Horoskop dla Skorpiona na rok 2023

Horoskop dla Skorpiona na rok 2023

 

Styczeń: Postarajcie się zachować umiar w pracy czy miłości. Za dużo walczycie. Czasem niesłusznie bronicie swoich racji, co może negatywnie wpływać na Waszą reputację. Skorpiony szukające pracy mogą mieć konkurencję na to stanowisko, ale nie starajcie się na siłę. Spokojnie, rozważnie. Szczerość i rozsądek. W związkach karty radzą, aby przestać walczyć bez sensu ze sobą nawzajem. Nie może być tak, że ciągle tylko jedna strona ma rację. Starajcie się zachować umiar pomiędzy pracą, a domem. Mówcie do siebie czule. Samotny Skorpion może potrzebować pogodzić się ze swoją samotnością i przestać wracać do przeszłości. Nie jest ważne, czyja to wina. Ważne, aby w końcu się otrząsnąć i zacząć myśleć o sobie. Uważajcie na śliskie drogi, na nartach i deskach.

Luty: Skorpiony szukające pracy mogą stanąć przed koniecznością wyboru. Idźcie za głosem intuicji i serca. W pracy mogą być jakieś drobne problemy lub dylematy. Zdajcie się na swoje ogromne doświadczenie i wiedzę, którą posiadacie. Jeśli myślicie o podjęciu nauki czy kursu: zróbcie to. W miłości macie zastój, jakieś ciche dni albo stoicie przed ogromnymi dylematami, które nie pozwalają Wam dbać o relację. Samotne Skorpiony powinny przestać skupiać się na swojej samotności, a zacząć godzić się ze sobą, lubić siebie, słuchać swojego wewnętrznego głosu. Uwaga, mogą pojawić się problemy z oczami.

Marzec: W pracy dużo się dzieję, dużo maili, spraw do załatwienia, ale to taki pozytywny natłok, dający możliwość rozwoju osobistego. Dużo pomysłów i inicjatywy w działaniu. Super! Jeśli szukasz pracy, to może pojawić się wiadomość o tym, że jesteś przyjęty.Jeśli szukasz miłości, to możliwe, ze marzec jest dobrym miesiącem na nową relację. Spotykasz dużo ludzi, szukasz kontaktów z innymi. Pojawić się może ktoś, z kim będziesz wymieniać dużo smsów lub maili. W związkach skupcie się trochę na sobie nawzajem. Ostatnio dużo spraw Was od siebie oddala. Uważajcie na ciśnienie. Kobiety ok. 50 roku życia mogą czuć dolegliwości zw. z przekwitaniem

Kwiecień: Mogą być problemy w pracy, które spędzają Wam sen z powiek, powodują smutne przygnębiające myśli. Być może Skorpion bardzo przeżywa brak pracy. Ale spokojnie: Słońce wróży totalną zmianę przejścia z nocy w dzień. Szukający pracę znajdą, a pracującym zakończy się ten ciężki czas. Może odejdziesz z tej pracy, bo dostałeś propozycję lepszej? W miłości być może jakieś kryzysy, ale nie martwcie się. Wszystko się dobrze kończy. Martwicie się, nie śpicie, macie stany depresyjne, ale nadchodzi lepsze. Pogodzicie się i związek wróci do normy. Samotne Skorpiony nadal rozpamiętują przeszłość, ale nie ma sensu. Nie da się iść do przodu patrząc wciąż do tyłu. Uwaga na alergie wziewne, ale poza tym przewlekle chore Skorpiony mogą liczyć w końcu na poprawę stanu zdrowia.

Maj: Ciekawy miesiąc, po prostu V Buław. Mocny przekaz (karta V Buław dopowiedziana tą samą kartą). W pracy możecie mieć jakieś poważne, zespołowe wyzwanie projektowe, które zmusi Was do stanięcia na wysokości zadania jako grupa. Możliwe też, że walczycie o uznanie Waszych racji. Szukający pracy będą na pewno musieli się wykazać, dobrze przygotować, ponieważ na to stanowisko startuje wielu kandydatów. Na pewno musicie potraktować to poważnie.W miłości macie czas burzliwy, być może wspólnie walczycie przeciwko światu w jakiejś sprawie, albo w domu kotłujecie się w konfliktach. Bardzo łatwo Was pobudzić do większego sporu. Za dużo stresu! Uwaga na odporność.

Czerwiec: Potrzebujecie odpoczynku. Skorpion albo ma urlop, albo w końcu oddycha po ciężkim czasie w pracy. Być może odszedł z pracy lub został zwolniony, ale raczej była to jego decyzja. Czas na poszukanie czegoś naprawdę dobrego. Przemyślenia, rozważania, czas dla Skorpiona. Cierpliwości: wszystko wymaga czasu i po ostatnich zawirowaniach na pewno odpoczynku. Szukający pracy powinni podejść do sprawy rozsądnie i szukać mądrze. W miłości być może dużo rozstań u Skorpionów lub po prostu ciche dni. Szukający miłości nie powinni robić tego na siłę i za wszelką cenę. Dajcie sobie czas. Uważajcie na wirusy, które mogą Was położyć do łóżka. Starsze Skorpiony mogą odczuwać objawy demencji.

Lipiec: Dużo pozytywnych wydarzeń zarówno dla pracujących jak i poszukujących pracy. Kończycie pewien etap i zaczynacie nowy. Dostajecie zasłużony awans lub premię. Możliwe sprawy rozwodowe, podział majątku. W związkach dobry czas, ale uważajcie na to, by nie osądzać zbyt pochopnie. Nie oceniaj książki po okładce, samotny Skorpionie! W zdrowiu pojawić mogą się problemy hormonalne lub problemy dermatologiczne.

Sierpień: Zmęczeni pracą i nadmiarem obowiązków staracie się zachować rozsądnie. Przytłoczenie sprawami służbowymi powoli mija i ustępuje miejsca rozsądkowi i sprawiedliwemu podzieleniu obowiązków. Osoby, które szukają pracy mogą w końcu dostać ciekawą propozycję. W związku może panować nierówność: zwróćcie uwagę, czy Wasz partner nie jest przez Was niesprawiedliwie traktowany i przez to nie czuje się przytłoczony. Mogą odezwać się jelita i układ trawienny.

Wrzesień: Intensywny czas. Może macie propozycję awansu, nowych projektów, potrzebę podjęcia szybkich decyzji, może firma się przeprowadza? Pojawią się też projekty wymagające podróży służbowej. W miłości bądźcie ostrożni! Może pojawić się pokusa na skok w bok. Nagle, ogniście i ciężko będzie Wam się powstrzymać. Samotne Skorpiony mogą znaleźć kogoś, kto mieszka daleko lub na przelotny romans bez zobowiązań. Dobry lekarz w końcu postawi diagnozę!

Październik: W sprawach służbowych możecie mieć poczucie ciągłego ataku albo konieczności obrony przed czymś. Kierujcie się własną intuicją i rozsądkiem, których Wam nie brakuje. Nie wykładajcie od razu wszystkich asów z rękawa. Zachowajcie coś w tajemnicy. Jakieś nieporozumienia, fochy, przeciągające się kłótnie powodują, że Skorpion ciągle czeka na okazję do kłótni. Po co? Szkoda czasu. Zachowajcie się dojrzale i poprawcie Wasze relacje. W tym miesiącu ważna jest dojrzałość i rozsądek, a także przemyślane decyzje i mądre rozmowy. Możecie dowiedzieć się o ciąży.

Listopad: Wyczekiwanie, stagnacja i cierpliwość w końcu przyniosą rezultaty: nowa praca w końcu się pojawia. Warto było czekać, ponieważ propozycja jest dobra. Poczujecie się wygrani. Dla pracujących Skorpionów czas zbierania laurów za dopięcie przedłużających się projektów. Samotne Skorpiony w końcu mają szansę na nowy związek, a te już zakochane biorą ślub lub zaręczają się. Najwyższy czas! Problemy dla osób z zaburzeniami krzepnięcia. Możliwe utraty świadomości.

Grudzień: Należy uważać na wydatki. Jakaś trudna sytuacja finansowa, może związana ze Świętami, które przed nami. Musisz dobrze przemyśleć wszystkie zakupy. Możliwe, że utracisz pracę albo z jakiegoś powodu zmieni się Twoja sytuacja w miejscu pracy. Nie dostaniesz premii, ponieważ nie wyszedł jakiś projekt? Uważajcie w miłości, ponieważ mogą pojawić się rozstania, zamknięcie się w sobie kogoś z partnerów i płacz nad rozlanym mlekiem. Otyłe osoby powinny uważać na zaburzenia hormonalne. Cały rok 2023 to raczej stagnacja albo konieczność wykazania się cierpliwością. Ona zawsze popłaca. Być może jesteście po ciężkim rozstaniu albo dużych zmianach w życiu i teraz jest przestrzeń na to, aby zająć się sobą, dojść do siebie.  

Afirmacja na 2023 od Anioła dla Skorpiona: „Zaoferuj komuś swe poparcie. Czerp radość z udzielania pomocy innym.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kawa