysu, pod wpływem nastroju, natomiast nie powinno to spowodować problemów, które będą Ci ciążyć. Ogólnie będzie to czas powodzenia w interesach i finansach. Liczne znajomości, przemyślane i mądre decyzje będą sprzyjać stabilizacji finansowej. Realna ocena swoich możliwości w tym zakresie zagwarantuje Ci poczucie bezpieczeństwa.

RAK

U Raka niestety będzie to czas oszczędności i analizy swoich możliwości finansowych. Nie daj się ponieść iluzji, bo możesz mieć tendencje do oderwania od rzeczywistości oceniając swoją sytuację. Wybory mogą wydać się trudne. Nie wydawaj pieniędzy na rzeczy zbędne. Tylko rozsądne podejście do tego tematu uchroni Cię przed ewentualnymi problemami w przyszłości. Niestety może to być czas destabilizacji również w sferze zawodowej. Jeśli liczyłeś na dodatkowe dochody, to może się nie udać lub możesz stracić okazję, żeby wzmocnić się finansowo. Lawirowanie miedzy dwiema firmami lub dwoma zajęciami również nie przyniesie spodziewanych rezultatów. Możesz nie czuć satysfakcji ze swojego zajęcia i potrzebować odmiany. Atmosfera w firmie może być konfliktowa lub pojawią się sprzeczne interesy miedzy współpracownikami. Zastanów się, czy jesteś w odpowiednim miejscu i czy nie warto rozejrzeć się za czymś nowym, zwłaszcza jeśli czujesz, że Twoja kariera utknęła w miejscu. Możesz osiągnąć więcej, jeśli otworzysz się bardziej na nowe możliwości. Warto postarać się o nowe kontakty lub rozejrzeć się za pracą, która może odstraszała Cię odległością od Twojego miejsca zamieszkania. Los będzie popychał Cię do wyjścia z ciasnego kręgu ludzi, którymi się otoczyłeś. Czas zdobyć nowe doświadczenia, pomyśleć o pracy za granicą, a może w innym mieście. Nie obawiaj się zmian, kontaktów z obcokrajowcami ani potężnych firm międzynarodowych, bo to będzie Ci sprzyjać.

LEW

Będziesz musiał wykazać się sprytem, inteligencją i talentem, aby zwiększyć swoje dochody i otworzyć przed sobą nowe możliwości zawodowe. Nie braknie Ci jednak tych cech. Poradzisz sobie nawet w bardzo zagmatwanych sytuacjach, lub gdy będzie trzeba zdobyć przewagę nad konkurencją. Jeśli będziesz musiał pozyskać przychylność klienta, szefa lub współpracowników, pomoże Ci w tym dar przekonywania do swoich umiejętności i tego, co możesz zaoferować innym. Dobór argumentów ułatwi Ci przekonanie ważnych osób, że Twoje pomysły będą służyły tak rozwojowi i sukcesom Twojej firmy jak i pomnażaniu pieniędzy. Przy tych zdolnościach jest osiągalne nawet przyciągnięcie znaczącego inwestora, jeśli dobrze się postarasz. Do zrealizowania swoich planów będziesz potrzebował poparcia i elastyczności w rozwiązywaniu problemów, bo starymi metodami się to nie uda. To dobry czas dla wszelkich przedsięwzięć, nowych umów, kontraktów, bo będziesz umiał zachęcić innych do nowej inicjatywy, która będzie nastawiona na wzrost dochodu. Jeśli planujesz otworzyć swoją własną firmę, to jest to właściwy moment, żeby się za to zabrać, pod warunkiem, że najpierw się upewnisz co do tego, że wspólnik nie wycofa się z planowanych inwestycji. Strat finansowych mieć nie powinieneś, bo pieniądze wydasz tylko na to, co niezbędne, aby czuć się komfortowo i zadbasz, aby opłaty były regulowane na bieżąco.

PANNA

Panna powinna się liczyć z trudnościami w sferze zawodowej, choć jest duża szansa na pomyślne pokonanie przeszkód. Trudności mogą się wiązać z różnymi sytuacjami. U niektórych może to być związane z kłopotami w firmie lub ze złą atmosferą panującą w pracy. To czas, kiedy trzeba się pokazać od jak najlepszej strony, żeby zyskać. Zadbaj o swój wizerunek i wrażenie, jakie robisz na zewnątrz, starannie przemyśl nawet takie szczegóły jak dobór stroju, jeśli wybierasz się na rozmowę kwalifikacyjną lub spotkanie z szefem. Nawet drobiazgi mogą przeważyć szalę na Twoją korzyść. Niektórym Pannom może grozić utrata źródła dochodu lub zaprzepaszczenie szansy na skutek błędnej decyzji. Nie zniechęcaj się, nawet jeśli nisko ocenisz swoje szanse. Jeśli masz pomysł, który może kogoś przekonać, aby Cię zatrudnić lub powierzyć Ci jakieś zadanie, zaufaj sobie i postaraj się, a uda się. Nie licz na nowe okazje, bo mogą się nie pojawić. Korzystaj z tego, co nadarzy się teraz. Choćbyś miał wrażenie, że jest mało prawdopodobne, aby sprawy potoczyły się po Twoje myśli, działaj najlepiej jak potrafisz, bo nowe możliwości są w Twoim zasięgu. Możesz dostać poparcie od kogoś, co Ci ułatwi osiągniecie sukcesu i poprawę finansów. Zwróć uwagę na znajomości, bo niektóre mogą się przydać do osiągnięcia celu. Jeśli szukasz pracy, to teraz możesz ją zdobyć, jeśli tylko spróbujesz. Jeśli chodzi o straty finansowe, to możesz mieć pesymistyczne nastawienie. Czarnowidztwo w sprawach pieniędzy w niczym Ci nie pomoże, a źle wpłynie na samopoczucie.

WAGA

Na przypływy finansowe nie licz w tym czasie, chyba że coś w rodzaju zastrzyka ze strony pomocnych osób, które poratują Cię w potrzebie. Ogólnie możesz mieć jednak wrażenie, że potrzeby masz większe niż możliwości. W razie problematycznej sytuacji, rozejrzyj się, kto mógłby Cię wspomóc, bo taka osoba powinna się pojawić. Nie upieraj się przy przegranych sprawach, bo tylko przyniesie to dodatkowe straty finansowe. Jeśli czekasz na jakieś rozstrzygnięcia urzędowe, to mogą nie być zadowalające. Wszelkie utarczki o pieniądze nie przyniosą rezultatów. Może to wywołać złe samopoczucie i odbierać Ci dystans w ocenie sytuacji. Nerwy i brak równowagi emocjonalnej nie będą sprzyjać ani Twoim sprawom ani Twojej wydajności w pracy. Dobrze byłoby, abyś postarał się uspokoić bez względu na okoliczności. Swoją irytację możesz kierować przeciwko innym, a to może spowodować kolejną falę problemów. Przemyśl jeszcze raz swoje cele i zastanów się, jak znaleźć rozwiązanie ewentualnych kłopotów. Będzie konieczna większa elastyczność w podejmowanych działaniach. Plany trzeba zmodyfikować, zamiast upierać się przy nierealnych celach. Uczciwie przypatrz się jeszcze raz swojej sytuacji i oceń, gdzie należy wprowadzić zmiany. Jeśli zachowasz

spokój, to metodą kompromisu łatwiej dojdziesz do porozumienia z innymi. Szukaj zgody i rozwiązań, które pasują wszystkim stronom, a szybciej doprowadzisz do poprawy swojej sytuacji.

SKORPION

W finansach możesz liczyć na okres stabilizacji, ale opierającej się na stałych dochodach i zatrudnieniu. To, co masz uregulowane umową, będzie podstawą Twojego bezpieczeństwa finansowego. Straty finansowe mogą pojawić się z zaskoczenia i wynikną z sytuacji spornych, jeśli zdecydujesz się wziąć w nich udział w nadziei, że rozstrzygnie się to na Twoją korzyść. Pewne osoby mogą jednak opóźniać lub utrudniać Ci załatwienie spraw. W pracy możesz dostać dodatkową szansę, aby się wykazać i zrealizować samodzielnie jakiś projekt. Może też pojawić się szansa na dodatkowy zysk z tego przedsięwzięcia. Praca zespołowa powinna przebiegać w dobrej atmosferze. Będzie się liczyć dobra organizacja i przemyślane zarządzanie sprawami, których się podejmiesz. Nie wierz w każdą obietnicę, jaką ktoś Ci złoży. Jeśli liczysz na czyjąś pomoc, może się okazać, że taka osoba się wycofa, a Ty zostaniesz z uczuciem straty czasu i energii. Nie wszystkie zamierzenia mogą się udać w takiej formie, jakbyś chciał. Mimo to nie popadaj w niezadowolenie, tylko skup się na swoich planach, które czekają na realizację i postaraj się dobrze zorganizować sobie czas pracy, a wszystko pójdzie łatwiej. Jeśli potrzebujesz wsparcia, którego nie otrzymasz, poszukaj go gdzieś indziej, bo nie powinieneś mieć z tym kłopotu. Szkoda nerwów na roztrząsanie niepowodzeń.

STRZELEC

Czym więcej zaoszczędzisz, tym lepiej. Kieruj się rozsądkiem we wszystkich decyzjach finansowych, jakie Cię czekają. Może się okazać, że warto zmienić plany i z czegoś zrezygnować na razie, co okaże się bardzo korzystne w dalszej perspektywie, bo możesz mieć straty finansowe, jakich się nie spodziewasz. Jeśli wyniknie to ze złego gospodarowania swoimi finansami, to czas przyjrzeć się temu i poważnie zmodyfikować dotychczasowe decyzje. Może to źle wpłynąć na Twoje emocje, a wtedy zabierzesz problemy do pracy. Nie obawiaj się zwolnienia. Zachowaj spokój, bo Twoja pozycja jest bardzo stabilna i nie musisz się obawiać. Osoby poszukujące pracy mają szansę na znalezienie takiej i będą zadowolone i mogą liczyć na stałą umowę lub współpracę. Jeśli czujesz się przeciążony zobowiązaniami finansowymi, to praca również może przynosić mniej radości, bo cała sytuacja może wywoływać stres. Może się okazać, że otrzymasz zadania, których wolałabyś z jakiś powodów uniknąć. Trudno będzie jednak się wycofać, a jeśli to zrobisz, możesz poczuć się zagrożony w pracy. Z obawy przed ewentualnymi konsekwencjami możesz mieć mieszane odczucia. Jeśli sytuacja będzie wymagała wyjątkowych umiejętności lub postawi Cię przed wyzwaniem, z jakim nie miałeś do tej pory do czynienia, możesz się próbować wymigać od tego projektu. Możliwe są też opóźnienia w niektórych sytuacjach, co spowoduje, że nie będziesz mógł zrealizować do końca swoich planów.

KOZIOROŻEC

W pracy powściągnij emocje, bo więcej zdziałasz idąc na ugodę i okazując wyrozumiałość w problematycznych sytuacjach. Jeśli pojawią się niespodziewane opóźnienia lub nagłe zmiany planów, postaraj się zachować elastyczność i otwartość , bo ostatecznie lepiej na tym wyjdziesz. Nawet trudne sytuacje uda się pomyślnie rozwiązać. Jeśli zechcesz przeforsować swój pomysł lub propozycję, to może się okazać, że druga strona będzie chciała zrobić wszystko po swojemu, a Ty będziesz musiał się dostosować, nawet jeśli Twoja koncepcja będzie lepsza. Jeśli prowadzisz firmę, większe przedsiębiorstwa od Twojego mogą stanowić pewną przeszkodę na drodze do realizacji zamierzeń.

Może się okazać, że będziesz musiał włożyć w coś więcej wysiłku, niż zakładałeś na początku, ale finansowo się to opłaci, a nawet może pojawić się szansa na długoterminowy kontrakt. To również dobry moment na planowanie przyszłych inwestycji. W dużej mierze sukces osiągniesz dzięki zaufaniu, jakie zdobyłeś do tej pory. Pilnuj więc terminów i zobowiązań, bo to zachęci innych do współpracy z Tobą, co powinno przynieść w dalszej perspektywie stałe i pewne dochody. Jeśli chodzi o ewentualne straty finansowe, to mogą wynikać ze złego gospodarowania swoimi zasobami materialnymi i marnotrawieniem pieniędzy na wydatki zbędne. Przemyśl więc, zanim zdecydujesz się na przedwczesną inwestycję i nie bierz się za współpracę z niepewnymi partnerami.

WODNIK

Wodnika czeka sporo przeciwności w sferze zawodowej. Będziesz mieć dużą siłę przebicia i dzięki uporowi i determinacji możesz osiągnąć cele, które sobie wyznaczysz, jednak będzie to czas utrudnień lub niesprzyjających okoliczności. Zachowaj kontrolę nad swoimi sprawami i nie powierzaj zadań innym bez wglądu na to, co się dzieje. Podejmuj sam decyzje. Wytrwałością możesz osiągnąć sukces w zamierzeniach, które uznasz za istotne. Licz się jednak z tym, że niespodziewane wydarzenia mogą pokrzyżować Ci plany. Weź pod uwagę rywalizację zawodową i nieporozumienia lub spory, jakie mogą się pojawić na tym tle. Znajdą się osoby, które warto trzymać na dystans. Ktoś może chcieć tak bardzo zaimponować Twojemu szefowi lub kolegom z pracy, że może zaskoczyć swoją postawą lub rywalizować z Tobą dla zwyklej brawury. Przez takie działania możesz stracić okazję rozpoczęcia nowego projektu, który może przynieść zyski. Może pojawić szansa na dodatkową pracę lub interesującą współpracę, ale na skutek zamieszania będzie trudno wykorzystać nadarzającą się okazję. Jeśli nowy pomysł będzie nieprzemyślany w szczegółach, to i tak się nie powiedzie. Szybka analiza faktów i elastyczność w modyfikowaniu działań będzie pomocna. W finansach Twoim atutem będzie uczciwe podejście do spraw zawodowych i umiejętność dyplomatycznego odnalezienia się w różnych sytuacjach.

RYBY

Jeśli czujesz się oszukany, to trudno będzie odzyskać pieniądze, które Ci się należą. Sprawy mogą się ciągnąć i opóźniać. Możesz mieć uczucie braku swobody w swoich działaniach zawodowych ze względu na brak decyzji z zewnątrz lub trudności w doprowadzeniu i uporządkowaniu pewnych spraw do końca. Nawet jeśli w końcu zrealizujesz swoje zamierzenia, to prawdopodobnie będziesz mieć wrażenie, że przez opóźnienia straciłeś jakąś szansę. Nie jest to dobry czas dla poszerzania swoich wpływów zawodowych, mogą się pojawić utrudnienia w kontaktach z ludźmi, od których zależy dalszy rozwój sytuacji. W pracy możesz czuć się ograniczany i mieć trudności z przekonaniem szefa, żeby powierzył Ci bardziej odpowiedzialne zadania. Możesz czuć się zmęczony całą sytuacją lub zniechęcony, ale aby to zmienić, trzeba zdecydować się na ryzykowne posunięcie, a na to możesz nie być gotów. Uważaj na oszustów. Sprawy sądowe mogą się wlec lub wyroki, jakie zapadną, Cię nie zadowolą. Jeśli planujesz wejść na drogą sądową, przemyśl, czy nie przyniesie to strat. Unikaj współpracy z ludźmi niewypłacalnymi lub osobami, które nie działają do końca uczciwie. Dostaniesz tylko te pieniądze, które będziesz mieć zagwarantowane na piśmie. W finansach poczucie bezpieczeństwa oprzesz na dobrym zarządzaniu, kalkulacji i przemyślanych wydatkach. Realna ocena sytuacji pomoże Ci mądrze i ekonomicznie zadziałać i podjąć właściwe decyzje.

Jeśli chcesz indywidualny horoskop biznesowy czy analizę swojej firmy, kontrahenta, wspólnika czy masz inne zapytania dzwoń tel. 708588502 kod 7 ( 3.69 zł/min ) ,e-mail