Horoskop miesięczny Sierpień 2017

Horoskop miesięczny Sierpień 2017

Zapraszam do przeczytania i zapoznania się, jak będzie się kształtował Sierpień dla Twojego znaku zodiaku.

 

Baran

Barany w Sierpniu będą mogły cieszyć się spokojem i szczęściem, szczególnie jeśli chodzi o sprawy materialne. Jeśli więc Twoje działania miały na celu poprawę Twoich finansów, to zdecydowanie możesz zaliczyć Sierpień do udanych. Ważna informacja płynąca z kart jest następująca. Aby dostatek i bogactwo Cię cieszyły, tym wszystkim co posiadasz należy dzielić się z innymi. Pamiętaj, że dobra materialne są tylko chwilowe. Jeśli natomiast planujesz wejść w spółkę lub rozpocząć współpracę, to w połowie miesiąca nie tylko nadarzy się ku temu okazja, ale będzie to bardzo dobre posunięcie. Dzięki wspólnemu działaniu osiągniesz o wiele więcej. To także świetny czas na rozpoczynanie nowych projektów – pod jednym jednak warunkiem. Praca, szczególnie na początku nowego przedsięwzięcia może być bardzo pochłaniająca i ekscytująca, dlatego bardzo łatwo będzie Ci zapomnieć, żeby znaleźć chwilę dla siebie. Karty dosłownie podpowiadają, że jeśli jeszcze nie udało Ci się odpocząć tego lata, zrób to właśnie w Sierpniu. Taki właśnie działanie pozwoli Ci nie tylko zregenerować siły i naładować baterie – co oczywiście także jest ważne, przede wszystkim pozwoli Ci zostawić za sobą negatywne doświadczenia z przeszłości i ruszyć ku nowej przygodzie. To swoiste oczyszczenie umysłu i odnalezienie ulgi i spokoju. Nie zapomnij więc czasami pomyśleć także o sobie.

Byk

Byki w Sierpniu muszą nauczyć się co to znaczy być cierpliwym. To troszkę na zasadzie, owszem, posiano nasionko i teraz trzeba dużej ilości czasu, cierpliwości, pielęgnacji by zobaczyć efekty. Więc wszelkie Twoje działania powinny być zdecydowanie długofalowe. To oznacza ni mniej ni więcej, że należy się przygotować na brak efektów w szybkim czasie. To właśnie wymaga siły i cierpliwości. W Sierpniu trzeba będzie się uzbroić w tą całą, często przereklamowaną cierpliwość. Tak, na początku może okazać się to nawet łatwe, jednak niestety takie nie będzie. Tu karty zdecydowanie odradzają by iść na skróty. Nie tylko stracisz dwa razy więcej czasu, często dużo więcej środków a rezultat okaże się zupełnie tego nie warty. Jeśli czegoś nie wiesz, nie wiesz jak się za to zabrać, lepiej poradź się kogoś a niżeli działaj na oślep lub na zasadzie oszustwa czy krętactwa. Obije się to kwaśnym mlekiem. Jeśli natomiast zdecydujesz się działać powoli, metodycznie i rozważnie – a co za tym idzie z cierpliwością, efekty przerosną Twoje oczekiwania. Więc Sierpień dla Byków będzie mijał pod hasłem – cierpliwość.

Bliźnięta

Bliźnięta będą w Sierpniu borykały się ze sporą ilości decyzji do podjęcia. To oczywiście niekoniecznie musi być coś negatywnego, jednak wiele spraw, szczególnie na początku miesiąca, będzie wymagało Twojej uwagi. Szczególnie Bliźnięta, które nadal szukają partnera w swoim życiu. Łatwiej będzie Ci otworzyć się na bliskość drugiej osoby, dzięki temu łatwiej będzie nawiązać nić porozumienia. Dzięki temu masz ogromną szansę na znalezienie swojej drugiej połówki. Nie obejdzie się niestety bez zmartwień i niepokoju. Szczególnie właśnie w obszarze uczuć. To one przysporzą Ci bezsenne noce i nieustanne rozmyślanie. Pamiętaj, ze Twoje myśli niekoniecznie odzwierciedlają realną sytuację. Bardzo często jest tak, że tak właśnie przejawiają się Twoje lęki i obawy a nie realne zagrożenia. Mało tego, na zewnątrz będziesz się wydawać silna, a wewnątrz będziesz całkowicie rozbita. Osoby spod znaku Bliźniąt, które niestety nie czują się w swoim związku dobrze, to czas w którym podejmiecie jedne z trudniejszych decyzji w Waszym życiu. Tu karty dosłownie pokazują, ze w Sierpniu stoi przed Wami wyzwanie. Nadchodzi czas domknięcia pewnego etapu w Waszym życiu. To czas podsumowań i refleksji. Szczególnie pod koniec Sierpnia, łatwiej będzie Wam zrozumieć przyczyny Waszej sytuacji.

Rak

Raki będą w Sierpniu częściej niż zwykle rozmyślały o przeszłości na temat tego co udało się osiągnąć a czego nie udało się zrealizować. Nie bez przyczyny początek miesiąca będzie taki nostalgiczny. Przed Tobą w Sierpniu jest wiele decyzji do podjęcia a to oczywiście oznacza wybory. Będzie to o tyle wyzwaniem dla Ciebie, ponieważ ta mnogość wyborów nie będzie najłatwiejszym zadaniem. Tutaj karty od razu niosą dodatkowe przesłanie. Skup się na tym co możesz osiągnąć, co jest w tej chwili dla Ciebie realne do zrealizowania. Nie skupiaj się tylko na tym, czego nie możesz w tej chwili dosięgnąć. O jedno nie musisz się martwić. Energii Ci zdecydowanie nie zabraknie. Szczególnie tej energii twórczej, która nie tylko jest sprawcza ale i podsuwa wiele nowych pomysłów. To świetny moment by rozpocząć współpracę z innymi ludźmi, nawet, jeśli na początku nie będą przychylni Twoim pomysłom. Nie izoluj się więc od ludzi, bo to właśnie wśród nich znajdziesz ujście swojej energii. Jednak karty podpowiadają o jednej istotnej rzeczy jeśli idzie o współdziałanie z innymi. Zawsze warto brać pod uwagę opinie innych. Jeśli jednak chcesz realizować swój projekt, staraj się obstawać przy swoim. W przeciwnym razie będziesz realizować projekty innych ludzi a nie swoje własne. To kolejna wskazówka by skupiać się na realnych do osiągniecia celach.

Lew

Lwy doświadczą tego co opisuje przysłowie, że cierpliwość popłaca. Nie tylko cierpliwość na zasadzie biernego czekania aż manna spadnie z nieba. Właśnie takie cierpliwe, staranne i drobiazgowe działania zaczną przynosić efekty. Jeśli nadal zechcesz działać szybko i pochopnie – karty zdecydowanie takie działanie odradzają. Niczego nie przyspieszaj na siłę, tylko działaj małymi krokami ale zawsze do celu. Jeśli masz więc obrany cel, cały czas powoli i cierpliwie idź do przodu. Zobaczysz, ze w ten sposób zajdziesz o wiele dalej. Natomiast zawsze należy pamiętać, ze aby w Twoim życiu mogło pojawić się coś nowego, pewne sprawy muszą zostać zakończone lub dokończone. Nic nie tkwi w miejscu, więc i Ty nie możesz się zatrzymać. Aby realizować swoje marzenia i cele, musisz działać i iść na przód. Jeśli wcześniej wspomniana cierpliwość Cię zawiedzie, możesz w ostatniej chwili zrezygnować z czegoś, kiedy będziesz już niemal u celu. Jeśli więc masz sprawy, które ciągną się już od jakiegoś czasu, teraz jest idealny czas na ich domykanie. Sierpień to także czas na zgłębianie tego co siedzi głęboko w Tobie. Jeśli więc pragniesz realizować się w nowej dziedzinie, teraz zapałasz do tego wielką chęcią. Jeśli na podjęcie tej decyzji czekasz na jakąś wiadomość, spodziewaj się jej pod koniec miesiąca. To także miesiąc, w którym propozycje współpracy mogą pojawić się na horyzoncie.

Panna

Dla Panny na Sierpień karty już od samego początku przekazują dwie informacje. Po pierwsze, musisz uzbroić się w cierpliwość. Nie wszystko czym się zajmujesz, uda Ci się bowiem szybko załatwić czy pchnąć do przodu. Wiele z tych zadań wymagać będzie od Ciebie dokładności i precyzji. Kolejna sprawa to co robisz i gdzie planujesz to realizować. No właśnie, nieistotne gdzie jesteś, czym się zajmujesz, nie pozwól, by to ktoś inny czy okoliczności zewnętrzne decydowały o rozwoju spraw. Szczególnie, jeśli pragniesz teraz bardziej zająć się swoim wnętrzem i rozwojem osobistym. Natomiast jeśli już składasz obietnice innym, za wszelką cenę postaraj się ich dotrzymywać. To się głównie odnosi do spółek i wszelkich form współpracy – ale także tych, które składasz sobie. Wszelkie Twoje działania nie mogą zdominować tylko jednego obszaru Twojego życia. Zawsze staraj się zachować równowagę – właśnie w Sierpniu będzie to dla Ciebie bardzo istotne. Ponieważ wszelkie trudności, które mogą się pojawić w tym miesiącu, będą nie tyle nierealne, co bardziej będą manifestować Twoje lęki i obawy. Tylko, kiedy zachowasz równowagę, będziesz w stanie jasno i trzeźwo oceniać sytuacje. Załamywanie rąk i wmawianie sobie, że to przecież się nie uda i do niczego nie doprowadzi – będzie Cię bowiem obezwładniać dość często. A i bez kart wiadomo, ze takie myślenie i takie nastawienie w niczym nie pomoże. W niczym to nie pomoże, a może zdecydowanie pogorszyć sytuację.

Waga

Wagi będą mogły w Sierpniu udać się na zasłużony odpoczynek. Poprzednie miesiące były wielkim wysiłkiem i okupione sporą dawką stresu. Dlatego też, jeśli Twoja praca została wykonana sumiennie, dokładnie i profesjonalnie – zdecydowanie możesz sobie pozwolić na zasłużony relaks. Samo realizowanie marzeń, jedynie dla jego osiągania, nie może być celem samym w sobie. Nie zapomnij cieszyć się efektami swojej pracy. Natomiast, jeśli są sprawy, na które nie poświecono odpowiedniej ilości czasu i uwagi – niestety w Sierpniu nie będziesz mieć czasu na odpoczynek. Połowa miesiąca do dla Wag czas przemiany i to bardzo często gruntownej. Jak będzie owa zmiana przebiegać, zależy wyłącznie od Ciebie. Jeśli będziesz się opierać zmianom i stawać im na przekór – będzie Ci o wiele trudniej się do nich dostosować. Postaraj się zaakceptować fakt, ze zmiany są konieczne w Twoim życiu. Zaakceptuj je i wykorzystaj do swojego rozwoju. Unikniesz w ten sposób etapu swoistego zawieszenia, który bardzo często nas dosięga już w trakcie zmian czy zaraz po ich dokonaniu się. Pewnie, zawsze jest obawa, co też może się kryć za takim zmianami oraz obawa przed tym, co możemy w sobie odkryć. Niemniej jednak Wagi powinny w tym miesiącu ocenić, czy praca już została wykonana dobrze, czy jeszcze trzeba nad projektem popracować. Wówczas i odpoczynek i przygotowanie się na zmiany będą o wiele przyjemniejsze.

Skorpion

Skorpiony w Sierpniu będą dosłownie emanować miłością. Nie ma znaczenia, czy jesteś w związku czy dopiero poszukujesz swojej drugiej połówki. To czas w którym uczucia do Twoich najbliższych będą dominowały w tym miesiącu. Niestety często będzie też tak, że będzie trzeba wybiera pomiędzy dwiema osobami, które są dla Ciebie najważniejsze. Osoby, które nie czują się szczęśliwe w swoim związku, zapragną to zmienić. Oznacza to nic innego, jak poszukiwanie szczęścia gdzie indziej, niejednokrotnie to znaczy potajemny związek. Także w połowie Sierpnia Skorpiony będą celebrować szczęście rodzinne. To właśnie wokół życia rodzinnego będziesz skupiać całą swoją energię. Wszelkie znajomości, szczególnie te związane ze współpracą, mogą zaowocować w przyszłości rozwojem i wielką przyjaźnią. Karty więc podpowiadają, by nie izolować się od ludzi a wręcz przeciwnie szukać takich, którzy myślą podobnie do Ciebie. Może właśnie wśród nich znajdziesz partnera w biznesie, przyjaciela czy może nawet swoją drugą połowę. To właśnie w trzeciej dekadzie tego miesiąca nadejdzie czas na działanie i zastosowanie całej swojej wiedzy i swoich umiejętności, by realizować swoje zamierzenia. Nawet przy współpracy można zawalczyć o swoje ideały i przekonania, więc praca z innymi to nic strasznego. Takie jest właśnie przesłanie kart dla Skorpionów na ten miesiąc.

Strzelec

Strzelce w Sierpniu będą doświadczać zmian. I to zmian na wszelkich płaszczyznach życia. Taki też jest cykl życia, pewne sprawy się zaczynają, inne trwają, a jeszcze inne się kończą – ponieważ powinny się skończyć. Często na te zmiany masz realny wpływ, więc te swoje decyzje podejmuj mądrze i świadomie. Dzięki temu los, który się odmienia, będzie korzystny a zmiany mniej bolesne. Częściej jednak jest tak, że nie mamy realnego wpływu na owe zmiany, a wówczas zadbaj o to, by nie reagować gwałtownie i impulsywnie. Dodatkowa rada, to nie opierać się zmianom w naszym życiu. One są naturalne i tak właśnie należy je przyjmować. Owe zmiany mogą także dotyczyć tego, jak przekuwasz swoją wiedzę w czyn. Więc zbieranie doświadczeń dla samego tylko zbierania nie ma najmniejszego sensu i należy ze zdobytej już wiedzy zrobić użytek, zanim zechcesz uczyć się czegoś nowego. To także zmiany w sposobie życia i doświadczania tego co już potrafisz. To właśnie umiejętność brania i dawania, dzielenia się tym co już wiesz. Na koniec w Sierpniu postaraj się znaleźć chwilę na odpoczynek, pozwoli Ci bowiem nabrać dystansu to Twoich kolejnych działań. Takie właśnie nastawienie, nie tylko oczyści Twój umysł, ale także pozwoli zapanować nad Twoją sytuacją materialną. O wiele łatwiej będzie Ci podejmować decyzje, szczególnie, że właśnie pod koniec Sierpnia nowych idei i pomysłów Ci nie zabraknie.

Koziorożec

Koziorożce przede wszystkim będą musiały się uzbroić przede wszystkim w cierpliwość. Wiele z Waszych działań nie od razu będzie przynosić efekty. To oznacza, że niczego nie należy robić na siłę, na wszystko jest odpowiedzi czas i odpowiednia pora. Czasami po prostu nie zdajesz sobie sprawy z faktu, że niektóre procesy muszą po prostu trać dłużej. Mało tego, aby coś zostało wykonane precyzyjnie i dokładnie, to nie może być to wykonane w pośpiechu. Pamiętaj, by nie tylko skupiać się na wykonywanym zadaniu, ale także warto też zadbać o siebie. Równowaga. Co za tym idzie, Koziorożcom ogólnie nie jest łatwo okazywać uczucia, a właśnie w tym miesiącu karty podpowiadają, by się na tym właśnie skupić. Nie zawsze należy być twardym i konkretnym, czasami warto na moment odpuścić i pokazać, co siedzi w Tobie. Tak właśnie dochodzi się do swoistych punktów zwrotnych w życiu. Daj sobie prawo do odczuwania i okazywania tego co czujesz. Jeśli uda Ci się wykorzystać powyższe wskazówki, nie będziesz już sobie zadawać pytania czy mam siłę, czy mam moc by iść dalej do przodu. Siła i moc to nie agresja i brutalność. To właśnie zdanie sobie sprawy z tego, że potrafisz słuchać swoich własnych instynktów. Dzięki temu uda CI się uzyskać poczucie bezpieczeństwa.

Wodnik

Samotne Wodniki w tym miesiącu będą koncentrować się przede wszystkim na życiu rodzinnym. To czas cieszenia się ze wspólnie spędzonego czasu oraz szczęście rodzinne. Jeśli więc były jakieś zawirowania w Twoim życiu rodzinnym, to właśnie teraz sprawy zaczną się układać zdecydowanie lepiej. To także czas by odwiedzić rodzinę i bliskich, których nie odwiedzaliśmy już od dłuższego czasu. Ciesz się czasem spędzonym z ludźmi których kochasz, to zaowocuje odwzajemnionym szacunkiem i miłością tych, na których zależy i najbardziej. Generalnie w Sierpniu uczucia będą miały dla Ciebie ogromne znaczenie. Nie bój się ich okazywać, nie traktuj okazywania uczuć jako słabość – nie noś maski powagi i srogości. I bez kart można powiedzieć, że zawsze należy być sobą, a maski lepiej schować na dno szuflady. Jednak karty dokładnie o tym mówią, by nie bać się okazywania uczuć i w każdej sytuacji, szczególnie rodzinnej, byś właśnie sobą. To właśnie tym miesiącu możesz się dowiedzieć, ze Twoja rodzina się powiększy: czy to zapowiedzi ślubu dzieci, czy nowy członek rodziny. Mało tego, jeśli chcesz realizować swoje plany to pod koniec miesiąca zaczną się one bardziej klarować. Nie martw się tym, ze dla innych Twoje marzenia i cele mogą wydawać się abstrakcyjne czy nierealne. To Twoje marzenia i to Ty musisz zdecydować, czy tego naprawdę pragniesz. Nie pozwól sobie narzucić czyichś ograniczeń, szczególnie kiedy nalegają na to tak zwane ciasne umysły. Skoro dla nich konwenanse są tak istotne, niechaj podążają według nich – Ty pozostań wierny swoim marzeniom.

Ryby

Ryby w Sierpniu jeszcze będą odczuwać swojego rodzaju skutki „walki” na wielu frontach. W wielu przypadkach będziesz mieć poczucie, że trafiasz na mur i nic nie idzie po Twojej myśli. Możesz to czasami nawet wyglądać jak zwycięstwo. Jednak straty niestety mogą przewyższyć zyski. Tak właśnie będzie się działo, jeśli w owej „walce” będziesz wykorzystywać jedynie swoją siłę. Używaj siły ale intelektu ale i swojej duchowości. W ten właśnie sposób zyskasz sobie przychylność innych, co pozwoli Ci dochować wierności Twoim ideałom, ale także naprawdę zwyciężyć. Nie zapomnij w tym szalonym pędzie życia, zatrzymać się na chwilę i wsłuchać się w swoją intuicję. Tak, dobrze czytasz. Zazwyczaj, żyjąc w precyzyjnym i konkretnym świecie zapominamy o intuicji i spychamy ją głęboko wewnątrz siebie, nie dopuszczając jej do głosu. Zanim więc zaczniesz działać, wycisz się i wsłuchaj w siebie. To pozwoli Ci dostrzegać to co masz. Nie ma sensu płakać nad rozlanym mlekiem i rozpamiętywać tego co było i czego nie udało się uratować. Skup się na tym co możesz osiągnąć i co możesz zrobić teraz i w przyszłości a nie na tym co było i minęło. To trochę jak w przysłowiu, zobacz, ze szklanka jest w połowie pełna a nie w połowie pusta. To od Ciebie zależy jaki ten miesiąc będzie dla Ciebie, jednak rozważ chociaż powyższe wskazówki, pozwolą Ci uniknąć niejednokrotnie błędów.

Horoskop przygotowany na podstawie talii Tarota Pogańskiego.Autor tekstu tarocistka Beata 

Zobacz już dziś, co Cię czeka w przyszłości!

 

Tel.708 788 687 Kod 15 
(koszt 4,92 zł z VAT/min)

SMS o treści: Chiro Twoje pytanie wyślij na 7336
(opłata 3,69 zł z VAT)

Z Niemiec 0900 310 24 66 wew. 614
0,99 € z VAT/min

Pierwsza minuta połączenia bezpłatna

 

 KLIK