Horoskop dla Wagi na rok 2023

Horoskop dla Wagi na rok 2023

 

Styczeń: W pracy propozycja współpracy, pracy, nowy projekt, awans. Waga może czuć się przytłoczona nadmiarem obowiązków lub właśnie brakiem pracy, więc nowe propozycje spowodują, że poczują ulgę bo kilku miesiącach zmartwień. Trochę to trwało. Samotne Wagi mogą poznać kogoś nowego lub zdecydować się na nowy związek po ciężkim czasie, depresyjnych myślach i zamartwianiu się swoją samotnością. Inne Wagi pogodzą się z partnerem i teraz będzie już lepiej. To może być też starający się od dłuższego czasu osobnik, który zabiega o względy Wagi, a Waga go nie widzi i martwi się swoją samotnością. Rozejrzyj się! Zdrowie: uważajcie na problemy z układem oddechowym  i/lub moczowo-płciowym.

Luty: Świetny czas w pracy dla Wagi. Nowa praca zdobyta dzięki własnym kompetencjom i doświadczeniu. Dużo radości i spokoju w nowym miejscu. Dla pracujących może przyjść ciekawa premia i uznanie szefa dzięki ogromnemu wysiłkowi Wagi włożonemu w pracę. Mądra praca, rozsądne podejście i wiedza. W związkach sielanka: pracujecie nad Waszą relacją, wiecie czego chcecie, a teraz zbierajcie laury. Cieszcie się tym czasem. Niektóre pary cieszą się nowym miejscem zamieszkania. W końcu, po długich miesiącach starań i planów. Samotne osoby nie powinny się martwić już swoim stanem singla. Cieszycie się sobą, dbacie o siebie, swoje otoczenie. Wyleczyliście się z problemów i depresji po poprzednim związku. Uważajcie na osłabienie odporności i drobne infekcje. Również mogą odezwać się problemy o podłożu hormonalnym (np. przemiany materii: Hashimoto, cukrzyca)

Marzec: Nic dodać, nic ująć. Świat dopowiedziany kartą 9 Denarów: w pracy wyjazdy lub kontakty z klientami czy kontrahentami spoza Polski. Ewentualnie awans powiązany z nowymi perspektywami. Dobre pieniądze, pewność siebie, Waga ma teraz doskonałą równowagę między pracą a domem. Spełnia się. Wagi szukające pracy mogą liczyć na sukces w Marcu. To bardzo dobre stanowisko, więc nie wahajcie się. Pary wybiorą się na wakacje lub krótki urlop, który będzie bardzo dobrym wyborem. Ewentualnie dużo spotkań i nowych perspektyw. Może planujecie przeprowadzkę? Samotne Wagi mogą poznać nowego partnera podczas wyjazdu, służbowych spotkań. Inne samotne Wagi poświęcają się sobie i bardzo dobrze im to robi. Uwaga na problemy dermatologiczne i wirusy przywiezione z wyjazdów.

Kwiecień: W pracy dużo się dzieje, ale dobra passa trwa. Dużo nowych informacji dla tych, którzy dopiero co zaczęli nową pracę: dużo się uczycie, skrzynka mailowa się zapełnia, ale jesteście spełnione. Samotne Wagi mogą poznać kogoś ciekawego przez Internet lub  w końcu coś zaskoczy po długiej wymianie wiadomości z kimś. W związkach mnóstwo się dzieje, trochę się mijacie, ale jesteście ze sobą i cieszycie się tym. Uwaga na choroby związane z otyłością i na serce.

Maj: Wagi szukające pracy mogą dostać propozycję nagle, będą tym zaskoczone. Praca w IT lub np. w teatrze czy ze sztuką. W pracy dla tych spełniających się zawodowo mogą wyjść jakieś niejasności. Zawalić się Wasze dotychczasowe zdanie czy świadomość na temat tego, co się dzieje w firmie. Możliwe, że niektóre Wagi stracą pracę i zupełnie nie będą się tego spodziewały. Są Wagi, które kończą w końcu długi projekt i wchodzą w nowe wyzwania zawodowe. W miłości może być to trudny czas, ponieważ niektóre Wagi dowiedzą się o tym, że partner je przez długi czas oszukiwał. Wyjść może zdrada lub inne kłamstwa. Samotne osoby mogą spotkać kogoś zupełnie niespodziewanie w teatrze, kinie. Zwróćcie uwagę, czy nie wpadacie w depresję. Może warto odwiedzić psychologa? Może zaistnieć konieczność wprowadzenia nagłego leczenia lub diety.

Czerwiec: Ewidentnie doskonały miesiąc pod względem finansowym: nowa praca, awans, propozycja spółki. Wszystko warte poważnego rozważenia. Stabilizacja, pewność i oby tak dalej! Samotne Wagi mogą poznać Pannę, Byka lub Koziorożca. W związkach ciekawe wyzwania przed Wami, planowanie wydatków lub oszczędności. Zdrowie: problemy natury ortopedycznej

Lipiec: Dobra passa trwa. Wagi nadal wykazują się w pracy, a te poszukujące mają ogromną szansę na świetną propozycję od mężczyzny po 40 roku życia. Bierzcie to! W miłości dobrze się dogadujecie, podejmujecie wspólne decyzje i cenicie siebie nawzajem. Wsparcie, zaufanie i poczucie spełnienia. No i znowu szansa dla samotnych Wag: macie powodzenie i obok Was kręci się ktoś bardzo interesujący. Uwaga na zatrucie pokarmowe/wyrostek.

Sierpień: Jeśli szukasz pracy, możesz dostać kilka propozycji i mieć problem z wyborem. Inny wariant, to niewiedza o tym, co zrobić z brakiem pracy. Spokojnie. Nie podejmuj tylko lekkomyślnych działań. Dla pracujących mogą pojawić się jakieś zawirowania czy niejasności ze względu na czyjeś niezdecydowanie. Staniecie przed wyborem lub koniecznością podjęcia decyzji w jakiejś sprawie. Coś się u Was psuje: za dużo niedomówień, niejasności, być może kłótni, podejmowanych za szybko decyzji. Unikajcie tego. Ktoś prowokuje nieporozumienia, rozsiewa plotki, stara się wprowadzić Was w zakłopotanie. Być może nie wiesz, czy wejść w nową relację i słusznie: może ona nie być dla Was dobra. Zastanówcie się. Mogą pojawić się bóle głowy, migreny.

Wrzesień: Zdecydowanie sukces w pracy, który będziesz świętować. Propozycja nowej pracy i radość w gronie najbliższych, być może duży awans lub nowy dyplom na uczelni. W każdym razie jest się z czego cieszyć! Cieszycie się ze swojego związku, stabilności. Być może samotne Wagi będą cieszyć się z nowego związku? Uwaga na zbyt duże forsowanie się! Mogą pojawić się problemy z pęcherzem.

Październik: Ciekawy miesiąc, ponieważ wypadły mi dwie karty podstawowe. Tutaj może być tak, że niektóre Wagi spotykają się w sądzie w sprawach podziału majątku czy spadku. Jest szansa, że dostaniecie tego część. Boicie się o swoje pieniądze i nie chcecie stracić tego, co macie. Paź denarów przepowiada jednak, że sprawa zakończy się dla Was przynajmniej po części pomyślnie, ale uważajcie! Może być to trudny czas w związkach. Niektórzy podejmą decyzję o rozwodzie. Inni może kłócą się o pieniądze, ale to nie powinno potrwać długo. Uwaga na układ moczowy i nerki, hormony zw. z otyłością lub problemy z układem pokarmowym.

Listopad: Zaczniemy od miłości: najbliższe dwa miesiące będą ciężkie dla Wagi. Jedne mogą dowiedzieć się o zdradzie partnera i bardzo je to dobije i poruszy. Inne wpadną w nienajlepszy dla nich romans, przez co zranią kogoś bliskiego sercu. Samotne Wagi mogą wejść w bardzo niezdrową i toksyczną relację opierającą się głównie na seksie. W pracy możecie odnieść duży sukces finansowy, ale okupiony ogromem pracy, wręcz przygnębienia. Pytanie, czy warto tak gnać? Możecie też popaść w długi przez błędne inwestycje i źle podjęte decyzje. Grypa może położyć Was do łóżka.

Grudzień: Ze względu na zdradę Waszą lub partnera Wagi decydują się na odejście, rozstanie. Przelotny romans zakończy się.W pracy być może w końcu urlop, odpoczynek albo wręcz odejście ze względu na przytłoczenie zbyt dużą ilością obowiązków. Bezrobotne Wagi mogą dostać propozycję pracy związaną z możliwością dużego zarobku. Uwaga na choroby weneryczne albo stany depresyjne. Cały rok 2023 upłynie dla Was pod znakiem rozsądnych, przemyślanych decyzji. Kończycie z lekkomyślnością, impulsywnym podejmowaniem decyzji. Szukacie swojej drogi, siebie albo sensu.

Afirmacja na 2023 od Anioła dla  osób spod znaku Wagi: „Zaufaj swoim własnym decyzjom. Idź za głosem serca.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kawa