Horoskop Panny na rok 2023

Horoskop Panny na rok 2023

 

Po roku pełnym różnych nieustannych gmatwanin i zdarzeń powodujących trudności i zamieszanie, w końcu rok stagnacji i odcinania kuponów. Totalna zmiana.

Styczeń: W pracy dużo zajęć, ale pomysłowość i kreatywność, to znak Panny w tym miesiącu. Jeśli masz szefową lub sam/-a zarządzasz zespołem, to będzie to miesiąc pozytywnych zmian, nowych pomysłów ze strony szefowej (Lew, Strzelec, Baran). Praca przyniesie Ci dużo radości. W związkach w ramach pracy nad związkiem pojawią się nowe działania i aktywności. Może jakiś ciekawy wyjazd albo randka, ponieważ dawno na nie nie chodziliście? Samotne Panny rzucone w wir pracy mogą nie zauważać nowych perspektyw w miłości. Może ktoś się o Was stara, a Wy nie widzicie? Uwaga na chorych na zaburzenia odżywiania w Waszym otoczeniu oraz na bóle głowy (zatoki).

Luty: W lutym czeka na Was awans albo propozycja nowej pracy. Świetny kierunek! Jesteście na to przygotowani i zasługujecie na lepsze pieniądze. Dla innych Panien czas zbierania laurów za dotychczasowe osiągnięcia. Decyzja o odejściu w lepsze miejsce. Nowy, dobry czas dla Panny w związkach. Niektóre decydują w końcu odejść od toksycznego partnera, inne wezmą w końcu ślub lub zdecydują się na założenie rodziny, zaręczyny, dowiedzą się o dziecku. W każdym wypadku to słuszny kierunek. Uwaga na problemy hormonalne i choroby dzieci.

Marzec: Jeśli Panna cierpi po jakimś rozstaniu, to w końcu nadchodzi równowaga. Pojawi się nadzieja na lepszy czas. Być może wstaniecie, poprawicie koronę i pójdziecie dalej, a może pojawi się na horyzoncie ktoś nowy? W pracy po nieudanych biznesach czy projektach, w końcu dobre, rozsądne i przemyślane decyzje oraz działania. Bezrobotne Panny dostaną propozycję pracy lub inne Panny zdecydują się odejść z toksycznego środowiska w firmie. Brawo! Uwaga na górne drogi oddechowe

Kwiecień: Jedne Panny wyjadą i będzie to doskonały czas na urlop! Będą zadowolone, odpoczną. Nowa praca, nowa miłość, nowy dobry czas dla związków. Panny mogą poznać nowego partnera na wyjeździe, w podróży służbowej, wycieczce. To naprawdę wspaniały miesiąc pod każdym względem. Nie dość, ze wiosna, to jeszcze wszystko się układa! Zróbcie kontrolną morfologię.

Maj: W pracy nowe propozycje, nowe wyzwania, projekty. Dużo pomysłów. Szef pojawia się z ciekawymi wyzwaniami. Szkolenia i doskonalenie swoich umiejętności, może być wyjazdowe. Panny powinny uważać na przelotne romanse! To rzadko kiedy dobrze się kończy. Wyjazdy integracyjne czy szkoleniowe sprzyjają tego typu zachowaniom. Zastanów się, czy warto. Samotne Panny mogą mieć okazję do przelotnego romansu i poznać kogoś nowego. To raczej nie będzie trwała relacja. Inne samotne Panny skupią się na poszerzaniu swoich możliwości w pracy. Uczące się Panny będą miały egzaminy i podejdą do nich przygotowane. Pamiętaj, żeby nie działać za szybko i nie podejmować nieprzemyślanych wyborów/odpowiedzi w testach. Uwaga na jelita. Panny chore przewlekle mogą w końcu spotkać lekarza, który dojdzie do przyczyny problemu.

Czerwiec: Koło fortuny, czyli totalna odmiana losu w pracy, miłości czy innych sferach życia. Jakaś spółka z kobietą na wysokim stanowisku, Ryby, Rak, Skorpion. Nowa propozycja pracy i nowa szefowa. Ta praca odmieni Wasze życie, w końcu dobre pieniądze. Dobre decyzje biznesowe. Być może zmiana pracy lub stanowiska na wyższe. Miła i życzliwa atmosfera w pracy. W miłości czas uczuć, romantyzmu. Nowe związki, nowe decyzje, pójście dalej. Wszystko obraca się na waszą korzyść i na dobre. Niektóre Panny wejdą w relację/związek z osobami, które wspomogą je również finansowo, ale będzie to wszystko opierało się przede wszystkim na miłości. W zdrowiu uważajcie na układ pokarmowy/wątrobę.

Lipiec: To raczej miesiąc dotyczący pracy: dobrych i przemyślanych, dojrzałych decyzji biznesowych na najwyższym szczeblu mających uzasadnienie w finansach. Propozycje projektowe i biznesowe, które warto przemyśleć i wziąć poważnie pod uwagę. Rozmawiajcie z szefem: on będzie wiedział, jak Wam pomóc. Dobra i stabilna sytuacja w domu/związku. Panna czuje, że to jej czas. Wsparcie, wzajemne zrozumienie. Samotne panny mają dobry czas pogodzenia się ze sobą, polubienia siebie, wykorzystania swojej samotności w końcu na siebie i dla siebie. Tak trzymaj! W zdrowiu uważajcie na problemy z ciążą. Ciężarne Panny powinny na siebie bardzo uważać i dbać. Wasz partner stanie na wysokości zadania. Jeśli cokolwiek Was zaniepokoi, nie odwlekajcie wizyty u lekarza!

Sierpień: W pracy po okresie jakichś walk o swoje przekonania i racje macie dosyć. Panny mogą podjąć decyzję o odejściu. Dla innych po prostu skończy się cięższy czas w pracy i zdecydują się na wyjazd oraz odpoczynek. Dużo się działo. Trochę rywalizacji, spotkań i konieczności wykazania się. Urlop zasłużony. W miłości jakieś nieporozumienia i kłótnie. Niektóre Panny zakończą związki, w których nieustannie toczy się walka i w sumie nie wiadomo o co ani po co. Inne po prostu przestaną zwracać uwagę na partnera albo walczyć o swoje racje. Nowe relacje z kolei mogą się okazać niezbyt korzystne. W zdrowiu uwaga na stany depresyjne, przewlekły smutek. Mogą być skoki ciśnienia.

Wrzesień: W pracy uważajcie na osoby lub sytuacje, w których ktoś może chcieć Was oszukać lub wykorzystać. To nienajlepszy czas na zawieranie umów, nowych spółek i transakcji. Pilnujcie swojego, róbcie swoją robotę i nie oglądajcie się na innych. W miłości ktoś za bardzo zajmował się pracą, a za mało związkiem, dlatego Panna albo odeszła, albo została sama. Samotne Panny skupiają się zbytnio na życiu materialnym liżąc rany po rozstaniu. Może przegapicie przez to nową szansę. Mogą odezwać się problemy z jelitami albo tarczyca.

Październik: Sukcesy w pracy, awans, miła rodzinna atmosfera, świętowanie sukcesów. Albo dostaniecie duży awans na dyrektorskie stanowisko, co znacznie poprawi Wasze życie materialne, albo szef Was bardzo doceni. Czas dla rodziny i dzieci. Bardzo dobry czas! Nowe zakupy, przeprowadzki lub urządzanie domu/mieszkania. Nowe związki mają dobre perspektywy. To może ten/ta jedyny/-a, z kim założycie rodzinę. Uwaga na wyrostek robaczkowy, ewentualnie efekty uzależnień.

Listopad: Niektóre Panny dostają nową bardzo dobrą propozycję pracy, przez co odchodzą ze starego miejsca. Inne po prostu odejdą z pracy. Być może na rzecz nowego projektu musicie zrezygnować z innych zajęć. To nagła i być może impulsywna decyzja szefa lub Wasza. W miłości być może rozstania, być może też poznacie kogoś, dla kogo porzucicie ukochanego. Samotne Panny mogą poznać nową osobę, ale nie koniecznie na dłuższy czas. Może być to przelotny romans ze względu na to, że partner wykaże się przerostem formy nad treścią. Zdrowie: uwaga na depresje!

Grudzień: W nowy 2024 rok wchodzicie z energią! Macie, co chcieliście, wiecie, ile jesteście warci. Panna ma stabilną pracę, dobre stanowisko, panuje nad rodziną. Być może dostaniecie nagły awans, albo informację o ciąży. Dzieje się dobrze i jesteście zadowoleni ze swojego życia. Samotne Panny w końcu poznają kogoś, zupełnie nieoczekiwanie, dzięki czemu ustabilizują swoje życie. Pewne siebie, zdrowe i silne. Mogą pojawić się problemy dermatologiczne lub drobne kontuzje/urazy. Cały rok 2023 będzie raczej stabilny. Mało co Was naprawdę zaskoczy. Wchodzicie w raczej spokojny dla Was czas. To Wasz rok! Afirmacja na 2023 od Anioła dla Raków: „Wybieraj drogę miłości. Pozwól, by Twoja miłość stała się potężną siłą, wiodącą ku lepszemu.”

Wszystkiego najlepszego! Wróżka Kama