Horoskop miesięczny - kwiecień 2017

Horoskop miesięczny - kwiecień 2017

 

Dowiedz się, co szykuje dla Ciebie wiosna!

wyślij SMS o treści :

ISR.LOS Twoje Pytanie na 72480 opłata 2,46zł z VAT

Baran


Praca: W pracy możliwe zainteresowanie płcią przeciwną. Zastanówcie się kochane Barany czy jest Wam tego typu „atrakcja” potrzebna. Gdy pozwolicie sobie na połączenie uczuć z pracą, możecie więcej stracić niż zyskać.
Miłość: W tym miesiącu będziecie porządkowali swoje „podwórko”. To dobry moment aby po zakańczać zaległe sprawy, aby pozwolić sobie na patrzenie w przyszłość, nie oglądając się za siebie. Przyciągnijcie nowe uczucie, pozostawcie za sobą trudne emocje.
Karta Rada: Sięgnijcie po dojrzałość emocjonalną, którą nosicie w sobie, to ona da wam siłę i zapoczątkuje przepływ pozytywnej energii.


Byk


Praca: Czas na wykazanie się, pokazanie ile jesteście warci. Nie dajcie się wciągnąć w niepotrzebne dyskusje, plotki w pracy. Dużo więcej zyskacie aktywnym podejściem – to jest wasz moment, wasze pięć minut.
Miłość: W uczuciach zakończy się etap niepowodzeń! Ruszą wszelkie sprawy, które ciągnęły się przez dłuższy czas. Jeśli czekałyście na odzew partnera/chłopaka, to właśnie się zadzieje. Cierpliwość zostanie w końcu nagrodzona.
Karta Rada: Pracujecie nad sobą, nad własnym Ja, przerobione wibracje pozwolą wam na odnalezienie ścieżki do szczęścia.


Bliźnięta


Praca: Zawodowo stabilnie. Możecie również liczyć na dodatkowe finanse z tytułu pracy, lub uznania w formie prezentu. Wasze zaangażowanie zostanie zauważone i odpowiednio docenione.
Miłość: Stare schematy zachowań powinny być za Wami. Nie powielajcie błędów przeszłości. Porzucenie ich pozwoli wam na budowanie/odbudowanie relacji, która ma szanse na przetrwanie. Ważne, aby to były nowe, trwałe, bez obciążeń związków fundamenty.
Karta Rada: Ważne osoby z otoczenia, przyjaciele mogą upominać się towarzystwo. Zadbajcie o przyjaźnie, bo któż jak nie oni podnoszą was gdy upadacie?


Rak


Praca: Owocna może się realizować, możecie śmiało z tej szansy korzystać. Osoby poszukujące pracy, mogą podpisać w tym miesiącu intratną umowę.
Miłość: To jest czas na rozkwit uczuć. Rodzić się będą nowe, ale również rozpalić możecie ponownie ogień miłosny, który powoli przygasał. Zróbcie swojej połówce niespodziankę, zadbajcie o siebie wzajemnie.
Karta Rada: Uwierzcie w swoje możliwości, macie potencjał który powinniście „sprzedać” światu!


Lew


Praca: Dobrze wykonujecie zadania powierzone przez przełożonego. Nie szukajcie nieustannie potwierdzeń waszych działań na polu zawodowym. Takowe zachowanie może skutkować brakiem chęci rozmowy, współpracy. Nie jest wam to potrzebne.
Miłość: Zmienność nastojów tutaj nie pomoże w tworzeniu relacji. Nie udawajcie nikogo kim nie jesteście. W uczuciach popracujcie nad komunikacją, to ona pozwoli wam uniknąć trudnych sytuacji.
Karta Rada: Warto odkurzyć pomysły na wykorzystanie waszych talentów. Macie ich sporo, lecz marnujecie swój potencjał.


Panna


Praca: Macie możliwości podjęcia nowych wyzwań zawodowych. Nie odrzucajcie ich od razu, przyjrzycie się propozycji. Nie przegapcie szansy, która wyciągnie was na wyżyny zawodowe.
Miłość: Czas na podsumowań. Rozliczania się z przeszłością wskazane. To, da Wam wbrew pozorom ukojenie i pozwoli podążać do przodu z podniesioną głową. Nie czujcie się winne temu co się stało.
Karta Rada: Zadbacie o swój komfort, stan emocjonalny. Odbuduje poczucie własnego Ja.


Waga


Praca: Nie odkładaj obowiązków zawodowych na później. Jesteś Wago obserwowana, zatem ważne abyś wykazała się w tym miesiącu. To zaowocuje i przyniesie korzystne decyzje finansowe.
Miłość: Wasze decyzje podjęte w sprawach uczuć będą jak najbardziej słuszne. Nie pozwalajcie sobie na chwile zwątpienia. Konkretne działania pomogą nie przeszkodą. Pamiętajcie o tym.
Karta Rada: Siła jest w was, wyjdźcie na przeciw trudnościom. Pokonajcie swoje słabości.


Skorpion


Praca: Sytuacja zawodowa na pozór trudna w efekcie finalnym będzie dla Was wygraną. Wykażcie się cierpliwością, nie reagujcie emocjonalnie. Cierpliwość wskazana, nie dajcie się wciągnąć w „polityczną” grę miedzy pracownikami.
Miłość: W uczuciach zawirowania przeminą, będziecie mogli cieszyć się radością i spokojem. Znajdziecie bratnią duszę, która Was zrozumie i będzie kochała bezwarunkowo!
Karta rada: Nie rozglądajcie się na boki. To, co macie przed sobą jest wartościowe i warte waszej uwagi.


Strzelec


Praca: Trudne sytuacje zawodowe będą powoli za Wami, wypracujecie sobie stabilizacje. Czeka Was sporo wkładu własnych rąk. Te działania pozwolą na poprawienie sytuacji zawodowej.
Miłość: osoby które planowały wspólne zamieszkanie, to jest dobry moment na realizacje tego pragnienia. W związkach czeka Was okres stabilizacji, realizacji marzeń, deklaracje. Odnawianie relacji które wcześniej zamknęliście.
Karta Rada: Nie pozwalajcie sobie na kradzież czasu, osoby/czynniki które będą tego powodem dobrze, aby nie brały udziału w waszej rzeczywistości.


Koziorożec


Praca: Będziecie mieli sporą szanse na poszerzenie swoich umiejętności. Osoby które planowały zawodowo udzielać się za granicą, zaczną się te działania realizować. Ogólnie wzrost i pozytywne zmiany Was czekają!
Miłość: możliwe spięcia, niepotrzebnie wypowiedziane, bolesne słowa. Zastanówcie się dwa razy zanim zranicie druga połówkę. Milczenie złotem jest, tutaj doskonale się wpasuje w sytuacje.
Karta Rada: Wykorzystajcie wiedze którą posiadacie, również sięganie po więcej będzie dla was furtką do lepszego „jutra”


Wodnik


Praca: Uważajcie kochani na wszelkie sprawy związane z operacją pieniądzem. Zwróćcie uwagę na przepływ gotówki, abyście nie byli zmuszeni do wyłożenia swoich prywatnych zasobów.
Miłość: W uczuciach czeka was rozmowa oczyszczająca, mogą paść trudne słowa, czasem bolesne. Ta konfrontacja pozwoli wam na rozwiązanie konfliktu, który narastał od dawna. Warto przygotować się merytorycznie, ale także emocjonalnie. Dobry czas na takie działania.
Karta rada: Popracujcie nad koncentracją, nie rozpraszajcie się.


Ryby


Praca: Zawodowo sporo sukcesów, dla osób poszukujących pracy, jak i cieszących się wakatem. W obu przypadkach zostaniecie docenione, zauważone i wasze pomysły będą wykorzystywane do realizacji pracy.
Miłość: Ryby singielki mogą spotkać na drodze mężczyznę, który wprowadzić może sporo chaosu. Karty proszą o ostrożność w kontaktach, osoby w relacjach partnerskich powinny zwrócić uwagę na prawdomówność drugiej połówki.
Karta rada: Prawdziwa miłość czeka „za rogiem”.Nie wchodźcie w związki z obawy przed samotnością.

 

Sprawdź, co Cię czeka w życiu osobistym, zawodowym i w finansach


Kontakt z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 615
0,99 € z VAT/min

Kontakt z Polski

708 788 687 kody od 10 do 19
 (4,92zł z VAT/min)

Zagranica  Zamów tutaj

Email wyślij

Chat z wróżką kliknij

 

 

Zakaz kopiowania i udostępniania w innych serwisach bez linku do naszej strony  !