Horoskop dla Koziorożca na rok 2023

Horoskop dla Koziorożca na rok 2023

Styczeń: W pracy mogą pojawić się nowe projekty lub propozycje. Jeśli szukasz pracy, możesz zostać zaproszony na ciekawe spotkanie i dzięki swoim kompetencjom, intuicji i doświadczeniu, dostaniesz propozycję pracy.  W miłości temperamentnie w stałych związkach: ognista, ale trwała relacja budowana dojrzale.  Tylko pamiętaj Koziorożcu Twój upór i nieumiejętność okazywania uczuć, to Twój największy wróg. Tranzytujący Jowisz pozwoli Ci stopniowo budować bliskość z ukochaną osobą. Wystarczy, że wykażesz inicjatywę. Unikaj gwałtownych gestów lub odpowiedzi. Dla samotnych Koziorożców może pojawić się szansa na poznanie kogoś ciekawego, ewentualnie przelotny romans. Budując relacje naucz się okazywać uczucia i zainteresowanie. Uwaga na przeziębienia i obniżenie odporności.

Luty: W pracy same sukcesy, docenienie Twoich działań i pomysłów. Działasz rozsądnie, nie mówisz jeśli nie trzeba, zachowujesz swoje osobiste zdanie tylko dla siebie i to jest duży plus. Możesz dostać nowy projekt lub awans. Szukający pracy powinni być bardzo zadowoleni z propozycji, jaka zostanie im złożona.  W miłości można powiedzieć, że sielanka. Jedyne ostrzeżenie, jakie można wyczytać z tego rozkładu, to zbytnie wywyższanie się przez jedną ze stron, albo zbyt impulsywne działanie, które może powodować konflikty.  Problemy z hormonami, które mogą się powoli już stabilizować i kończyć.

Marzec: W pracy niektóre Koziorożce mogą otrzymać wypowiedzenie lub sami je złożą ze względu na złą atmosferę lub dużo lepszą propozycję. Dla innych kończy się jakiś ciężki zawodowo okres i będą mogły w końcu zacząć spełniać się w tym, co lubią najbardziej. Możesz też otrzymać awans, którego się zupełnie nie spodziewasz. Szukające pracy Koziorożce mogą dostać niespodziewaną propozycję, która całkowicie odmieni ich życie. Mogą też otrzymać odmowę pomimo tego, że są pewne swojej przewagi. Jeśli tak się stanie, to przyczyną są zbyt wygórowane oczekiwania finansowe.  W miłości rozstania albo powroty. Być może też totalne zmiany związane z przeprowadzką do nowego domu lub koniecznością wyprowadzenia się. Mogą bardzo poróżnić Was finanse. Uważajcie na siebie. Samotne Koziorożce kompletnie nieoczekiwania spotkają bardzo interesującego kandydata na związek.  Uwaga na problemy ze skórą, ale też złamania.

Kwiecień: Te Koziorożce, które w pracy odczuwają stagnację i nudę, mogą dostać nową szansę, awans lub propozycję współpracy. Inne poczują się bardzo dobrze w swoim miejscu pracy. W końcu atmosfera, która im odpowiada, a do tego stabilizacja. Bezrobotne Koziorożce po dłuższym czasie bez pracy dostaną propozycję.  Związki w najlepszej kondycji, może trochę nuda? Nie bój się urozmaicać związku. Samotne Koziorożce zadomowiły się w swojej samotności, ale być może na horyzoncie pojawi się ktoś, kto będzie wart zmiany? Koziorożce, które mają dzieci powinny uważać na ich choroby.

Maj: Nieustające pasmo sukcesów zawodowych! Jeśli szukasz pracy, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że w końcu znajdziesz swoje miejsce. To będzie zmiana dla Ciebie, jeśli martwisz się i masz smutne myśli. Propozycja może nadejść od kobiety (Ryba, Rak, Skorpion). Dla pracujących – intratny awans lub projekt, który przynosi zysk. Dla działalności – nowa propozycja spółki lub współpracy, która będzie motorem napędowym.  W miłości przede wszystkim powroty i nowe związki, ale sporo Koziorożców postanowi się oświadczyć, albo dowie się o ciąży. To wszystko będzie dla Was zupełną zmianą i wkroczycie w nowy świat. Uważajcie na dietę i problemy jelitowe. Ewentualnie jak wyżej: mogą pojawić się ciąże ????

Czerwiec: Jeśli Koziorożec zdecydował się na zmianę miejsca pracy, to jest to bardzo dobry krok! Idziesz odważnie po swoje znając swoją wartość. Masz nową pracę? Eksplorujesz ten świat z pasją i zdobywasz mnóstwo nowych doświadczeń. To bardzo dobra droga dla Koziorożca. Miesiąc zmian. W stałych relacjach mogą pojawić się decyzje o rozstaniu, ale te decyzje będą podjęte dojrzale. Idziecie przed siebie i nie oglądacie się wstecz. Uważajcie na choroby dzieci!  

Lipiec: Po odejściu z pracy bardzo dobry czas w nowym miejscu, albo wręcz odpoczynku. Być może to po prostu urlop, który pozwoli Ci odpocząć od obowiązków i spędzić czas w gronie znajomych. Jeśli wyjeżdżasz, to pewnie w szerszym gronie. W stałej relacji zdecydowana chęć Koziorożca na stabilizację! Zaręczyny lub wręcz śluby. Świętowanie i pewność, że jesteście dla siebie stworzeni. Te Koziorożce, które w zeszłym miesiącu się rozstały, teraz cieszą się z tego czasu dla siebie. Chcą przerwy od toksycznych emocji. Mogą pojawić się problemy z pęcherzem moczowym.

Sierpień: Zaczniemy od związków, ponieważ tutaj możliwy ciężki czas. Któreś z Was traktuje partnera w sposób niesprawiedliwy, roszczeniowo. Ktoś tylko bierze, a drugi tylko daje: typowo toksyczna relacja, a któreś z Was bardzo cierpi i wiele wskazuje na to, że to właśnie Ty, Koziorożcu. Zastanów się, czy warto. Nie masz energii, czujesz się totalnie przytłoczony.  W pracy mogą pojawić się symptomy przepracowania. Może czas na urlop? Pracowałeś uczciwie na to, aby teraz w końcu dać sobie wytchnienie. Nie żałuj na wakacje.  Możecie zostać zmuszeni do położenia się do łóżka (nagła operacja, ciężka grypa). Możecie profilaktycznie wykonać badania krwi.

Wrzesień: W związkach dalej ciężko. Ze względu na okoliczności, które miały miejsce w ostatnim miesiącu, rozstanie doszło do skutku, albo nadal bardzo męczycie się z toksycznym partnerem. Za dużo bierzecie na swoje barki i jesteście przeciążeni.  W pracy może być to okres wzmożonej ilości obowiązków. Uważajcie, aby się tym nie przeciążać zbytnio i nie nosić za dużo pracy do domu. To może źle wpłynąć na Wasze relacje. Uwaga na problemy z kręgosłupem.

Październik: Po kilku miesiącach trochę gorszego samopoczucia i czasu w końcu światełko w tunelu. Stabilizacja, awans, mądre decyzje skutkujące świetnymi projektami. Firmy mogą oczekiwać bardzo dobrych propozycji biznesowych i spółek, w które warto wejść. Jesteście ludźmi, którzy zdają sobie sprawę z własnych kompetencji i doświadczenia. Wykorzystajcie to. W stałych relacjach czas na rozmowy, dyskusje, ustalenia. Podejmujecie dojrzałe decyzje być może w temacie nowego domu lub mieszkania. Remont? Dobry czas. Możesz mieć problemy z wyrostkiem robaczkowym

Listopad: Dla tych, którzy wylizują rany po rozstaniach, pojawią się nowe perspektywy. Nowa osoba, nowa propozycja, nowe spotkania, albo spojrzysz na siebie z innej strony. W następnym miesiącu już powinno być dobrze. W stałych relacjach mogą pojawić się pokusy do zdrady partnera. Nie warto! W pracy nowe działania. Po ciężkim czasie zmienia się wszystko na Twoją korzyść. Nowy projekt, nowa praca, nowe możliwości. Rozglądaj się i nie skupiaj wyłącznie na negatywach. Uwaga na problemy z drogami oddechowymi.

Grudzień: Continuum poprzedniego miesiąca: ciężko o lepsze karty na miesiąc. W pracy sukcesy, być może nowe szkolenie, awans dzięki któremu Koziorożec będzie musiał podnosić swoje kompetencje. Możliwe, że podejmiecie decyzję o studiach. Możecie mieć możliwość wybudowania domu, zrobienia remontu lub wyjechania. Jeśli jesteś samotny możesz podjąć decyzję o zapisaniu się na studia lub szkolenia, aby zapomnieć o nieudanym związku. Staraj się uważać na to, co jesz: możliwe zatrucie pokarmowe.

Cały rok 2023 pod znakiem 9 Kielichów i 6 Buław! To oznacza tylko jedno: pod względem finansowym, emocjonalnym i uczuciowym, to będzie rok dobrych decyzji. Nawet, jeśli może być to rozstanie z partnerem: wszystko wyjdzie Wam na dobre. Kierujcie się intuicją, której Wam nie brakuje. Macie w kartach na 2023 rok bardzo dużo mądrych postaci. Afirmacja na 2023 od Anioła dla Koziorożca: „Uświadom sobie, co jest dla Ciebie najważniejsze. Kiedy wiesz, co jest istotne, mówienie „nie” staje się łatwiejsze.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kawa