Horoskop miłosny

Horoskop miłosny

Bezpłatny Horoskop Miłosny

Prognoza dla związków partnerskich oraz osób poszukujących miłości

 

BARAN

Barany będą musiały najpierw zająć się swoimi obecnymi relacjami i znajomościami i uporządkować swoje życie uczuciowe, zanim wejdą w nowe związki. Osoby w stałych związkach partnerskich mogą przechodzić w najbliższym czasie pewnego rodzaju kryzysy. Może się okazać, że miałeś fałszywe wyobrażenia na temat partnera lub uwidocznią się cechy, których wcześniej nie dostrzegałeś. Nawet jeśli będziesz odczuwał potrzebę pewnego odosobnienia lub przemyślenia swoich spraw w sferze uczuciowej lub Twój partner będzie tego potrzebował, to nie oznacza to rozstań. Jeśli istnieją jakiekolwiek zależności między Wami np. dzieci lub finanse, to będzie trzeba popracować nad poprawą swojego związku. Single powinny być bardziej otwarte na inne osoby i nie obstawać przy określonym typie sympatii, bo mogą przeoczyć interesującą znajomość. Daj szansę nawet tym osobom, które nie zafascynowały Cię od pierwszego wejrzenia. Poszerz swoje środowisko i nie zamykaj się w ciasnym kręgu osobowości, które wydają Ci się najodpowiedniejsze do związku. Możesz poznać kogoś, kto nie będzie odpowiadał Ci na początku znajomości, a z czasem zmienisz zdanie. W Twoim otoczeniu może się pojawić osoba, która ma swoje przejścia i doświadczenia i również potrzebuje czasu, aby otworzyć się na nowy związek.

BYK

U Byków nadchodzi dobry czas dla wszelkich relacji uczuciowych. Nawet jeśli byłeś skłócony ze swoją połówką lub osobą świeżo poznaną, to nadchodzący czas może przynieść pojednania i dawanie sobie kolejnej szansy. Również możliwe są spotkania z dawnymi sympatiami w przypadku singli i nawet jeśli kiedyś nie udało się Wam zbliżyć do siebie, to teraz pojawi się okazja, aby to naprawić. Przyjaźnie, które zakończyły się przedwcześnie lub z jakiś powodów Wasze drogi się rozeszły, mają szansę zostać przywrócone. Nie musisz się także obawiać, że chęć odnowienia kontaktów będzie jednostronna, bo druga osoba będzie tego pragnąć tak samo jak Ty. Jak się to rozwinie w dalszej przyszłości, będzie zależało od Was, ale istotny będzie fakt, że spróbujecie porozumieć się po raz kolejny, aby wyjaśnić sobie sytuacje budzące wątpliwości. W stałych związkach również pojawi się większa chęć, aby uzdrowić lub upiększyć Waszą relację, a stare urazy będą zapomniane. U Byków ważne będzie, aby okazać drugiej osobie, że Ci na niej zależy. Kup swojej połówce kwiaty lub zabierz ją na randkę, nawet jeśli Wasz związek trwa bardzo długo. Wyrażaj swoje uczucia i mów otwarcie, czego oczekujesz ze swojej strony i o tym, że wciąż Ci zależy. Bądź szczery w swoich staraniach, gdyż druga strona będzie odwzajemniała Twoje uczucia i zauważy każdą przemianę na lepsze.

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą czuć się nieco osamotnione w najbliższym czasie, nawet jeśli są w stałym związku. Jeśli Twój partner nie potrafi okazać Ci, że mu na Tobie zależy, albo inne sprawy będą chwilowo priorytetowe, będziesz musiał uzbroić się w cierpliwość, gdyż bardzo trudno będzie skupić jego uwagę na Waszym związku. Jeśli czekają Cię podróże służbowe, to poczucie odosobnienia będzie miało związek z tego rodzaju rozstaniami. Twój partner może mieć skłonności do koncentrowania się na sobie samym, ale nie miej mu tego za złe. Takie chwile poświęcone sobie okażą się w przyszłości fundamentem, na którym możecie zbudować lepszą i piękniejszą relację, gdyż pozwoli mu to odzyskać równowagę wewnętrzną, co wpłynie na harmonijne kontakty między Wami. Singlom może braknąć szczęścia w wyborze obiektu zainteresowania i uczucia mogą być lokowane w niewłaściwych osobach. Możliwe są sytuacje, kiedy spodobasz się komuś, ale nie będziesz czuł podobnego zainteresowania lub odwrotnie czyli ktoś wyda Ci bardzo atrakcyjny i zechcesz zbliżyć się do niego, a z jego strony zabraknie zaangażowania. Zachowaj cierpliwość w najbliższym czasie, jeśli przytrafi Ci się taka sytuacja, bo choć będzie trzeba jeszcze na to poczekać, to w końcu poznasz odpowiednią osobę, gdzie przyciąganie będzie obustronne i wzajemne.

RAK

Raki w stałych związkach nie będą ryzykować utraty zaufania partnera i w związku z tym będą ostrożnie podchodzić do wszelkich nowych znajomości, aby nie wzbudzać podejrzeń swojej połówki. Mimo to mogą spotkać osobę interesującą, która roztacza wokół siebie pozytywną aurę kogoś radosnego, kto potrafi cieszyć się chwilą, co sprawi, że Rak będzie się dobrze czuł w obecności kogoś takiego. Mimo wszystko rozsądek zwycięży w przypadku pokus zdrady, nawet jeśli miałaby to być jedynie zdrada mentalna. Spędzenie wolnego czasu ze swoim partnerem sprawi, że pogłębi się więź między Wami. Jeśli nie wykorzystasz tego momentu, aby poprawić swoje relacje z bliską osobą, to w przyszłości możesz miewać chwile zwątpienia. Single mogą mieć do czynienia z osobami będącymi już w związku albo mającymi pewne zobowiązania uczuciowe wobec innej osoby. Nawet jeśli sądzisz, że Twój obiekt zainteresowania nie do końca jest szczęśliwy w swoim związku lub ukrywa przed partnerem fakt Twojego zaistnienia w jego życiu, zachowaj ostrożność, abyś nie zaangażował się w znajomość bez perspektyw. W nadchodzącym czasie możesz przyciągać do siebie osoby, które zechcą pewne rzeczy zataić przed Tobą, więc upewnij się, z kim masz do czynienia, zanim zaczniesz umawiać się na randki. Rozejrzyj się również wokół siebie, bo mogłeś przeoczyć idealną osobę do partnerstwa spośród tych, które już znasz.

LEW

Samotne Lwy mogą liczyć na przyjaciół, którzy zechcą pomóc mu w znalezieniu prawdziwej miłości. Nawet gdy będziesz miał mieszane uczucia, Twoi znajomi, rodzina lub przyjaciele będą starali się znaleźć Ci kogoś, z kim mógłbyś wejść w związek. Jeśli żywisz do kogoś uczucia, możesz poprosić o wsparcie bliskich, poznanie Cię z obiektem Twoich uczuć, a z pewnością znajdzie się osoba w Twoim otoczeniu, która chętnie zaoferuje swoją pomoc. Jeśli brak Ci jednak przekonania, to możesz mieć wrażenie swatania wbrew swojej woli. Najważniejsze będzie, czego chcesz Ty sam, bo bez względu na sytuację, nie będzie warto udawać, że Ci na kimś zależy, jeśli nie będzie to prawdą. Tylko znajomości, w których rzeczywiście jesteś w stanie sobie siebie wyobrazić, będą miały głębszy sens i mają szansę się rozwijać pomyślnie. W przypadku wątpliwości uświadom swym przyjaciołom, że masz inne oczekiwania w sferze uczuć tak, aby wydarzenia przebiegały zgodnie z Twoimi pragnieniami. W przypadku stałych związków mogą pojawiać się sytuacje, kiedy Twój partner zapragnie większego towarzystwa lub będzie potrzebował zwierzeń, ale zwróci się z tą potrzebą do osób z zewnątrz. Może szukać wsparcia w rodzinie lub wśród znajomych, a wszystko po to, aby przekonać Cię do pewnych przemyśleń i zobowiązań na przyszłość. W zależności od stażu Waszego związku mogą to być zobowiązania różnego rodzaju.

PANNA

Panna w związku powinna przemyśleć, czy nie jest stroną bardziej zaangażowaną niż partner. Możesz mieć skłonność do bardzo silnego wiązania się emocjonalnego z osobą, która nie będzie w równym stopniu zainteresowana Waszymi sprawami i relacją między Wami. Jeśli widzisz, że Twój partner trzyma Cię na pewien dystans lub bywa za bardzo zazdrosny, co psuje spokój między Wami, to trudno będzie o polepszenie w najbliższym czasie. Twoja połówka może mieć skłonność do stawiania na pierwszym miejscu własnych interesów. Czym więcej miłości włożysz w związek, który opiera się na Twoim przywiązaniu i staraniach, tym bardziej będzie Ci przykro, gdy nie zauważysz docenienia z drugiej strony. Będziesz mieć skłonność do wybaczania wszystkiego w imię miłości, co uczyni druga strona, ale możesz dostać w zamian dużo mniej, niż sam zainwestujesz w związek. Single nie będą miały szczęścia do nowych znajomości, bo mogą spotykać na swej drodze osoby, które nie będą zainteresowane partnerstwem. Nadchodzący czas warto poświęcić przeszłości i dawnym znajomościom i uporządkować niezałatwione sprawy. Szczególnie jeśli trzyma Cię mocny sentyment do kogoś, kto zniknął z Twojego życia, istotne będzie, aby uwolnić się od przeszłości, jeśli chcesz w końcu poznać kogoś nowego, wartościowego i gotowego odwzajemnić Twoje uczucia, starania i zaangażowanie.

WAGA

Wago, otwórz oczy na otoczenie w najbliższym czasie, bo zbliża się do Ciebie prawdziwa miłość, którą możesz przeoczyć lub zignorować, zwłaszcza jeśli czujesz rozczarowanie przeszłością i wciąż rozpamiętujesz swoje niepowodzenia w sferze uczuć. Jeśli będziesz zanadto koncentrować się na sobie i swoich zranionych uczuciach, to możesz stracić wyjątkową szansę na nową miłość, która może okazać się ważniejsza od wszystkich dotychczasowych doświadczeń w tej sferze Twojego życia. Jeśli podejdziesz z dystansem do minionych zawodów uczuciowych i nie pozwolisz, aby przeszłość zdominowała teraźniejszość, to wkrótce pojawi się w Twoim życiu szczególna osoba. Będzie między Wami silne przyciąganie i wzajemne zainteresowanie, ale możesz potrzebować czasu, aby zaufać nowej znajomości. Mimo wszystko warto, bo wydarzenie to może odmienić Twoje życie. Wagi w stałych związkach partnerskich mogą za bardzo skupiać się na detalach i nie doceniać swego partnera i jego szczerych gestów. Jeśli wydarzyło się coś, co sprawiło, że potrzebujesz przemyśleń, nie odtrącaj bliskiej Ci osoby, bo zechce wyrazić, jak bardzo jej zależy na Tobie. Choć tempo poprawy Twojego nastawienia będzie powolne, to jednak będziesz stopniowo zmieniać zdanie na temat intencji osoby, która będzie trwać przy Twym boku. Nie musisz się obawiać z jej strony żadnych zachowań, które mogłyby wywołać zwątpienie w przyszłości.

SKORPION

Skorpion w stałych związkach będzie zdecydowany na szczere rozmowy i rozwianie wszelkich wątpliwości dotyczących relacji z partnerem. Możesz liczyć na to, że Twój partner wykaże się dobrymi chęciami i wyrazi swoje uczucia lub sprawi Ci małą przyjemność lub niespodziankę. Niewielkie gesty z jego strony, które będą świadczyć o tym, że zależy mu na Waszym związku, sprawią, że i Ty spróbujesz ze swojej strony osiągnąć z nim lepsze porozumienie. Możliwe są trudne rozmowy na tematy, których wcześniej unikaliście, ale ważnym powodem aby przymknąć oko na ewentualne błędy przeszłości będą wszystkie te sprawy, które Was łączą pomimo wszelkich przeciwności Losu. Dobrze byłoby, abyście jednak nie używali argumentów w dyskusji przypominających Wam o zależnościach między Wami, abyście nie mieli odczucia, że jesteście razem tylko z tego powodu. Single mogą odnawiać znajomości, które zakończyły się w przeszłości niepowodzeniem lub próbować kontynuować świeże znajomości, co do których mogą mieć wciąż wiele wątpliwości. Bezpośrednie zachowania i szczere słowa sprawią jednak, że zechcesz przyjrzeć się raz jeszcze takiej osobie i zastanowić, jaką przyszłość miałaby ta znajomość. Jeśli osoba, na której Ci zależy, jest stanu wolnego, nic nie stoi na przeszkodzie, aby dać sobie jeszcze jedną szansę.

STRZELEC

Single, które nikogo nie poznały do tej pory, wkrótce spotkają osobę doskonale pasującą do nich pod względem charakteru. Niektóre Strzelce mogą już znać kogoś takiego. Będzie to osoba, z którą łatwo znajdziesz wspólny język i będziesz czuć się z nią wyjątkowo komfortowo bez potrzeby ukrywania swojej prawdziwej natury. Mogą jednak pojawić się niesprzyjające okoliczności zewnętrzne, które będą hamować rozwój takiej znajomości. Jeśli Ci zależy na niej, szukaj sposobności do szczerej rozmowy i nie rezygnuj zbyt szybko, nawet gdy będziesz miał wątpliwości. Strzelce mogą mieć szczęście do spotkań osób, które znają z innego wcielenia i będą to silne i pozytywne więzy. Jeśli jesteś w stałym związku partnerskim i masz mocne przekonanie, że Twoja połówka jest tą właściwą dla Ciebie, to nie zniechęcaj się ewentualnymi kryzysami, jakie mogą mieć miejsce. Chwilowe zawirowania w sferze uczuć nie będą miały wielkiego wpływu na Wasz związek i nawet jeśli dojdzie do pewnego oddalenia z jakiś przyczyn, to wkrótce powrócicie do siebie bez poczucia zagrożenia dla Waszej relacji w przyszłości. Wszystkie stałe związki mogą cieszyć się wiernością i lojalnością nawet jeśli nadejdą wydarzenia, które Was rozdzielą na krótki czas. Pozostań asertywny wobec osób trzecich, które mogą ingerować w Twoje sprawy, bo nie będą wsparciem dla Ciebie, a obciążeniem.

KOZIOROŻEC

Stałe związki partnerskie u Koziorożca będą się przede wszystkim opierały na podobnym światopoglądzie i przywiązaniu do tradycji. Jeśli sprawy religijne i sposób wychowania są dla Ciebie ważne, partner będzie musiał to zaakceptować. Idealnym wyborem dla Ciebie byłaby osoba podzielająca Twoje przekonania, wyznanie i pochodząca z podobnego kręgu kulturowego, abyście nie mieli na tym tle różnic zdań. Jeśli masz partnera, z których te różnice są znaczące, może się okazać, że związek taki ma słabe fundamenty. Single będą zwracać uwagę na takie sprawy, aby nie wchodzić w związki z osobami, które nie zechcą celebrować ich tradycji rodzinnych. Samotne Koziorożce będą otoczone różnymi osobami płci przeciwnej i miło spędzą czas w towarzystwie, ale aby doszło do poważnych deklaracji będzie trzeba się dopasować pod rożnymi względami. Możesz poznać kogoś, kto od niedługiego czasu jest wolnego stanu, bo np. zakończył nieudany związek. W partnerstwie czeka Cię czas stabilny pod warunkiem, że Twoja połówka spełni oczekiwania, jakie w niej pokładasz i odnajdzie się we wszystkich kwestiach dotyczących spraw rodzinnych i zobowiązań, jakich się podjęła wchodząc w związek z Tobą. Wspólne poglądy będą najsilniejszym spoiwem Waszego związku, więc podejmuj przemyślane decyzje, jeśli jesteś wciąż na etapie poszukiwań miłości.

WODNIK

Single mogą poznać osobę, która wzbudzi ich zaufanie, ale znajomość może być przerwana ze względu na niedokończone sprawy takiej osoby. Może mieć to związek z jej prywatnymi problemami, doświadczeniami, sytuacjami, których nie wyjaśni albo z kimś kto nie potrafi czegoś wybaczyć. Prawdopodobnie przyjmiesz każdą sytuację z akceptacją i bez sprzeciwów bez względu na to, jak się rozwiną wydarzenia. Postępuj ostrożnie w przypadku świeżych znajomości, zwłaszcza jeśli pojawiające się okoliczności zewnętrzne nie będą dla Ciebie zrozumiałe i jasne. W stałych związkach partnerskich czeka Cię czas stabilny, choć Twój partner może mieć mało czasu aby poświęcić go Tobie i Waszemu związkowi. Sprawy zawodowe mogą pochłonąć go bardziej niż Wasze codzienne troski. Zachowaj cierpliwość, gdyż w dalszej przyszłości będziecie mieć okazję, aby spędzić więcej czasu ze sobą. Uważaj na plotkarzy, którzy będą doszukiwać się podtekstów w każdej rozmowie z osobą nieznajomą i mogą przypisywać Ci intencje, których nie miałeś. Wodnik znajdzie zadowolenie zajmując się wszystkimi sprawami, które są dla niego istotne w tym momencie oraz sobą samym, gdyż w najbliższym czasie singlom będzie trudno poznać kogoś nowego, a w stałych związkach niełatwo będzie o chwile poświęcone rozmowom lub planom na przyszłość.

RYBY

W stałych związkach grozi Ci kryzys, jeśli będziesz zanadto kontrolować partnera lub zechcesz planować każde Wasze następne posunięcie. Każdy związek lepiej rozwija się w atmosferze swobody, zaufania i bez skłonności do nadmiernego perfekcjonizmu w codziennych sprawach. Postaraj się podejść z większym dystansem do wydarzeń i pozwól partnerowi na swobodę w sytuacjach, które nie wnoszą zagrożenia w Twój związek, jeśli nie chcesz zrazić go i tym samym wywołać odsunięcie się od Ciebie. Nadmierne emocje również nie będą służyć zgodzie w związku. Przemyśl, czy obecny partner rzeczywiście Ci odpowiada i jeśli są zbyt duże różnice w charakterach, to zadbaj o siebie i weź pod uwagę możliwość poznania kogoś innego w przyszłości. Nie ma sensu tkwić w związku, w którym czujesz się niespełniony. Jeśli jednak zależy Ci na partnerze obecnym, zachowaj spokój i okaż mu więcej zaufania, zanim on przestanie widzieć perspektywy tego partnerstwa. Powściągnij zazdrość, jeśli to jest problemem. Single dobrze zrobią, jeśli otworzą się na zupełnie nowe znajomości, zamiast próbować ratować nieudane relacje lub interesować się źle wybranym obiektem uczuć z powodu braku odwzajemnienia zainteresowania. Zacznij cieszyć się życiem codziennym i sprawiaj sobie więcej przyjemności, zamiast zamartwiać się, czy kogoś poznasz. Stanie się tak, gdy wniesiesz w swoje życie więcej wolności i poczucia szczęścia bez partnera.

 

Porozmawiaj z wróżką na czat. Wchodzę

 

Horoskopy