Horoskop dla Raka na 2023 rok.

Horoskop dla Raka na 2023 rok.

 

Styczeń: Dla Raka to miesiąc dylematów i trudności z zaakceptowaniem tego, co dzieje się pomiędzy oczekiwaniami, a rzeczywistością. W pracy być może zawirowania spowodowane niejasną komunikacją. Rak nie wie do końca co ma robić, jakie są oczekiwania wobec niego. Ale na zewnątrz pokazuje, że wszystko jest w porządku. Dysonans między tym, co widać na zewnątrz, a tym, co dzieje się w środku organizacji. Królowa denarów w tle rocznego czytania sugeruje, aby rozsądnie komunikować się i twardo stąpać po ziemi. W miłości nieporozumienia, być może Rak pokazuje partnerowi, że wszystko gra, a w środku dzieje się piekło myśli, niewiedzy. Może macie romans? Nie wiecie co zrobić. Analogicznie może to dotyczyć partnera.W zdrowiu uważajcie na problemy jelitowe.

Luty: Być może w pracy wyjaśnią się w końcu niejasne kwestie. Podpiszecie umowę, nad którą pracowaliście. Bezrobotne Raki mogą dostać propozycję pracy od starszego mężczyzny (Lew, Strzelec, Baran). Może być też tak, że za wszelką cenę dopinacie jakiś biznes czy kontrakt. Samotne Raki mogą poznać kogoś ciekawego, nową znajomość. Być może relacja, nad którą pracują w końcu zaowocuje. W związkach w końcu spokój, chociaż niektóre Raki mogą czuć się za bardzo dominowane przez partnera. W zdrowiu uważajcie na zatrucia. Po dłuższej chorobie u niektórych Raków może w końcu pokazać się światełko w tunelu.

Marzec: Koniec z problemami, które blokowały Raczki. Po nocy przychodzi dzień. Wszystkie ciężkie sprawy służbowe wyjaśniają się i Raki poczują, że żyją i odżyją. Kończy się depresyjny, smutny okres. Może nowa propozycja pracy? Koniec kryzysów w związkach. Jedne raki zdecydują się odejść od toksycznego partnera, zdradzone i może nawet ranione do żywego. Inne wyjdą z okresu kłótni i nieporozumień. Dla samotnych raków dobra wiadomość: poradzicie sobie w końcu ze swoim smutkiem i stanami depresyjnymi. Uważajcie na dietę i problemy jelitowe oraz gardło.

Kwiecień: Zaczyna się trudny okres dla Raków. Miesiąc kryzysów w związkach oraz zawodowych. Poczucie bezpieczeństwa, panowania nad sytuacją niestety zostaje zaburzone. Pilnujcie się mocno, aby nie skończyć z depresją. To przejściowe i od lipca zaczyna się wszystko odwracać, więc cierpliwości. W miłości rozstania, przykre sytuacje, kłótnie. Ewentualnie rozdrapywanie starych ran związanych z byłym partnerem.

Maj: Konsekwencją wydarzeń poprzednich tygodni Raki nie mogą się pogodzić z zaistniałą sytuacją. Rozpamiętują i tkwią myślami i nastrojem w bardzo trudnym emocjonalnie czasie. Nie widzą, że można inaczej, zaślepione swoim stanem. Uważajcie na stany depresyjne, nieprzespane noce, złe myśli. Już niedługo to potrwa.

Czerwiec: Totalne przytłoczenie minionymi sprawami, które spędzają sen z powiek, powoli wychodzą Raki z tego stanu. Pomogą w tym sukcesy w pracy lub podpisanie umowy i stabilizacja w nowym miejscu. Być może poprzednie problemy wynikały z utraty pracy i strachu przed tą sytuacją. Teraz już będzie lepiej. W miłości polepszenie relacji z partnerem. Raki po rozstaniu zaczynają się podnosić i zajmować tym, co odrywa je od przykrych myśli. Rzucają się w pracę i bardzo dobrze im to robi. Możliwa konieczność wykonania badań kontrolnych. Ewentualnie choroba, która przykuje Raki do łóżka.

Lipiec: W pracy trochę walki o swoje racje lub o projekt, o sukces, ale on nadchodzi. Bardzo dobry czas, sporo się dzieje. Będziecie musiały wykazać się przed kimś (szef? Nowy klient?), ale osiągniecie sukces. W miłości być może trochę sprzeczek, sporów, ale finalnie dobry czas. Macie wszystko. Czego potrzebujecie.

Sierpień: Doskonały miesiąc dla Raków szukających pracy: as denarów i rycerz denarów. To oznacza tylko jedno, co owocuje na przyszłe miesiące. Dla pracujących – podwyżka, awans, dobry dochodowy interes lub projekt. Pochwała, uznanie szefa. Sukces. W związkach też dobry czas. Trochę przyziemny, ale może potrzeba wrócić na ziemię, aby zająć się pracą po wyjazdach wakacyjnych? Część Raków buduje dom lub wprowadza się do nowego mieszkania/podejmuje decyzję o kupnie. Bardzo dobry kierunek. Nie ma się nad czym zastanawiać. Uwaga na zatrucie pokarmowe lub drobne wypadki/złamania.

Wrzesień: To chyba najlepszy miesiąc/czas w roku i potrwa. Tendencja na dwa miesiące: jakiś wielki sukces w pracy, awans. Rak w końcu poczuje się doceniony i pewny siebie. Dzięki temu może przestać zajmować się tylko pracą i ma czas na zajęcie się też rodziną i domem. W miłości: ślub, dziecko, wiadomość o ciąży. Doskonały czas na nowy związek. Samotne Raki mogą poznać kogoś naprawdę fajnego do stworzenia związku. Inne w końcu przestaną rozpamiętywać przeszłość i zaakceptują siebie. Poczują własną wartość i polubią siebie. Mogą pojawić się problemy dermatologiczne.

Październik: Sukcesy rozsądnie zarządzane, umiejętność pogodzenia domu i pracy, uczuć i twardego stąpania po ziemi. Karta Umiaru, to znak na spokojny, zrównoważony czas. Nadal 4 Buławy, czyli świętowanie swoich sukcesów. W miłości doskonale łączycie miłość, celebrowanie jej i codzienne sprawy. Podróż poślubna dla niektórych Raków. Uważajcie na narządy ruchu (mięśnie, stawy)

Listopad: Niektóre Raki odchodzą ze starej pracy do nowej. Dostały propozycję i z niej skorzystały. Ewentualnie czeka na Raka samotny projekt wymagający skupienia lub wyjazdów. Miłość może mieć gorszy czas, ale nie ma tragedii. Może partner zaczyna się od Raka oddalać? Zadbajcie o siebie nawzajem. Samotne Raki nie chcą lub nie widzą nowej szansy na miłość. Uciekają od niej z lęku powstałego w wyniku ciężkich przeżyć w ostatnim czasie.Może pojawić się konieczność wizyty u dentysty.

Grudzień: Wchodzicie w rok 2024 w energii Króla Denarów. Dobre decyzje finansowe i biznesowe. Twarde stąpanie po ziemi, wiecie, co robić. Z drugiej strony obawiacie się pewnych decyzji i nie chcecie zmian. Postawa obronna i przygotowanie się na atak, który nigdy może nie nastąpić. W miłości samotne Raki nadal boją się dopuścić kogoś do siebie. Te w parach mają jakiś trudny czas we wzajemnych relacjach, ale to chwilowe. Może zbliżające się Święta męczą wszystkich i macie już dość? Dodajcie do relacji trochę uczucia i serdeczności. Ostatnio chodzicie twardo po ziemi i zapominacie o wrażliwości na siebie wzajemnie. Uwaga na wyrostek! Cały rok 2023 będzie dla Was pracowity, dużo będzie się działo. Dużo informacji czy to w pracy, czy w życiu prywatnym. Królowa Denarów świadczy o tym, że Raki dbają o siebie, o swoje otoczenie. To dobry dla Was rok zarówno przedsiębiorczo, jak i pod względem uczuć: staracie się dawać siebie innym. Poświęcacie się dla relacji, ale też dla pracy. Ciekawy czas.

Afirmacja na 2023 od Anioła dla Raków: „Dbaj o swoje ciało. Najlepszy dowód troski o samego siebie, to miłość własna i samoakceptacja.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kawa