Numerologia – znaczenie liczb

Numerologia – znaczenie liczb


Czym jest numerologia? O co tak naprawdę w niej chodzi?


Numerolog, czyli osoba parająca się numerologią bada naszą datę urodzenia pod kątem kombinacji liczb, które w niej występują. Wiele lat temu udowodniono, że liczby maja ogromny wpływ na nasze życie, na nasz los i na nasze decyzje. Gdy w danym okresie jesteśmy pod wpływem niekorzystnych nam wibracji, wówczas wszystko idzie jak po grudzie,a my się załamujemy narzekając na los.Gdy liczby nam sprzyjają, wtedy czegokolwiek byśmy się nie dotknęli przemieniamy to w przysłowiowe złoto.


Jak to wszystko się zlicza?Najpierw zapisujemy sobie date urodzenia. Dla przykładu, niech będzie to  12.03.1978 r. Dodajemy do siebie poszczególne cyfry, tzn. 1+2+0+3+1+9+7+8 = 31. Skracamy do liczby jednocyfrowej i mamy 4. Wyliczyliśmy tzw. Drogę Życia, czyli liczbę towarzyszącą nam przez całe życie i mającą  na nie największy wpływ. Możemy liczyć jeszcze inaczej 12+ 3 + 25 (suma cyfr całego roku) i mamy 40. Liczby 31 i 40 są wibracjami 4, które również bierzemy pod uwagę.Liczymy jeszcze inaczej : 3 (z 12) + 3 +7 ( cały rok sprowadzamy do jednej cyfry) i mamy 13.

 

Jak obliczyć swoją drogę życia?


Ogólnie już teraz widzimy, że osoba mająca 4 z drogi życia jest osoba solidną, stabilną, mocno związaną z materią, zorganizowaną, systematyczną, pracowitą i uczciwą.Teraz bierzemy pod uwagę wibracje, które nam wyszły z wyliczenia : 13/31/40.  Liczba 13 jest to tzw. karma pracy, która mówi o tym, ze w poprzednim wcieleniu mogliśmy być zbyt wymagającymi szefami, tzw. wyzyskiwaczami, niedobrymi dla pracowników, mogliśmy być karierowiczami, żyliśmy kosztem innych, bo chcieliśmy mieć łatwe życie. Co to oznacza dla nas teraz ? Cóż, w tym wcieleniu musimy się nauczyć tego, że aby do czegoś dojść sami musimy na to ciężko zapracować. Najprawdopodobniej będzie mam gorzej od innych w zdobywaniu kolejnych szlifów w karierze, będziemy musieli się bardziej starać od innych, żeby do czegoś dojść.

 

Numerologia odkrywa przed nami wiele tajemnic.


Kolejna liczba 31 mówi nam o tym, że mamy dużo siły witalnej, dobra pamięć,możemy mieć szczęście  w grach.
Następna wibracja 40 informuje nas o skłonnościach do porażek uczuciowych, o rozczarowujących relacjach z ludźmi, problemach rodzinnych.Musimy nauczyć się odpowiedniego dobierania znajomych. Wibracja ta też mówi,ze inni mogą za bardzo wpływać na nasze życie.

Kolejne liczby z naszej daty, to liczba 12 z dnia. Mówi ona o tym, ze jesteśmy wrażliwi i emocjonalni, daje nam ona często poczucie winy, w grupie ustawiamy się zazwyczaj z tyłu. Ponieważ suma cyfr liczby 12 daje nam 3, jesteśmy również osobami wesołymi, z poczuciem humoru, a także zwracamy na siebie uwagę płci przeciwnej.

To jeszcze nie koniec. Teraz musimy zliczyć liczby towarzyszące nam w poszczególnych punktach zwrotnych (jest ich 4 w całym naszym życiu), cyklach życia (jest ich 3), no i przy okazji policzyć nasze lata osobiste i numerologiczne, ale o tym w następnym artykule.

Autor tekstu tarocistka Inez

 

Połączenie telefoniczne i SMS z kraju!

708 577 246
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Inez -Twoje pytanie wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT)

Anonimowy i wygodny kontakt z wróżką z Niemiec

0900 310 24 66 wew. 600
0,99 € z VAT/min  ( pierwsza minuta GRATIS! )