Numerologiczny klucz do serca

Numerologiczny klucz do serca

 

Jak skutecznie oczarować i zdobyć obiekt swoich uczuć?

 

Każdy chce kochać i być kochanym,ale nie każdy ma tyle szczęścia by spełnić to marzenie,jeśli i Ty jesteś w tej grupie z pomocą może Ci przyjść numerologia i sposoby na niesamowite randki wróżki Agry

Jedynka

Są wybredne. Jeśli się chce zdobyć serce jedynki nie można jej narzucać uczuć i sposobu myślenia. Najłatwiej zjednać ją komplementami. W sypialni jedynki lubią dominować i potrafią być bardzo namiętnymi kochankami.

Dwójka

Nie można się po niej spodziewać inicjatywy. Dwójka lubi czuć się adorowana  i wymaga czułości i oddania. Oczekuje też poczucia bezpieczeństwa. Dwójki lubią sex ale nie lubią natarczywości. Cenią delikatność.

Trójka

Ceni wolność i niekoniecznie jest wierna. Nie lubi nudy, scen zazdrości i życiowych morałów. Cieszy ją wyrafinowany sex. Lubi kokietować. Lubi pochwały i komplementy.

Czwórka

Lubi atmosferę stabilizacji i bezpieczeństwa. Jest wierna i zwykle ostrożna w podejmowaniu decyzji. Często długo się zastanawia nad wyborem. Unika ludzi nieodpowiedzialnych i niedojrzałych. Jeśli kocha to szczerze i na zawsze. W sypialni potrafi inwencją zaskoczyć.

Piątka

Nie zmusi się jej do miłości. Sama decyduje z kim spędzi resztę życia. W sypialni namiętna i często sama inicjuje grę miłosną. Jej żądzę jeszcze bardziej rozbudza odpowiedni kochanek. Aby ja zdobyć trzeba jej okazać dużo uczucia i akceptacji.

Szóstka

Szóstka ma wielu wielbicieli. Potrzebuje się czuć kochana. Trzeba jej okazywać dużo czułości by zdobyć jej akceptację. Lubi się czuć bezpiecznie i pewnie w związku. Aby zdobyć jej zaufanie warto być lojalnym i szczerym. Sex jest dla nich bardzo ważny.

Siódemka

Niełatwo jest zdobyć serce siódemki. Są z pozoru dumne i niedostępne w rzeczywistości wrażliwe. Bywają ostrożne i wierne. Aby ją zdobyć trzeba być ciepłym, tolerancyjnym i opiekuńczym. W sypialni oczekują rozkoszy.

Ósemka

Są bardzo wybredne i od partnera dużo wymagają. Trudno też utrzymać ich względy. Gdy ktoś im wpadnie w oko chcą go szybko zdobyć. Chcą  żyć z ósemką trzeba być wyrozumiałym i tolerancyjnym.

Dziewiątka

Lubią być chwalone. Cenią ludzi inteligentnych i uczciwych. W wyborze partnera stawiają na wyczucie. Lubią to co tajemnicze i wyzwania. W sypialni są namiętne. Potrafią być czułe ale i opryskliwe.

Wykonuję portrety numerologiczne na e-mail.

Kontakt :

708 588 642 Kod 31
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści : Help Agra Twoje pytanie,imię i data urodzenia wyślij na 7336
(3,69 PLN z VAT )