Horoskop zawodowy na grudzień 2018

Horoskop zawodowy na grudzień 2018

 

Zobacz czy masz szansę zdobyć sukces zawodowy lub zarobić duże pieniądze i przeczytaj prognozę z kart tarota wróżki Krystyny na miesiąc grudzień.

Baran.

Sprawy finansowe nie przyniosą Wam powodów do narzekań. Osoby z pod tego znaku mają szansę na znalezienie nowego , praktycznego źródła dochodu. Stanie się ono również czymś stałym. Pieniądze będą mocno się Was trzymać. Przede wszystkim zaprocentują oszczędności i rozsądne posunięcia finansowe. Powinniście uważać z afiszowaniem się w kwestii stanu majątkowego, ponieważ w przeciwnym razie w kolejce będą czekać tłumy chętnych do pożyczania pieniędzy. W pracy bądź bezkompromisowym realistą. Skup się na zadaniach, które musisz teraz wykonać. Rób swoje.

Byk.

Nie wybieraj drogi na skróty, bo zamiast ułatwić sobie życie, możesz je skomplikować. Zanim podejmiesz decyzję, przeanalizuj wszystkie możliwe scenariusze, także te najczarniejsze. Lepiej dmuchać na zimne, niż się sparzyć. Nie licz na wygraną na loterii. Stwórz jasne zasady obowiązujące w firmie. Wyznacz też granicę prywatności i nie pozwól, aby ktokolwiek z pracowników je przekroczył. Bądź powściągliwy w słowach, emocje teraz powinny być pod ścisłą kontrolą.

Bliźnięta. 

Głowa do góry, masz w sobie dość elastyczności, by przystosować się do zmian. Jeśli nie będziesz załamywać rąk nad tym co było, już niebawem masz szansę przekonać się, ile dobrego wyniknąć może z nowej sytuacji. Patrz w przyszłość. Wszystko zależy od Ciebie. Uważaj na zakupy, poprawiają nastrój tylko na chwilę. Pod koniec miesiąca w pracy będziecie zbierać same pochwały, a pozycja pozostanie niezachwiana. 

Rak.

W kwestiach zawodowych znajdziecie się w wielu sytuacjach, w których będziecie zmuszenie do korzystania z umiejętności sprawnej komunikacji. Ta zdolność okaże się szczególnie ważna, gdyż współpracownicy mogą się zwracać do Was o pomoc. Będziecie też zmuszeni sięgnąć do konkretnej wiedzy, gromadzonej przez lata. Nauka podjęta dawno temu przyda się szczególnie  w pierwszej połowie miesiąca, poza tym ma szansę zaprocentować również pod względem finansowym. W dziedzinie finansów macie szansę zrobić interes życia, który zapewni spokój finansowy na długi czas. Pieniądze będą z łatwością pojawiać się w portfelach. Jednak tak samo szybko mogą znikać, dla tego Raki powinny do kwestii finansów podejść z rozsądkiem.

Lew.

Godziny w firmie będą Ci się dłużyć w nieskończoność. Bardziej niż praca pochłoną Cię plotki. Przez pierwszy tydzień ujdzie Ci to jeszcze płazem, ale później musisz Lwie, przynajmniej udać zapracowanego, by nie podpaść szefostwu. Warto częściej zabierać głos na zebraniach i wyjść przed szereg. Lwy z własnym biznesem mają korzystny czas na marketing. Ogłaszaj się w internecie, prasie, zwłaszcza w mediach społecznościowych. Jeśli natomiast szukasz pracy, wiadomość o  wolnym etacie przyjdzie pocztą pantoflową. Ureguluj zaległe sprawy formalne. Nie zaciągaj nowych kredytów.

Panna.

Będziesz gotowa na wielkie wyzwania. Powinnaś za swój wysiłek dostać naprawdę niezłe pieniądze. Bo one dadzą Ci wolność. Nie chwal się nadmiernie swoimi sukcesami. Więcej bowiem  będzie tych, którzy Ci ich zazdroszczą, niż tych którzy zdobędą się na szczery podziw. W pracy świetnie odnajdziesz się w tym, co aktualnie robisz, a Twój zapał udzieli się innym. Szef doceni to, jak świetnie dajesz sobie radę, nie tylko jako dyrygent, ale i solistka. Tę dobrą passę zawdzięczać będziesz pewności siebie. Wiara we własne siły wesprze dążenia do sukcesu. Staniesz się wyjątkowo doceniana, skuteczna w podejmowaniu decyzji. Rozsądnie dysponuj gotówką.

Waga.

Czas zapowiada  się pracowicie. Nie będziesz jednak narzekać na brak uznania. Grudzień nie zapowiada finansowych fajerwerków. Sukcesy pozostaną wprost proporcjonalne do nakładu pracy. Podobnie jak wynagrodzenie. Masz wszystkie asy w ręku, nie obawiaj się więc podejmować trudnych decyzji. Nawet, jeśli nie wszystkim przypadną do gustu. W ostatnim tygodniu pojawi się niebezpieczeństwo wplątania w nieuczciwe gierki, to też nie czas na finansowe posunięcia. Możesz teraz wiele stracić. 

Skorpion.

Doskonały czas na naukę lub zdobycie nowych umiejętności. Unikaj bałaganu w sprawach administracyjnych i urzędowych, zaniedbania mogą przeciągać finał sprawy w nieskończoność. Mnóstwo obowiązków i naglących terminów. W drugiej połowie miesiąca czekają Cię jakieś wydatki i to nieplanowane. Teraz też nawiązuj współpracę z wpływowymi ludźmi, szukaj nowych zajęć.

Strzelec.

Sytuacja finansowa będzie zmienna. Możliwe są wielkie wzloty, ale i spektakularne upadki. Aby uniknąć tych przykrych wydarzeń, zwłaszcza na początku miesiąca, bądź zapobiegliwy, a podejmując ważne decyzje finansowe, naucz się orientować w ogólnej sytuacji na rynkach. Ta wiedza pomoże Ci zabezpieczyć siebie i rodzinę na przyszłość. Możliwe, że zaczniesz zarabiać w jakiś nietypowy sposób, coś zupełnie innego, inna branża.Pod koniec miesiąca szykuje się spiętrzenie obowiązków, chwilami będzie nerwowo.

Miłość czy Kariera ? Sprawdź Tutaj

Koziorożec.

Realne szanse na pieniądze pojawią się w połowie grudnia. Ale i tak wszystko się ułoży, że od tego czasu nie odczujesz ich braku. Pociągać Cię będzie luksus i komfort. Nie odmówisz sobie też zakupów na kredyt, choć nie będą one niezbędne. Ktoś może Cię obdarować na święta czymś bardzo ekskluzywnym. Przed Tobą sytuacje w których przyda się dyplomacja.Gdy coś pójdzie nie po Twojej myśli, nie narzucaj swoich poglądów w nerwach. 

Wodnik.

Zadania, które otrzymasz, wymagać będą koncentracji i opanowania, a nieraz zostaniem po godzinach lub dyspozycyjności w weekendy. Ale wizja premii wynagrodzi poświęcenie i trud. Nie uprzedzaj sie do nowej osoby w firmie. Postaraj się wprowadzić ja w obowiązki, a zyskasz wiernego sojusznika. Wodniki szukające pracy, przed Wami kilka rozmów, z których jedna okaże się tą ostatnią. Nie daj się zjeść tremie i przygotuj odpowiedzi na kilka trudnych pytań. Jeśli masz firmę, interesy w ostatnich dwóch tygodniach mogą iść gorzej. Wykorzystaj ten plan na przemyślenia.

Ryby.

W sprawach zawodowych odniesiesz spory sukces. Będziesz go zawdzięczać uporowi i zdolnością koncentrowania uwagi. Możesz też stanąć na czele grupy, projektu lub objąć stanowisko kierownicze. Pod koniec miesiąca będziesz wszystkim mówić prosto z mostu. Dostanie się nawet starszym albo wyżej postawionym w firmie. Początkowo koledzy będą źli, ale potem docenią Twoją szczerość. W finansach osiągniesz finansową równowagę. Nie będziesz sobie musiała niczego odmawiać i w dodatku coś możesz odłożyć. Nie angażuj się w ryzykowne biznesy. Niedopatrzenie może wprowadzić Cię w tarapaty.

Autor tekstu wróżka Krystyna