Beladonna
Napisz do wróżki

708 577 281
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści :Chiro Twoje pytanie wyślij na 7336
(3.69 zł z VAT)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Beladonna bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 614
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Beladonna

ostatnia aktywność
25.06.2017 (18:44)

Mam na imię Beata.Tarot jest moją pasją już od wielu lat, którą wykorzystuję by odpowiadać na pytania i wątpliwości wszystkim, którzy je mają. Od dawna, czyli od ładnych kilkunastu lat, łączę karty Tarota z Numerologią. Owo połączenie sprawdza się naprawdę dobrze i świetnie się uzupełnia. Należy jednak pamiętać i często to powtarzam, że Tarot, to nie wyrocznia instant, która za nas rozwiąże wszystkie problemy. Tarot może nam natomiast wskazać możliwości, kilka dróg, wskazówek, jednak decyzja i tak należy do nas samych.

Tarot to moja pasja, ale także moje życie. Zatem, jeśli ktoś potrzebuje porady, serdecznie zapraszam. Mam jednak kilka uwag zanim zdecydujecie się na ten krok. Proszę podać imię, datę urodzenia i dobrze sprecyzować pytanie. Pamiętaj, im bardziej konkretne pytanie, tym bardzie precyzyjna odpowiedź. Postaram się odpowiedzieć jak najkonkretniej na Twoje pytanie (pomoże mi tu data urodzenia – sprawdzę także numerologicznie, na jakim etapie życia jesteś). Wcale nie musicie zostawiać komentarza jeśli nie macie na to ochoty i wolicie pozostać anonimowi, niemniej jednak będę wdzięczna za wszelkie Twoje opinie możesz je przesłać tutaj mail

 

 

My name is Beata – also known as Beladonna. Tarot is my passion for many years now and I use it to answer all questions or doubts to all who might have them. For many years I combine the Taro with Numerology. This combination works very well and complement each other perfectly.

You also need to remember and I am repeating it frequently, Tarot is not and instant oracle, which will solve all our problems for us. Tarot will show us possibilities, several paths to choose, guidelines, but still the decision is yours.

Tarot is my passion but also my life. So, if you have a question or need an advice, you are more than welcome to contact me. However I do have several remarks before you will do this move. Prepare your name, date of birth and please have a precise question. Remember, the more specific question, to more precise answer you are going to receive. I will try to answer you the best possible way (therefore I will need your date of birth – I will check numerological, which stage of your live your are at the moment.

You do not have to leave any comments below if you don't feel like, nevertheless I will very much appreciate for all your opinions.

 

My specialties are Tarot and Numerology. If you have questions concerning with relationships, feelings, work and business, finances and investments, health and condition, please contact me.

 

Looking forward to hear from you,

Beata. 

Związki
Praca i biznes
Finanse
Inwestycje