Horoskop roczny na 2019 rok

Horoskop roczny na 2019 rok


Zbliża się Nowy Rok a więc czas na zrobienie podsumowania tego co dokonaliśmy w 2018 roku i czas na zaplanowanie kolejnego roku. Postanowiliśmy nie co ułatwić wam to zadanie i spojrzeć  w karty Co przyniesie Nowy Rok 2019. Nasza wróżka dla każdego znaku położyła karty i poniżej opisała czego możecie się spodziewać w nadchodzącym roku. Czy czekają was sukcesy? Czy musicie przygotować się na ominięcie porażek?

Horoskop na rok 2019

Horoskop roczny Baran

W nowym roku będzie wyjątkowo ciekawie, bo korzystne zmiany czekają Barany niemal we wszystkich sferach życia. Znajdziesz czas na spotkania z przyjaciółmi i rodziną, będziesz duszą towarzystwa, rozmowny, bezkompromisowy i jak najczęściej uśmiechnięty. Przed Tobą poważne decyzje, ponieważ zapragniesz wreszcie związać się na całe życie. Plany ślubne będą bardzo konkretne i zaczniesz je wcielać w rzeczywistości. Kandydat na początku może być zaskoczony i zaszokowany. Spokojnie, daj mu czas na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji. Wszystko się ułoży. Twoje pomysły mogą wprawić w zakłopotanie rodzinę, spokojnie przemyśl ślubny budżet. Nie szukaj dziury w całym i nie irytuj się z byle powodu.

Barany w stałych relacjach w pierwszej połowie roku mogą czuć się osaczone. Wszyscy będą zwracać się do Ciebie ze swoimi najmniejszymi kłopotami. Szczególnie dzieci będą wymagające i absorbujące. Partner może powtarzać, jak bardzo Cię kocha. To bardzo dobry moment na wspólne wakacje, odrodzenie uczuć, przeżycie drugiego miesiąca miodowego. Tylko pozazdrościć takiej wspólnoty dusz. Druga połowa roku to spokój, zwolnisz tępo, a dni będą spokojnie płynąć. 

Docenisz teraz siłę i wartość prawdziwej przyjaźni. Nie będziesz szczędził czasu dla osób, z którymi łączą cię szczególne więzi duchowe. Niestety, nie wszystkich będziesz mógł zaliczyć do tego grona. Dowiesz się, że ktoś koleguje się z Tobą tylko po to by Cię wykorzystać i potraktować przedmiotowo. Niewykluczone, że rozgoryczony i zawiedziony postanowisz zerwać znajomość z taką osobą.

Byk

Zastanów się na poważnie, czego i kogo szukasz w miłości. Kto był by odpowiednim partnerem, mężem i rodzicem dla Twoich dzieci. Ten rok to dobry czas na zmiany. Nie czekaj, działaj. Nic samo się nie zadzieje i nie zjawi się książę z bajki. Działanie i nakład pracy, nawet niewielki spowoduje, że życie przyniesie bardzo miłą niespodziankę, spełnienie w miłości, pożegnanie samotnych wieczorów. Jeśli boisz się rozczarowania? Mimo to zaryzykuj. Masz okazję przeżyć coś pięknego. Kieruj się w pierwszej połowie roku intuicją, ona najlepiej podpowie czego Ci brak i czego potrzebujesz. 

W stałych relacjach zawirowania, szczególnie wiosną. Jednak do wakacji po trudnych chwilach nie będzie śladu. Nie bój się wyzwań. Dzięki nim będziesz mógł wykazać się inteligencją i przedsiębiorczością. Bliscy na pewno to docenią i wesprą. Mogą zaskoczyć Cię bardzo pozytywnie. Jeśli coś się kończy, jakaś relacja chyli się ku upadkowi, nie przyśpieszaj biegu wydarzeń. Na razie niech strona przeciwna działa. 

Ważną rolę w Twoim życiu może odegrać osoba z najbliższego otoczenia. Jest ktoś, kto jest gotowy pomóc i doradzić. Czasem trzeba spojrzeć na problemy z innej strony. Pod koniec roku czekają Cię przyjemne chwile, podróże, nowe pomysły, które uczynią życie ciekawszym i bardziej kolorowym.

         Możesz zamówić swój indywidualny horoskop roczny lub miesięczny  klikając tutaj

Horoskop roczny Bliźnięta

Ten rok to dobry czas na porządkowanie spraw rodzinnych i planowania przyszłości, szczególnie w drugim kwartale. Trud, który wtedy podejmiesz opłaci się. Przed Tobą wiele zadań. Musisz wszystko tak zorganizować aby sprawy potoczyły się płynnie. Wyjazdy dla przyjemności w tym roku mogą być trudne do zorganizowania. Najważniejsze będą obowiązki, praca i finanse. Wiele będziesz chciał zrobić na raz, nie rób jednak nic na siłę, bo poczujesz opór i organizm może się poważnie zbuntować. Po rozpieszczajcie  drugie połówki. Warto stworzyć atmosferę domowej sielanki. Spokój ukoi nerwy męża. Gwiazdy mówią, że będzie potrzebował Twojej siły do zmagań z rzeczywistością. 

Drugiej połowie roku będą Cię cieszyć sprawy rodzinne. Miłe wspólne spotkania, wyjazdy. Również sytuacje które są latami nie do rozwiązania będą miały szansę, aby ruszyć z miejsca. Możecie dojść do porozumienia w sprawach majątkowych, zacząć się komunikować, rozmawiać. Warto również wyciągnąć rękę do rodzeństwa i zakończyć waśnie. Sprawdzicie się jako przyjaciele. Będziecie żyć problemami innych. Chwilami okaże się to męczące, ale poczujecie satysfakcję, że pomagacie komuś wydostać się z tarapatów.

Zakochane Bliźnięta powinny dmuchać na zimne. Nie wszystko ułoży się zgodnie z planem. W dodatku trudno będzie się dogadać z partnerem.

Horoskop roczny Rak

Nowy rok to czas deklaracji, szczególnie w pierwszej jego połowie. To odpowiedni moment na przeprowadzenie poważnych rozmów, szczególnie z partnerem. Skorzystaj. Problemy Cię nie ominą zwłaszcza wiosną. Nie odkładaj nic na później. Jeśli od dawna nic nie czujesz do partnera, to teraz jest dobry moment aby mu o tym powiedzieć. Przeciąganie tej relacji na siłę na siłę nie ma sensu. Również to trwanie przy sobie nie pozwoli wam obojgu na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu. 

Raki, które kochają i bardzo poważnie podchodzą do swojego związku Gwiazdy ośmielą do składania deklaracji, a może i do snucia poważnych planów małżeńskich. Z kolei Raki, które mają już dawno za sobą wypowiedziane sakramentalne słowo tak, w okresie zimy ogarnie chaos. Nawet najrozsądniejsze Raki można będzie wyprowadzić z równowagi. Zaprzątać was będą drobiazgi i wątpliwości. Jeśli nie chcecie napytać sobie biedy i męczyć się potem w nieprzyjemnej atmosferze, panujcie nad nerwami. 

W Twoich rozterkach pomocni będą bardziej przyjaciele niż bliska rodzina. Wykażą się empatią i wyrozumiałością. Bez obaw możesz słuchać ich rad. Pomogą Ci uniknąć wielu nieprzyjemności i trudnych momentów. Na horyzoncie pojawią się też nowe, cenne znajomości, szczególnie w okresie wakacji. Będziesz je przyciągać niczym magnez. Świetnie dogadasz się zarówno z tymi, którzy żyją w ciągłej pogoni za nowymi doznaniami, jak i tymi, którzy potrafią znaleźć sens w życiu duchowym, a nawet codziennym. Jeśli jesteś z kimś poróżniony, wyciągnij rękę na zgodę. Nie udawaj, że nic się nie stało, staraj się utrzymać stosunki w miarę poprawnie.

Na Rybach się nie zawiedziesz, a Bliźnięta dadzą Ci ogromne wsparcie. 

Lew

Więcej cierpliwości. Nie uciekaj, tylko odważnie stawiaj czoło problemom. To Ci się bardzo opłaci. Jeśli dopiero wchodzisz w związek, nie daj się ponieść emocją. Nie krytykuj i nie bądź tak wymagający, bo partner może nie wytrzymać napięcia i zwyczajnie zniknąć z Twojego życia. Wiosna będzie pełna napięć. Wakacje zapowiadają się bajkowo. Poznasz nowych ludzi, a te znajomości mogą przerodzić się w dozgonną przyjaźń. Jesienią przytłoczą Cię sprawy codzienne i rozmaite obowiązki, od których najchętniej byś uciekł i zaszył się gdzieś w samotności. Ale nie rób tego. Pilnuj swoich zadań i trzymaj rękę na pulsie. Bo nawet jeśli w Waszym związku powieje chwilowo chłodem, to szybko odnajdziecie wspólną płaszczyznę porozumienia. Gdy zaczniesz robić uniki, możesz tylko wszystko pogorszyć. Święta zapowiadają się już w pełni rodzinnie i spokojnie.

Jeśli jesteś Lwem z początku znaku będziesz pod wpływem buntowniczych emocji. Zaczniesz szukać przygód, wrażeń i działać impulsywnie. Możliwe, że w przypływie emocji zerwiesz z kimś lub dasz się uwieść. Uważaj na romanse w pracy, mogą skończyć się bardzo źle. 

Zacieśniaj więzi, szczególnie z dziećmi. Teraz bardzo Cię potrzebują i chcą byś im  okazał miłość. W pierwszej dekadzie Twoje życie towarzyskie nabierze rozmachu. Gwiazdy otoczą Cię ludźmi, których dawno nie widziałeś. Możesz odświeżyć jakieś znajomości z przed lat, ugościć dalekich kuzynów. 

Od Panny otrzymasz ważne informacje, uważaj na Skorpiona.

Panna

Nie skąp ukochanej osobie pochwał i okazuj jej uczucia. Doceniaj to co masz. Zakończ jakąś zadawnioną sprawę w rodzinie, nie przedłużaj tego. Nie żałuj sobie rozrywki i dobrej zabawy. Relacje towarzyskie rozkwitną. Dalsi i bliżsi znajomi zechcą się z Tobą częściej spotykać. Korzystaj z tych zaproszeń, bo któreś z nich przyniesie Ci bardzo ciekawą propozycję. Jak ognia unikaj plotkowania, mogą z tego wyniknąć nieprzyjemne sytuacje. Nie ufaj też pogłoską rozsiewanym przez rodzinę. Pamiętaj, by wyraźnie oddzielić strefę prywatną od zawodowej. Jeśli musisz zabierać pracę do domu, to przynajmniej nie zajmuj się nią kosztem rodziny. Ona będzie Cię teraz bardzo potrzebować, szczególnie w czasie weekendów. 

Zimą nie będziesz mieć siły walczyć o miłość. Albo całkowicie odetniesz się od uczucia, albo weźmiesz tylko to co samo do Ciebie przyjdzie. Pamiętaj by nie być z kimś z poczucia obowiązku. Lato postawi wyzwania, możesz zauważyć u partnera dziwne zachowanie, a nawet fascynację kimś z otoczenia. Daj mu odczuć, że to Ci przeszkadza, nie zostawiaj tego własnemu biegowi. Jesienią postaraj się iść na kompromis i wraz z bliska osobą wybierz najprostsze rozwiązania. Tylko one mogą przynieść poczucie spokoju i bezpieczeństwa. Gdy ukochanemu podwinie się noga, nie odmawiaj mu pomocy. Inaczej może to obrócić się przeciwko Tobie. Wolne Panny po maju dostaną zastrzyk pozytywnej, miłosnej energii.

Szczęśliwy miesiąc to wrzesień. Luty będzie najtrudniejszy w 2019 roku.

Wielki horoskop miłosny  przeczytasz tutaj

Waga

W pierwszej połowie roku dopisze Ci energia i entuzjazm. Uważaj na lenistwo. Walcz oto co ważne, kiedy czas Ci sprzyja, nie przegap pojawiających się okazji i szans w prawdziwej miłości. W domu harmonia i pozytywne realizowanie zamierzeń. Od rodziny uzyskasz informacje, które znacznie poprawia Twoje relacje z otoczeniem. Latem w uczuciach sprzyja Ci czas, więc zawalcz o bliska osobę, niech wie że zależy Ci na niej. 

W wakacje będziesz brylować w towarzystwie, więc jeśli wciąż Wago jesteś sama, na pewno poznasz kogoś interesującego. I na początku potraktujesz nowy związek lekko, to z czasem zaczniesz planować trwałą relację. W okresie zimy w trwałych związkach postanowicie coś zmienić. Zechcesz wyrwać się z marazmu, mimo, że przy okazji możesz zranić uczucia kogoś bliskiego. Pod koniec roku odezwie się do Ciebie ktoś, z kim od dawna nie miałaś kontaktu, mogą odżyć uczucia, dawne czasy wrócą niespodziewanie, a atmosfera będzie gorąca. Nawet jeśli rozstaliście się w niezbyt przyjemnych okolicznościach, nagle będzie miło. Urazy z przeszłości pójdą w zapomnienie. 

Nikogo z otoczenia nie krytykuj. Przyjaciele będą Ci się teraz chętnie zwierzać. Ustawi się do Ciebie kolejka proszących, szczególnie latem. Będą oczekiwać rady dotyczącej życiowych ważnych spraw. Dla niektórych staniesz się wyrocznią i niekwestionowanym autorytetem. Dla tego ostrożnie dobieraj słowa. Przede wszystkim nikogo nie oceniaj ani nie potępiaj. Inaczej będzie w śród domowników. W drugiej połowie roku wszyscy zechcą podważać Twoje opinie. Możesz poczuć, że nikt Cię nie słucha i nie rozumie tego co masz do powiedzenia. Pamiętaj, że więcej zyskasz wyrozumiałością, niż upieraniem się przy swoim.

Skorpion

W pierwszych miesiącach nowego roku wielka miłość puka do Twych drzwi. Postaraj się, a będzie z tego coś naprawdę poważnego. Po prostu miłość, miłość, miłość. Ta miłość spadnie na Ciebie jak grom z jasnego nieba. Będziecie odliczać godziny do kolejnego spotkania. Skorpiony w związkach latem spędzą z partnerem niezapomniane chwile. Nie będziecie mogli się ze sobą nagadać, oderwać od siebie oczu. Przyjdzie wam do głowy wiele świetnych pomysłów na wspólne spędzanie czasu. Jeśli jednak nie będziecie mogli pozwolić sobie na dłuższy urlop, wybierzcie się choćby na weekend.

Nie ze wszystkimi krewnymi będzie Ci po drodze. Jesienią z trudem zaakceptujesz decyzje bliskich. Wprowadzą one zmiany w Twoje życie. Zrozumiesz, że każdy ma prawo do niezależnych wyborów, nawet jeśli przy okazji popełnia mnóstwo błędów. Będzie też osoba w otoczeniu, która chce skłócić Cię z bliskimi. Mocno Cię tym rozczaruje. 

Lato to doskonały czas na zadbanie o siebie, zmianę wizerunku, nową fryzurę. Naładuj wtedy akumulatory na drugą połowę roku.

Wodnik da Ci popalić, a z Strzelcem przeżyjesz cudowne chwile.

Strzelec

Choć zimowe wieczory i noce nastrajają do romansów, lepiej zrobisz , jeśli zachowasz minimum zdrowego rozsądku. Gwiazdy ostrzegają prze pochopnym lokowaniem uczuć. Patrz bardziej krytycznie na płeć przeciwną, bo inaczej możesz ściągnąć na siebie coś, co Cię zaboli. Jeśli zaś przyjdzie Ci spędzać samotne godziny, nie martw się, to dobry czas na zajęcie się sobą. Przypomnij sobie, co planowałeś i ciągle odkładałeś na później. Teraz powinieneś odważnie zająć się realizacją tych planów. Układ planet zapowiada, że wszystko cudownie się ułoży. Po szalonej wiośnie, czas na letni relaks i odpoczynek. Pod gruszą, na hamaku lub działce. Daleki świat nie będzie Cię kusił. Docenisz za to uroki własnego kraju, najbliższej okolicy i własnego podwórka. Wakacje sprzyjają rodzinnym wyjazdom i spotkaniom  w gronie najbliższych. Zapragniesz towarzystwa ludzi, których dobrze znasz i przy których możesz czuć się swobodnie. Skłócone pary na nowo odnajdą do siebie drogę. Jeśli jesteś niewiernym partnerem, opamiętasz się i zaczniesz dostrzegać ryzyko oraz to co możesz stracić.

Pod koniec roku zaczniesz żyć tylko ambicjami. Przestaniesz używać romantycznych gestów i zaczniesz tylko wymagać. Uważaj, bo każdy ma granice wytrzymałości. Może nie warto psuć wieloletniego związku. Przemyśl wszystko dokładnie.

Pomocny czas to maj. Kryzys może przyjść w listopadzie. Byk będzie prawdziwym przyjacielem. 

Koziorożec

Pod wpływem Gwiazd zechcesz postawić na swoim. Byle nie za wszelką cenę. Postaraj się poznać zdanie innych. Możesz być zaskoczony jak wiele może to zmienić. Pracuj nad pokonaniem swojej nieufności i nieśmiałości do ludzi. Jeśli będziesz szukać wrogów na siłę i dziury w całym, w końcu na prawdę to znajdziesz. Nie bierz do siebie mniejszych i większych złośliwości i nie obrażaj się na niewybredne żarty. Ludzie mają różne poczucie humoru, poglądy. Jeśli możesz wyjedź na początku lata, choćby na przedłużony weekend. Jeśli nikt się z Tobą nie chce wybrać, pojedź na wczasy sam. Gwiazdy wieszczą, że z dala od domu możesz poznać osobę, która zmieni Twoje życie. Wprowadzi szczęście i zadowolenie. Wraz z nią pojawią się też nowe perspektywy. Daj sobie szansę i nie bój się z niej skorzystać.

Jeśli masz już partnera jesienią, w głowie będziesz miał tylko randki i miłosne igraszki. Zechcesz ochoczo przyjmować wszystkie propozycje ukochanej osoby. I słusznie, będziecie szczęśliwi i spełnieni. To idealny czas na zbliżanie się do siebie i pogłębianie więzi. Jeśli jesteś singlem skupisz się na podróżowaniu.

Pod koniec roku ochłodzisz swoje stosunki z przyjaciółmi. Mogą poróżnić Was poglądy na temat zasad życia we współczesnym świecie. Każdy będzie trzymał swoją stronę i nikt nie wyrazi chęci kompromisu. W domu przed świętami wprowadzisz swego rodzaju reżim. Tak zorganizujesz obowiązki domowe, by każdy miał coś do roboty. Każdy będzie Cię słuchał. Wspaniałe chwile w święta spędzisz z rodzeństwem.

Wodnik

Na początku roku nie obiecuj niczego. Nie składaj deklaracji bez pokrycia. Będziesz miał do tego skłonności. Przemyśl każde słowo. Letnia aura zachęci Cię do flirtowania. Szczególnie jeśli należysz do samotnych Wodników. Uważaj jednak by nie lokować uczuć zbyt pochopnie. Nie każda nowa znajomość musi przerodzić się w coś poważnego. Dopiero pod koniec roku masz szansę zakochać się z wzajemnością.

W związku będziesz z początkiem roku cenić najbardziej bezpieczeństwo i stabilność. Nie zaangażujesz się w żaden ryzykowny układ poza związkiem, choć pojawi się taka możliwość, szczególnie w miejscu pracy. Nie zechcesz się też pchać na trzeciego. Nawet, gdy spotkasz osobę, z którą chętnie byś poflirtował. Latem o sprawy bliskich nie musisz się martwić. Potoczą się swoim rytmem, więc nie ma sensu ani w nie ingerować, ani przesadnie się nimi interesować. W szczególności daj niezależność dzieciom. Nie wymagaj od nich za dużo, bo to może obrócić się przeciwko Tobie. W kontaktach z dalszą rodziną czeka Cię trochę niesnasek, głównie o pieniądze. Nie dostaniesz tego co Ci się należy, lub wydaje Ci się , że powinno być Twoją własnością. Nie jest to rok na roztrząsanie spraw majątkowych. Zwłaszcza w drugiej połowie roku wszelkie sprawy urzędowe mogą być dla Ciebie niekorzystne. 

Zarozumiałość Byka wyprowadzi Cię z równowagi, przy Bliźniętach poczujesz się najlepiej. 

Ryby

Początek roku upłynie Rybą pod znakiem melancholii. Za jej sprawą chętniej będziemy wspominać przeszłość, niż myśleć o przyszłości. Niejedna łza zakręci się w oku na myśl o dawnej miłości, letnim romansie czy beztroskim flircie. Od ponurej rzeczywistości uciekać zaczniesz w świat filmów oraz snów. Latem w miłości pójdziesz na całość. Twój nowy związek rozkwitnie i będziecie snuć śmiałe plany na przyszłość. Ogólnie nielubiany listopad to dla Ciebie najszczęśliwszy miesiąc tego roku. Zamiast psioczyć na pogodę, rusz się więc z domu. Siedząc przed telewizorem przegapisz wszystkie niepowtarzalne szanse, którymi obdarzają Cię Gwiazdy. Otwiera się przed Tobą nowa, szeroka przestrzeń do działania. Ustąpią przeszkody, które Cię blokowały. A ludzie chętnie będą  robić dla Ciebie, co zechcesz. Jeśli myślisz, że ktoś Cię nie zauważa lub nie docenia, przekonasz się, że jesteś w błędzie.

Jesienią Twój dom stanie się oazą spokoju. Będziesz w nim chętnie przebywała. W stałym związku seks na pewno nie będzie teraz nudny. Jeśli nie znalazłaś jeszcze swojej drugiej połowy, to możesz mieć problem z nadmiarem kandydatów. Tu Cię ktoś nęci, tam ktoś się szalenie podoba. Ostatecznie zdecydujesz się na kogoś, kto zaimponuje Ci wiedzą i potrafi rozbawić. Ale nie śpiesz się z ostateczną decyzją. Zdaj się na głos serca, ono rzadko się myli. 

Rak zachęci Cię do działania, Strzelec wesprze.

Sporządziła horoskop na podstawie kart tarota wróżka Krystyna

Kontakt


708 588 502 kod 0
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :HOROSKOP Twoje pytanie wyślij na 73480
(3,69 PLN z VAT)

Horoskop na rok 2018

Horoskop noworoczny dla Barana

Baran nie musi się martwić niepomyślnym przebiegiem spraw zawodowych w początkach Nowego Roku, gdyż nawet jeśli zostanie odsunięty od projektu, na którym mu zależało lub akurat stracił pracę, szybko znajdzie nowe miejsce zatrudnienia. Może pomóc Ci w tym znajomość z wpływową osobą lub przyjacielem, który podpowie Ci, gdzie szukać nowego zajęcia. Nie jest to dobry czas na próby przekupywania innych, gdyż będą chronić przede wszystkim swoje pozycje i nie zechcą angażować się w żadne ryzykowne sytuacje. Nie będzie również łatwo nikogo nakłonić do zdradzenia swoich zawodowych tajemnic lub planów. Możesz liczyć na to, że zajmiesz stanowisko osoby, której firma nie przedłuży umowy. Dbaj o swoje finanse i nie bądź rozrzutny. Szanuj osoby, z którymi współpracujesz, bo niedbałość w tych kwestiach przyniesie straty. Twój partner wykaże się staraniami, aby Wasz związek nabrał ciepła i namiętności. Ze swej strony zechce zwrócić Twoją uwagę na siebie i sprawić, aby odżyły w Tobie uczucia i chęci na wspólne spędzanie czasu, również chwile intymne, jednak Ty możesz potrzebować chwil w odosobnieniu na przemyślenia i refleksje. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do Waszych relacji codziennych, to niełatwo uda się przełamać Twoje opory. Brak zaufania w związku może spowodować, że będziecie robić wrażenie przykładnej rodziny na zewnątrz, ale zabraknie ciepła w partnerstwie.

Horoskopy z ostatnich lat przeczytasz tutaj KLIK
 

Horoskop noworoczny dla Byka

Niestety początek roku dla Byków nie będzie sprzyjający rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, otwieraniu nowej firmy lub podpisywaniu nowych umów. Nawet gdy otrzymasz ciekawą propozycję, może okazać się, że w dalszej perspektywie nadejdą trudności, które trudno będzie pokonać. Z jednej strony możesz otrzymać propozycje wiążące się z krótką umową i warunki będą niepewne, z drugiej zaś strony możesz mieć styczność z tak silną konkurencją zawodową, że nie uda sie doprowadzić do pomyślnego sfinalizowania umowy. Projekty mogą zostać wycofane lub odłożone na późniejszy termin. Nie ufaj wszystkim obietnicom, jakie usłyszysz, gdyż druga strona może się z nich wycofać. Jeśli liczysz na lepsze stanowisko w swojej obecnej pracy, to tu również nadzieje mogą okazać się przedwczesne. Zachowaj ostrożność wobec innych pracowników, bo mogą nieuczciwymi metodami dochodzić do swych celów. Również w finansach wstrzymaj się z wydatkami, które możesz przełożyć na później. W sferze prywatnej możesz czuć się niespełniony i w związku z tym popadać w różne reakcje. Byk może popaść w apatię i zobojętnienie lub złościć się, gdy coś nie pójdzie po jego myśli. Ze strony partnera możesz liczyć na wyrozumiałość, o ile macie wspólne wspomnienia, które wzbudzają w nim pozytywne emocje. Nawet jeśli wyidealizuje Waszą przeszłość, może to wpłynąć uspokajająco na Wasze relacje. Zachowaj dystans wobec osób z zewnątrz, które wywierają wpływ na Wasz związek.

Horoskop miłosny

Horoskop noworoczny dla Bliźniąt

Bliźnięta rozpoczną Nowy Rok z dużą energią, zapałem i entuzjazmem do pracy. Wpływ na to mogą mieć pogłoski na temat planów co do utworzenia nowych stanowisk, w czym możesz upatrywać dla siebie nowych szans i możliwości zawodowych. Osoby poszukujące zatrudnienia mogą nabrać nadziei, że wkrótce pojawi się okazja do zatrudnienia się w firmie z bardzo dobrymi perspektywami na przyszłość. W chwili obecnej więcej może być w tym pogłosek i wiary w pomyślne rozwiązanie problematycznych sytuacji, natomiast nie ma pewności, jak rozwiną się wydarzenia w dalszej przyszłości. Mimo to zachowaj swą dobrą energię i zaangażowanie w sprawy zawodowe, bo sprawi to, że będziesz zauważalny w swoim środowisku zawodowym i masz szansę odnieść sukcesy w sprawach, na których Ci zależy. Jeśli masz pieniądze zablokowane i nie możesz ich naruszyć, możesz liczyć na przypływ gotówki, który ułatwi Ci przeczekanie okresu ograniczeń w finansach. W sferze prywatnej nadchodzi czas niesprzyjający, gdyż pewne wydarzenia lub okoliczności mogą wywołać złe emocje. Nie będą służyć Bliźniętom podejrzliwość w związku lub wrażenie, że partner blokuje ich w różnych działaniach codziennych. Mogą paść złe słowa, wzajemne pretensje i oskarżanie się. Partner może mieć zmienne nastroje lub stracić wiarę, że uda się Wam dojść do porozumienia w przypadku ciągnących się kłótni.

Horoskop noworoczny dla Raka

Rak będzie musiał wykazać się pomysłowością, aby zyskać uznanie w pracy lub rozwiązać problemy, które utrudniają mu codzienność. Atmosfera między współpracownikami może być niezbyt korzystna, więc uważaj na to co mówisz, aby ktoś nie wykorzystał tego przeciwko Tobie. Nie jest to dobry moment na podejmowanie zatrudnienia w nowej firmie. Zachowaj ostrożność, zanim przyjmiesz propozycję w najbliższym czasie. Może okazać się, że ktoś w firmie zostanie przeniesiony na inne stanowisko. Jeśli chcesz swoje zachować, postaraj się chronić swoją pozycję. Odejście osoby, z którą źle Ci się współpracuje, przyniesie przypływ lepszego nastroju. Może pojawić się nowy kierownik lub osoba zarządzająca firmą, co sprawi, że pojawi się szansa na ogólnie lepszą atmosferę w pracy i pojawią się nowe projekty, pomysły i inicjatywy, w które zechcesz się szczerze zaangażować. W finansach może dojść do strat na skutek złego zarządzania swoimi pieniędzmi. Jeśli pożyczysz teraz, może być trudno odzyskać dług. W sprawach prywatnych możesz mieć skłonność do niecierpliwości wobec partnera, zwłaszcza jeśli nie weźmie pod uwagę Twojej sfery zawodowej i poświęcenia. Możesz jednak liczyć na to, że partner zadba o dobrą atmosferę w domowym zaciszu. Staraj się nie wymuszać na nim spraw, które byłby udogodnieniem z Twojego punktu widzenia, gdyż braknie między Wami szczerości, a w Wasze relacje wkradną się zachowania oparte na subtelnej manipulacji.

Wróżby online Klikaj i pytaj

Horoskop noworoczny dla Lwa

Czas na zmiany- tworzenie nowego stanowiska, zakładanie własnej firmy lub zatrudnienie się w nowej firmie. To również właściwy moment, żeby wejść w spółkę z partnerem biznesowym, któremu ufasz i razem macie większą siłę przebicia. W Nowym Roku możesz rozpocząć nową karierę zawodową, która ma szansę na systematyczny rozwój i dobre perspektywy na przyszłość. Wykorzystaj sytuację, gdy inni mają trudności w porozumieniu się z kontrahentem lub są z nim skłóceni. Dla Ciebie może to oznaczać szansę na nowy kontakt zawodowy, który przyniesie Ci sukcesy w tej sferze. W finansach, jeśli masz wrażenie strat na skutek złego zarządzania lub niewłaściwych inwestycji, możesz liczyć na poprawę sytuacji poprzez spadek, mądrą inwestycję w nieruchomość, korzystne interesy rodzinne lub transakcje związane z domem lub mieszkaniem, z których będziesz zadowolony. Niestety w życiu uczuciowym nadchodzi okres trudny dla partnerstwa. W stałych związkach istnieje ryzyko pojawienia się poważnych kryzysów i nieporozumień. Trudna atmosfera może spowodować, że zamkniesz się w sobie lub możesz mieć skłonności do obrażania się i gniewania na partnera. Uczucie wrogości może nawet wywołać chęć rozstania lub chłód emocjonalny, który trudno będzie znieść. Partner może karać Cię za kłótnie niechęcią do zbliżeń intymnych. Dla singli również nie jest to czas korzystny do wchodzenia w trwałe związki.

Horoskop noworoczny dla Panny

Choć Panna może zacząć Nowy Rok z poczuciem wypalenia zawodowego, to jednak sprawy powinny potoczyć się lepiej, niż przypuszcza. Jeśli masz już określony staż pracy w swojej firmie, możesz liczyć na awans lub przejęcie stanowiska, które będzie polegało na zarządzaniu innymi ludźmi. Twój szef może planować rozszerzenie swoich działań zawodowych i będzie potrzebował skupić się na tej aktywności, a Ciebie chętnie będzie widział na stanowisku kierowniczym. Postaraj się jednak dobrze wywiązać ze swoich obowiązków, jeśli nie chcesz powrócić do starej hierarchii w firmie. Jeśli podejdziesz do współpracowników zbyt ulgowo i po koleżeńsku, to szef zauważy gorsze wyniki i zawiedziesz jego zaufanie. Aby pozostać na wyższym stanowisku musisz dopilnować, aby każdy skrupulatnie wykonywał powierzone mu zadania. W finansach możesz mieć szczęście, w tym do gier liczbowych, ale czy uda Ci się utrzymać te pieniądze i mądrze zainwestować, zależy od Ciebie. Możesz mieć też wiele okazji do dodatkowego zarobku. Nie ma pewności, jak długo potrwa ta dobra passa, więc wykorzystaj ją należycie. W życiu prywatnym może nadejść kryzys w partnerstwie, więc jeśli pojawi się silne uczucie do nowej osoby, możesz zatracić rozsądek i podążać za nowym uczuciem bez oglądania się za siebie. Licz się jednak z tym, że Twój partner będzie próbował wszelkimi sposobami ratować Wasz związek, co może przejawić się kłótliwością i przejawami zazdrości.

Horoskop noworoczny dla Wagi

W pracy zawodowej Waga może bardziej skupiać się na zachowaniu swojej pozycji zawodowej niż osiąganiu dobrych efektów, co ostatecznie może przynieść złe skutki. Twoja praca będzie wymagała więcej dbałości o szczegóły. Jeśli podjąłeś niewłaściwe decyzje w przeszłości, to postaraj się naprawić błędy zamiast udawać, że do nich nie doszło, bo nie uda się ich ukryć w dalszej perspektywie. Nie decyduj się na procesy sądowe, bo je przegrasz. Uważaj na kontrole skarbowe, a ważne wyjazdy służbowe przesuń na inny termin, jeśli chcesz załatwić coś ważnego. Twoi kontrahenci mogą wycofać się ze współpracy, jeśli będą źle szły im interesy. Możesz mieć styczność z nieuczciwością biznesową, więc zachowaj ostrożność, abyś nie poniósł strat i sam pilnuj dokumentów i porządku w papierach, abyś nie przysporzył sobie kłopotów. Nie wchodź w interesy z firmami o niepewnej pozycji na rynku, bo może przynieść to same straty. W finansach stabilnie lub zaczniesz lepiej zarabiać, jeśli miałeś zastoje w tym temacie. W życiu prywatnym możesz poznać nową, interesującą osobę, ale nie powtarzaj starych błędów i nie bądź zbyt podejrzliwy w związku, a także zachowaj swoją osobowość, przyjaciół i prywatną sferę, aby nowa miłość nie miała uczucia uwiązania w partnerstwie. Trzymajcie się na uboczu od osób ingerujących w Waszą prywatność, nawet jeśli jest to rodzina, jeśli chcesz aby nowe uczucie rozwinęło się w pożądanym kierunku.

Horoskop noworoczny dla Skorpiona

Jeśli starasz się o nowy kontrakt, masz na myśli firmę, z którą chciałbyś podjąć współpracę, ale uniemożliwia Ci osiągnięcie celu fakt, że taki kontrahent czy firma już współpracuje z kimś innym, to niestety Twój plan może się nie powieść. Nie zaniedbuj obowiązków, bo konsekwencje mogą być poważne i narazić Cię na kłopoty. Każdy błąd może Cię drogo kosztować, a w sferze zawodowej możesz mieć uczucie pewnej niepewności co do przyszłości i perspektyw. Jeśli prowadzisz swoją firmę, to jej pozycja na razie będzie mocna, ale szukaj solidnych partnerów biznesowych, bo nie ma pewności, co przyniosą późniejsze wydarzenia. Nie angażuj się w rywalizację z osobą lub firmą, która ma mocną pozycję biznesową, bo stracisz czas na nierealny plan. W finansach nadchodzi trudny okres i powinieneś liczyć się z ograniczeniami, być może nawet przez kilka miesięcy. Postaraj się przetrwać do wiosny, aż nadejdzie bardziej sprzyjający czas. W związkach możesz liczyć na stałość w uczuciach ze strony partnera, który bez względu na sytuację nie porzuci Cię w problemach i zamierza dbać o Wasz związek bez względu na okoliczności. Możesz liczyć na jego uczciwość i trwałe uczucia. Mimo to możesz mieć skłonność do nieuzasadnionych pretensji lub wycofywania się. Uważaj, abyś nie opierał się na urojonych zagrożeniach lub wadach partnera, które tak naprawdę istnieją tylko w Twojej wyobraźni.

Horoskop noworoczny dla Strzelca

Strzelcom będzie dopisywać szczęście w sferze zawodowej w Nowym Roku, dlatego jest to odpowiedni moment do zakładania własnej firmy lub wchodzenia w spółki, które okażą się pomyślne. Rozpocznij nową karierę zawodową, jeśli masz pomysł na nowe przedsięwzięcie lub zacznij nową pracę, w której się doskonale odnajdziesz. Może się okazać, że stanowisko, jakie otrzymasz, będzie wiązać się z obowiązkami, do których trzeba przywyknąć, ale gdy się to uda, nabierzesz rozpędu i będziesz stale się rozwijał w swojej firmie. Osoby, z którymi przyjdzie Ci współpracować, mogą szybko zostać zwolnieni lub sami zdecydują się szukać szczęścia gdzieś indziej, więc nastaw się na zmiany w personelu w pracy, Ty jednak masz szansę zostać tam na dłużej. Finanse będą stabilne i warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przed zbędnymi wydatkami, co później się opłaci. W sferze uczuciowej masz szanse poukładać swoje sprawy również pomyślnie. Nie powinno braknąć Ci chęci do budowania zdrowej i wartościowej relacji i sam możesz być postrzegany jako wartościowy partner. Sprawdzisz się zarówno w sytuacjach problematycznych, codziennych jak i jako kochanek. Z partnerką nie powinieneś mieć problemów w porozumieniu się, gdyż oboje będziecie nastawieni na harmonijne relacje, choć może wydać się momentami wymagająca. Twoim związkom nie braknie wyzwań, jednak nawet po trudnych momentach zaistnieje szansa na porozumienie się.

Horoskop noworoczny dla Koziorożca

Jeśli Twoja współpraca z określoną firmą lub kontrahentem wygasła, to wkrótce może nadejść okazja, aby odnowić kontakty zawodowe, które przyniosą pozytywne rezultaty. Zwróć jednak uwagę na warunki, jakie zostaną Ci zaproponowane, bo w dalszej perspektywie możesz uznać, że nie są takie korzystne, jak Ci się wydawało. Uważaj na słowo pisane, dokumenty, umowy ustne i pisemne. Mogą odezwać się firmy, o których sądziłeś, że zapomniały o Tobie. Osoby poszukujące pracy mogą ją znaleźć lub dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Postaraj się znaleźć kompromis w rozmowach, które nadejdą. Niektóre Koziorożce otrzymają propozycję tylko krótkiej umowy na czas określony. W finansach stabilnie, o ile będziesz wydawał z rozsądkiem i dobrze dobierał sobie partnerów biznesowych. W sferze prywatnej możesz być mało otwarty na pojawiające się znajomości, jeśli jesteś singlem. Jeśli obawiasz się utracić swój spokój lub zostać wykorzystanym osoba która pojawi się w Twoim życiu i da Ci odczuć, że jest Tobą zainteresowana, szybko zdecyduje się wycofać ze znajomości. Niepewność co do Twoich uczuć może ją zniechęcić do dalszych prób kontaktu. Również ingerencje osób z zewnątrz mogą prowadzić do rozstań z osobami świeżo poznanymi. W związkach okaż partnerce, że cieszysz się jej obecnością, bo w przeciwnym razie zajmie się swoimi sprawami zamiast Waszym związkiem.

Horoskop noworoczny dla Wodnika

Wodniki poszukujące pracy mogą liczyć na odpowiednią ofertę tylko daleko od miejsca zamieszkania, co wiązałoby się z przeprowadzką lub bardzo kłopotliwym dojazdem do pracy. Pewne umowy mogą wygasać lub się kończyć, jednak istnieje szansa na odnowienie umowy lub zmianę pracy bez zbędnej przerwy między jednym a drugim zatrudnieniem. Inne osoby z Twojej pracy również mogą się zwolnić w najbliższym czasie. Unikaj plotek i złej atmosfery w kontaktach zawodowych, bo mogą przysporzyć kłopotów i strat. Warto pomyśleć o reklamie firmy, żeby wzmocnić pozytywny wizerunek. W finansach stabilnie w zakresie kwot, które masz w umowie. Nie licz na wygrane na loteriach, ale możesz być spokojny o to, co masz gwarantowane na piśmie. W związku okaż więcej zainteresowania partnerowi, bo nawet jeśli masz dobre intencje, może nie zauważyć tego, zwłaszcza gdy skupisz się na pozbyciu się wszelkich prób ingerencji lub mieszania się w Wasze sprawy osób z rodziny. Miłe gesty z ich strony mogą wiązać się z okazją do wtrącania się w Wasze życie. Nie popadaj jednak w przesadę, bo możesz liczyć na większe zaangażowanie partnerki w to, aby układało Wam się pomyślnie w związku, choć Ty możesz potrzebować czasu do namysłu. Wszelkie problemy okażą się pozorne, więc warto nie przywiązywać nadmiernie wagi do innych osób i skupić się na sobie.

Horoskop noworoczny dla Ryby

Jeśli w Twojej sferze zawodowej liczy się przede wszystkim praca zespołowa i lubisz zwracać na siebie uwagę, to w najbliższym czasie możesz mieć wrażenie, że Twoja popularność wśród współpracowników osłabła i niełatwo będzie ich zainteresować, rozbawić czy poprawić nastrój całej grupie. Możesz być też pomijany w niektórych zadaniach lub Twój wkład nie będzie należycie doceniony czy zauważony. Pewne osoby mogą wręcz unikać kontaktów lub zdecydować się na bardziej służbowe relacje. Zechcą przede wszystkim pokazać w firmie, na co je stać. To czas rywalizacji, od której będą zależały awanse, podwyżki lub dodatkowe możliwości rozwoju w firmie. Szczególnie jeśli pojawi się nowa możliwość rozwoju zawodowego, największe szanse będą miały osoby, które udowodnią, że można na nich polegać w każdej sytuacji. W finansach stabilnie, a nawet możesz spodziewać się nieoczekiwanych zysków pod postacią spadku, darowizny, prezentu, wygranej na loterii itp. W życiu prywatnym zapowiada się fascynująca znajomość zawodowa. Ty sam możesz wyjść z inicjatywą i możesz spodziewać się pozytywnej reakcji. Możesz się zainteresować osobą, która emanuje silną energią seksualną, choć lubi czasem delikatnie manipulować drugą osobą, aby osiągnąć efekt, którego pożąda. Nie zadowoli się samymi rozmowami w dalszej perspektywie, ale wspólna praca może się dobrze przełożyć na finanse.

Horoskop zawodowy na rok 2019