Horoskop dla Strzelca na rok 2023

Horoskop dla Strzelca na rok 2023

 

Styczeń: W pracy bardzo dobry czas. Dobra atmosfera, miła praca, Strzelec wie, co ma robić. Dobre samopoczucie i działanie zgodnie ze swoją wiedzą i świadomością własnej wartości. Po długich staraniach i przygotowaniach do rozmów o pracę, w końcu konkretna propozycja dla tych, którzy pracy nie mieli. W miłości doceniacie się, wiecie, że uczucia, które Was łączą są prawdziwe. Są też dla Was bardzo ważne. Samotne Strzelce skupiają się na sobie. Odgrzebują się po gorszym okresie i stają się gotowe na nowy związek. Problemy z sercem, omdlenia. Może ciśnienie niskie.

Luty: Te Strzelce, które doświadczyły jakiegoś oszustwa lub nieuczciwości kogoś w pracy, nie będą się tym długo przejmować. Przed Wami nowe wyzwania i nowe projekty, które oddalą Was od nieuczciwych osób. Inne Strzelce wykażą się sprytem i przebiegłością, aby uzyskać to, czego pragną i bardzo dobrze, ale uważajcie, aby nie wejść na drogę nieuczciwości. Mogą pojawić się przesłanki do tego, że partner nie jest z Wami do końca uczciwy. Ewentualnie to Wy poznajecie kogoś nowego i kombinujecie: jak się z tą osobą kontaktować, spotykać tak, aby Wasz partner tego nie odkrył. Samotne Strzelce po rozstaniu w końcu podnoszą się i otwierają na świat. Uwaga na przeziębienia.

Marzec: Szukające pracy Strzelce powinny dostać świetną propozycję. Przygotowałyście się na rozmowy, zdawałyście na własną intuicję, nie udawałyście nikogo i oto przyszła zapłata. W pracy stałej awans lub wejście w dobrą spółkę z kobietą w średnim wieku. Możliwe szkolenie lub podjęcie decyzji o studiach. W miłości bardzo rodzinnie, domowo. Podejmowanie decyzji finansowych. Być może samotne Strzelce doceniają czas tylko dla siebie i doskonalą się. Ciąża? Dwie karty świadczące o płodności. Jeśli staracie się o dziecko, to jest to doskonały czas.

Kwiecień: W pracy zdecydowanie jakieś zmiany: nowa droga, nowa praca, zmiana miejsca, konieczność wyjazdu lub nagła decyzja o odejściu. Być może podjęta pod wpływem impulsu, ale Strzelec bardzo dobrze się z tym czuje. Może dostałeś prace jako przedstawiciel lub musisz dużo podróżować. Dobra droga. Jeśli zdecydowałeś się odejść, to dla Ciebie to dobra decyzja. Nawet jeśli podjęta pod wpływem nagłego zdarzenia, wiadomości. Niby nie wiesz, do czego Cię to prowadzi, ale idziesz. Po toksycznym związku czas na coś lepszego.Uważaj, aby nie przeciążyć się w tym szalonym pędzie! Ogranicz używki. Mogą chorować Wasze dzieci.

Maj: Maj pod znakiem rozstań, ucieczki, ran i bólu. To będzie się przeciągać do następnego miesiąca. Dowiecie się o czymś bardzo przykrym dla Was, co zmusi Was do odejścia albo przemyślenia pewnych spraw i wycofania się z życia towarzyskiego. Może za dużo na siebie wzięliście w pracy i czas na jakiś wyjazd? W związkach możliwe trójkąty. Zdradzasz, albo ktoś Cię zdradza. Możliwe, że stało się coś bardzo dla Was bolesnego i potrzebujecie pobyć sami? Porozmawiajcie z partnerem. Uważajcie na drogi oddechowe. Możliwa konieczność wizyty u dentysty.

Czerwiec: Trochę rozpamiętujecie jakieś przykre zdarzenia. Być może musicie obronić się ze względu na zawalony projekt. Sytuacja ciężka i wymagająca dodatkowych działań, ale odwagi. Szukające pracy Strzelce mogą otrzymać odmowę, ale przed Wami nowe wyzwania. Nie zatrzymujcie się na długo w smutku. Związki mogą mieć trudny czas. Po rozstaniach jeszcze się kłócicie, albo wypominacie sobie jakieś zamierzchłe sprawy. Dajcie na wstrzymanie. Szkoda czasu. Możliwe obfite krwawienia, rany otwarte.

Lipiec: Jeśli potrzebujecie się wykazać w pracy, to się wykażecie. Sprawiedliwie zostaniecie docenieni, a Wasze działania mogą wymagać ogromnego rozsądku i podjęcia strategicznych decyzji, ale nic lepszego! Strzelce bez pracy dostaną propozycję. Możliwe sprawy rozwodowe/podziały majątku. Strzelec ma szansę na większość. Być może jako rodzina podejmujecie ważne decyzje. Uważajcie tylko, żeby nie przekonywać do swoich racji na siłę, bo czasem zasłona opada i widać prawdziwe oblicze. Problemy hormonalne.

Sierpień: Za dużo obowiązków, pracy do domu. Jeśli jedziesz na urlop, to nie zabieraj komputera. 10 Buław dopowiedziane 10 Buławami… Tu nie ma wątpliwości, że przeciążacie siebie oraz partnera tym, że wynosicie obowiązki z pracy tam, gdzie powinno się zająć uczuciami. Być może wzięliście na siebie zbyt wiele obowiązków i już nie dajecie po prostu rady, przez co w domu jesteście rozdrażnieni i nie cieszycie się z czasu spędzonego z partnerem. Samotne Strzelce może uciekają za bardzo w pracę przed samotnością? To naprawdę dobry czas na to, aby zająć się sobą, pogodzić ze sobą i polubić siebie. Uważajcie na kręgosłup.

Wrzesień: W pracy być może odmiana losu: po ciężkim finansowo czasie podwyżka lub mały awans, zmiana stanowiska lub premia. Dla szukających pracy karty sugerują odmianę losu i otrzymanie atrakcyjnej propozycji. W związkach po gorszych chwilach nadchodzi słonko. Panujecie nad wszystkim. Samotne Strzelce cieszą się sobą, wychodzą z depresji czy gorszego czasu związanego z poprzednim rozstaniem. Problemy dermatologiczne albo gastryczne.

Październik: Ostatnie dwa miesiące 2023 roku są pod znakiem zamknięcia się, przeżywania trudnych myśli i emocji. Trudny czas, który bardzo Was przytłoczy. Być może chodzi o pracę? Z jednej strony sukcesy i świetne projekty, ale z drugiej zaczynacie mieć dość tego pędu. Warto zwolnić! Strzelce bez pracy świętują. Być może dostaną propozycję i w końcu wyjdą z depresyjnego okresu. W miłości Strzelec może uciekać w znajomych od problemów z ukochanym/-ną. To chyba nienajlepsze wyjście. Samotne Strzelce otrząsają się po rozstaniu i wychodzą w końcu do ludzi. Samotność jest czasem, który możecie poświęcić na samych siebie. To bezcenne! Uwaga na pęcherz moczowy i choroby oczu

Listopad: Trudny czas. Przytłoczyły Was obowiązki. Nie idzie tak, jakbyście chcieli i za bardzo się tym martwicie. Jeśli szukasz pracy, daj sobie jeszcze trochę czasu. Niektóre Strzelce dostaną pracę w IT lub ogólnie w Social Mediach/internecie. W związkach okaże się, że żyliście w iluzji. Ktoś może Was bardzo zranić, albo Wy zranicie kogoś. Uważajcie na to. Problemy z żołądkiem, być może hazardziści wydadzą za dużo na gry. Możliwe, że nie będzie jasnej diagnozy Waszych dolegliwości.

Grudzień: Koniec roku z sukcesami: nowa praca, nowy projekt, sukces. Radość. Samotne Strzelce dostają szansę na miłość. Warto podjąć ryzyko. W związkach szacunek, uznanie i kierowanie się zasadami moralnymi. Wracacie do zdrowia po ewentualnych problemach. Cały rok 2023 to w końcu sukcesy po dłuższym czasie wielu niewiadomych, dylematów i stąpania po omacku. Gorszy czas się kończy i przyjdzie teraz czas na zbieranie laurów.

Afirmacja na 2023 od Anioła dla Strzelca: „Wybieraj drogę miłości. Pozwól, by Twoja miłość stała się potężną siłą, wiodącą ku lepszemu.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kawa