Astrolog Monika
Napisz do wróżki

708 588 502 Kod 1
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści ASTROLOG Twoje pytanie wyślij na numer 73480
(3,69 PLN z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Astrolog Monika bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 606
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Astrolog Monika

ostatnia aktywność
20.08.2017 (21:37)

Witam serdecznie. Nazywam się Monika zajmuję się Ezoteryką od wielu lat. Moją pasją jest Astrologia i Uzdrawianie. Szczególne miejsce w moim życiu zajmuje Uzdrawianie Duchowe i esencje energetyczne pozyskane z kwiatów.
Jestem zawodowym Bioenergoterapeutą. Dodatkowo ukończyłam szkolenia z radiestezji. Podchodzę do człowieka, jako całości ciała, ducha i psychiki. Jestem również masażystą i pracuję z blokadami w ciele fizycznym.
Astrologia jest dla mnie narzędziem terapeutycznym. Zajmuję się też szczególnie sprawami karmy, relacji karmicznych.
Pomagam znajdować przyczyny zawiłości i trudności w życiu. Lubię odpowiadać na pytania problematyczne. Zajmuję się tworzeniem portretów astrologicznych Rodziców i Dzieci.
Duże miejsce w moich rozważaniach zajmują dzieci i ich sprawy. Wskazuję talenty dzieci i opowiadam jak je wesprzeć w danym momencie ich życia. Pomagam określić dany moment Państwa rozwoju i powiedzieć, z czym będziecie się zmierzać. Przygotowuję prognozy tygodniowe, miesięczne, roczne. Do szczegółowych analiz potrzebuję również godziny urodzenia i miejsca.

Dzięki astrologii znajdziecie Państwo swoje miejsce i cel w życiu. Jeżeli chcecie Państwo lepiej zrozumieć siebie i otaczający świat zapraszam do kontaktu.

Astrologicznie pomagam również dobrać zioła, przyprawy, dobrać partnera etc.
Dodatkowo rozkładam Karty Tarota, które uzupełniają poradę, jeśli występuje taka potrzeba lub same.
Staram się cały czas doskonalić, by coraz lepiej odpowiadać na Państwa pytania.

Mieszkasz w innym kraju?Skorzystaj z usługi Callback-Oddzwonię do Ciebie.

Cena za połączenie to tylko 2,99zł/min ( w tym VAT )

 

Najnowsze Rekomendacje

☆☆☆☆☆☆
(2017-07-11 11:18:32)
Dziękuje Pani Monice za wsparcie w trudnych chwilach. Dzięki pomocy i radą zrozumiałam jak postępować że swoim zbuntowany nastolatkiem. Angela 55
☆☆☆☆☆☆
Dziękuję za ciekawe porady . Pani Monika jest ciepła osoba która zwróciła mi uwagę skąd biorą się moje problemy i dlaczego nie mogę znaleźć swojej drugiej połówki. Jest W tym dużo racji. Biorę się za działanie a nie tylko czekam. Pozdrawiam Magdalena
☆☆☆☆☆☆
(2017-06-30 21:12:04)
Zamówiłam u Pani Moniki kilka zabiegów energoterapii.Początkowo miałam wątpliwości czy taka forma wyciszenia mi pomoże. Niestety jestem osobą po przejściach i dość znerwicowana. Po pierwszym zabiegu poczułam już wielka ulgę i spokój. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie Zofia

 

 

Reiki
Horoskop
Rytuały,uroki
Astrologia