Horoskop klasyczny od 14 do 20 maja

Horoskop klasyczny od 14 do 20 maja

 

BARAN

Korzystny czas dla spraw zawodowych u Barana. Zdrowy dystans do ewentualnych trudności i wypoczęty umysł sprawią, że właściwie ocenisz sytuację i swoje możliwości. Masz szansę w tym czasie rozwiązać wszystkie trudne czy problematyczne punkty projektów, których się podjąłeś, jeśli wcześniej coś uniemożliwiało znalezienie wyjścia z sytuacji. Równowaga wewnętrzna i pogoda ducha sprawią, że nie powinieneś mieć trudności z porozumieniem z innymi. Będzie Ci sprzyjać szczęście w sprawach finansowych, a nawet jest to dobry moment na zajecie się sprawami spadkowymi w rodzinie lub uregulowaniu prawnych wątpliwości co do dziedziczenia majątku, testamentów, aktów notarialnych itp. Jeśli planujesz teraz urlop, to wrócisz do pracy w doskonałej formie. W kontaktach prywatnych możliwe są spory i niespokojna atmosfera wynikająca z czyjejś manipulacji. Zachowaj ostrożność wobec osób plotkujących, których działania mogą przynieść przykrości. Zwróć uwagę w szczególności na osoby powierzchowne, które mogą stwarzać wrażenie osób o dużym uroku osobistym, a w rzeczywistości ich intencje są fałszywe. Pod przykrywką miłego sposobu bycia możesz odkryć osobę próżną, chaotyczną i pustą wewnętrznie. Nie powinno Ci sprawić trudności w rozpoznaniu fałszu, jeśli tylko zachowasz logikę w analizowaniu tego, co usłyszysz. Odkrycie oszustwa okaże się korzystne nie tylko dla Ciebie, ale również wszystkich w Twoim otoczeniu, którzy liczą na Twoje wsparcie i cenią Twoją opinię.

BYK

Sprawy zawodowe u Byków wyglądają bardzo stabilnie, możesz więc śmiało realizować swoje cele i umacniać swoją pozycję. Warunki będą sprzyjające, aby utrzymać swoje stanowisko pracy, rozwijać się i poczuć zadowolenie z dotychczasowych osiągnięć. Poradzisz sobie z ewentualnymi przeciwnościami, a okoliczności zewnętrzne nie powinny zakłócić Twojego spokoju. To również czas dobrych kontaktów zawodowych, sprzyjającej i stabilnej współpracy, a także bezpieczeństwa w sprawach finansowych. Ewentualne błędy uda się na czas skorygować lub wprowadzić niezbędne poprawki w dokumentach. Twoja umiejętność wyciągania wniosków z ewentualnych błędów lub pomyłek, sprawi że dotrzymasz obiecanych terminów, a praca powinna przebiegać sprawnie i bez większych komplikacji. Nie przywiązuj wagi do szczegółów, jeśli ostatecznie wybrniesz z sytuacji, bo pomyłki zdarzają się każdemu. W sferze prywatnej możesz czuć się uwikłany w cudze sprawy lub niezrozumiałe układy. Nie daj się wciągnąć w sytuacje, które innych emocjonują, jeśli wolisz zachować spokój. Nie będziesz miał wpływu na to, jak inni postrzegają różne sprawy, więc zastanów się, czy warto tracić czas i energię, aby próbować ich zrozumieć, skoro z uporem trwają przy swoim punkcie widzenia. Nawet jeśli zechcesz spróbować pogodzić zwaśnione strony, Twoje starania nie zostaną docenione, więc lepiej będzie skupić się na tym, na czym zależy Tobie.

BLIŹNIĘTA

W pracy możesz czuć potrzebę izolacji od osób Ci niesprzyjających, zazdrosnych, lub zechcesz zrezygnować z pewnych kontaktów, które wnoszą problematyczne sytuacje. Jeśli masz wrażenie niezdrowej atmosfery, to pomyśl, jak możesz odsunąć się od tych, którzy wywołują nieprzyjemne odczucia. Może warto poprosić o przeniesienie, zmienić stanowisko, grupę osób, z którą pracujesz lub zwyczajnie ochłodzić relacje, które przynoszą Ci szkody lub źle wpływają na samopoczucie. Niechęć do dostosowywania się do innych i bycia elastycznym wobec cudzych potrzeb sprawi, że jeśli masz możliwość pracy nad osobnymi projektami, które możesz realizować samodzielnie, to wszyscy wyjdą na tym lepiej. Twoja indywidualność w sposobie podejścia do zadań zawodowych powinna przynieść Ci długotrwały sukces. W sprawach prywatnych możesz mieć odczucie, że brak Ci szczęścia w miłości, jeśli szukasz osoby do związku partnerskiego lub jesteś w relacji, która nie potoczyła się tak, jakbyś tego chciał. Mimo wszystko fascynujące osoby będą w pobliżu Ciebie, które mogą wywoływać uczucia i przyciągać swoją osobowością lub spontanicznością. Możesz też liczyć na najbliższych przyjaciół, którzy akceptują Cię razem z Twoimi zaletami i wadami. Podejdą z optymizmem i pogodą ducha do Twoich spraw, a nawet być może obmyśla plan działania, który pomoże Ci rozwiązać problemy. Zamiast skupiać się na niepowodzeniach, wyciągaj wnioski z popełnionych błędów i zaufaj bliskim, którym zależy na Twoim szczęściu.

RAK

Możesz odczuwać rozdrażnienie w pracy, więc nie zajmuj się nieistotnymi kwestiami, aby uniknąć negatywnych emocji, które będą związane z detalami, do których możesz przywiązywać nadmierną wagę. Nawet jeśli otaczają Cię osoby niesprzyjające, szkoda Twojej energii na zajmowanie się tym. Problem z opanowaniem gniewu, nad którym możesz stracić kontrolę, może sprawić, że poczujesz się niekomfortowo, gdy opadną emocje, choć postawisz ostatecznie na swoim. Szczególnie postacie kobiece zaznaczają się w trudnościach z porozumieniem. Wpływ innych na Twoje samopoczucie może odbić się też ogólnie na poczuciu chaosu i zagubienia w sprawach zawodowych lub poczujesz zmęczenie panującą atmosferą, ale to chwilowe problemy, które szybko przeminą. W kontaktach prywatnych może doskwierać Ci monotonia, rutyna i brak nowych wrażeń czy bodźców, które mogłyby Cię zainspirować i wywołać chęć zaangażowania się w jakiś wspólny pomysł. Nie dasz się zwieść osobom ekscentrycznym na pozór, które mogą chcieć zrobić na Tobie wrażenie, a logika w rozumowaniu ułatwi Ci zdemaskowanie fałszywych intencji innych. Możesz otrzymać w tym czasie ważną wiadomość lub poprzez nieoczekiwany zbieg okoliczności dowiesz się czegoś istotnego. Jeśli chodzi Ci po głowie, aby zmienić środowisko, rozszerzyć krąg znajomych, to będzie trzeba lepiej to przygotować, przemyśleć lub zmienić coś w swoich planach. Sprzyjający czas na pogłębianie wiedzy lub szukanie autorytetu, dzięki któremu mógłbyś się czegoś nauczyć.

LEW

W pracy czeka Cię harmonijny rozwój dzięki Twojej konsekwencji w dążeniu do obranych celów, umiejętnościach i sile charakteru. Upór w pokonywaniu ewentualnych trudności sprawi, że osiągniesz to, co zaplanowałeś. Atmosfera panująca między ludźmi, z którymi pracujesz, również powinna Ci odpowiadać. Możesz liczyć na szczerość i pomoc ze strony innych i Ty sam powinieneś mieć pozytywne nastawienie do ludzi, co wniesie równowagę w relacjach i przypływ energii i sił do wspólnych zamierzeń. To czas życzliwości, a także sporej empatii, co wpłynie pozytywnie na Twoje ogólne wrażenia i samopoczucie. Łatwo odczytasz intencje innych osób, nawet gdy nie powiedzą Ci wprost, co mają na myśli. Jedyne co może Cię drażnić w tym czasie, to osoby, które lubią plotkować i traktują to jak formę odprężenia się bez głębszego wnikania, czy ma to sens, albo czy jest uczciwe. W prywatnych relacjach możesz dostrzec zależności lub ukrytą prawdę, której wcześniej nie zauważałeś. Z dystansem i chłodem ocenisz osoby, które Twoim zdaniem zasługują na krytykę, choć również sprawiedliwie i w zgodzie z własnymi wartościami, które określają, co jest według Ciebie słuszne a co nie. Jeśli inni nawykowo będą trzymać się idei, które rodzą konflikty, nie zawahasz się w taki spór zaangażować. Przeciwników pokonasz i nie zechcesz szukać kompromisów, a w swych osądach pozostaniesz niezmienny. Zajmij się codziennymi zwykłymi sprawami i postaraj się odnaleźć w gronie najbliższych, a osiągniesz więcej spokoju.

PANNA

W pracy zawodowej Panna przeistoczy się w bardziej zdecydowaną osobę niż zazwyczaj a nawet upartą. Jeśli zwykle starasz się wywrzeć na otoczeniu wrażenie osoby miłej i delikatnej w relacjach z ludźmi, to teraz wydarzy się coś, co Cię zmotywuje, aby pokazać inną stronę swojej osobowości. Wniesiesz w sprawy świeże spojrzenie, ale z siłą przebicia, jakiej nie znają Twoi współpracownicy. Pewność siebie, zdecydowanie w osądzaniu spraw lub przekonanie co do swoich poglądów sprawi, że możesz być odebrany nawet jako osoba władcza lub autorytatywna. Dzięki sympatii, jaką wzbudzasz na co dzień, nie musisz się obawiać, że Twoja nagła stanowczość nie spodoba się otoczeniu, jednak zawiłości nie uda się rozwiązać tą drogą, ani poprawić atmosfery w znaczący sposób. Nie trać panowania nad emocjami i zwróć uwagę, aby nie zranić kogoś niechcący, bo nie osiągniesz porozumienia tak, jakbyś chciał. Również w sprawach prywatnych może się okazać, że cele osiągniesz niestety metodami wymuszeń a nie rzeczywistego kompromisu, choć nie braknie Ci wyczucia nastrojów u innych ludzi. Mimo wszystko może dojść do jakiejś przykrej sytuacji. Przypadkiem możesz też dowiedzieć się czegoś interesującego. Rada dla Ciebie jest taka, abyś ochłodził stosunki z osobami, z którymi Ci nie pod drodze, zamiast angażować się w niejasne sytuacje. Oczyść swoją przestrzeń i zastanów się z kim chcesz kontaktów, z kim nie.

WAGA

Sprzyjający czas w pracy ze względu na pozytywne nastawienie Wagi do spraw, którymi się zajmie. Przede wszystkim wyciszenie wewnętrzne przełoży się na lepsze porozumienie z innymi. Jeśli do tej pory miałeś jakiekolwiek problemy, z którymi trudno było sobie poradzić, to teraz właśnie pojawi się szansa na uwolnienie się od dotychczasowych komplikacji. Mogą pojawić się perspektywy na zmianę pracy, jeśli taki miałeś plan lub poprawę swojej pozycji zawodowej, a nawet awans w dalszej przyszłości. Możesz zyskać niezależność zarówno jeśli chodzi o obowiązki, jakie spoczywają na Tobie jak i możliwość otworzenia własnej działalności gospodarczej, jeśli brałeś to pod uwagę. Optymizm i opanowanie, z jakim podejdziesz do spraw, wpłynie ogólnie dobrze na atmosferę w pracy. Praca zespołowa będzie przebiegać sprawnie, a Tobie nie braknie jasności umysłu co do celów, które chcesz osiągnąć i będziesz w tym czasie łatwo chłonąć nową wiedzę i wytyczać sobie nowe ścieżki rozwoju zawodowego. Nie próbuj niczego przeforsowywać na siłę, bo uda się wszystko osiągnąć kompromisem. W życiu prywatnym mogą pojawić się osoby, które zechcą Cię namówić na rozmowy o cudzych problemach. Nie trać na to czasu, nawet gdy taka osoba wyda Ci się uprzejma i miła. Cudzych problemów nie rozwiążesz, a takie rozmowy okażą się szkodliwym przyzwyczajeniem, jeśli przyjdzie potem ponieść konsekwencje nierozważnie wypowiedzianych opinii. Skup się na swoich zajęciach i realizuj to, co sprawia Ci radość lub przyniesie korzyści w przyszłości.

SKORPION

W pracy zawodowej nie wikłaj się w sprawy, które Ciebie nie dotyczą osobiście, jeśli chcesz uniknąć przykrości. Atmosfera może być przesiąknięta manipulacją i skrywaną prawdą, co przyniesie wiele niezdrowych emocji i namiętności źle ukierunkowanych. Być może nie rozumiesz panujących układów między ludźmi, a zechcesz się w to angażować. Przyniesie Ci to same straty. Jeśli uważasz, że postępujesz szlachetnie i bronisz jedynie swoich wartości, to zachowaj je dla swoich spraw prywatnych, a nie cudzych. Przeciwnika nie pokonasz w tym czasie, a możesz ściągnąć na siebie kłopoty. Twój upór nie zda się na nic również w sferze prywatnej, jeśli planujesz ze zbytnią stanowczością zajmować się sprawami, które już dawno straciły ważność i aktualność. Nawet jeśli wydaje Ci się, że odkryłeś coś istotnego, to zastanów się, jakie to ma znaczenie dla Ciebie, bo w sieci intryg możesz się łatwo pogubić. Twoje problemy mogą wynikać z przeszłych sytuacji, kiedy to zajmowałeś się sprawami, które nie zasługują na Twoją uwagę, zwłaszcza jeśli nie dotyczyły Twojej sfery prywatnej, bo teraz przyniesie to niemiłe konsekwencje. Przemyśl, czy nie kierujesz się mrzonkami, mglistymi ideami i spójrz na to z dystansem i dojrzałością emocjonalną. Rozpoznaj fałsz i właściwe rozwiązania sytuacji. Skup się na samorealizacji, planach zawodowych, własnych marzeniach, zamiast marnotrawić energię na nieistotne sprawy.

STRZELEC

U Strzelca kontakty zawodowe mogą ulec ochłodzeniu. Jeśli liczysz na czyjąś pomoc, to możesz niemiło zaskoczyć się znieczulicą w sytuacjach, kiedy oczekiwałbyś innej reakcji. Nie licz na wsparcie innych, bo go nie dostaniesz. To, co zrobisz sam, będzie na pewno zrobione, a innym nie ma co powierzać ważnych obowiązków. Czas wykazać się konsekwencją w działaniach, jeśli chcesz zrealizować swoje plany na ten tydzień. Masz dość własnej wiedzy, charakteru i stanowczości, aby podjąć się tego, co sobie zamierzyłeś. Jeśli zetkniesz się z manipulacją, to trudno będzie Ci ją odkryć w tym czasie. Niestety możesz nie zauważyć, gdy ktoś spróbuje Cię oszukać, więc miej oczy szeroko otwarte w miarę możliwości. Pojawi się sporo kontaktów, wiadomości, informacji, nowych współpracy, ofert lub propozycji. W życiu prywatnym zachowasz cierpliwość i łagodne podejście do ludzi, którzy Cię otaczają. Negatywizm innych osób może źle wpływać na Twoje samopoczucie. Trudno będzie dopatrzeć się szczerości i czystych intencji ze strony osób konfliktowych, bo będą zaciekle i bezmyślnie bronić swoich racji. Możesz czuć się przytłoczony sporami ludzi wokół siebie, których poglądy są tak utrwalone, że nic ich nie przekona. Pewne osoby nie potrafią dostosować się do zmieniających się okoliczności czy informacji, a nawet nie przyjmą ich do wiadomości, dlatego Ty sam opieraj się tylko na faktach i na tym, co wiesz na sto procent, a nie na plotkach i przypuszczeniach.

KOZIOROŻEC

W pracy zawodowej będą ważne współprace i kontakty z innymi ludźmi bądź firmami. Możesz w tym czasie mieć trudność z dostrzeżeniem swojej rzeczywistej sytuacji lub za bardzo polegać na sprawdzonych metodach działania, które tym razem mogą zawieść. Problemów większych mieć nie powinieneś, ale brak rozwagi przy podejmowaniu decyzji może przynieść niepotrzebny stres. Ewentualne trudności w porozumieniu co do szczegółów z osobami, z którymi pracujesz, mogą powodować blokady w realizacji zamierzeń lub opóźnienia. Rozwiązanie komplikacji może nadejść niespodziewanie poprzez szczęśliwy zbieg okoliczności lub niespodziewaną wiadomość, więc zachowaj optymizm. Ogólnie mimo wszystko zapowiada się czas stabilny zawodowo i nie powinno braknąć Ci pozytywnego i życzliwego nastawienia do otoczenia. W kontaktach prywatnych wciąż będzie odczuwalna napięta atmosfera, jeśli wokół Ciebie panują jakieś spory czy konflikty. Osoby cierpiące z tego powodu mogą oczekiwać wsparcia, a Ty wejdziesz w rolę pocieszyciela, a nawet trudno będzie Ci się zdystansować w takich sytuacjach. Dobrze rozważ, w jaki sposób faktycznie możesz pomóc, a kiedy zaczynasz dawać się wciągać w sprawy z przeszłości, które przestały mieć znaczenie. Karty radzą Ci skupić się na tym, co naprawdę jest istotne, co możesz zmienić i na co masz realny wpływ. Skoncentruj się na celach, o które warto zadbać i zawalczyć.

WODNIK

W sprawach zawodowych czas dobrej atmosfery z osobami, z którymi współpracujesz. Nawet jeśli wcześniej miały miejsce napięte sytuacje, to teraz nadchodzi czas odprężenia, lepszego nastawienia, większej życzliwości i łatwości w nawiązywaniu nowych kontaktów. Podejdziesz z większą pogodą ducha do zadań i będziesz umiał cieszyć się swoimi osiągnięciami lub spokojnymi relacjami. Nie będzie to czas planowania przyszłych przedsięwzięć, bo skupisz się na sprawach bieżących, ale pozytywną stroną tego będzie to, że podejdziesz do obowiązków bez stresu, obaw czy wątpliwości. Możliwe niespodzianki, które Cię ucieszą. Nadejdą też wydarzenia, które zakłócą Ci nieco Twój spokój. Zachowaj ostrożność przy kontaktach z osobami, które mydlą oczy uprzejmością i miłymi słowami, maskując tym silne negatywne emocje jak zawziętość czy gniew, lub nawet będą szukać okazji do rozładowania swoich prywatnych frustracji. Pomocna w rozpoznaniu w porę tych intencji okaże się intuicja, o ile jej posłuchasz. W sprawach prywatnych czeka Cię również poprawa samopoczucia, wzrost sił witalnych i zapomnienie o starych urazach. Sprawy nieprzyjemne powinny odejść w niepamięć, a gdy będzie Cię kusić, aby odgrzebywać wspomnienia, zostaw to, bo zmarnujesz tylko swój czas i energię na coś, co nie przyniesie żadnych efektów i nie jest Ci potrzebne. Powinno udać się zachować spokój i wewnętrzną równowagę nawet w sytuacjach niemiłych ze względu na odpowiednie nastawienie i dystans do problemów.

RYBY

W sprawach zawodowych dasz sobie radę z codziennymi obowiązkami i nic nie powinno zakłócić Twojego zwykłego rytmu pracy, pod warunkiem, że Ty sam nie będziesz się skupiał zanadto na sytuacjach dotyczących innych osób. Możesz mieć wrażenie, że za Twoimi plecami dzieje się coś, o czym nie jesteś informowany lub że panują niezrozumiale zależności i stosunki między ludźmi. Nie licz jednak na to, że ktoś Cię w to wtajemniczy lub nieoczekiwanym zbiegiem okoliczności dowiesz się, co jest przed Tobą ukrywane. Zajmij się raczej realizowaniem swoich zadań, zwłaszcza jeśli w wyniku działań innych poczujesz się nieco izolowany lub separowany od reszty grupy. Możesz odczuć też przemęczenie i chęć zrobienia sobie dłuższego urlopu, co zamanifestuje się spadkiem energii. Jeśli zechcesz uniknąć przeciążenia dodatkowymi obowiązkami, to powinno być to łatwe do osiągnięcia. W życiu prywatnym osiągniesz spokój i stabilizację, której potrzebujesz. Po pracy możesz zregenerować siły w miejscu, gdzie wiesz, że otaczają Cię osoby przychylne, które wnoszą pogodniejsze myśli w Twoją codzienność. Możesz budzić sympatię wśród znajomych, ale warto zwrócić uwagę, jakie osoby przyciągasz do siebie i z kim się zadajesz, bo wśród nich mogą znaleźć się osoby zwracające na siebie uwagę, przyjmujące sztuczne pozy, a będzie w nich mało szczerości czy głębszych odczuć wobec innych ludzi. Możesz mieć przy nich gorsze samopoczucie, więc zdecyduj się na kontakty z osobami autentycznymi, które nikogo nie udają.

Autor tekstu wróżka Miranda

Chcesz indywidualny HOROSKOP od wróżki ? 

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

   Tel.708 588 502 kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : EZOLINIA Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

 0900 310 24 66 wew. 602 i 603
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS ! )

Możesz z wróżką również porozmawiać na Czat

Przeczytaj też Tarot online