Horoskop roczny na 2019 rok

Horoskop roczny na 2019 rok


Zbliża się Nowy Rok a więc czas na zrobienie podsumowania tego co dokonaliśmy w 2018 roku i czas na zaplanowanie kolejnego roku. Postanowiliśmy nie co ułatwić wam to zadanie i spojrzeć  w karty Co przyniesie Nowy Rok 2019. Nasza wróżka dla każdego znaku położyła karty i poniżej opisała czego możecie się spodziewać w nadchodzącym roku. Czy czekają was sukcesy? Czy musicie przygotować się na ominięcie porażek?

 

Horoskop noworoczny dla Barana
 

Baran nie musi się martwić niepomyślnym przebiegiem spraw zawodowych w początkach Nowego Roku, gdyż nawet jeśli zostanie odsunięty od projektu, na którym mu zależało lub akurat stracił pracę, szybko znajdzie nowe miejsce zatrudnienia. Może pomóc Ci w tym znajomość z wpływową osobą lub przyjacielem, który podpowie Ci, gdzie szukać nowego zajęcia. Nie jest to dobry czas na próby przekupywania innych, gdyż będą chronić przede wszystkim swoje pozycje i nie zechcą angażować się w żadne ryzykowne sytuacje. Nie będzie również łatwo nikogo nakłonić do zdradzenia swoich zawodowych tajemnic lub planów. Możesz liczyć na to, że zajmiesz stanowisko osoby, której firma nie przedłuży umowy. Dbaj o swoje finanse i nie bądź rozrzutny. Szanuj osoby, z którymi współpracujesz, bo niedbałość w tych kwestiach przyniesie straty. Twój partner wykaże się staraniami, aby Wasz związek nabrał ciepła i namiętności. Ze swej strony zechce zwrócić Twoją uwagę na siebie i sprawić, aby odżyły w Tobie uczucia i chęci na wspólne spędzanie czasu, również chwile intymne, jednak Ty możesz potrzebować chwil w odosobnieniu na przemyślenia i refleksje. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do Waszych relacji codziennych, to niełatwo uda się przełamać Twoje opory. Brak zaufania w związku może spowodować, że będziecie robić wrażenie przykładnej rodziny na zewnątrz, ale zabraknie ciepła w partnerstwie.

Horoskopy z ostatnich lat przeczytasz tutaj KLIK
 

Horoskop noworoczny dla Byka

Niestety początek roku dla Byków nie będzie sprzyjający rozpoczynaniu nowych przedsięwzięć, otwieraniu nowej firmy lub podpisywaniu nowych umów. Nawet gdy otrzymasz ciekawą propozycję, może okazać się, że w dalszej perspektywie nadejdą trudności, które trudno będzie pokonać. Z jednej strony możesz otrzymać propozycje wiążące się z krótką umową i warunki będą niepewne, z drugiej zaś strony możesz mieć styczność z tak silną konkurencją zawodową, że nie uda sie doprowadzić do pomyślnego sfinalizowania umowy. Projekty mogą zostać wycofane lub odłożone na późniejszy termin. Nie ufaj wszystkim obietnicom, jakie usłyszysz, gdyż druga strona może się z nich wycofać. Jeśli liczysz na lepsze stanowisko w swojej obecnej pracy, to tu również nadzieje mogą okazać się przedwczesne. Zachowaj ostrożność wobec innych pracowników, bo mogą nieuczciwymi metodami dochodzić do swych celów. Również w finansach wstrzymaj się z wydatkami, które możesz przełożyć na później. W sferze prywatnej możesz czuć się niespełniony i w związku z tym popadać w różne reakcje. Byk może popaść w apatię i zobojętnienie lub złościć się, gdy coś nie pójdzie po jego myśli. Ze strony partnera możesz liczyć na wyrozumiałość, o ile macie wspólne wspomnienia, które wzbudzają w nim pozytywne emocje. Nawet jeśli wyidealizuje Waszą przeszłość, może to wpłynąć uspokajająco na Wasze relacje. Zachowaj dystans wobec osób z zewnątrz, które wywierają wpływ na Wasz związek.

Horoskop miłosny

Horoskop noworoczny dla Bliźniąt

Bliźnięta rozpoczną Nowy Rok z dużą energią, zapałem i entuzjazmem do pracy. Wpływ na to mogą mieć pogłoski na temat planów co do utworzenia nowych stanowisk, w czym możesz upatrywać dla siebie nowych szans i możliwości zawodowych. Osoby poszukujące zatrudnienia mogą nabrać nadziei, że wkrótce pojawi się okazja do zatrudnienia się w firmie z bardzo dobrymi perspektywami na przyszłość. W chwili obecnej więcej może być w tym pogłosek i wiary w pomyślne rozwiązanie problematycznych sytuacji, natomiast nie ma pewności, jak rozwiną się wydarzenia w dalszej przyszłości. Mimo to zachowaj swą dobrą energię i zaangażowanie w sprawy zawodowe, bo sprawi to, że będziesz zauważalny w swoim środowisku zawodowym i masz szansę odnieść sukcesy w sprawach, na których Ci zależy. Jeśli masz pieniądze zablokowane i nie możesz ich naruszyć, możesz liczyć na przypływ gotówki, który ułatwi Ci przeczekanie okresu ograniczeń w finansach. W sferze prywatnej nadchodzi czas niesprzyjający, gdyż pewne wydarzenia lub okoliczności mogą wywołać złe emocje. Nie będą służyć Bliźniętom podejrzliwość w związku lub wrażenie, że partner blokuje ich w różnych działaniach codziennych. Mogą paść złe słowa, wzajemne pretensje i oskarżanie się. Partner może mieć zmienne nastroje lub stracić wiarę, że uda się Wam dojść do porozumienia w przypadku ciągnących się kłótni.

Horoskop noworoczny dla Raka

Rak będzie musiał wykazać się pomysłowością, aby zyskać uznanie w pracy lub rozwiązać problemy, które utrudniają mu codzienność. Atmosfera między współpracownikami może być niezbyt korzystna, więc uważaj na to co mówisz, aby ktoś nie wykorzystał tego przeciwko Tobie. Nie jest to dobry moment na podejmowanie zatrudnienia w nowej firmie. Zachowaj ostrożność, zanim przyjmiesz propozycję w najbliższym czasie. Może okazać się, że ktoś w firmie zostanie przeniesiony na inne stanowisko. Jeśli chcesz swoje zachować, postaraj się chronić swoją pozycję. Odejście osoby, z którą źle Ci się współpracuje, przyniesie przypływ lepszego nastroju. Może pojawić się nowy kierownik lub osoba zarządzająca firmą, co sprawi, że pojawi się szansa na ogólnie lepszą atmosferę w pracy i pojawią się nowe projekty, pomysły i inicjatywy, w które zechcesz się szczerze zaangażować. W finansach może dojść do strat na skutek złego zarządzania swoimi pieniędzmi. Jeśli pożyczysz teraz, może być trudno odzyskać dług. W sprawach prywatnych możesz mieć skłonność do niecierpliwości wobec partnera, zwłaszcza jeśli nie weźmie pod uwagę Twojej sfery zawodowej i poświęcenia. Możesz jednak liczyć na to, że partner zadba o dobrą atmosferę w domowym zaciszu. Staraj się nie wymuszać na nim spraw, które byłby udogodnieniem z Twojego punktu widzenia, gdyż braknie między Wami szczerości, a w Wasze relacje wkradną się zachowania oparte na subtelnej manipulacji.

Wróżby online Klikaj i pytaj

 

Horoskop noworoczny dla Lwa

Czas na zmiany- tworzenie nowego stanowiska, zakładanie własnej firmy lub zatrudnienie się w nowej firmie. To również właściwy moment, żeby wejść w spółkę z partnerem biznesowym, któremu ufasz i razem macie większą siłę przebicia. W Nowym Roku możesz rozpocząć nową karierę zawodową, która ma szansę na systematyczny rozwój i dobre perspektywy na przyszłość. Wykorzystaj sytuację, gdy inni mają trudności w porozumieniu się z kontrahentem lub są z nim skłóceni. Dla Ciebie może to oznaczać szansę na nowy kontakt zawodowy, który przyniesie Ci sukcesy w tej sferze. W finansach, jeśli masz wrażenie strat na skutek złego zarządzania lub niewłaściwych inwestycji, możesz liczyć na poprawę sytuacji poprzez spadek, mądrą inwestycję w nieruchomość, korzystne interesy rodzinne lub transakcje związane z domem lub mieszkaniem, z których będziesz zadowolony. Niestety w życiu uczuciowym nadchodzi okres trudny dla partnerstwa. W stałych związkach istnieje ryzyko pojawienia się poważnych kryzysów i nieporozumień. Trudna atmosfera może spowodować, że zamkniesz się w sobie lub możesz mieć skłonności do obrażania się i gniewania na partnera. Uczucie wrogości może nawet wywołać chęć rozstania lub chłód emocjonalny, który trudno będzie znieść. Partner może karać Cię za kłótnie niechęcią do zbliżeń intymnych. Dla singli również nie jest to czas korzystny do wchodzenia w trwałe związki.

Horoskop noworoczny dla Panny

Choć Panna może zacząć Nowy Rok z poczuciem wypalenia zawodowego, to jednak sprawy powinny potoczyć się lepiej, niż przypuszcza. Jeśli masz już określony staż pracy w swojej firmie, możesz liczyć na awans lub przejęcie stanowiska, które będzie polegało na zarządzaniu innymi ludźmi. Twój szef może planować rozszerzenie swoich działań zawodowych i będzie potrzebował skupić się na tej aktywności, a Ciebie chętnie będzie widział na stanowisku kierowniczym. Postaraj się jednak dobrze wywiązać ze swoich obowiązków, jeśli nie chcesz powrócić do starej hierarchii w firmie. Jeśli podejdziesz do współpracowników zbyt ulgowo i po koleżeńsku, to szef zauważy gorsze wyniki i zawiedziesz jego zaufanie. Aby pozostać na wyższym stanowisku musisz dopilnować, aby każdy skrupulatnie wykonywał powierzone mu zadania. W finansach możesz mieć szczęście, w tym do gier liczbowych, ale czy uda Ci się utrzymać te pieniądze i mądrze zainwestować, zależy od Ciebie. Możesz mieć też wiele okazji do dodatkowego zarobku. Nie ma pewności, jak długo potrwa ta dobra passa, więc wykorzystaj ją należycie. W życiu prywatnym może nadejść kryzys w partnerstwie, więc jeśli pojawi się silne uczucie do nowej osoby, możesz zatracić rozsądek i podążać za nowym uczuciem bez oglądania się za siebie. Licz się jednak z tym, że Twój partner będzie próbował wszelkimi sposobami ratować Wasz związek, co może przejawić się kłótliwością i przejawami zazdrości.

Horoskop noworoczny dla Wagi

W pracy zawodowej Waga może bardziej skupiać się na zachowaniu swojej pozycji zawodowej niż osiąganiu dobrych efektów, co ostatecznie może przynieść złe skutki. Twoja praca będzie wymagała więcej dbałości o szczegóły. Jeśli podjąłeś niewłaściwe decyzje w przeszłości, to postaraj się naprawić błędy zamiast udawać, że do nich nie doszło, bo nie uda się ich ukryć w dalszej perspektywie. Nie decyduj się na procesy sądowe, bo je przegrasz. Uważaj na kontrole skarbowe, a ważne wyjazdy służbowe przesuń na inny termin, jeśli chcesz załatwić coś ważnego. Twoi kontrahenci mogą wycofać się ze współpracy, jeśli będą źle szły im interesy. Możesz mieć styczność z nieuczciwością biznesową, więc zachowaj ostrożność, abyś nie poniósł strat i sam pilnuj dokumentów i porządku w papierach, abyś nie przysporzył sobie kłopotów. Nie wchodź w interesy z firmami o niepewnej pozycji na rynku, bo może przynieść to same straty. W finansach stabilnie lub zaczniesz lepiej zarabiać, jeśli miałeś zastoje w tym temacie. W życiu prywatnym możesz poznać nową, interesującą osobę, ale nie powtarzaj starych błędów i nie bądź zbyt podejrzliwy w związku, a także zachowaj swoją osobowość, przyjaciół i prywatną sferę, aby nowa miłość nie miała uczucia uwiązania w partnerstwie. Trzymajcie się na uboczu od osób ingerujących w Waszą prywatność, nawet jeśli jest to rodzina, jeśli chcesz aby nowe uczucie rozwinęło się w pożądanym kierunku.

Horoskop noworoczny dla Skorpiona

Jeśli starasz się o nowy kontrakt, masz na myśli firmę, z którą chciałbyś podjąć współpracę, ale uniemożliwia Ci osiągnięcie celu fakt, że taki kontrahent czy firma już współpracuje z kimś innym, to niestety Twój plan może się nie powieść. Nie zaniedbuj obowiązków, bo konsekwencje mogą być poważne i narazić Cię na kłopoty. Każdy błąd może Cię drogo kosztować, a w sferze zawodowej możesz mieć uczucie pewnej niepewności co do przyszłości i perspektyw. Jeśli prowadzisz swoją firmę, to jej pozycja na razie będzie mocna, ale szukaj solidnych partnerów biznesowych, bo nie ma pewności, co przyniosą późniejsze wydarzenia. Nie angażuj się w rywalizację z osobą lub firmą, która ma mocną pozycję biznesową, bo stracisz czas na nierealny plan. W finansach nadchodzi trudny okres i powinieneś liczyć się z ograniczeniami, być może nawet przez kilka miesięcy. Postaraj się przetrwać do wiosny, aż nadejdzie bardziej sprzyjający czas. W związkach możesz liczyć na stałość w uczuciach ze strony partnera, który bez względu na sytuację nie porzuci Cię w problemach i zamierza dbać o Wasz związek bez względu na okoliczności. Możesz liczyć na jego uczciwość i trwałe uczucia. Mimo to możesz mieć skłonność do nieuzasadnionych pretensji lub wycofywania się. Uważaj, abyś nie opierał się na urojonych zagrożeniach lub wadach partnera, które tak naprawdę istnieją tylko w Twojej wyobraźni.

Horoskop noworoczny dla Strzelca

Strzelcom będzie dopisywać szczęście w sferze zawodowej w Nowym Roku, dlatego jest to odpowiedni moment do zakładania własnej firmy lub wchodzenia w spółki, które okażą się pomyślne. Rozpocznij nową karierę zawodową, jeśli masz pomysł na nowe przedsięwzięcie lub zacznij nową pracę, w której się doskonale odnajdziesz. Może się okazać, że stanowisko, jakie otrzymasz, będzie wiązać się z obowiązkami, do których trzeba przywyknąć, ale gdy się to uda, nabierzesz rozpędu i będziesz stale się rozwijał w swojej firmie. Osoby, z którymi przyjdzie Ci współpracować, mogą szybko zostać zwolnieni lub sami zdecydują się szukać szczęścia gdzieś indziej, więc nastaw się na zmiany w personelu w pracy, Ty jednak masz szansę zostać tam na dłużej. Finanse będą stabilne i warto pomyśleć o zabezpieczeniu się przed zbędnymi wydatkami, co później się opłaci. W sferze uczuciowej masz szanse poukładać swoje sprawy również pomyślnie. Nie powinno braknąć Ci chęci do budowania zdrowej i wartościowej relacji i sam możesz być postrzegany jako wartościowy partner. Sprawdzisz się zarówno w sytuacjach problematycznych, codziennych jak i jako kochanek. Z partnerką nie powinieneś mieć problemów w porozumieniu się, gdyż oboje będziecie nastawieni na harmonijne relacje, choć może wydać się momentami wymagająca. Twoim związkom nie braknie wyzwań, jednak nawet po trudnych momentach zaistnieje szansa na porozumienie się.

Horoskop noworoczny dla Koziorożca

Jeśli Twoja współpraca z określoną firmą lub kontrahentem wygasła, to wkrótce może nadejść okazja, aby odnowić kontakty zawodowe, które przyniosą pozytywne rezultaty. Zwróć jednak uwagę na warunki, jakie zostaną Ci zaproponowane, bo w dalszej perspektywie możesz uznać, że nie są takie korzystne, jak Ci się wydawało. Uważaj na słowo pisane, dokumenty, umowy ustne i pisemne. Mogą odezwać się firmy, o których sądziłeś, że zapomniały o Tobie. Osoby poszukujące pracy mogą ją znaleźć lub dostać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Postaraj się znaleźć kompromis w rozmowach, które nadejdą. Niektóre Koziorożce otrzymają propozycję tylko krótkiej umowy na czas określony. W finansach stabilnie, o ile będziesz wydawał z rozsądkiem i dobrze dobierał sobie partnerów biznesowych. W sferze prywatnej możesz być mało otwarty na pojawiające się znajomości, jeśli jesteś singlem. Jeśli obawiasz się utracić swój spokój lub zostać wykorzystanym osoba która pojawi się w Twoim życiu i da Ci odczuć, że jest Tobą zainteresowana, szybko zdecyduje się wycofać ze znajomości. Niepewność co do Twoich uczuć może ją zniechęcić do dalszych prób kontaktu. Również ingerencje osób z zewnątrz mogą prowadzić do rozstań z osobami świeżo poznanymi. W związkach okaż partnerce, że cieszysz się jej obecnością, bo w przeciwnym razie zajmie się swoimi sprawami zamiast Waszym związkiem.

Horoskop noworoczny dla Wodnika

Wodniki poszukujące pracy mogą liczyć na odpowiednią ofertę tylko daleko od miejsca zamieszkania, co wiązałoby się z przeprowadzką lub bardzo kłopotliwym dojazdem do pracy. Pewne umowy mogą wygasać lub się kończyć, jednak istnieje szansa na odnowienie umowy lub zmianę pracy bez zbędnej przerwy między jednym a drugim zatrudnieniem. Inne osoby z Twojej pracy również mogą się zwolnić w najbliższym czasie. Unikaj plotek i złej atmosfery w kontaktach zawodowych, bo mogą przysporzyć kłopotów i strat. Warto pomyśleć o reklamie firmy, żeby wzmocnić pozytywny wizerunek. W finansach stabilnie w zakresie kwot, które masz w umowie. Nie licz na wygrane na loteriach, ale możesz być spokojny o to, co masz gwarantowane na piśmie. W związku okaż więcej zainteresowania partnerowi, bo nawet jeśli masz dobre intencje, może nie zauważyć tego, zwłaszcza gdy skupisz się na pozbyciu się wszelkich prób ingerencji lub mieszania się w Wasze sprawy osób z rodziny. Miłe gesty z ich strony mogą wiązać się z okazją do wtrącania się w Wasze życie. Nie popadaj jednak w przesadę, bo możesz liczyć na większe zaangażowanie partnerki w to, aby układało Wam się pomyślnie w związku, choć Ty możesz potrzebować czasu do namysłu. Wszelkie problemy okażą się pozorne, więc warto nie przywiązywać nadmiernie wagi do innych osób i skupić się na sobie.

Horoskop noworoczny dla Ryby

Jeśli w Twojej sferze zawodowej liczy się przede wszystkim praca zespołowa i lubisz zwracać na siebie uwagę, to w najbliższym czasie możesz mieć wrażenie, że Twoja popularność wśród współpracowników osłabła i niełatwo będzie ich zainteresować, rozbawić czy poprawić nastrój całej grupie. Możesz być też pomijany w niektórych zadaniach lub Twój wkład nie będzie należycie doceniony czy zauważony. Pewne osoby mogą wręcz unikać kontaktów lub zdecydować się na bardziej służbowe relacje. Zechcą przede wszystkim pokazać w firmie, na co je stać. To czas rywalizacji, od której będą zależały awanse, podwyżki lub dodatkowe możliwości rozwoju w firmie. Szczególnie jeśli pojawi się nowa możliwość rozwoju zawodowego, największe szanse będą miały osoby, które udowodnią, że można na nich polegać w każdej sytuacji. W finansach stabilnie, a nawet możesz spodziewać się nieoczekiwanych zysków pod postacią spadku, darowizny, prezentu, wygranej na loterii itp. W życiu prywatnym zapowiada się fascynująca znajomość zawodowa. Ty sam możesz wyjść z inicjatywą i możesz spodziewać się pozytywnej reakcji. Możesz się zainteresować osobą, która emanuje silną energią seksualną, choć lubi czasem delikatnie manipulować drugą osobą, aby osiągnąć efekt, którego pożąda. Nie zadowoli się samymi rozmowami w dalszej perspektywie, ale wspólna praca może się dobrze przełożyć na finanse.

Horoskop zawodowy na rok 2019