Horoskop dla Ryby na rok 2023

Horoskop dla Ryby na rok 2023

Styczeń: Ryby zaczynają rok od przeciwności: z jednej strony ma dobra pracę, w miarę stabilną i dającą jej satysfakcję, ale z drugiej jakby myślała o zmianie lub zastanawiała się wręcz nad nią. Niby zadowolona, ale nie do końca. Coś by zmieniła, ale nie wie do końca co. Być może warto się rozejrzeć po rynku pracy. A może po prostu nie do końca wiesz, co masz robić w pracy? Jest tyle spraw i projektów, że wszystko wymyka się spod kontroli, a na zewnątrz pokazujesz, że wszystko gra. Jeśli szukasz pracy, to możesz dostać kilka propozycji i wybierzesz tę, która da Ci stabilizację. W związkach może być tak, że Ryba jest zbyt pewna siebie i pusząca się, a partner nie do końca nadąża nad jej humorami i nowymi wizjami wspólnego życia i działań. Samotne Rybki dobrze się czują same ze sobą, ale chętnie by kogoś poznały. Możliwe, że snują wyobrażenia nierealne na temat kogoś, z kim nic nie wyjdzie, chociaż wszystko niby dobrze wygląda. Uwaga na hormony i nerki.

Luty: W lutym Ryba może czuć się wręcz totalnie zakłopotana i przytłoczona, zostawiona sama sobie. Nie czujesz się tam dobrze? Jeśli poszukujesz pracy lub szukasz alternatywy, As Buław jasno sugeruje, że możesz dostać bardzo dobrą propozycję lub zainspirujesz się czymś, co odwróci tendencję na zupełnie przeciwną. Ryby, które zostały zranione i cierpią w samotności, mogą powoli wracać do siebie. Pojawi się ktoś lub otrzymacie wsparcie od kogoś, kto pomoże Wam odwrócić złe myśli. W związkach może być duży spór, który zakończy się zgodą. Niektóre Ryby dowiedzą się o ciąży, kiedy już straciły nadzieję. Uważajcie na siebie, ponieważ ten miesiąc może sprzyjać nagłym wypadkom.

Marzec: Wygląda na to, że będą lub dzieją się zmiany, które odmieniają Twoją pracę na lepszą. Dostaniesz awans lub premię, których może nawet się nie spodziewasz. Dopniesz ciekawy projekt. Możliwe, że po dłuższych poszukiwaniach pracy, Rybka w końcu dostanie intratną propozycję. W miłości nowe perspektywy dla samotnych Rybek. Inne po rozstaniu staną na nogi. Być może był to bardzo toksyczny i dołujący związek. W stałych relacjach nieoczekiwane zmiany: decyzja o kupnie domu, mieszkania lub wiadomość o ciąży. Uwaga na przeziębienie pęcherza. Być może Ryby powinny wprowadzić radykalne zmiany w stylu życia?

Kwiecień: To może być ciekawy miesiąc! Dwóch rycerzy: Kielichów i Buław. Ten drugi może wskazywać na zmianę pracy, informację o przyjęciu Rybki na nowe stanowisko. Wspiera tę informację Rycerz Kielichów, który na ogół niesie dobre wieści, zaproszenie do czegoś nowego. Przemyśl swoje decyzje. W stałej pracy mogą pojawić się duże zmiany i nowe propozycje. W miłości: uważajcie na romanse! To może być nieprzemyślana decyzja, która nie zaowocuje. Samotne rybki mogą mieć pokusy ze strony potencjalnych kandydatów. Wybierzcie raczej rozsądnie, a nie impulsywnie. Jedna z propozycji będzie zdecydowanie bardziej opierała się na uczuciach. Może pojawić się lekarz, który postawi prawidłową diagnozę dotyczącą Waszych problemów.  

Maj: Może to być ciężki miesiąc. Chcecie szybko zarobić i kombinujecie. Zajmujecie myśli strachem o pieniądze i chęcią być może nieuczciwego zarobku. Możliwe, że trzeba trochę zacisnąć pasa i podjąć poważną decyzję o zmianie pracy? Jeśli szukacie pracy, to być może będziecie musiały jeszcze uzbroić się w cierpliwość. W miłości ktoś zamyka się w sobie, a druga strona zastanawia się o co chodzi. Czyli foch. Ale po co? Samotne Ryby być może zastanawiają się, czy warto wejść w nową relację, albo wręcz boją się zaangażować. Nic na siłę. Uważajcie na choroby płuc/oskrzeli.

Czerwiec: Szukające pracy Ryby mogą być pewne, że dostaną propozycję. Ale jest jedna wyraźna rada od kart: uwierzcie w siebie, otwórzcie się na nowe, nie bójcie się. Negocjujcie. W pracy jakiś nowy układ, nowa spółka, podpisany kontrakt, nad którym Ryba długo pracowała. Być może będzie on wymagał negocjacji, ale zakończy się pozytywnie. Rybka musiała wykazać się cierpliwością. W miłości nowe związki i relacje. To dobry czas na decyzje o zaręczynach. Możliwe, że dowiecie się o ciąży, jeśli staracie się o dziecko od dłuższego czasu. W miłości doskonały miesiąc! Odżyjecie. Zbadajcie sobie krew i uważajcie na choroby związane z układem moczowo-płciowym.

Lipiec: Dla Ryby szukającej pracy praktycznie pewna perspektywa dobrej i ciekawej pracy. Dla tych, które już pracują nowe projekty, spółki, radość z zakończenia długiej pracy nad czymś. Wszystko się uda. Myślisz o zmianie? Bardzo dobry czas, aby myśli wcielić w życie. Pracujecie nad związkiem i Waszą relacją i daje to rezultaty. Decydujecie się na nowy związek albo wręcz świętujecie swoją miłość na kosztownym weselu. Ale najważniejsze, że cenicie siebie nawzajem i jesteście dla siebie ogromnym wsparciem. Zakochujecie się w sobie na nowo. Mogą odezwać się problemy z tarczycą.  

Sierpień: I znowu ruch w interesie! Ryba zastanawia się, czy warto zmienić pracę, czy zostać w tej, która może nie jest najlepsza, ale za to daje konkretny pieniądz. Dostaniecie jakąś niespodziewaną propozycję zmiany pracy lub wręcz prace związaną z wyjazdami. Szukające nowego miejsca Ryby powinny dostać informację, która odmieni tendencję, czyli zawierającą propozycję pracy. Dobry czas na wyjazdy. Nie ma co się bać i liczyć pieniędzy. Są też samotne Ryby, które tak przyzwyczaiły się do samotności i uwiły sobie tam gniazdko, że boją się wejść w nowe relacje, a może pojawić się taka ewentualności. W grę też może wchodzić zmiana miejsca zamieszkania. Problemy z jelitami: być może Zespół Jelita Drażliwego?

Wrzesień: Doskonały miesiąc dla szukających pracy Rybek. Sukces na pełnej linii. W miesiącu dominują Buławy. Pewność siebie i dążenie do celu dało rezultaty. Propozycja może przyjść od mężczyzny na wysokim stanowisku, który ma wiele pomysłów i jest bardzo uparty, dzięki czemu osiąga sukces. Pracujące Ryby mogą liczyć na doskonałą relację w pracy i duży sukces. Możliwe, że nawet awans na wysokie stanowisko. Ślub? Ciąża? Zaręczyny? W tym miesiącu może być tylko dobrze. Dla zdrowia to świetny miesiąc: wracacie do zdrowia po problemach.

Październik: Po okresie dużego obciążenia nadmiarem spraw i obowiązków, przynoszenia pracy do domu i być może kłótni z partnerem z tego powodu, nadchodzi lepsze. Być może Ryba dostała awans lub nową propozycję pracy, przez co odżyje i odmieni się ta tendencja. Ogólnie 2023 rok, to czas podzielony na dylematy, problemy i przytłoczenie nimi, po czym odwrócenie losu i sukcesy, tak że nie martwcie się: zawsze będzie lepiej. W stałej relacji może być tak, że Ryba za dużo przynosi do domu pracy, problemów i obarcza tym partnera, więc warto to zmienić i karta Zmartwychwstania sugeruje, aby wyrwać się z tego i zmienić priorytety. Samotne Ryby, które uciekały w pracę, mogą w tym miesiącu poznać kogoś bardzo ciekawego. Uwaga na kręgosłup.

Listopad: Po czasie trudnych myśli, jakichś niejasnych sytuacji i konfliktów w pracy, nadejdzie zmiana i sukces, które będziecie świętować w większym gronie. Zdecydowanie cieszycie się, że jest lepiej. To samo tyczy się Rybek, które już od jakiegoś czasu szukają nowego miejsca pracy, ponieważ w starej pracy musiały udawać, że wszystko jest w porządku, a tak naprawdę było zupełnie inaczej. Będziecie cieszyć się ze znalezienia nowego miejsca. Uważajcie, ponieważ może się okazać, że partner Was oszukuje, a Wy dowiecie się o tym. Samotne Ryby, które kogoś poznają, powinny być bardzo ostrożne, ponieważ może być to ktoś, kto udaje kogoś innego. Możecie mieć problemy ze zdrowiem, które będzie trudno zdiagnozować. Uważajcie na pęcherz moczowy.

Grudzień: Kolejny ciekawy miesiąc: Paź Buław i Paź Mieczy sugerują, że bardzo dużo się dzieje: dużo informacji, spraw, możliwości. Szkolenia, kursy, nowe perspektywy, ale nie podejmujcie decyzji pochopnie. Zawsze starajcie się racjonalnie podejść do spraw. W 2024 Ryby wchodzą w energii nowych wyzwań, dobrych wiadomości i perspektyw zawodowych. W miłości też nie wiadomo w co ręce włożyć: samotne Ryby mogą mieć kilku kandydatów lub zastanawiać się nad studiami. Stałe relacje przeżywają czas układania swoich wspólnych spraw: dzielicie się pomysłami i strategiami. Jeśli relacja jest świeża, to bardzo dobrze się uzupełniacie i żyjecie sobą nawzajem. Jedno ma mnóstwo pomysłów, a drugie podchodzi bardziej racjonalnie, co doskonale się sprawdza. Uważajcie na przeziębienia albo bóle głowy. Cały rok 2023 upłynie Wam jako czas zbierania żniw. Dużo dylematów, wydawać by się mogło, że trudnych decyzji do podjęcia, ale ze wszystkim świetnie sobie poradzicie i będziecie miały wiele sukcesów i okazji do świętowania.

Afirmacja na 2023 od Anioła dla Ryb: „Skontaktuj się z przyjacielem. Kiedy spotkasz się z bratnią duszą, ujrzysz siebie w lepszym świetle.”.

Powodzenia! Wróżka Kawa