Horoskop Miesięczny: Czerwiec, 2016

Horoskop Miesięczny: Czerwiec, 2016

Horoskop anielski

 

BARAN

 

W pracy nadejdą zmiany. Dla osób poszukujących zajęcia oznacza to znalezienie pracy, albo otwarcie własnej działalności. Sprawy ruszą do przodu. Jeśli miałeś uczucie, że Ci się nie wiodło, to w czerwcu zmieni się to na lepsze. To dobry czas do podejmowania nowych wyzwań, bo Twoje marzenia mają szansę się spełnić. Możesz  zaspokoić swoje potrzeby materialne i emocjonalne.

Warto poświęcić chwilę na zastanowienie się, co jest Twoim celem.  Ujrzyj w wyobraźni, co naprawdę chcesz osiągnąć. Jeśli Twoje pragnienia wydają Ci się trudne do osiągnięcia, poproś o pomoc Anioły.

Rodzina będzie dużym wsparciem i przyniesie wiele radości. Czeka Cię wiele momentów wspólnej zabawy. Nie zapominaj o potrzebie relaksu, bo doda Ci to sił i nowej motywacji.

Relacje z ludźmi będą godne zaufania.  Pozwól swoim bliskim pozostać sobą, nawet jeśli nie zawsze postępują zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Samotne Barany znajdą swoją bratnią duszę, jeśli otworzą się na ludzi spoza ich środowiska.

..........................

BYK

W pracy pokaż swoją indywidualność i pewność siebie.  Broń swoich decyzji i swojego punktu widzenia. Niektórzy mogą zazdrościć Ci sukcesu. Jesteś uparty i ta cecha będzie pomocna w tym miesiącu. Nie schodź innym z drogi, jeśli czujesz, że masz rację.  Dobra strategia dojścia do celu będzie przydatna i pomoże Ci zdobyć zaufanie innych ludzi.  Zwróć uwagę na dobór słów, gdy będziesz przekonywać do swoich racji. Słowa będą do Ciebie przyciągać lub odpychać ludzi. Finansowo stabilnie.

Znajdź czas dla siebie. Anioły zachęcają do zmienienia otoczenia, organizowania w czerwcu wyjazdów, wycieczek i spędzenia czasu z bliskimi w oderwaniu od codzienności.  Poświęć więcej czasu swojej rodzinie, okazać cierpliwość partnerowi i dzieciom. Czekają Was cudowne chwile, jeśli tylko postanowisz cieszyć się drobnostkami. Codzienność może być pełna magii, jeśli spędzisz ją wspólnie z bliskimi.

Ktoś szykuje Ci miłą niespodziankę lub wydarzy się coś miłego i nieoczekiwanego.

Samotne Byki mogą poznać kogoś w podróży.

....................

BLIŹNIĘTA

Twoja pozycja w pracy będzie stabilna, a Twoje doświadczenie docenione.  Jeśli uważasz, że coś Ci nie służy, łatwo znajdziesz  pokojowe rozwiązanie, które zadowoli każdą ze stron. Ważne jest, aby spojrzeć obiektywnie na wszystko i podjąć neutralną decyzję. Kieruj się realizmem, ale też nie zapominaj, że czasem poczucie humoru i dystans mogą rozładować napiętą sytuację. Intuicja wyznaczy Ci właściwy kierunek. Gdy poczujesz natchnienie, inspirację, wykorzystaj pomysł, jaki przyjdzie Ci do głowy. 

 To czas na wyjaśnienie wszelkich nieporozumień w związkach  i naprawienie błędów. Odnów swój związek uczuciowy i poczuj komfort pewnej i stałej relacji  opartej na wzajemnym zaufaniu. Ewentualne nieszczerości, które miały miejsce w przeszłości, mają szansę odejść w niepamięć. Warto poświęcić czas swojemu partnerowi, bo to sprawi, że znów się do siebie zbliżycie. Zachowaj łagodność i wrażliwość, a uda Ci się znów poczuć bliskość z ukochaną osobą.

Bliźnięta samotne mogą spotkać swoja drugą połówkę lub przeżyć wielką fascynację nową osobą.

...................................

RAK

Czeka Cię zmiana dotycząca pracy. Uwolnisz się od tego, co nie daje Ci poczucia satysfakcji. Zamiast tracić energię na sprawę, która Cię nie zadowala, przenieś swoją uwagę na nowy cel. Tkwienie umysłem przy rozczarowaniu nie pomaga Ci w niczym. Podaruj  sobie wolność i zajmij się nowym pomysłem. Niektóre Raki potrzebują nowej, lepszej pracy. Inne wprowadzą zmiany w obecnej tak, aby w przyszłości być bardziej usatysfakcjonowanym. Coś się skończy w Waszym życiu, a zacznie się nowy etap. Zmiany te wyjdą Wam na dobre. Uważajcie na wszelkie dokumenty, jakie będziecie podpisywać w tym czasie. Czytajcie wszystko, co jest napisane drobnym drukiem. Stabilizacja finansowa zostanie zachowana pomimo wszelkich zmian.  Poradzicie sobie doskonale.

Prawdziwym ukojeniem będzie rodzina i przy niej odnajdziesz siłę i wiarę w siebie.  Niektórym rakom rodzina może się powiększyć.

Samotne Raki szybciej przyciągną miłość do swojego życia, gdy będą się skupiać na pięknych momentach i cieszyć każdą wspaniałą chwilą w życiu. W czerwcu będziecie emanować urokiem osobistym.

.........................................................

LEW

Dla Lwa to bardzo sprzyjający miesiąc, aby spojrzeć na sprawy zawodowe  z zupełnie nowego punktu widzenia niż dotychczas i pójście nową drogą. Sięgnij po swoje marzenia, po swoją upragnioną "gwiazdkę" z nieba. Jeśli coś Cię powstrzymywało do tej pory, to teraz masz drogę otwartą. Niemożliwe stanie się rzeczywistością, jeśli tego zechcesz.  Nie zgadzaj się na kompromisy, bądź wytrwały, a osiągniesz cel. Zwróć uwagę na szczegóły planu działania, bo one mogą okazać się istotne. Nie lekceważ drobnych posunięć, jeśli dzięki nim postępujesz naprzód, choćby wolnym tempem.

To idealny czas na porzucenie wszelkich nałogów lub niezdrowych przyzwyczajeń. Jeśli próbowałeś wcześniej wiele razy i brakło Ci siły woli, by wytrwać w postanowieniu, to teraz dostaniesz tak silne wsparcie z zewnątrz sił anielskich, że pójdzie Ci dużo łatwiej.

Ciesz się życiem, bo to korzystny czas dla Ciebie i bezpieczny. W miłości rozważ, co będzie mocnym fundamentem związku. Trwały związek musi być odpowiednią mieszanką różnych emocji- przyjaźni, miłości, namiętności i szacunku, aby przetrwał próbę czasu.

Ustal priorytety, zanim zaangażujesz się w nową relację.

.....................................................

 

PANNA

W czerwcu nie braknie Pannie towarzystwa, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Będziesz otoczony ludźmi. Nie próbuj działać w pojedynkę, bo tylko przy współpracy z innymi osobami dojdziesz do swojego celu.  W pracy możesz liczyć na wsparcie kogoś godnego zaufania. Choć jesteś osoba samowystarczalną,  dbaj o dobre kontakty z otoczeniem, bo przyjaźnie, które pielęgnujesz, mogą przynieść Ci w rezultacie spełnienie pragnień zawodowych i dostatek finansowy.

To będzie czas dla rodziny, przyjaciół, nowych znajomości i miłości. Spotykaj się z innymi, bo możesz zacieśnić więzi z ludźmi sympatycznymi i empatycznymi, którzy szczerze Cię lubią i macie wspólne zainteresowania, marzenia, upodobania. Dawaj z siebie to, co masz najlepszego, bo roztaczasz wtedy wokół pozytywną aurę, która przyciąga do Ciebie wszelką pomyślność.

Nie wahaj się, gdy trzeba zawalczyć o to, co uważasz za słuszne, jednak unikaj negatywnych zachowań i sformułowań.

Samotne Panny mogą poznać partnera poprzez znajomych.

.......................................................................

WAGA

Jeśli szukasz pracy, to jest szansa na podpisanie umowy w czerwcu. Dla osób pracujących to czas spokoju, ale też i zmęczenia. Warto zrobić sobie mały odpoczynek. Postaw swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Gdy uda Ci sie odprężyć, odkryjesz w sobie nowe pokłady energii potrzebnej do dalszego działania.

Zastanów się, co Cię przytłacza. Czy jest to obecna praca, czy może związek czy inna sfera Twojego życia i przejmij kontrolę nad swoimi sprawami. Niepotrzebnie czujesz się zagrożony.  Jesteś całkowicie bezpieczny. Uwolnij sie więc od spraw, które Cię męczą juz od dłuższego czasu, ale nie miałeś odwagi ich zmienić. Twoje marzenia sie spełnią, tylko pamiętaj o swoich potrzebach i podążaj za nimi. Wszechświat Ci sprzyja, to dobry czas na decyzję. Anioły obiecują przekazać Ci wskazówki, jakich potrzebujesz, gdy je o to poprosisz.

Twoja energia się odnowi i poczujesz nową motywację i kreatywność.

 Wagi w związku powinny rozmawiać otwarcie o swoich uczuciach, bo druga strona może nie zdawać sobie sprawy z problemu, jeśli nie mówisz o nim głośno.

Samotne Wagi maja szansę spotkać fascynującego partnera.

 

.......................................

SKORPION

Skorpiona mogą zaskoczyć wydarzenia w pracy. Ważne będzie, aby podążać za głosem swojej intuicji. Możesz doznać nagłego objawienia, odkryć nową pasję lub cel.  Twoje starania i wysiłki wydadzą zadowalające owoce. Zwróć uwagę na swoje przemyślenia i kieruj uwagę na to, czego pragniesz, a nie na swoje obawy. Twoje myśli tworzą Twoją wewnętrzną rzeczywistość, więc skup się na pozytywnych aspektach każdej sytuacji.

Czerwiec to będzie czas ważnych rozmów. Możesz komuś pomóc poprzez radę, wysłuchanie, wsparcie swoją cierpliwością i empatią.

Pewne sprawy zostaną zakończone.  Nagradzaj się za każdym razem, kiedy uda Ci się coś osiągnąć, nie jest ważne, czy to duży czy mały krok do przodu.

Znajdź też chwilę na wyciszenie i pobycie na łonie natury.

W miłości nie rezygnuj zbyt szybko ze związku, nawet jeśli nie wszystko układa się po Twojej myśli. Daj szansę partnerowi, bo jeszcze czekają Was wspaniałe wspólne chwile.

Samotne Skorpiony mogą pozostać optymistami w kwestiach uczuciowych, bo miłość jest blisko.

............................................

STRZELEC

W pracy możesz mieć genialne pomysły, które przyniosą dobre rezultaty. Nie tylko uda Ci się umocnić swoją pozycje, ale jeszcze możesz rozszerzyć swoje działanie i wykorzystać nowe szanse i możliwości, które się pojawią. Czeka Cię czas sukcesu. Osoby poszukujące pracy znajdą ją poza miejscem zamieszkania lub szukając w branży,  której dotychczas nie brali pod uwagę.

Nie tkwij w tym, co Ci nie odpowiada w związku uczuciowym. Jest to idealny czas na asertywność, powiedzenie NIE i uwolnienie się z każdej sytuacji, która sprawia, że źle się czujesz. Trzeba wybaczyć komuś lub sobie samemu i zakończyć to, co Ci nie służy, aby rozpocząć nowy etap życia. Pozwól nadejść zmianom. Poczujesz się po nich silniejszy i wspanialszy.  Poczucie wolności sprawi, że poczujesz przypływ energii.

To dobry czas dla strzelców w stałych, dobrych związkach partnerskich.

Osoby samotne poznają partnera, jeśli pozwolą odejść przeszłości i otworzą się na nowe kontakty. Akceptacja siebie samego jest tu zdrowym punktem wyjścia.

....................................................

KOZIOROŻEC

Fortuna będzie sprzyjać Koziorożcowi. Będziesz mieć szczęście do pieniędzy wygranych i zapracowanych. Kto liczy na awans, ma dobre szanse go otrzymać. Osoby samodzielnie działające zawodowo  znajdą możliwość na wyróżnienie się  i odniesienie sukcesu. Będziesz podziwiany i nagradzany. Uznanie zawodowe będzie w tym miesiącu w zasięgu ręki. Jeśli myślisz o urlopie, to jest to doskonały czas na odpoczynek. Znajdź czas na odprężenie i relaks. Na Twoim lepszym samopoczuciu skorzystają wszyscy dookoła.

Bardzo ważne będzie, aby w tym miesiącu we wszystkich sprawach kierować się sprawiedliwością, uczciwością i obiektywizmem. Jeśli zajdzie taka konieczność, będzie trzeba wykazać się odwagą i stanąć w obronie swoich racji. Nie pomniejszaj swojej wartości. Masz dość siły, aby pokonać każdy problem.

Jeśli chorowałeś, w czerwcu nadejdzie poprawa w zdrowiu.

W relacjach z ludźmi mogą wyjść na jaw nieszczerości, wiec staraj się je wyjaśnić, pozostać autentycznym i dostrzegać pozytywne cechy każdego człowieka.

Koziorożce samotne mogą przyciągać osoby będące już w związkach, dlatego trzeba mieć oczy szeroko otwarte na to, czego naprawdę dla siebie pragniecie- związku opartego na szczerości i uczciwości.

.........................................................

WODNIK

W pracy będzie konieczne podjęcie pewnych decyzji. Trzeba będzie przeanalizować swoje możliwości i rozstrzygnąć, jakie posunięcia zbliżą Cię do celu i sukcesu. Choć wiele może się dziać, to jednak warto ostrożnie podejść do tematu i dobrze się zastanowić. Jeśli masz wątpliwości, Anioły radzą, abyś wyobraził sobie, że dokonałeś wyboru i wsłuchał się w sygnały, jakie wysyła Ci ciało. Co czujesz? Czy nic Cię nie boli? Czy jesteś spięty czy zrelaksowany? Jeśli czujesz radość i spokój, to znaczy, że dobrze wybrałeś.

To idealny czas na realizowanie swoich planów.

Miesiąc ten przyniesie Ci niezależność, kreatywność, docenienie i rozwój w sprawach zawodowych.

Osoby w związku mogą przeżywać chwile błyszczenia w swojej relacji i ogólnie w towarzystwie. Będziesz przyciągać uwagę swoim wdziękiem i ciepłem. Nie warto wdawać się w konflikty z osobami uprzedzonymi. Lepiej zachować zdrowy dystans i skupić się na znajomościach, które dodają Ci pewności siebie i Cię zmotywują w pozytywny sposób.

Znajdź czas dla przyjaciół. Jeśli szukasz partnera, to dzięki wsparciu znajomych możesz poznać kogoś interesującego.

 

.......................

RYBY

Ryba najchętniej spędzi czerwiec w gronie rodzinnym i najbliższych, zaufanych osób. Zadba o zabezpieczenie na przyszłość i stabilizację finansową, idealizując swoje obecne osiągnięcia. Życie przyniesie Wam jednak nową propozycję, nowy cel, pomysł, wyzwanie. Warto sie zastanowić, czy nie sięgnąć po nowe marzenie.

Będzie to bardzo dobry czas na naukę, szkolenia, kursy czy przeczytanie książek, które wzbogacą Twoją wiedzę. To czas sprzyjający samodoskonaleniu i edukacji.  Nie stój w miejscu, bo czeka Cię nowa przygoda.

To czas, kiedy możesz czuć pokusę pozostania w cieniu innych. Kieruj się intuicją i nie poświęcaj swoich potrzeb, żeby zadowolić otoczenie.

W miłości będzie to czas namiętności i uniesień romantycznych. W stałym związku możesz liczyć na zbliżenie się z partnerem, lepsze porozumienie, miłe chwile we dwoje.

Samotne Ryby mogą poznać miłość swojego życia.

................................

Horoskop opracowała wróżka Miranda.Kopiowanie zabronione!

Kontakt z wróżką Miranda :

708 588 502 Kod 7
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: Pomoc.Twoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)