Szaman Vitalii
Napisz do wróżki Rozpocznij czat

SMS o treści :RUNY Twoje pytanie wyślij na 73480
(3.69 zł z VAT)

Szaman Vitalii

ostatnia aktywność
26.09.2021 (10:14)

UWAGA: PROMOCJA CENOWA NA SZAMAŃSKI RYTUAŁ !!! WYJĄTKOWA OSOBA! Z DOKŁADNOŚCIĄ I PRECYZJĄ PRZEPOWIADA I POMAGA TWORZYĆ TWOJĄ SZCZĘŚLIWĄ PRZYSZŁOŚĆ

O sobie mówi :

Urodziłem się i wychowałem w Ukrainie, od dzieciństwa, widziałem jak moja babcia pomaga ludziom za pomocą wosku pszczelego.To babcia była moją guru,Ona powiedziała mi, i wyjaśniła, co robić podczas magicznych ceremonii.
Byłem mocno zainteresowany magią i zadawałem jej wiele ezoterycznych pytań oraz zacząłem brać lekcje czytania kart Tarota. Dopiero, gdy przekonałem się o poprawności odpowiedzi na pytania zadawane mi przez innych ludzi stałem się praktycznym konsultantem ezoterycznym,wróżem i magiem. Zatem w połączeniu praktyka tarologa, znachora,szamana,jasnowidza i ta wiedza zdobyta pomaga uczynić moją pracę rzetelną i uczciwie nieść pomoc dla ludzi we współczesnym świecie.

Usuwam blokady m.in  w sprawach finansowych, usuwam skutki kryzysu energetycznego, strachu,wykonuję wszelkiego rodzaju rytuały magiczne. Kartami tarota przewiduję rozwój wydarzeń w sprawach miłosnych i wszelakich sytuacji. Mam szerokie doświadczenie w konsultacjach w różnych krajach świata. Chcesz odmienić swoje życie? Zrób to teraz! Napisz do mnie,a przekonasz się ,że warto mi zaufać.

Z mocą pozdrowień Szaman Vitalii

Tarot
Magia
Biznes i Finanse
Miłość, Związki

0 opinii

Dodaj opinię