Horoskop majówkowy

Horoskop majówkowy

Horoskop od 30 kwietnia do 6 maja

BARAN

Choć Baran może pragnąć po swojemu spędzić pierwsze dni maja, to jednak będzie musiał zadowolić wszystkich ze swoich najbliższych. Nie licz na to, że otoczenie będzie czekać, aż sam podsuniesz im pomysł, jak najprzyjemniej urozmaicić ten czas. Wręcz przeciwnie, możesz odczuwać naciski, bo rodzina zapragnie, abyś przyjechał do nich, kiedy Ty będziesz przemęczony i zaplanujesz czas w domu, lub znajomi zechcą się wprosić, gdy Ci to nie na rękę lub podobne sytuacje mogą mieć miejsce. Majówka może Cię ostatecznie zmęczyć i możesz zapragnąć odpoczynku nawet od krewnych. Jeśli postawisz na swoim i Twoja połówka wybierze się gdzieś sama, to będziesz odpoczywał w chwilowym osamotnieniu. Prawdopodobnie zwycięży racjonalne planowanie i ocenisz na chłodno, do kogo lepiej najpierw pojechać, a z kim spotkać się później. Single mogą być zaskoczone, kiedy okaże się, że osoba, którą się interesują, ma już innego adoratora. Jeśli masz siłę i energię, aby rywalizować o obiekt swoich zainteresowań, to z pewnością taka opcja Cię nie odstraszy. Postaraj się znaleźć czas dla osób, na których Ci zależy. Poczujesz się dobrze w otoczeniu ludzi, którzy myślą podobnie jak Ty i mają podobne potrzeby spędzania wolnego czasu. Pozwoli Ci się to odprężyć. Dbaj o zdrowie, abyś po majówce nie poczuł się słabszy niż w dniach poprzedzających ten czas.

BYK

Dobrze zaplanuj, z kim spędzić ten czas, bo u Byka pojawiają się silne tendencje trójkątowe na pierwsze dni maja. Oznacza to, że zaproszony gość może się zainteresować nadmiernie Twoją połówką, a jak się okaże, że znajdują wspólne porozumienie, to spędzisz ten czas na słuchaniu, o czym rozmawiają i może to wywołać w Tobie zazdrość lub podejrzliwość wobec partnera czy partnerki. Choć atmosfera może wydać się na pozór przyjemna i relaksująca, to możesz mieć wrażenie, że wkradła się w Twój związek osoba trzecia. Również znajomości internetowe mogą okazać się tego rodzaju zagrożeniem, jeśli partner poczuje fascynację do znajomości wirtualnej. Zachowaj jednak dystans w takich sytuacjach w miarę możliwości, a najlepiej dobrze dobierz sobie towarzystwo, aby uniknąć takich sytuacji. Najlepszym rozwiązaniem byłby czas spędzony tylko we dwoje lub w gronie sprawdzonych i zaufanych przyjaciół. Po majówce jednak odzyskasz energię, pewność siebie i odzyskasz swoją partnerkę lub partnera na wyłączność. Jeśli zaproponujesz na ten czas coś interesującego i niespodziewanego np. atrakcyjny wyjazd, unikniesz takich emocji. Również single mogą spotykać głównie mężatki, żonatych lub osoby będące w luźniejszych związkach, ale jednak z jakimś stałym partnerem. Jeśli nie chcesz być osobą trzecią, to nie angażuj się w tego rodzaju znajomość.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą mieć skłonność do negatywnego myślenia i w to sposób niemal nawykowy, bez zastanawiania się nad swoim nastawieniem bez względu na to, czy są faktycznie podstawy do tak pesymistycznych refleksji czy nie. Nawet jeśli szukasz rozwiązania jakiegoś problemu i masz poczucie uwięzienia w niekorzystnej sytuacji lub niesprzyjających okolicznościach, zastanów się, jakie myśli przelatują Ci przez głowę. Być może straciłeś kontrolę nad tym i nawet nie zdajesz sobie sprawy z natręctwa pewnych wyobrażeń, które niepotrzebnie Cię przygnębiają. Zamiast tego, wybierz aktywny wypoczynek, wyjedź gdzieś, choćby niedaleko. Zrób sobie małą wycieczkę, odwiedź znajomych, wymyśl cokolwiek, co odwróci Twoją uwagę, a negatywne przemyślenia potraktuj jak nałóg, z którym czas skończyć. Jest to dobry moment na spotkania z rodziną lub przyjaciółmi, wspólne biesiadowanie i swobodne rozmowy na niepoważne tematy. Wobec swojej połówki Bliźnięta mogą być zaborcze i pragnąć jej na wyłączność, co nie powinno być trudne do zrealizowania. Niestety dla singli nie widać w tym czasie okazji do poznania kogoś nowego. Po majówce możesz mieć nowe pomysły, nowe cele i zechcesz skorzystać z każdej nowej, nadarzającej się okazji, aby zdobyć coś, czego wcześniej osiągnąć się nie udało. Utrzymaj tą energię i zapanuj nad wyobraźnią, która podsuwa Ci negatywne wizje. Początek zmian bierze się zawsze z umysłu. Zastosuj to w praktyce.

RAK

Rak może się nudzić w czasie majówki, więc lepiej wcześniej zaplanować jakieś atrakcje, wyjazdy lub spotkania. W przeciwnym razie będziesz wyczekiwał okazji, żeby wyrwać się z domu, ale z braku pomysłów, zdasz się na innych, co spowoduje, że będziesz odczuwał brak aktywności i bodźców zewnętrznych, które mogłyby Cię zainspirować lub zainteresować. W relacjach z najbliższymi może być wyczuwalny pewien dystans i dysharmonia, zwłaszcza jeśli masz o coś żal do partnera, lub oddaliliście się od siebie. Sercem Rak może się wyrywać do spotkań z dalszymi znajomymi lub rodziną. Tam poczuje przypływ energii i odpocznie lepiej niż we własnych czterech ścianach. Zamiast czekać, aż ktoś Ci coś zaproponuje, przygotuj plan działania, a będziesz bardziej usatysfakcjonowany. Single mogą poczuć szybsze bicie serca na myśl o nowej znajomości i rozmarzyć się wyobrażając sobie możliwe randki w przyszłości. Akurat w majówkę trudno będzie o kontakt z osobą, która wzbudzi zainteresowanie Raka, więc choć emocjonalnie Rak odczuje ożywienie, to jednak realnie może mu brakować komunikacji w nowej znajomości. Czas spędzony w domu jak i obowiązki domowe mogą Cię znużyć i wywołać poczucie niespełnienia, więc jeśli chcesz dobrze wykorzystać ten czas, pomyśl nad aktywnym wypoczynkiem i otwórz się na ludzi, którzy Cię otaczają.

LEW

Ze strony znajomych i przyjaciół Lew może spodziewać się zmiennych sytuacji czyli osoba, która się z Tobą umówi, być może nie dotrze na czas, bo coś stanie jej na drodze, ale równie dobrze mogą wpaść niezapowiedziani goście. Planowanie spotkań może okazać się bezcelowe ze względu na zmienne okoliczności i nieprzewidziane sytuacje. Nawet gdy spędzisz ten czas ze swoją połówką, to możesz mieć nastawienie wewnętrzne na kontakty z innymi ludźmi i nie zechcesz zamknąć się w czterech ścianach. Możesz mieć tendencje do nadmiernego analizowania problemów, więc zamiast bić się z myślami, lepiej coś zorganizuj i zdecyduj się na działanie, może jakiś wyjazd lub spotkanie, którego nie brałeś pod uwagę. Postaraj się zapanować nad negatywnymi wyobrażeniami, bo takie mogą się pojawić, zwłaszcza jeśli będziesz miał wrażenie, że nie wszystko poszło po Twojej myśli z niejasnych przyczyn. Jeśli poświęcisz się i zdecydujesz na formę wypoczynku, która odpowiada Twoim bliskim, a Tobie pasowałby inny wariant, możesz potem żałować, że podjąłeś taką decyzję. Single będą mogły spędzić miło ten czas w gronie dość bliskim, a nawet jeśli pojawi się ktoś nowy w towarzystwie, to nastaw się na chwile radości z możliwością niezobowiązującego flirtu, ale nie angażuj się przedwcześnie w nowe relacje, bo nie ma pewności, czy po majówce będą kontynuowane. Lew powinien spędzić ten czas w sposób, który sprawi mu przyjemność, więc warto szukać ugodowego sposobu, żeby to osiągnąć.

PANNA

Panna może poświęcić się pracy zawodowej w czasie majówki lub znaleźć sobie zajęcie. W relacjach z bliskimi, jeśli doszło do poczucia wypalenia w stałych związkach, Panna będzie szukać ujścia swojej energii w swoich pasjach lub pracy. Czas komunikacji, kontaktów z zaprzyjaźnionymi osobami, niekoniecznie bezpośrednich, mogą być to kontakty przez Internet lub telefoniczne. W gronie kobiecym Panna będzie się dobrze czuła. Jeśli będziesz pracować w tym czasie, to głównie otoczysz się kolegami i koleżankami, z którymi łączą Cię Twoje zajęcia zawodowe. Jeśli będziesz mieć wolny czas, najbardziej prawdopodobne jest to, że spędzisz go z rodziną lub przyjaciółmi o podobnych zainteresowaniach. Możesz doradzić komuś w przypadku problematycznych sytuacji. Nie będzie to korzystny czas dla singli, jeśli planują romantyczne randki, natomiast jeśli tkwisz w niejasnej sytuacji w nowej znajomości, to teraz rozwieją się wątpliwości co do nastawienia drugiej osoby do Ciebie. Dowiesz się, na czym stoisz lub jaka jest sytuacja życiowa kogoś, kim się interesujesz. Pannę mogą drażnić sytuacje, w których wspomnienia będą odgrywały główną rolę w spotkaniach towarzyskich. Powroty do starych, zapomnianych spraw i wydarzeń mogą Cię męczyć. Rada dla Ciebie jest taka, abyś podszedł z większą swoboda do wydarzeń i innych ludzi i nie traktował wszystkiego zbyt serio. Pozwól sobie na odpoczynek i odstresowanie się.

WAGA

Możesz potrzebować pewnego odosobnienia i chwil spokoju w pierwszych dniach maja, albo sprawy poukładają się tak, że nie będzie możliwości utrzymania kontaktów, na których Ci zależy lub pojawią się jakiegoś rodzaju przeszkody, aby spędzić ten czas tak, jakbyś chciał lub z kim byś chciał. Rozsądnie będzie zrewidować swoje plany w przypadku komplikacji, jakie mogą mieć miejsce. Jeśli masz możliwość, spotkaj się z rodziną w tym czasie. W stałych związkach partnerskich możesz odczuwać pewną dysharmonię, jeśli jedno z Was dostosowuje się do potrzeb drugiej osoby zamiast poszukiwać kompromisu, który zadowoli wszystkich. Sytuacje, w których dominacja z partnerów staje się uciążliwa dla drugiej strony, mogą wywoływać napiętą atmosferę. To właściwy czas na organizowanie wycieczek dla dzieci lub spotkań ze znajomymi, których dzieci przyjaźnią się z Twoimi. Umili to czas najmłodszym, co przyniesie ogólne korzyści dla całej rodziny. Waga będzie w tym czasie dobrym organizatorem. Planowanie, umawianie spotkań i ustalanie szczegółów tak, aby zapewnić komfort wszystkim, będzie Twoją mocna stroną. Twoi bliscy mogą się zdać na Twoje talenty w tym zakresie. Single mogą szukać kontaktów ze znajomymi, jednak ze spotkaniami mogą pojawić się problemy, jeśli Twoi przyjaciele będą mieć różne plany i trudno będzie się zgrać w tym samym czasie.

SKORPION

Skorpion w tym okresie czasu może mieć skłonności do sentymentalizmu lub potrzebować przyjacielskich rozmów i zrozumienia ze strony najbliższych. Nie będzie to jednak najlepszy moment na takie kontakty z ludźmi. Osoby z Twojego otoczenia mogą być zajęte swoimi sprawami i nie być w nastroju sprzyjającym przyjemnym, przyjacielskim chwilom. Jeśli liczysz na ich empatię, to może się okazać, że zechcą udowodnić swoje racje, a nie zrozumieć Twój punkt widzenia. Twoja intuicyjność i wrażliwość nie wpłynie na ich emocje. W związkach partnerskich również trudno będzie o bliskość, bo partner może zająć się sprawami, które Cię nie interesują, albo nie dotyczą bezpośrednio. Niektóre Skorpiony mogą być zajęte pracą (lub ich partner)i braknie im czasu na przyjemności. Ogólnie mogą pojawić się okoliczności, które utrudnią Skorpionom spędzenie tych dni w sposób, który by je usatysfakcjonował. Przeczekaj cierpliwie sytuacje, w których będziesz musiał się dostosować do innych, a być może komuś pomóc w potrzebie. Zachowaj dyskrecję, jeśli nie jesteś pewien, jak zostaną wykorzystane Twoje słowa lub zauważysz, że wchodzisz na drażliwe tematy, bo lepiej wyjdziesz na milczeniu. Single mogą poznać kogoś interesującego, ale znajomości te nie zawsze będą kontynuowane. Intrygujące rozmowy są jednak prawdopodobne.

STRZELEC

Strzelec może mieć chwiejne nastroje w tym czasie i popadać w skrajności z powodu małego dystansu do swoich emocji. Bliskie Ci osoby, które dobrze znają Twoje reakcje i potrzeby, będą potrafiły uspokoić te zmienne stany ducha i sprawić byś lepiej się poczuł. Swoją energię możesz wykorzystać planując ten czas, zwłaszcza jeśli pociąga Cię pomysł jakiegoś wyjazdu lub wycieczki. Aktywny wypoczynek byłby korzystny. Spotkania z dalszymi znajomymi mogą się nie powieść, więc lepiej skoncentrować się na planach ze swoim partnerem. Właśnie w związkach partnerskich Strzelec powinien odczuć silne wsparcie opierające się na zrozumieniu i szczerej więzi uczuciowej. Jedyne, co musisz zrobić, to wyrazić w jasny sposób swojemu partnerowi, że potrzebujesz więcej bliskości. Nawet jeśli wcześniej Wasze relacje się psuły, to teraz jest idealny czas, aby to naprawić. Wszelkie sytuacje kryzysowe w związkach mogą zostać zażegnane w tych dniach. Single mogą mieć trudność z nawiązaniem nowej znajomości w czasie majówki, a jeśli nie chcą kontaktu z kimś z przeszłości, to pechowo mogą natknąć się dokładnie na tą osobę. Unikaj więc sytuacji, w których mógłbyś znaleźć się w takich okolicznościach. Wykorzystaj swoje atuty i dobre cechy. Inni traktują Cię z zaufaniem i widzą Cię jako osobą wartościową, więc otwórz się na ludzi wokół Ciebie, kieruj się wewnętrznym odczuciem i intuicją i postaraj się nabrać dystansu do ewentualnych problemów.

KOZIOROŻEC

U Koziorożca pojawiają się wskazówki, że najlepszy wypoczynek znajdzie we własnych czterech ścianach lub na łonie natury w pobliżu swojego miejsca zamieszkania. Jeśli jesteś więc typem domatora, nie szukaj sobie atrakcji zbyt oddalonych od domu. Lepszym wyborem będzie własny ogród lub działka. Czas spokoju, którego nic nie zakłóci, o ile z partnerem znajdziesz porozumienie co do tego, z kim się spotkać. W tym temacie mogą pojawiać się niezgodności. Twój partner niekoniecznie czuje się tak samo dobrze jak Ty z Twoimi znajomymi, lub różnice w charakterze i podejściu do różnych spraw między Twoim partnerem, a Twoimi znajomymi mogą okazać się znaczące. Jeśli taka sytuacja będzie miała miejsce, to zdecyduj się na odwiedziny sam, a lepiej na tym wyjdziesz niż upierając się, abyście byli tam we dwoje. W ten sposób znajdziesz kompromis, z którego oboje będziecie zadowoleni. Choć możesz mieć wiele pomysłów na te dni, to może braknąć Ci konsekwencji w realizacji tych zamierzeń, bo zechcesz zwyczajnie odpocząć. Single mają szansę poznać kogoś interesującego pod warunkiem, że spędzą ten czas poza domem. Nowym znajomościom będą sprzyjać wszelkie wyjazdy i odwiedziny, również te niezaplanowane i spontaniczne. To czy znajomość taka będzie kontynuowana, będzie zależało w dużej mierze od stopnia zaangażowania z Twojej strony.

WODNIK

Dobry czas na spotkania rodzinne, zwłaszcza jeśli odczujesz przypływ energii i chęci do kontaktów z osobami, które dobrze znasz i łączy Was zaufanie. W przypadku dalszych znajomości, możesz mieć wrażenie, że nie ma miedzy Tobą a innymi swobodnej wymiany informacji czy wiadomości. Oznacza to, że kogoś mogą interesować Twoje sprawy, ale sam nie zechce o sobie mówić. W takich przypadkach nie będziesz miał ochoty na zbyt szczere rozmowy. Mimo wszystko możesz przyciągać do siebie pewne osoby, w szczególności zaznaczają się tu postacie kobiece. Dla mężczyzn Wodników może to oznaczać powodzenie u płci przeciwnej. W związkach partnerskich czas stabilny, kiedy oprzesz się na kompromisie, jasnym komunikowaniu swoich planów czy potrzeb i zachowasz dystans w przypadku jakichkolwiek odmiennych koncepcji spędzenia tego czasu. Jeśli coś wzbudzi w Tobie emocje, zachowasz to dla siebie i przeanalizujesz w duchu. Single mogą poznać kogoś interesującego i wdać się w ciekawą rozmowę, która może pobudzić ich intelektualnie. Osoby, które tkwią w znajomościach, które nie są korzystne, mogą zdecydowanie zakończyć takie relacje. Dobre samopoczucie możesz zyskać poprzez aktywny wypoczynek, wycieczkę, wyjazd lub znalezienie sobie zajęcia, które pobudzi Cię do działania.

RYBY

Spokój znajdziesz w gronie najbliższych z własnym partnerem czy partnerką. Wasze przyzwyczajenia co do spędzania wolnego czasu w sposób satysfakcjonujący dla obojga wniosą poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego. Wypróbowane sposoby w porozumiewaniu się i dochodzeniu do kompromisu powinny się sprawdzić doskonale i tym razem. Mimo wszystko możesz odczuć pewną tęsknotę za czymś nowym w Twoim życiu, za wyjściem z pewnych schematów i rutyny. W takiej sytuacji zaproponuj coś nietypowego, zamiast popadać w gorszy nastrój. Jeśli poczujesz z tego powodu niespełnienie uczuciowe, to zmień coś lub przeczekaj, bo to chwilowe nastroje, a po majówce to wrażenie przeminie i wszystko wróci do normy. Dalsi znajomi mogą w tym czasie się zająć własnymi sprawami, wyjechać gdzieś lub dojdzie do pewnych zmian, które mogą utrudnić kontakty. U singli nie pojawiają się nowe znajomości w tym czasie, choć osoby, które już kogoś poznały, mogą tęsknić i szukać kontaktu z obiektem swoich zainteresowań. Kontakty te mogą być przerwane czasowo, jeśli nie jesteście na etapie umawiania się. Nie ma się czym jednak niepokoić, poczekaj cierpliwie lub wykaż się inicjatywą, jeśli to możliwe. Zadzwoń lub napisz do tej osoby i zaproponuj randkę. Po majówce powrót do codziennych zajęć wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.

 

Chcesz indywidualną poradę od wróżki ? 

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

   Tel.708 588 502
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : EZOLINIA Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 602 lub 603
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )

Możesz z wróżką również porozmawiać na Czat