Horoskop dla Bliźniąt na rok 2023

Horoskop dla Bliźniąt na rok 2023

Horoskop dla Bliźniąt na 2023 rok.

Styczeń: Dla Bliźniąt, które miały ciężki czas za sobą, czy to w pracy, czy w miłości – następuje czas radości i szczęścia. Miejcie się tylko na baczności. W pracy być może nie czujecie się pewnie, może szef daje Wam sprzeczne informacje. W miłości dobre chwile przeplatane chwilami niepokoju, wrażeniem ciągłego zmagania się z trudnościami. Na spokojnie: cieszcie się sobą, świętujcie swoją miłość. Samotne Bliźnięta powinny korzystać z czasu imprez i zabawy. Jesteście zmęczeni swoimi zmaganiami po zakończeniu związku, ale to już za Wami. Wyjdźcie do ludzi. Zdrowie: uważajcie na infekcje dróg moczowych.

Luty: Bliźnięta szukające pracy dostaną propozycję i ją przyjmą. Dostaną sprawiedliwa, godziwą propozycję finansową i będą zadowolone. To będzie dobre, pewne stanowisko. Z kolei pracujące Bliźniaki sprawdzą się w jakimś dużym projekcie. Być może pojawi się okazja do kontraktu. To bardzo dobra szansa! W miłości: samotne osoby poznają kogoś spod znaku Byka, Panny lub Koziorożca. Ciekawa osoba, twardo stąpająca po ziemi, dojrzała, wiedząca czego od życia chce. W stałych relacjach być może ktoś czuć się pomijany. Pamiętajcie, że dawanie sprawia więcej przyjemności, niż branie. Nie traktujcie partnera przedmiotowo. W zdrowiu uważajcie na problemy z żołądkiem i drogami żółciowymi. Także mogą pojawić się problemy ze stawami.

Marzec: Bardzo dobry miesiąc, Wasz miesiąc. W pracy nowe okazje, nowe pomysły i projekty. Dbajcie tylko o to, by Wasze plany nie okazały się lekkomyślne. Zastanówcie się dwa razy przed decyzją o zmianie pracy, ponieważ możecie otrzymać ciekawą propozycję, ale tylko z pozoru. W miłości będziecie dużo myśleć i analizować swój związek. Możliwe kłótnie i nieporozumienia. Nie podejmujcie pochopnych decyzji. Samotne Bliźnięta mogą kogoś poznać (Bliźnięta, Waga, Wodnik), ale niech uważają, czy nie jest to przypadkiem osoba, która ma zamiar tylko się pobawić. Mogą zdarzyć się nagłe konieczne operacje, jak np. wycięcie wyrostka robaczkowego. Uważajcie na siebie!

Kwiecień: Może być to trudny miesiąc. Przede wszystkim w pracy: możecie czuć się przeciążeni nadmiarem obowiązków, z którymi świetnie sobie radzicie, ale czujecie się wypaleni. Może być też tak, że macie zbyt wiele opcji do wyboru: kilka propozycji, albo rozważacie odejście z pracy. Kolejny miesiąc sugeruje, że jednak czeka Was nowa droga. Nie ulegajcie pokusie chwilowych przyjemności poświęcając dobry, stabilny związek. Być może Bliźnięta poznały kogoś, kto zawrócił w głowie i nie wiedzą, co z tym zrobić? Samotne zastanawiają się, czy wejść w ten nowy związek. Bądźcie rozsądne. Macie intuicję i wewnętrzną siłę do tego, aby zwalczyć przeciwności. Uwaga na nałogi, ale też przeziębienia/osłabienia.

Maj: Zaczyna się dla Was cięższy okres. W pracy jakieś przykre rozstanie i podjęcie decyzji o odejściu w wyniku poczucia bycia oszukanym, potraktowanym nieuczciwie. Pozostawieni sami sobie nie chcecie już tam dłużej być. Bliźnięta szukające pracy mogą trafiać na bardzo nieciekawych potencjalnych pracodawców i rozmowy. Mogą nawet dostać propozycję, z której później nic nie wyjdzie. Uważajcie na siebie. Jakieś związki mogą rozpaść się w wyniku zdrady, oszustwa drugiej strony. Być może sami zdecydowaliście się odejść do nowej osoby? Zostawiacie partnera z poczuciem krzywdy. Może wyjść jakieś kłamstwo, które przeleje czarę goryczy i zdecydujecie się odejść. Możliwe stany depresyjne, złe myśli, utrata sił/energii. Zbadajcie tarczycę.

Czerwiec: Te Bliźnięta, które straciły prace lub zrezygnowały z niej, mają teraz ciężki czas. Mogą nawet żałować tego, co się stało. Pojawią się trudności w szukaniu pracy lub w nowym miejscu. Warto poczynić oszczędności i planować wydatki z dużą dozą rozsądku. Teraz macie trochę gorszy czas pod względem zawodowym i finansowym. Sporo niebezpieczeństw i przykrych sytuacji. Cierpliwości. Będzie lepiej. W związkach rozstania, rozpacz po partnerze i zakończonym związku. Poczucie niesprawiedliwości. Kryzysy. Dbajcie o siebie wzajemnie. W zdrowiu mogą pojawić się obfite krwawienia, nagłe sytuacje związane z ranami otwartymi, może wrzody czy krwawienie z jelit.

Lipiec: Ostatni czas bardzo Was przytłoczył. Denerwuje Was trudny czas w poszukiwaniu pracy. Wakacje, ciągłe urlopy i przedłużające się rozmowy. Zamknęliście się w sobie i czujecie się bardzo zalęknieni. To się już kończy. Tylko przejściowa sytuacja. Przed Wami lepsze! Dla pracujących Bliźniąt ciężki czas w pracy, jakieś duże nieporozumienia też odchodzą w przeszłość. Cierpliwości. W miłości dużo ran. Niemożność pogodzenia się z tym, co się stało, ale też zamknięcie się na innych. Na świat. Niektóre Bliźnięta dowiedziały się o zdradzie partnera i nie mogą tego przeboleć. Inne mają duży kryzys w związku. Być może ciągle nie wychodzi staranie się o dziecko. Unikajcie toksycznych ludzi i uważajcie na przeziębienia.

Sierpień: W końcu koniec problemów! Miesiąc totalnych zmian. Dla osób poszukujących pracy: zaczną pojawiać się nowe propozycje, bardzo ciekawe, odmieni się Wasza sytuacja. We wrześniu już będziecie pracować. Dla tych, którzy pracują: może jakiś awans, zmiany na lepsze, pewna zmiana pracy lub stanowiska? To Wam odmieni samopoczucie! W miłości wszystko się odwróci. Samotne Bliźnięta mogą kogoś poznać, a te w parach będą starały się naprawić to, co się zepsuło. Niektóre Bliźniaki podejmą decyzję o ślubie, założą rodzinę, albo nagle dowiedzą się o ciąży. Uwaga na kręgosłup i układ kostny, ale też na jelita: lepiej się odżywiajcie.

Wrzesień: W pracy: nowe propozycje, praca. Trzeba będzie się trochę postarać, praca będzie wymagała zaangażowania, ale warta zachodu. Dla pracujących Bliźniąt czas nowych projektów i wyzwań: będziecie skupieni nad czymś, co finalnie przyniesie pieniądze. Może być i współpraca, spółka. Warto pracować nad związkami! Nic nie dzieje się samo. U samotnych Bliźniąt: nowy potencjalny partner. Ktoś się o Was bardzo stara. Być może pojawią się problemy ze skórą.

Październik: Trzeba będzie wykazać się przed kimś w pracy. Walczyć o swoje przekonania, ale zastanówcie się, czy warto. Osoby szukające pracy będą miały kontrkandydatów podczas rozmów. Może pojawić się propozycja pracy, ale trzeba ją poważnie przemyśleć. W miłości czas burzliwy, emocjonalny. Niektórzy nie chcą się angażować, a szkoda. To wynik lęku przed odrzuceniem. Samotne osoby mogą poznać kogoś, kto wart jest uczucia i komu bardzo zależy. Uważajcie na wyrostek, jelita.

Listopad: Miła atmosfera w miejscu pracy, być może propozycja współpracy z kimś starszym. Możecie liczyć na życzliwość współpracowników. Czas dla rodziny, wizyt w domach rodzinnych, pamiętajcie o mamie. No i Bliźnięta starające się o dziecko – zróbcie test ciążowy, bo jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostaniecie rodzicami! Sprawdzajcie hormony i pilnujcie dzieci, które mogą łapać przeziębienia.

Grudzień: Świetny czas nowych perspektyw! Dostaniecie pracę lub bardzo dobry awans i nowy, bardzo rozwojowy projekt. Wchodzicie w 2024 rok z wielkimi nadziejami i planami zawodowymi i bardzo dobrze. Wygląda na to, że to będzie dobra energia. W miłości bardzo dobry czas dla Bliźniąt. Niektóre zdecydują się cieszyć samotnością  i odnajdą się w niej. Już bez bólu i żalu. Inne poznają zupełnie nową osobę, która odmieni ich światopogląd i da perspektywy na wspaniałą miłość.Uwaga na osłabienie i równowagę elektrolitową. Cały rok 2023 to rok dynamicznych zmian i decyzji. Niektóre będą nieprzemyślane, inne spowodują, że nie będziecie chciały kończyć swoich postanowień. Pamiętajcie, że ważny jest zdrowy rozsądek, po nocy przychodzi dzień oraz macie wsparcie bliskich, którzy mają ogromne doświadczenie i z chęcią Was wesprą. Afirmacja na 2023 od Anioła dla Byków: „Umacniaj świadomość chwili obecnej. Sens życia, który poszukujesz, tkwi w teraźniejszości.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kawa