Astrolog Magda
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

708 588 642 Kod 30

SMS o treści ASTROLOG Twoje pytanie wyślij na numer 73480
(cena 3.69 zł z VAT)

Astrolog Magda

ostatnia aktywność
26.09.2023 (13:50)

Witaj!
Jestem Magda.
Jestem tarocistką i astrologiem współczesnym i nie wierzę w przypadki. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Astrologicznego jak również Stowarzyszenia Astrologów Polskich. Wiem, że wszystko jest w życiu po coś, dlatego też nieprzypadkowo odszukaliśmy się nawzajem.
Tarotem i kartami Lenormand zajmuje się już kilka lat, skończyłam też odpowiednie kursy, dlatego potrafię ci pomóc w sposób profesjonalny, w takich kwestiach jak miłość, praca, pieniądze. Jestem też profesjonalnym astrologiem, I dzięki temu zyskałam kolejne narzędzie, żeby zrozumieć twoje potrzeby, nawet te niewypowiedziane, żeby móc zrozumieć twoje reakcje, poznać twoją duszę i umysł i przewidzieć twoje reakcje, dzięki temu będę umieć niwelować straty i maksymalizować korzyści (potrzebuje twojej daty, miejsca i godziny urodzenia)
Cieszę się, że się spotkaliśmy. Zapraszam serdecznie do kontaktu ze mną poprzez czat i email.

Uwaga: Ponieważ nie mieszkam w Polsce, to porozmawiać możesz ze mną poprzez Callback - zamawiając uslugę tutaj   (dostępne od 1 czerwca)

 

astrologia urodzeniowa
astrologia prognostyczna
Biznes
Uczucia

3 opinie

  1. On 21 czerwca 2022 (18:29)

    Bardzo miła pani, rozmowa Konkretna i rzeczowa, teraźniejszość opisana bardzo trafnie, a prognoza długoterminowa

  2. Julka 2 października 2022 (22:03)

    Niestety wróżba dotycząca mojego związku bardzo szybko się sprawdziła. Dużo zrozumienia bez oceniania

  3. Nika 9 lipca 2023 (21:33)

    Skorzystałam raz z porady Pani Magdy, kiedy czułam że stracę pracę, wszystko było trafione w 100% a to rześko się zdarza, że ktoś mi aż tak dokładnie opiszę co mnie czeka i co powinnam robić.

Dodaj opinię