Doradca Aneta
Napisz do wróżki

708 577 504
(koszt 3,69 zł z VAT/min)

SMS o treści: HelpTwoje pytanie na numer 7336
(3,69zł brutto/sms)

CZAT

KONTAKT Z NIEMIEC


Jeśli przebywasz na terenie Niemiec i masz dostęp do telefonu stacjonarnego, w każdej chwili bez problemu możesz połączyć się z Doradca Aneta bez zamawiania rozmowy.
0900 310 24 66 wew. 604
0,99 € z VAT/min
Usługa dostępna z niemieckich telefonów stacjonarnych.
Pierwsza minuta połączenia bezpłatna.

ZAMÓW ROZMOWĘ - ODDZWONIĘ


Zamów
2,99 zł brutto za 1 minutę połączenia.

Doradca Aneta

ostatnia aktywność
25.06.2017 (10:04)

Słów kilka o mnie: Kocham  podróżować, kocham dzieci i zwierzęta. Lubię z nimi pracować i obserwować relacje rodzące się z tej współpracy oraz szczerość tych relacji.

Jestem  realnie stąpającą po ziemi optymistką. Zodiakalną Rybą o bardzo mocno rozwiniętej intuicji.

Wiem, ze będzie Ci trudno w to uwierzyć – nie mam problemów! A czy wiesz czemu? Gdy tylko się pojawiają staram się je rozwiązywać. To świetny sposób na bycie szczęśliwszą.

Czy wiesz dlaczego dzieci są szczęśliwe?

Bo myślą tylko i wyłącznie o tym co Tu i Teraz. Nie zamartwiają się przeszłością i przyszłością . Rób tak samo, a wszystko będzie dla Ciebie prostsze.

Moja misja tutaj , to nauczyć Cię tego.

Dyplomowany terapeuta rodzin,pedagog.

Jeśli masz problemy w relacjach ze swoim dzieckiem, współmałżonkiem, partnerem znajomym w pracy- zadzwoń, napisz wspólnie znajdziemy rozwiązanie.

Jeśli pochodzisz z rodziny dysfunkcyjnej i obserwujesz, że w dorosłym życiu masz problemy z dogadaniem się z innymi – zadzwoń lub napisz, podpowiem Ci co robić w takich sytuacjach.

Jeśli wychowujesz dziecko z niepełnosprawnością i czasami brakuje Ci już sił do dalszej „walki” o prawa i godne życie dla Twojego dziecka i Ciebie- zadzwoń lub napisz, znajdziemy wspólnie sposób na polepszenie tego stanu i odnalezienie sił do dalszej walki.

Rozwodzisz się lub jesteś krótko po rozwodzie i jest Ci z tym ciężko, chcesz dać jak największe poczucie bezpieczeństwa dzieciom- zadzwoń lub napisz podpowiem Ci jak postępować w takiej sytuacji.

Straciłaś kogoś bliskiego, jesteś w żałobie i nie radzisz sobie z tym – zadzwoń lub napisz a podpowiem Ci jak sobie z tym poradzić.

Jeśli chcesz porozmawiać o sprawach życia codziennego, nie masz się z kim podzielić troskami, radościami, zwątpieniem które zagościło w Tobie – to także zadzwoń lub napisz, takie rozmowy tu i teraz sprawiają często cuda. 

Korzyści dla Ciebie – nie wychodząc z domu możesz otrzymać pomoc i wsparcie oraz informację jak postępować w danej, trudnej dla Ciebie sytuacji. Jeśli nie chcesz rozmawiać ze mną , możesz spróbować to opisać a ja w szybkim czasie udzielę Ci także pisemnego wsparcia i krok po kroku wskażę najlepsze sposoby postępowania.

Jeśli chcesz sprawdzić czy to działa – zadzwoń,napisz klikając w kopertę mail

Początek Twojej drogi jest w Twoich rękach, w dalszą podróż ku lepszemu wybierzemy się wspólnie. Jestem doradcą życiowym nie stawiam kart.

 

Skorzystaj z mojej  porady w dowolnym miejscu na świecie! Zamów Rozmowę-oddzwonię do Ciebie.

 

Wykup interesujący Cię czas rozmowy, adoradca Aneta oddzwoni do Ciebie. Podczas zamawiania rozmowy w aplikacji z lewej strony pod moim zdjęciem określ także przedział czasowy, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy.

Usługa dostępna w Polsce oraz wybranych krajach - bez dodatkowych kosztów. Do klientów z Polski oddzwaniamy na telefon stacjonarny lub komórkowy. Do klientów przebywających za granicą oddzwaniamy na telefon stacjonarny.

Listę krajów, dla których jest dostępna usługa, znajdziesz tutaj w pkt 2.

Opłata TYLKO 2,99 zł z VAT za minutę połączenia. Bez ukrytych kosztów i opłat za połączenie.

Czas realizacji usługi: do 48 godzin

Porady rodzinne
Dysfunkcje
Żałoba
Rozwód