Świat w 2017 roku

Świat w 2017 roku

 

W 2017 roku jesteśmy w 1 !

Numerologiczne spojrzenie na świat w 2017 roku.

 2017 każe nam wszystkim, aby rozpocząć coś zupełnie nowego, coś, co wyraża naszą wyjątkowość. 2017 jako jedyny rok wymusi na nas myślenie i działanie jednocześnie.Jest to także rok,w którym nie warto używać naszych zdolności przywódczych.

  1 jest liczbą  początku i wszelkiego rodzaju nowych inicjatyw ,symbolizuje lidera.

Rok 2017 wyznacza uniwersalny 1 rok tego tysiąclecia.

2. Na początek musimy spojrzeć na liczbę 2, która jest w pozycji lidera, a więc dominuje w liczbie 2017.Wibracja liczby 2 oznacza wrażliwość, otwartość i tworzy potrzebę harmonii oraz gotowość do osiągnięcia każdego celu poprzez dyplomację i troskę o innych.Te wszystkie cechy "kobiecej 2"zostaną z nami przez  całe tysiąclecie,bo każdy rok  będzie zawierał silny wpływ  liczby 2. Astrologicznie 2 jest związana przede wszystkim z Księżycem , planetą  uczuć i wyobraźni,ze znakiem Raka.Księżyc-18 karta Arkanów Wielkich to karta iluzji co znaczy ,że w 2017 roku musimy dobrze wykorzystać wyobraźnie i fantazję w działaniach zawodowych.Zdobędziemy to co uznamy ,że jesteśmy warci.

  W  nowym tysiącleciu będzie dominował  rozwój, lepsza współpraca i wzajemne wsparcie.

 

0 - zero w 2017 oznacza szybkie świadome decyzje do współtworzenia tej nowej  podróży,zero nie jest bierne, a więc nic  w życiu nie zadzieje się samo z siebie.

Zero występującego co roku od 2001 do 2099 daje  ogromny potencjał dla tworzenia nowego kierunku. 

Pod względem astrologicznych,Pluton to zero.Pluton jest planetą z potężnymi (często ukrytymi) energiami, które powodują transformację  podobnie jak zero, energie Plutona mogą powstać z popiołów i ukazać nowy obraz ,nową rzeczywistość.

1 - Numer "1" jest  liczbą Boga, wielkiego wszechmocnego, Yang. Liczbą świadomości, światła. To jest początek, z którego powstają wszystkie inne numery. Można podzielić 1 na dowolną liczbę i pozostanie niezmienione, a więc reprezentuje energię, która może prowadzić wszystkie sprawy bez zmiany. Jest nieruchome, ponieważ  mnożąc i dzieląc jeden  pozostaje taka sama liczba 1. Nie zdarza się to w żadnej innej liczbie. Jest to liczba celu, ambicji i działaniania.

7 - liczba 7 jest związana z Neptunem , planetą , która niweluje przeszkody do naszego duchowego rozwoju i dostraja nas do inspirujących działań. Numer ten rządzi okultyzmem , tajemnicami, obrzędami magicznymi i jasnowidzeniem. Jest to liczba niepodzielna. Biblia mówi, że  7 dnia Bóg odpoczął, i wszystko co jest pod wpływem liczby  7 jest magiczne ,pokazuje co nie znane i tajemnicze. W starożytności było 7 planet, które miały wpływ na wydarzenia na ziemi,jest siedem dni tygodnia.

Więc rok 2017,  jest to rok "1"

  2017 rok  przyniesie nowe początki i wiele nowych działań,na świecie zadzieją się też rzeczy prowadzące nas w czas nowych odkryć także na arenach politycznych,rzuci światło na tematy i zagadnienia ukryte.Mogą się zmienić struktury miast i  powiatów a także losy Europy.Nastąpią zmiany w prawie ,zmiany dotyczące praw człowieka ,zmiany logistyczne i wiele innych mających wpływ na przeciętnego Kowalskiego.

Rok przyniesie wszystkim możliwości takie jak:

Rozwój nowych pomysłów.
Rozbudowa istniejących przedsiębiorstw.
Zwiększenie stanu posiadania  i / lub uznania.
Spotkanie nowych przyjaciół lub partnerów biznesowych.

Zdarza się, że jedna silna zmiana wywołuje ciąg wydarzeń, które wymuszają  znaczne zmiany w prawie każdym aspekcie życia.I tak się zadzieje już w najbliższym ,wyczekiwanym przez nas roku.W skrócie, indywidualność, ambicja,nowe kierunki lub dodanie czegoś nowego do utworzonych wcześniej  przedsiębiorstw-tym będziemy się zajmować.

Rady dla osób będących w roku :

1  Wsłuchaj się w swoje myśli i pragnienia i zdecyduj, co chcesz osiągnąć w ciągu najbliższych dziewięciu lat.
2  Pamiętaj o dyplomacji ,cierpliwości i współpracy,to inni ludzie mogą mieć silny wpływ na Twoje plany
3  Udowodnij wszystkim, że jesteś pewną siebie osobą,która wie jak skorzystać z możliwości wykazania swoich umiejętności i nie boi się to zrobić.
4   Tylko ciężka praca i dobre umiejętności organizacyjne pomogą Ci osiągnąć  cele i wysokie wyniki.
5   Nadszedł czas, aby porzucić wszystko co stare i niepotrzebne i rozpocząć nowe życie.
6   Korzystny czas dla rodziny. Możesz kupić lub zbudować nowy dom.
7   Jest to czas,kiedy należy odpocząć i zadbać o swoje zdrowie i znaleźć czas by pogłębiać swoją wiedzę.
8  Ruszaj się we właściwym kierunku, a na sukces nie będziesz  długo czekać.
Nadszedł czas,aby pożegnać  wszystko co stare,przestarzałe i Ci nie służy. Dotyczy to zarówno biznesu jak i życia prywatnego.

Jeśli,chcesz wiedzieć co czeka Ciebie w 2017 roku ,na co uważać ,ominąć a co nieuniknione zapraszam na wróżby online ,wyślij SMS  o treści:WROZBYLIVE Twoje imię,pytanie na numer 73480 (cena 3.69 zł z VAT)

Autor tekstu Agnelya