Astrolog Monika
Napisz do wróżki

708 577 246 wew. 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści ASTROLOG Twoje pytanie wyślij na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)

CZAT

Astrolog Monika

ostatnia aktywność
27.07.2021 (22:43)

blush Urlop do 16 lipca

Witam na moim profilu.

  • Jeśli czujesz się w sytuacji bez wyjścia i masz mnóstwo pytań o przyszłość. Z przyjemnością podpowiem, doradzę, spojrzę na Twoje życie z dystansu.
  • Nie wiesz dlaczego ciągle nie możesz być szczęśliwy? Opowiem Ci Twoją historię w nowym świetle, pomogę zbudować pozytywną wizję przyszłości.
  • Chcesz ruszyć z miejsca, nie wiesz jak? Wskażę Ci Twój potencjał, czas, który możesz wykorzystać najlepiej.
  • Czujesz się bez sił? Nie mogłeś trafić lepiej. Dzięki mnie naładujesz akumulatory.

Posiadam wszelkie potrzebne doświadczenia i umiejętności aby sprawić byś poczuł się lepiej i rozwiązał swoje problemy. Od lat doradzam, pomagam,pokazuję światełko w tunelu. Zadzwoń, napisz. Potrafię połączyć głęboką intuicje i wizje z mocnym staniem na ziemi.To moja mocna strona-wszechstronność.

Moja specjalizacja: astrologia,astrologia karmiczna, astrologia partnerska, couching astrologiczny, prognozy,wróżby z Tarota, uzdrawianie relacji, uzdrawianie traum, bioterapia, Reiki. Doradzam również w sprawach dzieci, zwierząt. Nie obce mi są sprawy zarządzania finansami, własną firmą i personelem.

Certyfikaty:Astrologia, Astrologia partnerska, Radiestezja, Zaawansowane techniki Uzdrawiania,Terapia Regresywna, Karmiczna, Bioterapia zawodowa,Tarot.

Studia z tematu zarządzania finansami, zarządzanie firmą, marketingu,ekologii człowieka.

Zapraszam do poczytania artykułu Koronawirus w Polsce Klik

Reiki
Horoskop
Rytuały,uroki
Astrologia

0 opinii

Dodaj opinię