Tarot na styczeń 2018

Tarot na styczeń 2018

Czat  z wróżką

Witam Cię bardzo serdecznie. Dziś jest pierwszy dzień Stycznia, więc pora na Twój miesięczny Horoskop. Z tej okazji chciałam Ci życzyć wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Przede wszystkim spełnienia marzeń, dużo szczęścia oraz realizacji swoich celów, planów i zamierzeń. Zapraszam do przeczytania i zapoznania się, jak będzie się kształtował miesiąc styczeń dla Twojego znaku zodiaku. Jeśli chcesz indywidualną poradę zadzwoń do wróżki online 708 788 687 Kod 15 (koszt 4,92 zł z VAT/min)

 

Baran

Barany w nowym roku wejdą z ogromną dawkę energii zapragnął działać i nie przestanę jedynie na planowaniu jeśli nawet chwilowo nie masz jeszcze konkretnego planu na działanie inspirację będziesz czerpać dosłownie zewsząd i to pozwoli ci rozwiązać wszelkie trudności w pracy szkole Czy nauce wszelkie nowe przedsięwzięcia i pomysły będziesz realizować z dużą dynamiką i rozmachem Mało tego Jeśli nie jesteście gotowi na nowego członka rodziny karty razem się zabezpieczyć w tym czasie może pomożecie bowiem powiększyć swoją rodzinę.

Zdecydowanie w tym miesiącu będziecie odczuwać potrzebę panowania i ukierunkowanego działania czasami nawet za wszelką cenę. Tutaj karty też zaznaczają że samodzielnie będzie można odzyskać panowanie nad tymi trudniejszymi momentami. Zdecydowanie uda się zapanować nad rozgardiaszem i ukierunkować swoje działanie. To także czas na zaangażowanie na rzecz realizacji swoich celów, swoich planów, które być może do niedawna jeszcze nie były bardzo klarowne. Oczywiście nic nie można robić nie bacząc na etykę natomiast, to właśnie będzie ci pomagało w podejmowaniu decyzji. 

Wszelkie nowe pomysły które już zaczynają kiełkować w twojej głowie, powoli zaczynają nabierać kształtów Jest też takie powiedzenie „wszystko płynie”, więc to co jeszcze w tej chwili się nie zmieniło, nie dokonało, właśnie zacznie nabierać pełniejszego obrazu. Styczeń także zapowiada zmiany które nastąpią i to są takiego rodzaju zmiany, w których będziesz czynnie uczestniczyć ale które nie do końca jesteś w stanie zatrzymać. Jeśli więc planujesz zmianę pracy, zmianę stanowiska, rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia, to właśnie teraz jest na to idealny moment - to także chwila na to by poprawić swoją sytuację materialną. Jedyne na co karty zwracają uwagę to to, żeby racjonalnie oceniać swoje możliwości i rozsądnie podejmować decyzje. Nie należy tutaj kierować się wyłącznie marzeniami czy w tym przypadku powinnam powiedzieć mrzonkami. Jak zawsze należy mierzyć siły na zamiary.

 

Byk

Byki będą mogły w Styczniu powiedzieć, że udało im się zrealizować wiele ze swoich projektów. Natomiast jedna taka mała uwaga, czasami zapominamy o tym żeby doceniać sukcesy, szczególnie swoje sukcesy nawet, jeśli są małe. Więc początek stycznia powinien upłynąć na zadowoleniu, na dzieleniu się szczęściem z innymi ale nie tylko szczęście materialnym ale i dobrym zdrowiem zdobytą wiedzą, ukończeniem jakieś nauki -  to jest właśnie idealny czas na to żeby docenić siebie i cieszyć się sukcesem. Szczególnie, że pewne etapy należy w styczniu doprowadzić do końca. Aby móc swoje działanie ukierunkować w nową stronę, na nowe pomysły pewne sprawy należy pomykać. Zawsze tak jest, że aby mieć możliwość rozpoczęcia czegoś nowego, pewne starsze sprawy należy zamknąć. To jest właśnie naturalny sposób na przejście z jednego etapu w drugi. Sposób na odnowienie, sposób na rozpoczęcie nowej drogi. Oczywiście Nie należy tego robić z zamkniętymi oczyma, wszelkie decyzje które podejmujecie aby zakończyć zamknąć pewien etap, muszą być podejmowane świadomie. Dzięki takiemu właśnie podejściu uda się wykorzystać tą wspaniałą energię początku Stycznia i zachować ją aż do końca miesiąca. Dlatego sam Styczeń jest dla Byków tak zwanym miesiącem przejścia, pewne rzeczy udało się zrealizować z pewnych sukcesów należy się cieszyć, ale właśnie pewne sprawy zostawiamy za sobą, domykamy i jesteśmy gotowi na to żeby otworzyć się na nowe. Dlatego też Styczeń będzie dla Byków taką bramą która pozwoli wejść w zupełnie nowe wydarzenia. Jedna mała uwaga, niech strach cię nie zatrzyma. Pozwól sobie na działanie i pozwól swojej kreatywności urzeczywistnić to czego naprawdę pragniesz. Styczeń zdecydowanie można będzie zaliczyć do miesięcy bardzo aktywnych ale też bardzo obfitujących w projekty zakończone sukcesem.

Bliźnięta

Bliźnięta w Styczniu zdecydowanie zapragną odrobiny spokoju, wyciszenia, czasami nawet odrobiny osamotnienia. To idealny moment na to żeby wycofać się na chwilę z tego zgiełku, pędu aby złapać chwilę oddechu i wyciszyć się by skupić myśli. Czasami jest to potrzebne aby nabrać nowej perspektywy. Może nawet chwilami wydawać się że przygnębia Cię wszystko co się dzieje dookoła, właśnie ta dynamika, w tym przypadku takie wycofanie się, wyciszenie, odizolowanie się pozwoli ukierunkować Twoje działania. Nie traktuj więc tego jak coś negatywnego ale właśnie coś, co pozwoli ci przemyśleć pewne sprawy, przeanalizować je by podjąć decyzje na nowo. Takie nastawienie pomoże ci także w układach partnerskich. Oczywiście mówimy tutaj o w związkach osobistych, uczuciowych ale także tych związanych z pracą z biznesem. Nie mówię tutaj o sytuacjach związanych z zagrożeniem partnerstwa ale właśnie z nowym podejściem, z wejściem na nowy poziom. Czasami jest to kolejny etap jeżeli jesteście na przykład partnerami albo parą spotykacie się dopiero od jakiegoś czasu. Natomiast to także może się tyczyć ludzi z którymi pracujecie, z którymi współpracujecie, z którymi współdziałacie. Czasami może okazać się, że nawet opozycja potrafi świetnie współdziałać. Więc ten moment wyciszenia wycofania się na chwilę, pozwoli ci nabrać nowej perspektywy w doborze ludzi z którymi przebywasz, z którymi pracujesz na co dzień. Od razu chciałam zaznaczyć że wszelkie sprawy związane z takimi decyzjami nie rozwiązują się ani szybko i łatwo, natomiast dzięki takiemu podejściu, dzięki znalezieniu chwili dla siebie i zdystansowaniu się do życia, łatwiej Ci będzie podejmować decyzje. Łatwiej Ci będzie dobierać ludzi z którymi chcesz pracować czy z którymi chcesz przebywać i ryzyko będzie o wiele mniejsze, podjęcia błędnych decyzji. Jedna mała uwaga jest taka, że nie należy poddawać się. Może bowiem się okazać, że tak naprawdę jeden mały krok, jedno małe działanie, jedna mała decyzja dzieli cię od rozwiązania twojej sytuacji, od podjęcia nowej decyzji życiowej, od skierowania się w kierunku który jest dla ciebie ważny.

Rak

Raki przede wszystkim będą musiały wykazać się w Styczniu dużą dawką cierpliwości. Nie oznacza to wcale, że wszelkie Wasze przedsięwzięcia, zamierzenia czy plany, będą odkładane w czasie, chodzi o to, że będziecie bardziej drobiazgowo, bardziej szczegółowo i bardzo starannie je realizować. Oczywiście będzie to także pochłaniała ogromną ilość energii, ogromną ilość czasu i przez to możecie odczuwać zmęczenie. Czasami może nawet zniechęcenie, jednak będzie to wynikało tylko z tej staranności, z tej dużej dawki energii którą będziecie wkładać w swoje plany, w swoje przedsięwzięcia i w ich realizowanie. Nie powinno wam zabraknąć determinacji w działaniu. Czasami jednak warto zastanowić się, czy upieranie się przy takim kierunku działania jest jak najbardziej odpowiednie. W połowie miesiąca bo wiem zechcecie przeanalizować pewne kierunki waszych działań. I tyczy się to nie tylko spraw uczuciowych ale i zawodowych, biznesowych, partnerskich czy zdrowotnych. Jedna tylko mała uwaga w tym miejscu, nie należy przeciągać podjęcia decyzji w nieskończoność, możesz bowiem odczuć swojego rodzaju kręcenie się w kółko zamiast realizowania swoich zamierzeń. Decyzje więc powinny być podjęte po przeanalizowaniu oczywiście, natomiast powinny być podjęte szybko. Ułatwi ci to spojrzenie na siebie jako osoby, która w danym momencie chce zrealizować konkretne marzenie, taki projekt, czy być w tym miejscu w którym pragnie. Im bardziej się na tym z koncentrujesz, tym łatwiej będzie ci dojść do tego celu, tym łatwiej będzie ci podjąć taką a nie inną decyzję. Możesz oczywiście dojść do takiego momentu w którym nie będziesz wiedzieć co zrobić, jaką podjąć decyzję -  tak naprawdę decyzja jest prosta, czasami nie pozostaje nic innego jak przezwyciężyć aktualne trudności i kłopoty by móc ruszyć dalej. Tak właśnie zaczyna się rozwój. Dodatkowa mała uwaga, zawsze należy twardo stać na ziemi. Tutaj karty sugerują przede wszystkim nie bujanie w obłokach, szczególnie jeśli mówimy o podejmowaniu ważnych życiowych decyzji. Tu należy działać owszem rozważnie ale i konkretnie z tak zwanym uziemieniem, nie pozwolić sobie na zbytnie fantazjowanie, ponieważ to właśnie może się skończyć nie najlepiej. Niewykluczone, że właśnie w Styczniu zapragniecie zdobywać nową wiedzę i nie ma znaczenia czy to są dodatkowe studia czy to jest jakiś kurs czy jakakolwiek inna forma szkolenia. Tak właśnie zapowiada się Styczeń.

Lew

Lwy przede wszystkim zapragną w Styczniu połączyć wiele różnych energii w całość, wiele różnych działań, które będą prowadziły do wspólnego celu. To swojego rodzaju wezwanie do bezwzględnej akceptacji wszystkiego co jest w Tobie. W Styczniu nie zabraknie Ci siły, energii do działania, takiej duchowej i fizycznej, nie zabraknie też siły do walki z przeciwnościami które, jak zawsze się pojawiają. Dzięki takiemu właśnie podejściu uda Ci się zjednoczyć siły wewnętrzne, by opanować chaos który jeszcze do niedawna miał miejsce w waszym życiu. Chociaż chaos to takie mocne słowo, tutaj bardziej mam na myśli rozproszenie energii, w tym czasie przede wszystkim to uda się opanować. To także umiejętność panowania nad swoimi emocjami, poleganie na sobie to potęga i moc radzenia sobie właśnie z tymi przeciwnościami. Oczywiście aby tak działać potrzeba czasu, wiedzy, mądrości, doświadczenia oraz zrozumienia, że takie działanie jest właśnie nieuniknione aby osiągnąć sukces. To także czas aby pomyśleć o sobie, aby skupić się na tym czego ty pragniesz i jakie są twoje oczekiwania. Oczywiście, że w tym wszystkim nie należy zapominać o innych ale nie należy pozwolić aby troska o innych zdominowała twoje potrzeby i pragnienia. Dopóki będziesz tak działać nie będziesz w stanie uzewnętrznić swojego potencjału nadal będziesz coś skrywać. Jeśli uda ci się nad tym zapanować, będzie można działać pełną parą nie będzie trzeba udawać, nie będzie trzeba cały czas kogoś obserwować za plecami. To także czas na zagłębienie się w to co Cię pasjonuje, w to co zamierzasz robić i to w takim stopniu aby można było o tym otwarcie mówić. Jeśli więc masz w planach jakieś konkretne działanie, jakiś konkretny projekt, to to jest idealny czas na to aby te marzenia urzeczywistnić. Zdecydowanie nie zabraknie Ci siły woli, jasnego planu, zdecydowanego działania. Szczególnie jeżeli to są projekty lub przedsięwzięcia którymi chcesz się dzielić ze światem. Tak zapowiada się końcówka Stycznia, czyli pełne zrozumienie, przeanalizowanie tego co chcesz robić i wyłuskanie z tego dokładnie tych fragmentów które planujesz rozwijać. To idealny czas na to by podjąć decyzje które odkładane były już od jakiegoś czasu. Nic więc dziwnego że po długim okresie oczekiwania, nagle Twoja energia do działania będzie dojrzała, Twoje decyzje będą przemyślane i nie będziesz działać impulsywnie. Każdy Twój krok będzie związany z pasją do tego co robisz. Nie są to działania na zasadzie małego kroku, to jest naprawdę konkretny plan który śmiało możesz wprowadzać w życie. Styczeń dla Lwów zapowiada się owszem dynamicznie ale naprawdę stanowi szansę dużą przemianę. Idealny początek roku.

Panna

Panny w Styczniu przede wszystkim będą musiały skupić się na wyciszeniu, na uspokojeniu swoich myśli, na złapaniu odrobiny spokoju i odpoczynku. Szczególnie po takim dynamicznym Grudniu należy o to zadbać i nie należy lekceważyć, ponieważ takie zmęczenie może dać się mocno we znaki jeżeli nie znajdziesz chwili na odpoczynek. Pozwoli ci to nie tylko odpocząć i złapać oddech ale także ocenić bieżącą sytuację. To teraz właśnie jest czas na to, żeby zajrzeć w głąb siebie, odnaleźć swoją własną moc psychiczną, poradzić sobie z presją która jest dookoła ciebie. Sposobów na odzyskanie sił może być kilka to nie tylko spacery, to nie tylko wypoczynek w sensie długi sen, ale także złapanie za dobrą książkę, skupienie się na medytacjach jeżeli to jest akurat dla ciebie, w każdym razie trzeba wyciszyć swoje ciało, swój umysł, swoje emocje, wówczas uda się w pełni zregenerować. Szczególnie, że już w połowie miesiąca przyjdzie czas na pracę na działanie a konkretnie mówiąc na współdziałanie. Jeśli masz w planach realizowanie jakiegoś projektu, jakiejś jakiegoś zadania które wymaga zaangażowania większej ilości osób czy wzięcia pod uwagę opinii innych, to właśnie ten wypoczynek, to wyciszenie, to zdystansowanie, pomoże ci w doborze ludzi z którymi zechcesz współpracować. Dzięki temu wszelkie twoje działania nie pójdą na marne, dzięki temu energia którą zaangażujesz w te działania nie zostanie zmarnowana. Tu potrzebne będzie ukierunkowane działanie pewnego rodzaju strategia. Jeżeli myślisz o rozwoju swojej firmy, o rozwoju swojego przedsięwzięcia, tutaj będzie potrzebna dyscyplina plan działania i naprawdę ciężka praca a przede wszystkim współpraca z innymi. To nie jest czas na działanie w pojedynkę, to jest zdecydowanie czas na pracę zespołową to właśnie da ci siłę i rozpęd z którego w tej chwili będziesz potrzebować. Dzięki takiemu podejściu poszukiwanie nowych rozwiązań będzie o wiele łatwiejsze. Mało tego owe rozwiązania nie będą wyssane z palca, wydumane i wyidealizowane a właśnie przemyślane, rzeczowe i konkretne. Po raz kolejny jednak zaznaczę, że aby móc ruszyć dalej żeby zyskać świeże spojrzenie i świeże perspektywy, należy wykorzystać tą energię z początku Stycznia, czyli poszukać chwili wytchnienia, odpocząć, znaleźć moment na to żeby uspokoić myśli i emocje. Taki właśnie sposób uda ci się nie tylko przygotować do wszystkiego nowego co nadchodzi ale też w to nowe będziesz wchodzić z doświadczeniem z wiedzą a nie tylko z przeczuciem.

Waga

Wagi w Styczniu będą dużo uwagi poświęcać nie tyle sobie ale innym. Otoczenie będzie bowiem wymagać jakby większej troski i większej uwagi. To także czas na tak zwane zbieranie plonów tego, co udało się zasiać tego co do tej pory udało się osiągnąć. Natomiast w tym czasie również warto dzielić się z innymi swoją radością, swoim szczęściem, swoim dobrobytem, swoją dobrą radą i wsparciem. Dodatkowa jednak informacja jest taka, że czasami to Ty musisz poprosić o pomoc lub to ty będziesz potrzebować pomocy i tu karty podpowiadają jasno, nie wahaj się o nią poprosić.

Warto jednak swoje starania i swoją pomoc kierować mądrze i rozsądnie. Nie należy wspomagać każdego kto to poprosi, musisz działać zgodnie ze swoim sercem. Jedna mała uwaga a propos udzielania pomocy innym, warto przyjrzeć się sytuacji czy ta osoba naprawdę potrzebuje pomocy. Może się bowiem okazać że kłopoty tej osoby albo problemy tej osoby są wydumane i w ten sposób nie tylko sobie zaszkodzić ale także tej sobie. Więc oczywiście sama idea pomocy i wspieranie innych jest bardzo ważna, natomiast nawet to trzeba robić przemyślawszy sytuację. Szczególnie ważne to będzie pod koniec miesiąca. Pod koniec Stycznia bowiem, trzeba będzie podjąć decyzję co zostawić za sobą, od czego odejść a na czym się skoncentrować. I to nie jest na zasadzie rozważania czy zastanawiania się, to już jest moment na działanie. Od pewnych rzeczy trzeba będzie się odciąć. Czasami są to rzeczy sprawy z którymi jesteśmy mocno związani emocjonalnie, ale trzeba je zostawić ze sobą by móc rozpocząć coś nowego, bym mógł ruszyć dalej. Jeśli zdecydujesz się zignorować wskazówkę albo przeczekać ten czas, możesz doświadczyć złego samopoczucia, czasami nawet złego zdrowia ale też takiej psychicznej stagnacji. W tym przypadku przekaz kart jest jasny i klarowny, nic nie mamy w naszym życiu na zawsze i pewne rzeczy trzeba zakończyć, od pewnych rzeczy i spraw trzeba odejść. Owszem takie rzeczy nie mogą się dziać w chaosie, nie mogą się dziać w pośpiechu, tutaj potrzebna jest chwila wyciszenia i skupienia. Wówczas łatwiej będzie wykorzystać odwagę którą masz w sobie. Tu zdecydowanie potrzebne jest opanowanie emocji.

 

Skorpion

Skorpiony rozbudzą w sobie w Styczniu odrobinę nadziei i będą poszukiwać odrobiny spokoju umysłu. Dzięki temu łatwiej będzie Ci odszukać swoją własną ścieżkę i podążać za swoimi marzeniami, za swoim powołaniem. Szczególnie jeśli jeszcze do tej pory nie udało Ci się zdecydować na czym skupić swoją uwagę. Nie mam na myśli tutaj już od razu podejmowania decyzji czy działania ale przede wszystkim rozważanie i odszukanie tego czegoś, co pragniesz robić w życiu. Dzięki temu będzie nie tylko realizować swoje potrzeby ale także uda Ci się połączyć wiele aspektów Twojego życia. Właśnie dzięki temu skupieniu, dzięki temu wyciszeniu o wiele łatwiej będzie ci to dostrzec. Dobrze więc na chwilę wycofać się z biegu i galopu życia, by złapać oddech i nabrać dystansu. Szczególnie że do tej pory przede wszystkim całą Twoja uwaga, całe Twoje skupienie było na, innych na bliskich, na twoim otoczeniu, na celach i marzeniach które nie są twoimi własnymi.  Nie obawiaj się, że jeśli na chwilę skupisz się wyłącznie na sobie, to coś złego stanie się Twoim bliskim. Dopiero wówczas będzie można dostrzec piękno w czasie spędzonym z bliskimi oraz docenić czas poświęcony na rozwijanie swojej pasji, swoich zainteresowań. Tak więc ta długa droga zostanie zwieńczona chwilą spokoju, chwilą wyciszenia i skupienia się na sobie i swoich własnych potrzebach. W Styczniu, szczególnie pod koniec Stycznia uda ci się pogodzić to co jest twoim marzeniem to co jest twoją pasją z potrzebami innych. Pozwól sobie na to aby dać sobie odrobinę czasu i wytchnienia. Oczywiście wiąże się to z obawami, czy dana decyzja będzie dobra czy będzie zła, czy to jest dobry wybór czy może nie, w tym przypadku należy pamiętać że nie wszystko co jest materialne nie wszystko co można zmonetyzować ma dużą wartość. Teraz właśnie nadszedł czas dla Ciebie, by na nowo połączyć się z naturą, ze źródłem i z tym, co do tej pory było odłożone na później.

Strzelec

Strzelce przede wszystkim w Styczniu będą skupione na podejmowaniu decyzji nie tylko związanych z noworocznymi postanowieniami ale także jakich ważnych życiowych decyzji. Wiąże się to także z nowymi pomysłami, które właśnie w Styczniu do ciebie przyjdą. A tych nie zabraknie, wręcz przeciwnie będzie ich całkiem sporo i niektóre będą dosłownie jak chwilowe przebłyski. To od Ciebie będzie zależało które wykorzystasz a które zdecydujesz się zostawić na później. Nieistotne, że w tej chwili być może jeszcze nie masz pełnego obrazu sytuacji czy konkretnego planu działania, już niebawem to się zmieni.

A zmiany nastąpią i to szybciej niż się tego spodziewasz. Ważna informacja z kart jest taka, że nie należy się obawiać zmian i trzeba się do nich przygotować. To także naturalna kolej rzeczy, pewne sprawy się kończą, pewne sytuacje musisz doprowadzić do końca, aby móc przygotować się na nowe, na to co nadchodzi - na to z czym możesz się zmierzyć w niedalekiej przyszłości. Tutaj działanie na siłę jest absolutnie niewskazane. Wszelkie zmiany szczególnie te, które nie zależą tylko i wyłącznie od ciebie, należy rozważyć przemyśleć, zastanowić się i dobrowolnie niektóre z nich zostawić za sobą. Tak czy inaczej doświadczysz pozytywnej transformacji w Styczniu która zacznie etap wejścia w nowe, ale także pozostawienia tych trudnych spraw za sobą.

Dodatkowa informacja jest następująca, nie zawsze należy nad wszystkim mieć stuprocentową kontrolę. Na pewne rzeczy i tak nie masz wpływu ponieważ jesteś częścią społeczeństwa, częścią grupy, częścią rodziny i zawsze należy się liczyć ze zdaniem innych. Przywiązywanie się zbyt mocne do sytuacji, do ludzi, do spraw, do przedmiotów, do rzeczy związanych ze stroną materialną - nie zawsze jest najlepszym wyjściem. Owszem należy o to dbać, żeby w przyszłości nie mieć nieprzyjemnych niespodzianek. Natomiast nie można zbyt usilnie trzymać się tego, tak samo jak nie można zbyt usilnie trzymać się przeszłości. Zmiany nadchodzą czy tego chcesz czy nie. Niektóre będą wolniejsze, inne będą szybsze natomiast Styczeń zapowiada, że te zmiany będą pozytywne. Owszem, nie zawsze będą łatwe ale w efekcie pozytywne.

Koziorożec

Koziorożcom w Styczniu zdecydowanie nie zabraknie odwagi. Przełamią wszelkie blokady, zechcą działać bez zahamowani, czasami nawet z brawurą czy heroizmem. Owe działania nie będą podyktowane emocjami, impulsem czy nie będą przemyślane. To zdecydowanie będzie przypływ pozytywnej energii chęci do działania, czasami owszem dość nerwowa może być pierwsza dekada Stycznia. Natomiast wynika czy to będzie przede wszystkim z tego, że zechcesz zbyt wiele rzeczy załatwić jednocześnie. Owszem niektóre można połączyć ze sobą, jednak najlepiej nie zaprzątać sobie głowy kilkoma sprawami jednocześnie. Skup swoją uwagę i skoncentruj swoje działanie na jednej precyzyjnej konkretnej sprawie. Dzięki właśnie takiemu podejściu uda ci się nie tylko wszystko załatwić, ale także płynnie przejść z jednej sytuacji w drugą. Jedno jest pewne, Styczeń, szczególnie jego początek, zapowiada się dość dynamicznie. 

Dodatkowo chciałabym zwrócić uwagę że wiele z tych spraw czy wiele z tych sytuacji będziesz rozwiązywać samodzielnie. Nie oznacza to wcale że nikogo już nie będzie można prosić o pomoc, natomiast to Twój osąd i Twoje decyzje będą kluczowe. To właśnie takie podejście spowoduje, że wiele swoich spraw nawet tych trudnych będzie załatwione o wiele prościej, o wiele szybciej i o wiele sprawniej. Łatwiej będzie pokonać Ci te trudności, kiedy decyzja będzie zależała wyłącznie od ciebie. Owszem czasami będziesz potrzebować poparcia, wsparcia czy rady. Natomiast, kiedy będziesz mieć plan działania nic Cię nie powstrzyma. 

Jedna mała uwaga na koniec, nie wszystko co może zależeć od Ciebie będzie łatwe i proste. Tutaj karty także ostrzegają, żeby się nie wypalić zbyt intensywnym działaniem. W pewnym momencie trzeba będzie bowiem powiedzieć stop. Szczególnie jeśli będą to sytuacje konfliktowe a takie mogą mieć miejsce pod koniec Stycznia. Więc samodzielne podejmowanie decyzji tak, natomiast postępowanie egoistyczne i myślenie tylko i wyłącznie o sobie - absolutnie nie. Podsumowując, tutaj karty też są wskazówką na to, że dojrzeliśmy już do pewnych decyzji, że możemy podejmować je samodzielnie ale liczymy się z tym, że jeśli wpędzą nas w kłopoty, to sami jesteśmy ich autorem. Więc owszem teraz jest okazja na to żeby przyjrzeć się temu co robimy znaleźć chwilę wyciszenia i zastanowić się nad naszymi decyzjami. Szczególnie że początek miesiąca będzie bardzo dynamiczny.

Wodnik

Dla Wodników Styczeń zapowiada się bardzo pozytywnie. Jeśli jeszcze do tej pory nie udało Ci się zrealizować twoich planów, twoich celów, twoich marzeń, w Styczniu zdecydowanie będzie to możliwe. Pozwól sobie więc na odrobinę wdzięczności satysfakcji i głębokiego zadowolenia z urzeczywistnienia swoich marzeń. Teraz jest czas na to, aby skupić się na rodzinie, na bliskich, aby spędzić ten czas ze sobą. Wcześniej z powodu dużej ilości zajęć nie było to możliwe. Teraz będzie czas na to i taką wskazówkę mają karty dla Ciebie na początek Stycznia, aby dzielić się z bliskimi tym co udało się osiągnąć, dzielić się swoim szczęściem. Mało tego jeśli jeszcze masz jakieś projekty które realizujesz, jakieś sprawy którymi musisz się zająć, to teraz jest na to idealny moment bo naprawdę będzie je można załatwić o wiele szybciej.

Druga Dekada stycznia będzie bowiem odrobinę bardziej nostalgiczna. Chętniej będziesz sięgać pamięcią w przeszłość, rozpamiętywać to co było ale też wyciągać wnioski z przeszłych sytuacji. To także rada w momentach zwątpienia, by wrócić do początku, by wrócić do korzeni. Dotyczy to zarówno spraw rodzinnych, uczuciowych ale także zawodowych i biznesowych czy finansowych. Kiedy na przykład rozwijasz jakiś projekt albo jakieś przedsięwzięcie i rozwój jakby się zatrzymał, utknął w pewnym miejscu, rada właśnie jest taka aby wrócić do korzeni, aby skoncentrować się na tym jak wszystko się zaczynało. To tam właśnie znajdziesz inspiracje do dalszego działania. Czasami to odnowienie kontaktów z ludźmi z którymi się współpracowało w przeszłości. Należy w Styczniu skoncentrować się na tak zwanych małych przyjemnościach, nie od razu trzeba wyjechać za granicę żeby chwilę odsapnąć, czasami trzeba znaleźć dosłownie chwilę dla siebie w miejscu w którym jesteś teraz. 

Nie bez przyczyny o tym mówię, ponieważ trzecia dekada Stycznia będzie wymagała od Ciebie podjęcia pewnych decyzji. I to właśnie od Ciebie będzie zależało, czy twoje działania będą budujące i rozwijające czy może bardziej na zasadzie kręcenia się w kółko. Tutaj potrzebne jest zdecydowanie, podejmowanie konkretnych ale świadomych decyzji. Aby takie właśnie udało Ci się podjąć, musisz mieć świadomość tego dokąd zmierzasz, co chcesz robić i co w danej chwili jest dla ciebie najważniejsze.

Ryby

Ryby w Styczniu mogą mieć poczucie chęci zamknięcia się w sobie. Potrzebę odizolowania się od świata zewnętrznego i od ludzi. To niekoniecznie musi być coś złego. Czasami rzeczywiście dobrze jest wycofać się na chwilę, zdystansować i przemyśleć swoją sytuację. To daje takie poczucie stabilizacji, poczucie bezpieczeństwa ale też potrafi być w pewien sposób manifestacją siły. Szczególnie jeśli ktoś usilnie próbuję wpłynąć na twoje decyzje. Dzięki temu będziesz w stanie samodzielnie podjąć pewne decyzje i uniknąć błędów. Jedna tylko mała uwaga, że nie należy zbyt długo izolować się od ludzi i izolować się od świata. Na pewien czas jest to jak najbardziej wskazane, natomiast uważaj żeby nie przedobrzyć. 

Tutaj kluczową sprawą będzie obserwowanie otoczenia. Takie chwilowe wycofanie pozwoli Ci wnikliwie zajrzeć w głąb siebie ocenić sytuację, nie tylko swoją ale właśnie ludzi w Twoim bliskim otoczeniu. To właśnie pozwoli Ci odkryć potencjał i możliwości na nowe doświadczenia. Przede wszystkim Twoje działania styczniu a szczególnie w trzeciej dekadzie Stycznia będą skierowane na wszelkie sprawy około finansowe. To tutaj będziesz kierować całą swoją energię, nie tylko na gromadzeniu dóbr ale przede wszystkim na rozwijaniu tego, co może poprawić Twoją sytuację finansową

 Może to być praca którą wykonujesz teraz i chcesz uzyskać podwyżkę albo projekt który być może opłaci się w przyszłości.

Jedno jest pewne, energii do działania Ci nie zabraknie. Szczególnie jeśli weźmiesz pod uwagę wskazówki, które karty pokazały na początek Stycznia. Dzięki temu, że znajdziesz chwilę dla siebie, że jest dystansuje się do pewnych spraw, łatwiej Ci będzie podjąć nowe wyzwania ale też podejmować nowe współprace. Dzięki temu lepiej zrozumiesz swoje położenie. Jeśli więc masz jakieś projekty w planach, postaraj się je na początku Stycznia przeanalizować przemyśleć a wdrażać w życie dopiero pod koniec miesiąca. 

Autor tarocistka Beata

SMS o treści EZOLINIA Twoje pytanie wyślij na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)

Więcaj w temacie znajdziesz tutaj: tarot online