Co przyniesie rok  2019

Co przyniesie rok 2019

Twoja droga życia w 2019 roku

Rok 2019 to rok trójki oznacza, rok aktywności, dobrej komunikacji, szczęście dla osób pracujących słowem i rękodzielników, ludzi mediów i polityków. Nasi eksperci numerologii polecają Państwu swoje wyjątkowe,  prognozy numerologii na rok 2019!

Chcesz wiedzieć, co 2019 przyniesie dla ciebie ? Czy to będzie twój szczęśliwy rok?

Horoskop 2019 rok

Numerologia ukazuje ścieżkę życiową człowieka, jego potencjał, pomaga nam poznać potrzeby, pragnienia, predyspozycje. Rok 3 pomoże nam poprawić nasze umiejętności komunikacyjne i nauczy realizować pomysły.

Numerologia znaczenie liczb
Numerologia 2019
Nasi Numerolodzy

Numerologia 2019: Prognozy według liczby drogi życia

Numerologia daje ci wskazówkę co do twojego celu życiowego, a także wskazuje, jakie wyzwania, tendencje i przeszkody pojawią się w twoim życiu.

Czym jest numerologia?

Numerologia opiera się na liczbach ; na przykład 2019 jest to 3 rok ( 2 + 0 + 1 + 9 = 12 ) (12 = 1 + 2 = 3)  Aby obliczyć swój osobisty rok drogi życia dodajemy do siebie wszystkie liczby, wchodzące w całość daty urodzenia. Redukujemy do jednej cyfry. Liczby te służą do patrzenia w przyszłość i ujawniają, jakie jest nasze przeznaczenie!

 Horoskop miłosny heart

Horoskop 2019

Biznesowy horoskop 2019

 

Odkryj swoje Numerologiczne przeznaczenie w  roku 3! Jak liczmy rok trójki dla 2019?

(2 + 0 + 1 + 9 = 12) I redukujemy do pojedynczej cyfry: (12 lub 1 + 2 = 3)

Numerologiczny rok 3 (2019) Rok 3 jest uważany za liczbę, która przynosi szczęście. Rok 3 w Numerologii również zachęca do szlachetności, i pozytywnych działań, do przewodzenia  w grupie, do otwartości na kontakty z innymi. Jest rokiem artystów i ludzi, którzy pracują słowem. Trójka pozwala im swobodnie wyrazać swoje poglądy. Rok trójki motywuje  do stawienia czoła wyzwaniom, przed którymi stoimy, oraz pokonania przeszkód, jakie los stawia i chwytanie wszystkich dostępnych najlepszych możliwości.

Teraz, gdy znasz swój osobisty rok, spójrz na nasze prognozy numerologii  na  2019 rok.

Martwisz się o swoją przyszłość? Nasi Numerolodzy są tutaj, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania. Skontaktuj się z nimi TERAZ!

      

Przeczytaj prognozy numerologii i odkryj, co czeka Cię w tym roku!

Droga życia numer 1: wprowadzaj zmiany, których pragniesz

Niedawno myślałeś o swojej przyszłości i nadszedł czas, abyś zaczął działać i wprowadzać zmiany, których pragniesz. Określ swoje priorytety i  podążaj za nimi w 2019 roku i nie pozwól nikomu cię powstrzymać. Pamiętaj o swoich celach, a zajdziesz daleko w 2019 roku. Odwaga i konsekwentne działanie przyniesie sukces i świetne rezultaty. W tym roku określisz kierunek na najbliższe 9 lat.

Droga życia numer 2:  Powoli zbliżasz się do swoich celów.

Zaczniesz 2019 rok pełen entuzjazmu, co oznacza, że zrealizujesz swoje pomysły i sprawisz, by stały się rzeczywistością. Możesz zmienić pracę w 2019 roku i będziesz chciał  rozwijać się  w dziedzinie, która naprawdę Cię interesuje. Niewykluczone zmiany mieszkaniowe, uczuciowe a nawet przetasowania rodzinne, udoskonalisz umiejętność współdziałania w grupie i określenia swojego terytorium.

Droga życia numer 3: odkryjesz inne możliwości

Rok 2019 będzie rokiem harmonijnym, a nawet okaże się dla ciebie szansą, aby mieć dokładnie to, czego od dawna pragniesz. Rok szczęścia i dostatku. Osiągniesz wszystkie zamierzone cele, nawiązesz obiecujące kontakty zarówno zawodowe jak i towarzyskie. Szczęście szczególnie będzie sprzyjało artystom.

Droga życia nr 4: Podejmij ryzyko

Będziesz bardziej zmotywowany niż kiedykolwiek wcześniej w 2019 roku i będziesz chciał pracować i ulepszać wszystko, tak by pokonać trudności i zbliżyć się do realizacji marzeń. Nie zaciągaj kredytów, zaangażuj sie w pracę i zretelnie rozwijaj biznes.

Droga życia numer 5: Bądź świadomy swoich talentów

  Nie będziesz dwa razy myślał o tym, aby w 2019 roku osiągnąć swój cel. Numerologia roku 3 zachęci Cię do  do podjęcia ryzyka w celu odnalezienia szczęścia. Wykorzystasz każdą nadarzającą się okazję. Korzystny rok dla handlowców i przedsiębiorstw związanych z podróżami.

Droga życia numer 6: Inteligentne decyzje

  Twoja determinacja zmotywuje Cię do ukończenia wszystkich twoich projektów, chociaż nie oznacza to, że po drodze nie napotkasz na wiele trudności. Zmiany, które napotkasz w 2019 roku, naprawdę będą zmieniały Twoje życie. Uaktywnią sie u wielu z was talenty manualne, artystyczne, dobry czas na załozenie rodziny i urodzenie dziecka.

Droga życia numer 7: Rok pełen nowych możliwości

Pamiętaj, dobre rzeczy przychodzą do tych, którzy się odważą! Przyszłość należy sobie zbudować z marzeń! Osoby specjalizujące się w dziedzinach takich jak filozofia, nauki humanistyczne, jogga, medytacja odniosą spektakularny sukces. Czasami wystarczy zmienić perspektywę postrzegania.

Droga życia numer 8 : Pełna prędkość do przodu

W końcu będziesz miał czas, by uczciwie ocenić swoje życie i zadać sobie pytania :" Czy jesteś szczęśliwy, tam gdzie jesteś, czy musisz zrobić więcej, aby dostać się tam, gdzie chcesz być? Czy wszystko idzie zgodnie z planem? To rok bilansu i odpowienio do włożonej pracy w poprzednich latach przyniesie zyski lub straty.

Droga życia numer 9: Rok zmiany

Możesz doświadczyć pewnego rodzaju kryzysu egzystencjalnego . Staraj się skupiać na pozytywnych aspektach swojego życia i planować przyszłość, jednocześnie podążając za swoim sercem i marzeniami. To czas sprzątania, kończenia starych spraw i relacji oczyszcza niczym orka po żniwach.

 
SPRAWDŹ NASZYCH NAJLEPSZYCH DORADCÓW!

Nasze wróżki online są gotowe odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania już teraz! Wybierz z naszej oferty doradców, którzy pomogą rozwiać Twoje wątpliwości i odpowiedzieć na pytania dotyczące przyszłości. Aby pomóc Ci dokonać wyboru, sprawdź w czym specjalizują się nasi doradcy, ich oferty i recenzje, a potem wybierz formę kontaktu i ciesz się rozmową z ulubioną wróżką online. Kliknij tutaj