Horoskop wiosenny numerologiczny

Horoskop wiosenny numerologiczny

Dla wibracji 1

Przesłanie od Sił Duchowych -Niebiańskie Przewodnictwo

Jedynki tej Wiosny zaufajcie swoim doznaniom,których doświadczycie , czy to w postaci intuicji, wizji,wewnętrznego głosu .Te doznania prowadzone przez Siły Niebiańskie starają się wam coś przekazać,więc zaufajcie i podążajcie za tym przewodnictwem .

Przesłanie od Sił Natury-Kamień Zielony Fluoryt

Ten kamień ma działanie odświeżające i oczyszczające. Noście go przy sobie w celach oczyszczenia z negatywnych przeżyć i podniesienia waszych wibracji na Wyższy poziom. Pomaga w dostępie do intuicji , w zaangażowanie się w to co robicie, w spełnieniu zawodowym .

Z kart Miłości -Samotność 

Tak jak Wiosna odnawia wszystko po zimie i budzi dożycia , tak jedynki wyjdźcie z tej samotności, zróbcie porządek  z energią zastoju i smutku Mieliście dosyć już czasu na przemyślenia i zamykanie się w czterech ścianach , czas na zmiany , wyjście do ludzi i zaufanie sobie i innym.

Dla wibracji 2

Przesłanie od Sił Duchowych-Znaki

Dwójki powinny zwrócić uwagę na pojawiające się na waszej drodze znaki i ludzi.Jeżeli macie jakieś problemy , nie wiecie jaką podjąć decyzję poproście Anioły o znak,który będzie  dla was podpowiedzią .

Przesłanie od Sił Natury-Kamień Awenturyn zielony 

Ten kamień szczególnie oddziałuje na czakrę serca , stymuluje ją i uzdrawia jej energię . Serce to centrum naszych emocji , jest domem miłości , jak tez potrafi być domem strachu.Awenturyn usuwa strach i obawy i podnosi wibracje na wyższy poziom. Dwójki mające blokady w czakrze serca , które powstrzymują was od działania powinny nosić ten kamień , który nie tylko oczyści was z obaw , ale tez przyciągnie bogactwo miłości i obfitości .

Z kart Miłości-Uzdrowienie

Wiosna będzie dla dwójek okresem uzdrowienia szczególnie w związkach , relacjach , partnerstwie. Powróci radość, zadowolenie , będziecie znowu jak dwie połówki jabłka .

Dla wibracji 3

Przesłanie od Sił Duchowych-Siła 

Trójki będą tej wiosny silni nie tylko fizycznie , ale także emocjonalnie zachowując empatię, a duchowa siła da wam intelektualną mądrość najwyższego umysłu . Ta siła i moc będą wypływały z największej siły wszechświata z Bożej miłości .

Przesłanie od Sił Natury- Naturalny Agat

Agat sprzyja rozwojowi duchowemu . Usuwa napięcia po przejściach z przeszłości , ulecza gniew i żal dając w to miejsce odwagę do zaczynania czegoś nowego. Dla emocjonalnych trójek będzie pomocny do zrównoważenia energii fizycznej , emocjonalnej i intelektualnej . Poprawi koncentrację, zdolności analityczne, uspokoi, doda pewności siebie.

Z kart Miłości- Cynizm 

To ostrzeżenia , abyście w związkach partnerskich , jak i w relacjach z ludźmi nie byli cyniczni, złośliwi i zgryźliwi. Nie odnoście się lekceważąco do zasad etycznych i ogólnie szanowanych pojęć .

Dla wibracji 4

Przesłanie od Sił Duchowych-Cuda

Czwórki oddajcie się w ręce Stwórcy i powierzcie swoje sprawy na które nie widzicie rozwiązania w jego ręce. Bądźcie otwarci na nadchodzące cuda i zacznijcie je dostrzegać .Swoje lęki i obawy powierzcie Siłom Wyższym  Oni zajmą się waszymi problemami .

Przesłanie od Sił Natury-Kamień Hematyt

To kamień Wojownika , który pomaga przy realizacji zamierzonych celów, ułatwia pokonywanie trudności , reprezentuje trwałość, siłę , trzymanie się zasad. To kamień , który budzi do życia, dodaje odwagi , pomaga w dolegliwościach kręgosłupa i pęcherza,oddziałuje na krew i jej obieg.

Z kart Miłości-Dawanie

Czwórki powinny zwrócić uwagę na równowagę w dawaniu i braniu . Jesteście na ogół skrytymi osobami nie umiejącymi wyrażać swoich uczuć i dlatego postarajcie się nie tylko dawać tak w sprawach materialnych , jak i uczuciowych , ale tez postarajcie się przyjmować od innych miłość , prezenty . Zaufajcie i postarajcie się niech inni zadbają również o was.

Dla wibracji 5

Przesłanie  od Sił Duchowych -Archanioł Michał

Piątki mają potężnego Archanioła , który pomoże w odcięciu negatywnej energii , uwolnieniu od lęków i przywróceniu odwagi .Będziecie bezpieczni tej Wiosny i chronieni przez Archanioła Michała , więc proście go o pomoc we wszystkich swoich sprawach .

Przesłanie od Sił Natury-Kamień Sodalit 

Sodalit pomoże piątkom w opanowaniu swoich emocji , wzmacnia szósty zmysł . pomaga w uczeniu się i komunikowaniu.Pomoże w rozwijaniu zdolności umysłowych i przywróceniu jasności myslenia. W leczeniu pomoże przy dolegliwościach gardła, zatok, wzmocni układ odpornościowy .

Z kart Miłości-Oczekiwania

Piątki powinny rozważyć problem oczekiwania . Co oczekujecie od innych w sprawach uczuciowych , materialnych i duchowych , a także od siebie. Może macie zbyt wygórowane ambicje i oczekiwania od partnera i innych, a sami też nic nie robicie aby się rozwijać i wznosić na Wyższy poziom intelektualny i duchowy . 

Dla wibracji 6 

Przesłanie od Sił Duchowych-Zaufanie

Szóstki powinny tej Wiosny zaufać i uwierzyć w siebie .Nie lękajcie się , bo to blokuje was przed odczuwaniem radości płynacej z zaufania. Rozczarowania z przeszłości mogą niszczyć waszą wiarę w innych ludzi i Boga . Postarajcie się zaufać sobie i Bogu wciąż jesteście takimi samymi osobami pomimo rozczarowań .

Przesłanie od Sił Natury- kamień Obsydian

Kamień ten pomoże szóstkom wzmocnić swoją aurę , ochroni przed negatywnymi energiami , a także pomaga przetworzyć negatywne energie w pozytywne. Pomaga zapamiętać i zrozumieć sny. To kamień dla ludzi wrażliwych, delikatnych i czułych nie umiejących twardo walczyć o swoje , dlatego warto go mieć w swoim posiadaniu.

Z kart Miłości- Radość 

Wiosna może przynieść wam radość , miłość , wzajemne zauroczenie i odkrywanie siebie .To od was zależy jak podejdziecie do życia , czy macie na tyle sił i zaufania do partnera i ludzi , aby życie nabrało kolorów i stało się przyjemnością , a nie przymusem.

Dla wibracji 7

Przesłanie od Sił Duchowych -Anioł Stróż

Dla siódemek Wiosna będzie pod opieką Anioła Stróża . Aniołowie są przy was i otaczają was opieką i miłością bezwarunkową. Nie opuścili was z powodu popełnionych błędów , ani nie osądzali , a nadal będą was wspierać i pomagać .

Przesłanie od Sił Natury-Kwarc Dymny 

Kamień ten pomoże siódemkom w podejmowaniu decyzji i zmian w swoim życiu . Pomaga uwierzyć w siebie i swoje możliwości, przezwyciężyć  lęk przed zmianą , buduje odwagę i poczucie własnej wartości .Warto go mieć przy urządzeniach codziennego użytku , jak komputer, telewizor, telefon , jest neutralizatorem pola elektromagnetycznego.

 Z kart Miłości-Zasady

Jak widać siódemki będziecie trzymali się swoich zasad i nie przekroczycie tego co macie zakodowane , napisane i jak jesteście wychowani . Wasze życie uczuciowe to moralność i trzymanie się ustalonych praw i obowiązków. Ciężko będzie wam cokolwiek zmienić i przełamać .

Dla wibracji 8

Przesłanie od Sił Duchowych -Przyjaźń

Ósemki czekają nowe przyjaźnie i przyjaciele. Zmieniacie się od środka , a także życie zmienia was od zewnątrz stawiając na drodze nowe kontakty, nowych ludzi i odnowienie tych zapomnianych .Nie obawiajcie się , że nie znajdziecie wspólnych zainteresowań , takie napewno się pojawią i doceńcie to dobrodziejstwo jakim jest przyjaciel.

Przesłanie od Sił Natury-Granat

Granat zwany kamieniem zdrowia usuwa i eliminuje każde zachwianie w ciele fizycznym , emocjonalnym i mentalnym.Wspomaga potencję seksualną , gdyż to kamień miłości i namiętności . Pomaga odzyskać energię i siły witalne . Zdrowotnie na kręgosłup, problemy dermatologiczne, niedokrwistość , balansuje energię seksualną .

Z kart Miłości -Zguba 

Jeżeli ósemki czujecie się , że gdzieś zagubiła się wasza miłość , zatraciliście gdzieś wasze serce , bo możliwe ze miłość się wypaliła, a może odeszła , to wiosna obudzi znowu waszą energię miłosną. To będzie właściwy czas aby znowu się odnaleźć , pojednać, zacząć od nowa.

 Dla wibracji 9

Przesłanie od Sił Duchowych-Słuchanie

Dziewiątki zaufajcie Aniołom , gdyż wiadomości jakie otrzymujecie poprzez odczucia,sny wizje,głos wewnętrzny są prawdziwe. Po prostu coś wiecie , czujecie i za tym podążajcie . Jeżeli macie potrzebę zadzwonienia do kogoś, lub odwiedzenia kogoś to nie lekceważcie tych przeczuć , one będą wam przydatne w życiu .

Przesłanie od Sił Natury-Kamień Cytryn

To kamień który pomaga w utrzymaniu stabilności materialnej , przyciągania bogactwa i zadowolenia z życia zawodowego. Dla dziewiątek które potrzebują odnieść sukces w sprawach zawodowych to znakomity kamień , aby go mieć przy sobie . Przeznaczony dla osób przedsiębiorczych , dodaje odwagi i ryzyka w inwestycjach,projektach,przedsięwzięciach .To kamień dobrobytu przyciągający wiele okazji do wzbogacenia się .

Z kart Miłości-Przyjemność

Zadbajcie dziewiątki tej Wiosny o relaks, regenerację , odpoczynek . Postarajcie się oderwać od spraw codzienności i sprawić sobie miłą przyjemność w postaci wyjazdu , nad morze, w góry , na taki odpoczynek jaki lubicie . Może to być wyjazd we dwoje , jak również z przyjaciółmi w celach nabrania sił i pogody ducha.

Chcesz rozwiązać swoje problemy? Podnieść poczucie własnej wartości, znaleźć równowagę KONIECZNIE ZADZWOŃ

Autor Wróżka Kumczo

708 588 642 Kod 35 
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :HOROSKOP Twoje pytanie wyślij na 73480 
(3.69 zł z VAT)