Rok Numerologiczny

Rok Numerologiczny

 

Sprawdź swój osobisty i rok numerologiczny w 2019 r.

Jeśli chcesz poznać sekrety ukryte w Twojej dacie urodzenia, sprawdź swój rok numerologiczny i osobisty.

Rok numerologiczny powie Ci, w jakich sprawach i działaniach otrzymasz wsparcie z zewnątrz. To obraz Ciebie w świecie, który wnosi przeciwności do pokonania lub ułatwienia w pewnych sferach życia. Tu znajdziesz dalsze informacje: KLIK

Rok osobisty dotyczy Twojego własnego wewnętrznego potencjału. Mówi o tym, na co powinieneś zwrócić uwagę, jakie talenty i cechy rozwijać lub wykorzystywać z pożytkiem dla siebie samego.

Rok osobisty liczymy sumując dzień i miesiąc urodzenia (pomijamy rok urodzenia) oraz aktualny rok aż do otrzymania pojedynczej liczby od 1 do 9.

Np. jeśli ktoś urodził się 22 marca, to sumujemy następujące liczby: 2+2+3+2+0+1+9

Otrzymujemy liczbę 19, którą również rozdzielamy na pojedyncze cyfry 1 i 9 i sumujemy je 1+9=10.

Powtórnie sumujemy 1i 0 czyli 1+0= 1.

Oznacza to, że osoby urodzone 22 marca są obecnie (w roku 2019) w pierwszym roku osobistym.

Gdy sprawdzisz, jaki dla Ciebie jest to rok osobisty, poniżej znajdziesz informacje, na co zwrócić uwagę, aby jak najlepiej wykorzystać nadchodzący czas. Twój osobisty rok zaczyna się w dniu Twoich urodzin i kończy się w następnym roku w dniu Twoich kolejnych urodzin.

Rok osobisty 1

W tym roku wszystko możesz zacząć od nowa- wejść w nowy związek, rozpocząć nową pracę lub nowy kierunek studiów, otworzyć własną działalność gospodarczą, jeśli o tym marzyłeś, poznać nowe środowisko ludzi. Cokolwiek zaczniesz teraz, będziesz to kontynuował w kolejnych latach. Będziesz potrzebować odwagi do realizacji swoich ambicji, aby rozpocząć nowy etap w swoim życiu. Może się to wiązać z koniecznością oddzielenia się od osoby, która dotychczas zapewniała Ci ochronę lub wsparcie. To czas podejmowania ryzyka. W relacjach z ludźmi nie zapominaj o swojej indywidualności i potrzebie samorozwoju i nie obawiaj się sam podejmować decyzji. Wybieraj na partnerów osoby, które nie będą hamować Twojej aktywności i ze zrozumieniem podejdą do Twojej potrzeby kreowania swojej nowej przestrzeni życiowej.

Rok osobisty 2

Poszukuj wewnętrznej harmonii, aby nie prowadzić ze sobą wewnętrznych dialogów w sytuacjach, kiedy pojawią się sprzeczne przemyślenia lub potrzeby. W nadchodzącym roku wyraźnie odczujesz dualizm różnych rzeczy w sobie i w świecie zewnętrznym. Aby nie walczyć ze sobą, daj sobie czas na podejmowanie decyzji, gdyż będzie działał na Twoją korzyść. Nie musisz się spieszyć, dopóki nie odzyskasz spokoju wewnętrznego. Przyjrzyj się swoim relacjom z innymi ludźmi. Jeśli otworzysz się na inność i potrzeby drugiej osoby, w tym roku możesz spotkać osobę, z którą poczujesz wyjątkową i wspaniałą więź. Może pojawić się niezwykła przyjaźń lub miłość, o jakiej marzysz. Jeśli różnica charakterów jest zbyt duża, może dojść do rozstania. Odkryj, jaka jesteś naprawdę, kiedy nikt nie wywiera na Ciebie presji. Pozwól sobie na więcej spontaniczności i staraj się nie wydawać skrajnych opinii na żaden temat.

Rok osobisty 3

Planuj i działaj. Nie obawiaj się współpracy z innymi i otwórz się na nowe znajomości zawodowe i prywatne. To czas, który warto poświęcić dla własnego rozwoju. Doprowadzaj do końca rozpoczęte projekty i angażuj się tylko w takie sprawy, które wypływają z potrzeby serca i sprawiają Ci radość. Wyrażaj samą siebie w formie, która Ci odpowiada i sprawia, że czujesz się doceniona. Zadbaj o siebie i o najbliższych, bo odkryjesz w sobie talent do pocieszania i wspierania osób słabszych lub w kryzysowych sytuacjach. Brak aktywności lub nadmierne zamykanie się we własnym świecie może zahamować realizację celów, dlatego nie powstrzymuj się przed działaniem, jeśli ma to spełnić Twe marzenia. Unikaj narzekania, nietolerancji, plotkujących lub zazdrosnych osób. Znajdź czas na delektowanie się sztuką, pójdź na koncert lub do teatru i odkryj radość w drobnych codziennych sytuacjach.

Rok osobisty 4

To dobry rok, aby wzmocnić i ustabilizować każdą sferę swego życia. Jeśli odczuwasz niepokój o swe bezpieczeństwo materialne, finansowe czy emocjonalne, to nadchodzący rok jest korzystny do wzmacniania swojej pozycji zawodowej oraz utrwalania istniejących związków. Wybieraj stabilnego partnera, który wie, czego chce, z którym znajdujesz wspólne cele. Nie ograniczaj się do dbania jedynie o sprawy przyziemne i zadbaj o swój rozwój intelektualny, gdyż energia czwórki sprzyja pogłębianiu wiedzy bez względu na Twoją osobistą sytuację lub wiek. Rozbudzaj w sobie zainteresowania, zajmij się tym, co Cię inspiruje i pobudza kreatywność, gdyż nową wiedzę wykorzystasz w przyszłości. Nie bój się aktywności, ryzyka i nowej inicjatywy, gdyż lęk przed zmianami może wpływać ograniczająco i wywołać nadmierną ostrożność w działaniach. Nie doszukuj się na siłę zagrożeń wokół siebie i postaraj się żyć w harmonii ze sobą i z resztą świata.

Rok osobisty 5

Wchodzisz w rok, w którym możesz pozbyć się wielu ograniczeń tkwiących w Twoim sposobie myślenia. Możesz pozbyć się nawyków, które Ci dłużej nie służą i rutyny, która wprowadziła w Twoje życie monotonię lub nudę. Aby zyskać poczucie niezależności i wolności, będziesz musiał być gotowy na zmianę i podjęcie ryzyka. Wniesie to w Twoje życie postęp, rozwój, twórcze myślenie, nowe znajomości lub środowisko osób, poznawanie świata poprzez podróże, zainteresowanie sztuką i wyjście poza ramy zwykłej codzienności, w jakiej żyłeś dotychczas. Łatwo będzie otoczyć się przyjaznymi ludźmi, którzy dadzą Ci wsparcie, ale i Ty możesz ze swojej strony wiele dobrego dać innym z siebie. Nie oglądaj świat przez szybę, tylko wyjdź do ludzi i podejmij nowe wyzwania, a masz szansę odnaleźć nową radość we wszelkich zmianach, na które się odważysz. To czas odnajdywania się w społeczeństwie, jeśli czułeś się wcześniej zagubiony wśród ludzi.

Rok osobisty 6

Doceń wartość relacji międzyludzkich, gdyż będą miały szczególne znaczenie dla Ciebie w obecnym roku. Związki partnerskie, miłość, przyjaźń oraz wszelkie współprace, gdzie trzeba podejść z dużą tolerancją do innych oraz czasem zdobyć się na pewne poświecenie lub wyrzeczenie, aby taka relacja mogła prawidłowo funkcjonować- to będą główne cele, na jakich powinieneś się skupić. Weź odpowiedzialność za swoje związki i unikaj ingerowania w cudze sprawy. Twoje życie zawodowe będzie również odgrywać ważną rolę, ale znajdź równowagę między zawodową i prywatną sferą życia aby nie zaniedbywać żadnej z nich. Unikaj porównywania się z innymi i buduj zdrowe relacje oparte na akceptacji człowieka z jego zaletami i wadami. To czas łączenia się w pary, ale czasem i rozstań, jeśli partner nie spełnia Twych oczekiwań. Trudne wybory mogą okazać się konieczne, abyś mógł się rozwijać i zmieniać swoje życie na lepsze.

Rok osobisty 7

Jeśli masz odczucie, że zgubiłeś własny rytm w pogoni za realizacją celów, to nadszedł moment aby odzyskać poczucie bycia we właściwym miejscu i punkcie życiowym. Twoje zainteresowania sprawami przyziemnymi i materialnymi mogą w tym czasie osłabnąć, co jednak nie oznacza, że popadniesz w kłopoty finansowe, jeśli dobrze przepracowałeś poprzednie lata. Nowe szanse i możliwości zawodowe mogą przychodzić nawet łatwiej teraz niż w poprzednim okresie, jeśli dokonywałeś właściwych wyborów. To czas zadawania sobie trudnych i filozoficznych pytań o sens swojego życia, zajmowanie się metafizyką, ezoteryką i każdą wiedzą tajemną lub wykraczającą poza świat materialny. Zapanuj nad pragnieniem ucieczki przed rzeczywistością, gdy się pojawi taka potrzeba, gdyż otoczenie może Cię nie rozumieć, co wpłynie na Twoje relacje z innymi. Wykorzystaj intelekt do rozwiązywania problemów i szukaj wartości duchowych.

Rok osobisty 8

To czas korzystny dla spraw materialnych. Właśnie teraz masz szansę zwiększyć swoje dochody lub wejść w spółkę biznesową, która przyniesie korzyści. Postaraj się odnaleźć dobrze w rzeczywistości materialnej, ale nie popadaj w przesadę i traktuj pieniądz jak wartość wymienną, a nie cel sam w sobie. Możesz zdobyć lepsze stanowisko, zyskać władzę nad innymi, ale korzystaj mądrze i uczciwie z szans, jakie podsunie Ci Los. Niespłacone długi będzie trzeba spłacić, a sprawiedliwość będzie wyznaczać kierunek zdarzeń. Ważna będzie samodyscyplina i konsekwencja w działaniu. Nowe pomysły powinny znaleźć zastosowanie praktyczne, aby były użyteczne. To czas przywracania równowagi również w życiu prywatnym i wybierania związków, w których uczciwość i jasność sytuacji będą na pierwszym miejscu. Zwróć uwagę, co dajesz innym i jak postępujesz z ludźmi, bo wszystko wróci do Ciebie zgodnie z Prawem Karmy.

Rok osobisty 9

To czas porządkowania spraw, zamykania pewnych rozdziałów w życiu i przygotowania do nowego cyklu, który nadejdzie. Zachowaj obiektywizm w ocenie sytuacji, ale podejdź bez uprzedzeń do drugiego człowieka, gdyż najpiękniejszą cechą energii dziewiątki jest tolerancja pozbawiona rasizmu, nie zwraca uwagi na różnice kulturowe, nie tworzy sztucznych ograniczeń, jest to energia wybaczenia i uwolnienia od rzeczy, do których się nadmiernie przywiązaliśmy. Nie osądzaj więc innych, gdyż Twoja empatia będzie działać na Twoją korzyść w ostatecznym rozrachunku. Bądź autentyczny i nie kieruj się pozorami. Nie szukaj sukcesów zawodowych na siłę w tym roku, bo same Cię odnajdą, jeśli nie popadniesz w skrajność i nie zamkniesz się w sobie. Okaż więcej zaufania ludziom, nie pielęgnuj urazy i podejrzliwości. Zabierz wszystkie swoje cenne doświadczenia ze sobą w nowy rok osobisty, a stare sprawy pozamykaj, abyś z nową energią rozpoczął kolejny cykl doświadczeń.

 

Aby otrzymać indywidualny horoskop numerologiczny należy wysłać:

SMS o treści: Help  Twoje imię,data urodzenia na numer 7336

lub zadzwoń 708 588 502 kod 9
(Opłata: 3,69zł )

lub jeśli chcesz obszerną analizę napisz E-mail Klik

© Copyright 2019 Kopiowanie, fotografowanie, udostępnianie  zabronione !