Horoskop dla Lwa na rok 2023

Horoskop dla Lwa na rok 2023

 

Styczeń: Jeśli Lew ukrywa jakieś uczucia lub emocje względem pracy, rodziny, partnera, innych osób, to nie powinien. To czas, na wyrażenie swoich uczuć i postępowanie zgodnie z własnymi przekonaniami. W pracy myślicie poważnie o zmianach. Nie czujecie się może dobrze w swoim życiu zawodowym i rozglądacie się za zmianami. Najbliższy czas, to dobry moment na podjęcie decyzji. Być może dostaniecie po prostu propozycję pracy, która zmusi Was do zmiany miejsca, będzie bardziej związana z praca z ludźmi. W uczuciach wyrażajcie siebie, mówcie sobie o uczuciach i oczekiwaniach. Niektóre lwy oczekują wiele, ale nie komunikują tego. Pamiętajcie, że partnerzy nie mogą się ciągle domyślać. Mało kto potrafi czytać w myślach… W związkach raczej dobry czas, a samotne Lwy mogą poznać kogoś na wyjeździe lub np. imprezie sylwestrowej. Uważajcie na zakażenie skaleczeń lub ran.

Luty: Te Lwy, które zmieniły pracę lub podpisały nowy kontrakt, awansowały, będą bardzo zadowolone z tej decyzji. Nowa praca może wiązać się z koniecznością wyjazdów. Bezrobotne Lwy mogą dostać niespodziewanie propozycję bardzo dobrej pracy. Pamiętajcie tylko, aby nie zatracić się w pracy. Rodzina i związki nie mogą na tym ucierpieć. W miłości ktoś może czuć się zaniedbywany przez pracującego zbyt dużo partnera. Inne Lwy odwrotnie: zaniedbują rodzinę i bliskich, ponieważ tak bardzo pochłania ich praca. Może okazać się, że partner tego nie wytrzyma. Uważajcie na przeziębienia i problemy natury neurologicznej.

Marzec: Lwy boją się utraty pracy albo obecnych zasobów finansowych. Boją się podjąć decyzję o zmianie pracy, lub obawiają się przyjęcia propozycji nowej pracy. Zastanawiają się, czy to nie za duże ryzyko. Nie bójcie się: Te obawy przykrywa karta Świat, która oznacza nowe perspektywy, większe możliwości i otwarcie się. Może praca z zagranicznym kontrahentem albo związana z wyjazdami, podróżami, poznawaniem nowych ludzi? Miłość raczej stabilnie. Dbacie o ognisko domowe, może niektóre Lwy za dużo myślą o pieniądzach (patrz: Luty). Wyjedziecie z partnerem albo boicie się wydać pieniędzy na wyjazd. Warto. Zawsze warto spędzić wspólnie czas, odświeżyć relację. Problemy z jelitami!

Kwiecień: Niektóre Lwy staną przed wyborem pracy i nie będą wiedziały, co mają zrobić. Albo kilka propozycji albo możliwość zmiany stanowiska. Tu nadal mamy kartę mówiącą nam o tym, że być może zbyt dużą wagę przywiązujecie do pieniędzy. Może jakieś szanse przechodzą Wam przez to koło nosa. Może macie złudne wyobrażenia na temat Waszej pracy? Zbyt duże oczekiwania? Niektóre Lwy uważają, że powinny mieć wyższe stanowisko i więcej zarabiać, ale nie mają pojęcia jak to zrobić. Wtedy warto zejść na ziemię.  W uczuciach dużo może się dziać. Może jakieś nieporozumienia lub dylematy? Może zbyt bujacie w obłokach? Wyobrażacie sobie zupełnie inaczej Waszą relację, a zupełnie inna jest w rzeczywistości. Zbyt duże oczekiwania względem partnera lub partnerki. Inne Lwy stoją przed poważnym wyborem dotyczącym domu: meble, remont, przeprowadzka? Nie wiecie co robić. Zobaczymy jak to dalej wygląda. Uważać na nałogi. Mogą odezwać się choroby z nimi związane.

Maj: Trochę cięższy czas dla Was emocjonalnie. Być może natłok obowiązków w pracy tak Was przytłoczył, że już macie dość i nie dajecie rady. Niektóre Lwy mają problemy z szefem. Inne same sobie te problemy stwarzają nakładając na siebie zbyt wiele. Być może kończy się jakaś praca: dostaniecie wypowiedzenie, albo sami pod wpływem emocji je złożycie. Może być ciężki czas w związkach. Ktoś dowiedział się o zdradzie, nieuczciwości. Inni mają tak wiele kłótni z partnerem, że już nie dają rady. W tle czytania roku macie 5 kielichów, czyli nie możecie się pogodzić z czymś, co minęło. Być może właśnie teraz podejmujecie dojrzałą decyzję o rozstaniu i jeszcze chwilę będziecie mieć z tym problem? Te Lwy, które chorowały, wracają do zdrowia. Być może jakaś choroba powaliła Was na dłużej w łóżku. Wychodzicie z tego.

Czerwiec: W pracy może być to ciężki czas związany z jej utratą albo gorszą sytuacją zarobkową. Musicie oszczędzać, pilnować wydatków, wszystko analizować, albo przemyśleć co teraz zrobić. Z tego powodu nie śpicie po nocach, ciężko Wam się skupić, natłok myśli, bóle głowy. Rozstaliście się i nie przestajecie myśleć o partnerze albo dużo się kłócicie? Duża szansa, że chodzi o pieniądze. Rada dla Was: rozmawiajcie! Dzielcie się swoimi obawami i róbcie to spokojnie. Sporo stresu w tym miesiącu. Alergicy mogą mieć ciężki czas. Muszą siedzieć w domu i uważać na siebie.

Lipiec: Zaczyna się w końcu stabilizować w pracy. Lew dostaje propozycję pracy od mężczyzny lub po prostu propozycję dobrą, dzięki swojemu doświadczeniu, wiedzy. Praca godna swoich pieniędzy, ale ciężka. Wymagająca zaangażowania i raczej intelektualna. Pracujcie nad związkiem albo nad sobą. Te Lwy, które rozstały się z partnerami mają teraz radę, aby pracować nad sobą. Wyjść z tego trudnego okresu i tylko wzmocnić doświadczeniem. Samotnicy powinny pogodzić się ze sobą i polubić siebie. Inni pracują nad relacją i super. Bazujcie na swojej inteligencji i doświadczeniu, a wszystko będzie dobrze. Uwaga na kręgosłup. Możliwe, że potrzebny będzie fizjoterapeuta.

Sierpień: Kończy się okres stagnacji i nudy. W pracy kompletna zmiana: albo samej pracy, albo stanowiska. Możliwe, że w końcu też, po długim czasie niepokojów i obaw, w końcu wchodzicie w okres spokoju i wiedzy o tym, co dalej robić. Związki wymagają cierpliwości. Te, które się rozpadają również! Jeśli chcecie do siebie wracać, to dajcie sobie od siebie odetchnąć. Samotne Lwy mogą w końcu wejść w ciekawą relację. Inne dowiedzą się o dziecku, co totalnie wywróci ich świat do góry nogami. Uwaga na kręgosłup! Być może przedłużają się jakieś problemy z nim.

Wrzesień: W końcu upragniona stagnacja i spokój w pracy. Dużo się dzieje, ale Lew daje sobie radę ze wszystkim i dzieli pracę z domem. Dobre samopoczucie w pracy, może dużo pracy z domu. Lew bez pracy może dowiedzieć się, że został przyjęty na stanowisko. Praca IT lub bazująca na wymianie wiadomości, maili, telefonów. Ktoś dużo pisze z inną osobą i ma nadzieję na związek. Coś może z tego być. Związki mają teraz dobry czas. Dużo spraw i różnych rozmów, ale to tylko dobra passa. Uwaga na serduszko! Chore na serce Lwy muszą być ostrożne. Możliwe też problemy skórne u innych.

Październik: Zaczniemy od związków i relacji, ponieważ Lwy mogą wpaść w jakiś romans. Lekkomyślna decyzja oparta na samej potrzebie uwagi, seksu. Karty to nie wyrocznia i uważajcie na tego typu zachowania, bo skończy się to rozwodem. Może być też tak, że Lew dowie się o zdradzie partnera i nie będzie o tym rozmawiał. Po prostu zakończy się ten związek niezbyt fortunnie. Może to być romans w pracy. Jeśli nie romans, to dzięki własnej kreatywności Lew odniesie sukces. Dostanie premię, prowizję czy duży awans. Ci bez pracy mogą dostać ciekawą, szaloną lub zaskakującą wręcz propozycję. Uwaga na choroby weneryczne, nieprzemyślane decyzje związane z seksem czy np. zbyt dużo imprez. Przepłacicie to zdrowiem!

Listopad: Sprawa sądowa, urzędowa, podjęcie poważnej decyzji przez szefa. Niektóre Lwy utracą pracę i będą czuły się tym bardzo zranione. Nie będą wiedziały jak sobie z tym poradzić. Inne z kolei nie dostaną oczekiwanej propozycji. Możliwy pozew rozwodowy albo wyrok w sprawie rozwodu. Zdrada doprowadziła do zakończenia relacji. Czy to zdrada partnera, czy to Lew dopuścił się romansu – ciężko Wam się z tym pogodzić. Mogą odezwać się nerki, układ moczowy. Inni powinni uważać na przeziębienia.

Grudzień: W pracy odmiana losu spowoduje, że pojawią się nowe perspektywy. Lew podejmie nową pracę, dostanie nowy kontrakt, zdecyduje się na spółkę. Wchodzicie w 2024 w atmosferze sukcesu, totalnej odmiany. W związkach polepszy się. Samotne Lwy w końcu zaczną żyć, poznają kogoś nowego. Może odezwać się wątroba, układ trawienny.

Cały rok 2023 w tym roku będziecie dużo się zamartwiać, ale czasem zupełnie niepotrzebnie. Macie problem z pogodzeniem się z jakąś sytuacją, ale dacie sobie z tym radę. Zachowujecie umiar i potraficie odnaleźć się w tym wszystkim i ułożyć sobie życie tak, aby Wam było dobrze i aby nie zaniedbać żadnej sfery. Uporządkujcie prace, uczucia i związek. Afirmacja na 2023 od Anioła dla Raków: „Wyznacz sobie cel, zapisz go i pochwal się wynikami. Małe kroki prowadzą do wielkich czynów.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kawa