Astrolog Monika
Napisz do wróżki

708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści ASTROLOG Twoje pytanie wyślij na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Astrolog Monika bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 606
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Astrolog Monika

ostatnia aktywność
16.02.2019 (19:08)

Witam na moim profilu.

Jeśli czujesz się w sytuacji bez wyjścia i masz mnóstwo pytań o przyszłość-Z przyjemnością podpowiem, doradzę, spojrzę na Twoje życie z dystansu.

Nie wiesz dlaczego ciągle nie możesz być szczęśliwy? Opowiem Ci Twoją historię w nowym świetle, pomogę zbudować pozytywną wizję przyszłości.

Chcesz ruszyć z miejsca, nie wiesz jak? Wskażę Ci Twój potencjał, czas, który możesz wykorzystać najlepiej.

Czujesz się bez sił? Nie mogłeś trafić lepiej. Dzięki mnie naładujesz akumulatory.

Posiadam wszelkie potrzebne doświadczenia i umiejętności aby sprawić byś poczuł się lepiej i rozwiązał swoje problemy.Od lat doradzam, pomagam,pokazuję światełko w tunelu. Zadzwoń, napisz. Potrafię połączyć głęboką intuicje i wizje z mocnym staniem na ziemi.To moja mocna strona-wszechstronność.

Moja specjalizacja: astrologia,astrologia karmiczna, astrologia partnerska, couching astrologiczny, prognozy,wróżby z Tarota, uzdrawianie relacji, uzdrawianie traum, bioterapia, Reiki. Doradzam również w sprawach dzieci, zwierząt. Nie obce mi są sprawy zarządzania finansami, własną firmą i personelem.

Certyfikaty:Astrologia, Astrologia partnerska, Radiestezja, Zaawansowane techniki Uzdrawiania,Terapia Regresywna, Karmiczna, Bioterapia zawodowa,Tarot.

Studia z tematu zarządzania finansami, zarządzanie firmą, marketingu,ekologii człowieka.

Najnowsze Rekomendacje

☆☆☆☆☆☆
(2017-07-11 11:18:32)
Dziękuje Pani Monice za wsparcie w trudnych chwilach. Dzięki pomocy i radą zrozumiałam jak postępować że swoim zbuntowany nastolatkiem. Angela 55
☆☆☆☆☆☆
Dziękuję za ciekawe porady . Pani Monika jest ciepła osoba która zwróciła mi uwagę skąd biorą się moje problemy i dlaczego nie mogę znaleźć swojej drugiej połówki. Jest W tym dużo racji. Biorę się za działanie a nie tylko czekam. Pozdrawiam Magdalena
☆☆☆☆☆☆
(2017-06-30 21:12:04)
Zamówiłam u Pani Moniki kilka zabiegów energoterapii.Początkowo miałam wątpliwości czy taka forma wyciszenia mi pomoże. Niestety jestem osobą po przejściach i dość znerwicowana. Po pierwszym zabiegu poczułam już wielka ulgę i spokój. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Zofia

Reiki
Horoskop
Rytuały,uroki
Astrologia