Przesłania Anielskie

Przesłania Anielskie

Sprawdź co przyniesie Ci ten tydzień...

Przesłania Anielskie na tydzień od 18 do 24 lipca 2016

 

PRACA

Czym bardziej w siebie wierzysz, tym więcej możesz osiągnąć.  Dlatego zacznij sobie ufać już teraz. Weź sprawy w swoje ręce i wykorzystaj każdą szansę, jaka się pojawi. Jeśli szukasz pracy, znajdziesz ją przy odrobinie wytrwałości. Okaż pewność siebie, myśl pozytywnie i realizuj uparcie swoje plany. To tydzień, w którym najważniejszą rolę odegra Twoja silna wola, wiara w siebie i zaufanie, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces. Anioły będą dbać o Twoje bezpieczeństwo, ale chcą, abyś wykazał się samodzielnością, aby wróciła Ci świadomość swojej własnej siły. Jesteś  duszą o wielkiej mocy własnej, nawet gdy o tym zapomniałeś.

..........................................

 

FINANSE

Dla osób poszukujących możliwości zwiększenia zarobków  będzie to czas, gdy mogą znaleźć niewielkie, ale stale źródło przychodu. Jeśli czujesz się stabilnie, to słusznie przewidujesz dobrobyt i zadowolenie. Nie tylko utrzymasz swoją dotychczasową pozycję, ale możesz też rozszerzyć pole swoich działań, co przełoży się na dobre finanse.

Jeśli masz wątpliwości co do inwestycji, nie spiesz się z decyzją.Daj sobie czas na zastanowienie się.

...........................................

 

ŻYCIE UCZUCIOWE

Miłość do dzieci może zdominować Twoje życie uczuciowe. Jeśli wybierasz sobie partnera, zwróć uwagę, jaki ma stosunek do Twoich dzieci. Właściwy partner zaakceptuje Cię razem z Twoimi ukochanymi pociechami. Nie musisz dokonywać wyboru między dziećmi, a miłością romantyczną, bo prawdziwa miłość nie postawi Cię przed takim wyborem. Nie rezygnuj jednak z miłości romantycznej z powodu dzieci.  Dzieci kiedyś  pójdą swoją drogą, a Tobie przyda się bliska i kochana osoba towarzysząca. Nie zamykaj swojego serca, nawet jeśli masz przykre doświadczenia za sobą. Poproś Anioły, aby postawiły na Twojej drodze kogoś godnego zaufania, kto pomoże Ci odzyskać wiarę w siebie i w drugiego człowieka.

Czas pozwolić odejść przeszłości. Aby nadeszła nowa miłość, trzeba uwolnić się od energii rozczarowania i bólu. Przebaczenie sobie i innym pomoże odnaleźć Ci bratnią duszę, o której marzysz.

......................................................

SAMOPOCZUCIE

Gdy smutek staje się codziennością, Twoją rutyną, znaczy to, że negatywne myślenie stało się przyzwyczajeniem. To może być nawyk, taki sam jak mycie zębów. Nie zastanawiasz się, jak je umyć, tylko robisz to automatycznie. Twoje myśli też są skutkiem nawyku. Jeśli wywołują w Tobie przykre odczucia, trzeba wypracować nowe nawyki. Uśmiechnij się do siebie, gdy zobaczysz swoje odbicie w lustrze. Powiedz sobie coś miłego. Pomyśl o sobie dobrze. Rozejrzyj się i znajdź powody, żeby pochwalić innych lub świat, który Cię otacza. Poświęć tydzień czasu na wprowadzenie zmian, a potem postrzeganie rzeczywistości w pozytywny sposób stanie się Twoją drugą naturą :)

Jeśli i Ty drogi czytelniku chciałbyś otrzymać przesłanie specjalnie dla Ciebie, wyślij SMS o treści: Pomoc.Przesłanie anielskie,imię,data urodzenia na numer 7336
(3,69zł brutto/sms) W odpowiedzi otrzymasz krótką informacje od Twojego opiekuna duchowego.

Autor wróżka Miranda