Horoskop dla Byka na rok 2023

Horoskop dla Byka na rok 2023

Horoskop dla Byka na 2023 rok.

Styczeń: Byki znudzone swoją sytuacją w pracy wreszcie znajdą rozwiązanie. Z pomocą przyjdzie im mężczyzna (Wodnik, Bliźnięta, Waga) lub sami wykażą się pewnością siebie, dobrym pomysłem na inwestycje czy nowy projekt. To bardzo dobra droga, która doda trochę pracy, ale w bardzo pozytywnym znaczeniu: nowych inspiracji, kreatywności i pomysłów. Dobry czas na nowe perspektywy lub wręcz sugestia wyjścia poza znane Bykowi ścieżki. Nie ma się czego bać! Strach przed nowym, to wrodzony, prymitywny instynkt, który bywa zgubny. Warto chwycić nowy wiatr w żagiel. W miłości pora na mówienie o uczuciach, otwarcie się, bo w związkach wieje nudą. Pmyślcie, jak można urozmaicić Wasze życie uczuciowe, aby było ciekawiej! W niektórych związkach może pojawić się ktoś trzeci, kto wniesie dla partnera Byka trochę nowego ducha, tak że Byku! Dbaj o swojego partnera/partnerkę oraz na atmosferę między Wami. Nie skupiajcie się na tym, co złe. Myślcie o tym, co trzeba zrobić, żeby było dobrze! Uważajcie na kręgosłup! Być może trzeba będzie odwiedzić fizjoterapeutę lub masażystę.

Luty: Wspaniały miesiąc pod każdym względem! Kapłanka dopowiedziana Kapłanem. To wyjątkowo silny przekaz wskazujący na czas związany z głębokim wejściem w siebie, kierowanie się swoim doświadczeniem życiowym, intuicją, rozsądkiem. W pracy awans lub bycie docenionym za dotychczasową pracę. Czas na egzaminy i sprawdziany, do których należy się dobrze przygotować i rozsądnie, analitycznie podejść do testów. To też czas na szkolenia, naukę od kogoś, kto jest mistrzem w swoim fachu. Doskonały czas w pracy oraz szkole czy na studiach. W związkach – cóż powiedzieć! Dojrzałość, pełnia, pewność. Byczki kobiety mają swoje sekrety, które bardzo rozsądnie skrywają przed partnerami. Byki mężczyźni powinni zwrócić uwagę, czy zbytnio nie oczekują uznawania ich racji za jedyną słuszną. Czas mądrych decyzji, być może o powiększeniu rodziny, co może się udać! Uważać na sprawy hormonalne oraz problemy żołądkowo-jelitowe.  

Marzec: Te Byczki, które starają się o dziecko mogą dostać pozytywny test ciążowy. Teraz już wszystko potoczy się tak, jak powinno.
W pracy: nowe perspektywy, propozycje. Twoje działania w sprawie awansu zostaną docenione. Te Byki, które szukają pracy – dostaną propozycję od kobiety (Wodnik, Bliźnięta, Waga). W miłości samotne Byki mogą liczyć na nowy związek, pojawienie się ciekawej osoby, która zwróci uwagę. W związkach stałych polepszy się po czasie stagnacji, kłótni lub nieustannych próbach naprawienia związku. W marcu po nocy przychodzi dzień! Byki w marcu powinny uważać na infekcje dróg moczowo-płciowych.

Kwiecień: Należy uważać na próby kłamstwa, oszustwa czy wykorzystania Byka przez osoby w pracy lub na uczelni. Po okresie poczucia osamotnienia czy oszukania, przyjdzie czas na nowe wyzwania. Bardzo dobry czas na podjęcie decyzji o szkoleniu, poszerzaniu swoich kompetencji. W pracy rób swoje! Może być to ciężki miesiąc, ale zdaj się na to, co już umiesz. Na swoje wykształcenie i wiedzę. Jesteś wszechstronnie uzdolniony. W miłości niektóre Byki mogą dowiedzieć się o zdradzie lub dostać wyrok sądu dotyczący rozwodu. Uważać na gardło oraz stany depresyjne (zbadaj tarczycę).

Maj: Dla tych, którzy szukają pracy – doskonała propozycja! Dająca szereg nowych perspektyw, praca związana z podróżami, handlem międzynarodowym. Nie masz sobie równych, jesteś kompetentnym Bykiem, znającym swoją wartość. Nie stresuj się rozmowami o pracę. Dostaniesz tę, na której Ci zależy. Dobrze się przygotuj i wszystko pójdzie po Twojej myśli. W miłości – nowe perspektywy, zaręczyny, praca nad związkiem opłaciła się. Czas powrotów i wspólnych nowych planów. W zdrowiu uważajcie na zakażenia ran lub ogólne osłabienie/infekcje.

Czerwiec: Tym razem zaczniemy od miłości, ponieważ obydwie karty mogą sugerować przelotne romanse, zdrady, nierówne traktowanie w związkach. Uważajcie, bo nie zawsze chwila przyjemności jest warta poświęcenia rodziny. W pracy: dobry czas, pojawią się nowe wyzwania, ale przemyśl je dobrze. Każda decyzja wymaga weryfikacji, ponieważ czerwiec może być dla Byka czasem pochopnych decyzji, które nie koniecznie będą miały dobry finał. Jeśli jesteś szefem, to zwróć uwagę, czy jesteś sprawiedliwym liderem. Byczki w trakcie leczenia mogą liczyć na zwrot akcji: trafną diagnozę, nowe siły i potencjał na wyzdrowienie. Uważajcie na drogi żółciowe i żołądek (zatrucia).

Lipiec: Jeśli ulegliście pokusie romansu/zdrady, to teraz pojawiły się dylematy. Lipiec będzie trudnym czasem rozdarcia pomiędzy poczuciem moralności, a cielesnością. Sprzeczne uczucia. Odizolujecie się od partnerów i będziecie chcieli prostej drogi do podjęcia decyzji, a takiej nie ma. Niektóre Byki nie wiedzą, boją się, czy wejść w nową relację, czy założyć rodzinę. W pracy przyjemna atmosfera, ale też mogące się pojawić trudne decyzje biznesowe, którym należy stawić czoła. To będzie czas dla niektórych Byczków na decyzję o wyjeździe w rodzinne strony lub w zupełnie inne miejsce. Możecie tez mieć dylemat, czy w ogóle wyjechać z rodziną, czy jeszcze pracować. Tym, którzy zostaną w pracy, sierpień da się we znak. Uważajcie na zapalenia płuc, oskrzeli.

Sierpień: Zdecydowanie wystarczy pracy na ten moment. To doskonały czas na wyjazd z rodziną. Praca dała się Bykowi we znaki. Jest przeciążony i ma dosyć. Nie ma inspiracji ani weny twórczej. Odpoczynek przede wszystkim. Bardzo dobry czas na wyjazd z rodziną czy po prostu spędzanie wspólnego czasu razem. To zaowocuje w kolejnych miesiącach. Byki samotne lub po rozwodach – pojawią się w końcu lepsze perspektywy na nowe! Czas na zmiany. W tym miesiącu uważajcie na depresję, na choroby związane z przeciążeniem organizmu, odwodnienie.

Wrzesień: Śluby, zaręczyny, szczęście rodzinne, sukcesy, narodziny dziecka, informacje o ciąży, rodzinne świętowanie, zabawa w gronie starych przyjaciół. Wejście w nowy związek. Nowa praca dla Byków, które jej szukają. Bardzo dobra finansowo propozycja. Po okresie próbnym będzie tylko lepiej. Sami nie wiecie, ile dobrego na Was czeka w tym nowym miejscu! Zdrowie: uważajcie na przeciążenie mięśni i choroby rodzinne/genetyczne: mogą dać się we znaki.

Październik: Bardzo dobry czas finansowo i zawodowo. Nowe propozycje i perspektywy. Uważajcie tylko, aby nie zatracić się w zarabianiu pieniędzy. Rodzina jest bardzo ważna i nie tylko pieniędzmi żyje. Poświęćcie czas dzieciom i partnerom. Oni tego potrzebują. Czas sukcesów i dobrych decyzji inwestycyjnych! Pojawić się może bardzo atrakcyjny partner biznesowy. Może odezwać się wyrostek, choroby dermatologiczne, ale też infekcje.

Listopad: W pracy nadal sukcesy. Dostaniesz bardzo dobrą wiadomość lub propozycję awansu z przeniesieniem w inne miejsce. Być może opłacalna zmiana stanowiska. W miłości: być może przeprowadzka, albo nowy związek. Mogą pojawić się niespodziewane wiadomości, które dużo zmienią w Waszym życiu zawodowym lub miłosnym. Uważajcie na choroby związane z przeciążeniem, stresem. Odstawcie niezdrowe używki.

Grudzień: Karta Głupca dopowiedziana Słońcem! Wchodzicie w Nowy Rok 2024 z nowymi postanowieniami, nową pracą, awansem, nowym życiem. W pracy: wspaniały czas awansu, nowej pracy czy ścieżki zawodowej. To bardzo dobre dla Ciebie zmiany i nie bój się ich. Idź jak po swoje. W miłości: Byki po rozstaniu w końcu pogodziły się z losem i wkraczają w nowe życie, idą po nową miłość i nie oglądają się wstecz. Zmiany przyjdą. Na lepsze! W związkach: cudowny czas! Zaczynacie jakby na nowo. Może powiększacie rodzinę? W zdrowiu: uważajcie na choroby dzieci i zróbcie rodzinnie badania krwi. Cały rok 2023 to Wasz rok! Wasza ciężka praca przyniesie efekty. Za Wami czas trudny, w którym nie wiedzieliście co robić, co będzie dalej, ale praca nad sobą przynosi efekty. Uwierzcie w siebie.   Afirmacja na 2023 od Anioła dla Byków: „Pozwól sobie na lenistwo. Czasem dobrze jest nic nie robić.”

Wszystkiego najlepszego!  Kliknij tutaj  Wróżka Kawa  aby otrzymać  swój  spersonalizowany horoskop.

Wróżka Kawa