Horoskop dla Barana na 2023 rok

Horoskop dla Barana na 2023 rok

 

Horoskop dla Barana na 2023 rok.

Styczeń: Z czymś już jakiś czas się borykacie, ale przychodzi rozwiązanie i stabilizacja. Bardzo dobry miesiąc dla osób szukających pracy. Będą wybierały pośród kilku opcji i dostaną jedną naprawdę dobrą propozycję. Dla tych, którzy już pracują: w pracy wiele się dzieje i nie zawsze wiadomo jak się z tym uporać, ale w styczniu dasz sobie z tym radę. Te Barany, które mają problemy i nie wiedzą za bardzo jak się z nimi uporać, znajdą mądre i pewne rozwiązanie. To miesiąc pewności siebie, panowania nad otoczeniem, chaosem dookoła. Niektórzy podejmą decyzję o rozpoczęciu aktywności fizycznej. Może to nowe postanowienie noworoczne? Nie bój się podejmować wyborów i decyzji. To Twój miesiąc! W związkach będzie działo się dobrze. Dużo namiętności, odrodzenie uczucia. Należy uważać na przeziębienia i choroby związane z układem immunologicznym.

 

Luty: Dobre zakończenie jakichś przeciągających się spraw. Miesiąc zmian, ale zmian pod kontrolą. Niektóre Barany mogą oczekiwać wsparcia mężczyzny w średnim wieku na wysokim stanowisku. Być może szef. To osoba, która pomoże w sytuacji kryzysowej. Dla osób szukających pracy może pojawić się propozycja od mężczyzny w średnim wieku, statecznego, podejmującego dobre decyzje, bardzo zrównoważonego. Mogą pojawić się niespodziewane zmiany w życiu również miłosnym. Rozstanie, decyzja o rozwodzie, nagle może okazać się, że partner nie był do końca uczciwy. Należy uważać na zdrowie! Może stać się coś z kręgosłupem, jakieś nieoczekiwane zdarzenie losowe.

 

Marzec: Propozycja pracy od kobiety w średnim wieku: ryba, rak, skorpion. Propozycja współpracy lub wspólnych działań. Nowa szansa, którą warto wykorzystać. W pracy dobry czas nowych możliwości i stabilizacji. Miła atmosfera. W miłości te Barany, które szukają mogą kogoś poznać. To będzie związek pełen uczucia, namiętności, znajomość w bardzo pozytywnej i miłej atmosferze opartej na uczuciu. Bardzo dobry miesiąc, ale należy uważać na sprawy hormonalne. Być może trzeba będzie odwiedzić ginekologa lub endokrynologa. Niektóre Barany mogą dowiedzieć się o ciąży. Co ciekawe, to może być związane z tym, co czeka je w kwietniu.

 

Kwiecień: niektóre Barany, które oczekują na dziecko, będą czyniły duże oszczędności. Warto uważać na pieniądze i wydawać je w przemyślany sposób.  Kierować się rozsądkiem i nie ulegać emocjom. W pracy może być gorszy okres, być może niektóre Barany dostaną wypowiedzenie (patrz: maj) i będą szukać nowego miejsca. W miłości może być kryzys. Postarajcie się nie ulegać emocjom i nie popadać w skrajności, nie kłócić się. Uczucia będą dla Baranów bardzo ważne w tym miesiącu, ale tez mogą być przyczyną kryzysów, a nawet rozstania. Wszelkie dolegliwości zdrowotne mogą mieć przyczynę hormonalną. Zbadaj tarczycę (TSH, fT3, fT4, ATPO aTG). Te Barany, które mają problemy z tarczycą, powinny być ostrożne i uważać na dietę. Dobrze jest wykluczyć cukry proste.

 

Maj: To czas przemyśleń, nowych pomysłów i poszukiwania pracy dla tych, którzy ją stracili lub postanowili zmienić. Być może niektóre Barany rozstały się ze swoimi partnerami i potrzebują teraz pobyć same, przemyśleć to, co się stało. Paź mieczy sugeruje czas poznawania czegoś nowego, otwartości na świat. Być może niektóre Barany pogodzą się ze swoim losem i rozpoczną nową drogę. Pamiętajcie, aby każdą informację weryfikować i nie wierzyć w plotki. Nabierzcie pewności dotyczącej spraw związanych z pracą czy nowymi możliwościami, jakie stoją przed Wami. Nie bądźcie lekkomyślni i podejmujcie wyłącznie dojrzałe i przemyślane decyzje. To czas refleksji. W miłości Maj będzie miesiącem, w którym Barany zamykają się trochę w swoim świecie. Są sprawy, które muszą przemyśleć i którym muszą stawić czoła. Być może rozstały się i teraz mają taki czas dla siebie. W zdrowiu należy uważać na alergie i bóle głowy. Dla osób chorych przewlekle: mogą odezwać się jakieś dolegliwości. Nie wahaj się i odwiedź lekarza!

 

Czerwiec: Barany, które szukają miłości powinny poznać kogoś ciekawego. Odwrócenie losu dla tych, którzy czują się potraktowani niesprawiedliwie, zranieni, zdradzeni. Pojawią się nowe perspektywy i propozycje. W miłości uważajcie na konflikty i kłótnie. Nie bójcie się wyciągnąć ręki na zgodę. W pracy to może być ciężki czas, ale nie potrwa to długo. Zwróćcie uwagę na hipokrytów, pomówienia czy jakieś donosy do szefa. Ale spokojnie! Przyjdzie lepszy czas. Uważać na choroby dzieci, ale tez na infekcje dróg oddechowych. Kobiety powinny uważać na infekcje kobiece.

 

Lipiec: Po gorszym okresie w rodzinie i miłości w końcu odmiana losu! Bardzo dobry czas dla rodziny. Jakiś wyjazd na wakacje z dziećmi, który będzie bardzo owocny i pozytywny. Dużo pozytywnych uczuć i wspólnych emocji. W końcu minie trudny dla Was czas. W pracy czas odpocząć. Czas urlopu i to takiego prawdziwego. Barany są przepracowane i naprawdę potrzebują poświęcić czas rodzinie. Uważajcie na depresje! Dla Baranów, które mają nałogi: mogą odezwać się kwestie zdrowotne związane z Waszymi uzależnieniami. Może warto rozpocząć leczenie?

 

Sierpień: miesiąc podjęcia decyzji o nauce, kursach. Niektóre Barany dowiedzą się o dostaniu się na wymarzone studia lub będą składały papiery. To samo dotyczy Baranów szukających pracy: dostaniecie świetną propozycję! Kolejny miesiąc potwierdza, że to bardzo dobry wybór. Doskonały czas dla pań Baranów: to Wasz miesiąc. Pojawią się nowe możliwości rozwoju lub będziecie miały okazję do rozwoju duchowego. Uważajcie na innych i rozsądnie decydujcie o tym, co komu mówicie. Aby nikt nie wykorzystał Was do swoich celów. Zachowajcie trochę dla siebie. W związkach spokojnie, stabilnie. Rodzice dorosłych dzieci dowiedzą się o nowych perspektywach dla ich dzieci: nowa praca lub szkoła. Bardzo dobre wieści w każdym razie. Dla wszystkich Baranów to miesiąc, w którym powinny zaufać swojej intuicji, doświadczeniu. Zdrowie: uważajcie na sprawy hormonalne, ale to też dobry czas dla tych, którzy starają się o dziecko. Może się udać! Możliwe też problemy z układem pokarmowym.

 

Wrzesień: Bardzo dobry czas w pracy oraz w domu. Dzięki zaangażowaniu i wytrwałości dopięliście swego. Kończycie jakieś ważne projekty, wykazujecie się w pracy. W domu decyzja o remontach lub innych przedsięwzięciach. Oszczędzanie przynosi efekty. W miłości: warto dodać w związku trochę pikanterii, zrobić coś nowego, szalonego. Ktoś może czuć się przy Baranie zapomniany i zaniedbany. Długo to znosi, więc może czas wziąć sprawy w swoje ręce? Jeśli szukasz miłości, to być może boisz się wejść w nową relację? To dobry czas na decyzję. Ktoś bardzo się o Ciebie stara. W zdrowiu uważajcie na wyrostek robaczkowy.

 

Październik: Kapłan dopowiedziany Kapłanem… Bardzo mocny przekaz mówiący o sile Waszej wiary oraz przekonań w życiu. Bardzo ważna rolę może odegrać w tym miesiącu w Waszej przestrzeni ktoś na bardzo wysokim, autorytarnym stanowisku. Kapłan, profesor, prezes. To człowiek mądry, o ogromnej wiedzy. Niektóre Barany biorą ślub lub decydują się na niego. U innych będzie to uroczystość związana z religią: chrzest, czyjś ślub, być może pogrzeb w rodzinie lub wśród znajomych. Pamiętajcie o tym, aby poświęcać czas innym! To też miesiąc pod znakiem rodziny, refleksji, przemyśleń. Zdrowie: starsze Barany mogą narzekać na choroby związane ze swoim wiekiem.

 

Listopad: Finansowo bardzo dobry miesiąc. Być może to czas na urlop dla niektórych Baranów. Dopełniliście swoich obowiązków, świetnie Wam poszło, ale pamiętajcie, aby odpocząć. W miłości to bardzo dobry czas dla tych, którzy jej szukają, ale też dla związków. To czas dla Was, dla oderwania się od obowiązków służbowych. Idźcie do kina czy teatru. Uważajcie na choroby, które kładą do łóżka. U niektórych może się pojawić szpital, ale będzie to raczej pobyt planowany.

 

Grudzień: Trudny czas wyborów, decyzji, przeciążenia ogromem obowiązków i spraw. Niektóre Barany mogą czuć się przytłoczone. To też czas, w którym możecie czuć się osamotnieni, w którym może wydarzyć się coś, co spowoduje u Was lęk i niechęć. Może ktoś Was oszuka, zrani? Samotne Barany boją się wejść w nową relację, ale by chciały. Nie wiedzą, co zrobić. W związkach może pojawić się kryzys. W pracy: za dużo spraw i obowiązków. Miesiąc ciężki, ale wszystko się na koniec ułoży. Pojawią się nowe perspektywy. Cały rok 2023 upłynie Wam pod znakiem wspomnień, refleksji, powrotów w rodzinne strony, odwiedzin starych przyjaciół. To też czas na założenie rodziny i realizację marzeń o domu i dziecku. Niektóre Barany zdecydują się na terapię rodzinną. Afirmacja na 2023 od Anioła dla Baranów: „Umacniaj świadomość chwili obecnej. Sens życia, który poszukujesz, tkwi w teraźniejszości.

Wszystkiego najlepszego!  Kliknij tutaj  Wróżka Kawa  aby otrzymać  swój  spersonalizowany horoskop.